Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για αυτο μου αρεσει η μπαλα ρε παιδι μου...

για το πρωινο της δευτερας!!!

.....

απλα απολαυση

 

Δεν φτάνει που μου τα πρήζουν για τη δικιά μου ομάδα, τα ακούω και για τους άλλους....

Σόρρυ αν προσβάλλεται κανένας φίλος πράσινος. Απλά το βρήκα αστείο, κι ας με κατηγορούν για φιλοβάζελο οι γαβροσυνάδελφοι.

 

Όχι. Προτίμησα να διαβάσω ένα βιβλίο, που είναι και ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου.

 

 

-----Original Message-----

From: George

Sent: Monday, November 27, 2006 14:03

To: Konstantinos

Cc: Argyris

Subject: RE: Ποντιακό αστείο

Κώστα δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες ως κρυφοβάζελος. Την πεναλτάρα πιστεύω να την είδες χθές.

 

-----Original Message-----

From: Konstantinos

Sent: Monday, November 27, 2006 1:57 PM

To: George; Argyris

Subject: RE: Ποντιακό αστείο

Σα δε ντρέπεσαι, μεγάλος άνθρωπος.

 

-----Original Message-----

From: George

Sent: Monday, November 27, 2006 13:44

To: Konstantinos; Argyris

Subject: FW: Ποντιακό αστείο

 

jorge27_vaz_ass-1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Γεια σου ρε ανωτερη λευκη φυλη

 

 

Ρε συ δεν είμαι καθόλου ρατσιστής αν το λες για αυτό. Πλάκα έκανα. Έτσι και αλλιώς όμως αν σεις την σωματοδομή του Εμπέντε μοίαζει λίγο με γοριλάκι. Φυσικά και δεν το πα προσβλητικά.:)

 

ε οτι και να πω ειναι λιγο...

 

προφανως υπαρχει συνομοσια και θελουν τον βαζελο 3ο και οχι τεταρτο αλλα ουτε και δευτερο (ποσο μαλλον 1ο) για αυτο και το κλαψανε το πεναλντι...

 

να σαι καλα ρε καιζερ

 

Πές τα ρε φίλε γιατί πάνε να κάνουν το άσπρο μαύρο. Κόιτα να δεις που μας έβγαλαν ευνοημένους από την διαιτησία, που μας σφάξανε κανονικότατα και το είπαν σε όλες τις αθλητικές εκπομπές και φυσικά το είδαν και όλοι με τα μάτια τους. Πόνεσε πολύ όμως το διπλό στο ΟΑΚΑ. Μην πολυαγχώνονται πάντως γιατί θα έρθει και ο β' γύρος και πάλι <<καλώς τα παιδιά θα λέμε>>.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτάνει που μου τα πρήζουν για τη δικιά μου ομάδα, τα ακούω και για τους άλλους....

Σόρρυ αν προσβάλλεται κανένας φίλος πράσινος. Απλά το βρήκα αστείο, κι ας με κατηγορούν για φιλοβάζελο οι γαβροσυνάδελφοι.

 

Φίλε μου δεν μας τα λες καλά.Έχεις τέτοιες συλλεκτικές φωτογραφίες κα δεν τις ανεβάζεις τόσο καιρό???? Απαράδεκτος. . . . . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι λένε σήμερα οι εφημερίδες για Χαβίτο και Τοροσίδη.Μακάρι να πάρουν κανα καλό παιχτάκη και να βοηθηθεί η ομάδα.Δεν νομίζω να μας χαλάει κανείς από τους δυο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αυτον δεν τον φιλησε ο Σαββας ο Θεοδωριδης ε? Ισως δεν ειναι τυχαιο οτι το καλοκαιρι γυρναγε τις κυκλαδες με μια θαλαμηγο που ειχε δυο σημαιες: μια ελληνικη και μια με τον δικεφαλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αυτον δεν τον φιλησε ο Σαββας ο Θεοδωριδης ε? Ισως δεν ειναι τυχαιο οτι το καλοκαιρι γυρναγε τις κυκλαδες με μια θαλαμηγο που ειχε δυο σημαιες: μια ελληνικη και μια με τον δικεφαλο!

 

μεχρι στιγμης οποιον παικτη εχει πει οτι θα φερει απο τους νεους στον Ολυμπιακο παει η στον Παο ή στην Αεκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να πω ότι φταίει κάποιος απο εσάς,άφησα επίτηδες να ξεθυμάνει ο θυμός μου για να το αναφέρω εδώ μέσα,για να μην πω βαριές κουβέντες!!!

πριν καμιά 15αριά ημέρες,κάποιοι αεκτσήδες, ανέβηκαν στο σύνδεσμο του παο στο ζωγράφου για να τον σπάσουν,κ απέτυχαν.

μετά από λίγο,κάποιοι παναθηναικοί,κατέβηκαν στα εξάρχεια κ ανταπέδωσαν, σπάζοντας το σύνδεσμο της αεκ εκεί.

αυτά είναι τα γεγονότα που βοηθούν στην κατανόηση των παρακάτω...

την προηγούμενη πέμπτη λοιπόν,καθώς γυρνούσε ο μικρός μου ξάδερφος (καλά,όχι κ πολύ μικρός,22 είναι),από το γήπεδο,(ζωγραφιώτης κ αυτός,αλλά μένει μακρυά από το σύνδεσμο,χαμηλά ζωγράφου δηλαδή),τον άφησε ο κολλητός του με το αμάξι 50 μέτρα από την πολυκατοικία του.

ο μικρός φορούσε πράσινο κασκόλ,όταν ξαφνικά,του την πέφτουν 8 χανούμια, βρίζοντας τον και σπρώχνοντας. του ζητάνε το κασκόλ (το οποίο κ έδωσε),κ αρχίζουν να του αναφέρουν το παραπάνω περιστατικό με το σπάσιμο στα εξάρχεια,και ...το ξύλο ξεκινάει...

τον σάπισαν στο ξύλο,λέγοντας του "αυτή είναι η ανταπόδωση για τα εξάρχεια"και "ετσι μαμάει η ορίτζιναλ"κλπ,κ το παληκάρι, είναι στο νοσοκομείο,πρησμένος,με ένα σπασμένο πλευρό,2 σπασμένα δόντια,μαυρισμένα κ μελανιασμένα μάτια κλπ...

και ναι ρε μάγκες,σταματάω να είμαι κύριος μαζί τους,και εύχομαι, να πάθουν ότι χειρότερο στη ζωή τους...και αν μπορώ εγώ να είμαι αυτός που θα τους κάνει το ότι χειρότερο,να είναι σίγουροι ότι θα το κάνω...(το λέω αυτό,γιατί προσπαθώ,και θα καταφέρω να βρω κάποιους απο αυτούς)....

αυτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να σκασει αποψε διπλο...

 

 

ΕΕΕΕΕελααααααααα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ΑΑΑΑΑΑΕΕΕΕΕΕΚΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

 

 

 

ΥΓ. antreaslam μολις ειδα το ποστ σου, δεν το ειχα δει οταν ποσταρα, ευχομαι πραγματικα να βρεις ποια ειναι τα κωλοπαιδα αυτα, δεν ειμαι υπερ του ξυλου γενικα, για αυτο δεν λεω να τους τιμωρησεις με το ιδιο νομισμα....ευχομαι περαστικα στον ξαδερφο σου, καλη του αναρρωση, λυπαμαι πολυ πραγματικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@antreaslam μακάρι να τους βρεις. Κάφροι με ότι χρώμα κασκόλ και αν φορούν πρέπει να μαζεύονται! Επίσης ξεχάσεις να αναφέρεις εδώ τα αποτελέσματα των προσπαθειών σου, γιατί είναι κάτι που αφορά ολους μας.

 

Καλή επιτυχία για την προσπαθειά σου και περαστικά στον ξάδερφο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε παναθηναικε σε καταλαβαινω απολυτα. Το προβλημα δεν ειναι η ομαδα που υποστηριζει ο καθενας αλλα τα μυαλα που κουβαλαει (ή δεν κουβαλαει). Και λεω οτι σε καταλαβαινω γιατι μου την εχουν πεσει κι εμενα οπαδοι της δικης μου ομαδας, της ΑΕΚ, για να μου παρουν τη φανελα στην Πατρα το 1998. Τουλαχιστον εγω δεν εφαγα ξυλο αλλα θυμαμαι πολυ καλα ποσο ασχημα ενιωσα. Δυστυχως δεν βλεπω πως μπορει να σταματησουν αυτες οι βλακειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά κάνουν οι φανατισμοί....:evil: :evil:

Λες και αν υποστηρίζει ο καθένας πιο ήρεμα την ομάδα του χωρίς τραμπουκισμούς θα πάθει τίποτα.Άντε μωρέ.....Φίλαθλο πνεύμα for ever....Τέσπα,όσον αφορά το σημερινό ματς καλή τύχη στην ΑΕΚ.Εγώ πιστεύω ότι θα νικήσει κιόλας και ειλικρινά πολύ θα το χαρώ...:) Άντε να πάρει και το CL(λέεεεεεεμε τώρα) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bee21 , κ εγώ έχω κινδυνεύσει έτσι..

αν θυμάστε,πριν από αρκετά χρόνια,οπαδός της αεκ,είχε δολοφονήσει τον καρνέζη (γνωστός παναθηναικός ζωγραφιώτης),στη γλυφάδα.η κατάσταση τότε ήταν πολύ άγρια,στην κηδεία η κατάσταση με τους μπάτσους ήταν έκρυθμη,γιατί υπήρχε η "απειλή " να μην πάρουμε εισητηρια για το σεφ,και ο ρίγγας (πρεζόνι από τα λίγα,τον συντηρεί πολλά χρόνια ο καπετάνιος για να τον ελέγχει),από τα ηγετικά στελέχη των cockneys, κυκλοφορούσε σε ζωγράφου-ιλίσσια-γουδί με τους κολλητούς του κ με τσεκούρι,κ σταματούσε κόσμο στο δρόμο...

ευτυχώς,που τότε,πιο πιτισρικάς,ήμουν γραμμένος στο σύνδεσμο του παναθηναικού στο ζωγράφου,κ από τα πιο παλιά μέλη εκεινη την εποχή,και είχα μαζί μου την κάρτα,γιατί ακόμα ξύλο θα έτρωγα!!!!

 

ΥΓ:απλά,να ξέρουν ότι αν τους βρω,θα κάτσουν στο νοσοκομείο περισσότερες ημέρες από τον πιτσιρικά....και στα ίσα , όχι σε αναλογία 1 προς 8!

 

τέλος πάντων,δεν τα είπα όλα αυτά για να καταδικάσετε όλοι σας το πέσιμο 8 "αντρών" σε μία "αδερφή",αλλά γιατί επειδή ο κόσμος είναι μικρός, παρακαλάω κάποιος να τους ξέρει,κ να τους διαβιβάσει ότι τους ψάχνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...