Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για αυτο μου αρεσει η μπαλα ρε παιδι μου...

 

για το πρωινο της δευτερας!!!

 

θελει ιεροτελεστια για να πας στη δουλεια/πανεπιστημιο/σχολειο

 

με ποιον θα μιλησεις πρωτα, τι περιμενεις απο τον καθενα, πως σκεφτεσαι από την κυριακη τι θα πεις στον ταδε... ειναι σα να προετοιμαζεσαι για μαχη...

 

απλα απολαυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε την παλευεται?

 

Αλλη μια κιτρινη κανονικα για θεατρο επρεπε να αρπαξει ο Σεζαρ.Το 2ο πεναλτυ δεν σφυριζεται ουτε στους Θρακομακεδονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει η γνωστή παράγκα που μια δεκαετία μας πίνει το αίμα και κάνει πρωταθλητή τον περίγελο της Ευρώπης. Νομίζω ότι το μήνυμα ήταν σαφές χτες "Μην κάνετε όνειρα στην ΑΕΚ, έχουμε τον τρόπο να σας σταματήσουμε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι νομιζω οτι ηταν μηνυμα σε μας "Παλι την ΑΕΚ θα βγαλουμε 2η με το ζορι,εσεις και τον Βικτορ Γκαρμπερ να φερετε θα βγειτε 3οι"

 

Ειδα και την αποβολη του Τσιριλο.ΔΕΝ ηταν τιποτα,μαλακια του εποπτη που σηκωσε σημαια.Απο την στιγμη που σηκωσε ο Καλοπουλος επρεπε να δειξει πεναλτυ και κοκκινη,απλα ο εποπτης ηταν γαμησε τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε την παλευεται?

 

Αλλη μια κιτρινη κανονικα για θεατρο επρεπε να αρπαξει ο Σεζαρ.Το 2ο πεναλτυ δεν σφυριζεται ουτε στους Θρακομακεδονες.

 

Αν δεις το βιντεο (το εχω αν το θες), θα δεις οτι ο Σιμανεκ εχει σκαρφαλωσει πανω στον Σεζαρ μετα την ντριμπλα που του εσκασε κατω απο τα ποδια του και αφου προσπαθησε να μπει μεσα στην μεγαλη περιοχη του κανει τακλιν, και το μοναδικο που δεν βρισκει ειναι μπαλα...

 

οσο για την κιτρινη που λες, μηπως να δωσουμε και μερικες στον κυριο Τζορτζεβιτς που μια ζωη οταν πεφτει σφαδαζει και μολις σηκωνεται παραπονιεται στον διαιτητη?

 

 

ΥΓ.Μην τα βλεπουμε ολα μονοφθαλμα και οπως μας συμφερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Kaizer σε θεωρω σοβαρο ατομο, και παιρνω υπ οψη σοβαρα αυτα που γραφεις, αλλα σημερα εισαι λιγο (εως πολυ off)

 

ΠΟΙΟΣ σου εστειλε ("σας" εστειλε αν θες) το μηνυμα???

η παραγκα της ΑΕΚ? γιατι ετσι καταλαβα...

η παραγκα του ΟΣΦΠ?

ΠΟΙΟΣ σας θελει τριτους??

ΠΟΙΟΣ μας ευνοει (αλλα μονο για τη 2η θεση- ποτέ για την πρωτη...) ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νightwolf

 

Η πτωση του Σεζαρ εχει ξεκινησει με το που βλεπει απλωμενο ποδι,ο αλλος ΦΑΙΝΕΤΑΙ να τον καβαλαει γιατι απλα ο αλλος εχει αρχισει να πεφτει

 

Str

 

Ο Θωμας,ο Ροκο και η παρεα τους.Τι εννοεις?Υπαρχει αβαντα της ΑΕΚ γιατι προτιμουν για ανταγωνιστη την ΑΕΚ παρα εμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην μας τρελάνετε κιόλας. 1,5 ημίοχρονο παίζαμε με 10 άδικα.Πρώτη φορά στα χρονικά βλέπω να σφυρίζεται πέναλντι εκτός φάσης.Εγώ συμφωνώ ότι το δεύτερο πέναλντι δεν ήταν. Αλλά πριν από αυτό μας έχει σφάξει κανονικότατα. Και η πλάκα είναι ότι πέφτοντας ο Εντουσέι αυτός κλωτσάει τον Τσιρίλο και αυτό είναι που νευριάζει τον Τσιρίλο και όχι η βουτιά για το πέναλντι.Μεγάλη νίκη πάντως η ΑΕΚΑΡΑ μας. Μετά από την κούραση με την Μίλαν τις 2 αναγκαστικές αλλαγές και με 9 παίχτες κατάφερε πάλι και κέρδισε. Αυτή η ομάδα έχει μεγάλη ψυχή.

Πάντως σήμερα έκανε την εμφάνισή της και η πράσινη παράγκα. Καλά η τελευταία φάση είναι για γέλια. Και οΤζίγκερ θα το σφύραγε το πέναλντι από την κερκίδα. Είναι έξυπνη όμως η τσίτα ο Εμπέντε. Έκατσε κάτω και δεν σηκωνόταν με τίποτα παρα μόνο όταν δώθηκε το ελεύθερο. . . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οτι και να πω ειναι λιγο...

 

προφανως υπαρχει συνομοσια και θελουν τον βαζελο 3ο και οχι τεταρτο αλλα ουτε και δευτερο (ποσο μαλλον 1ο) για αυτο και το κλαψανε το πεναλντι...

 

να σαι καλα ρε καιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...