Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά με την Μίλαν παίζαμε. Το ότι την κερδίσαμε δεν σημαίνει ότι είμαστε και καλύτερη ομάδα. Εννοείται πως η Μίλαν παραμένει κλάσεις ανώτερη ομάδα από εμάς και γι'αυτό εξάλλου είμαστε και ακόμα στα ουράνια που την κερδίσαμε. Εννοείτε πως χρειάζεσαι να σε πηγαίνει και το τόπι για να καταφέρεις κάτι το καλό απέναντι σε τέτοια μεγέθη. Αυτό δεν μειώνει σε τίποτα όμως την νίκη μας. Η ιστορία έγραψε ΑΕΚ - ΜILAN = 1-0. Και η ευρωπαϊκή εφετινή μας ιστορία θα συνεχίσει να γράφετε και το Φλεβάρη της νέας χρονιάς είτε σε CL είτε σε Uefa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

λένε όλοι για τύχη της ΑΕΚ στις φάσεις του ινστάγκι, και εγώ ρωτάω ο σορεντίνο είναι ή δεν είναι ένας από τους 11 παίχτες της ομάδας. άρα και ευτός αμυνόταν και έπιανε την μπάλα. αυτή είναι η κλάση ενός τερματοφύλακα. τύχη θα ήταν αυτό που είχε ο ολυμπιακός στο μεταξύ μας παιχνίδι πρόπερσι στο οακα που είχαμε 5 δοκάρια και 3 στην ίδια φάση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε φυσικά τα γαυράκια πρέπει να βάλουν τα μεγάλα και συνηθισμένα μέσα τους για να σταματήσουν την ΑΕΚάρα. Ο επόπτης βλέπει ότι θέλει αλλά η κάμερα είναι αδιάψευστος μάρτυρας της αλήθειας. Τα fuck off που είπε ο μαυρούκος δεν τα είδε το λαμόγιο αλλά είδε πρόθεση στην επαφή. ΕΛΕΟΣ!!!!! Τι να πεις....... Anyway ακόμα και έτσι θα κερδίσουμε την ομάδα των διακοσίων φιλάθλων, μας αρέσουν τα δύσκολα εξάλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να αφήσει κούφια ο πρίγκηπας του Μόντε Κάρλο την ώρα δεξίωσης, πάλι τα γαυράκια θα φταίνε.

 

Περίπτωση να μην είδε καλά ο βοηθός από το σημείο που ήταν και να θεώρησε πως ο Τσιρίλο, που δε φημίζεται δα για τον ευγενικό του χαρακτήρα, κλώτσησε τον αντίπαλο, δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο. Πότε έχει ξεγελαστεί άνθρωπος στη ζωή του; Αντίθετα το σενάριο να περίμενε πως και πως ο πληρωμένος/πιασμένος βοηθός τον Τσιρίλο να βρεθεί δίπλα από πεσμένο αντίπαλο για να του τη ρίξει, είναι αρκούντως πειστικό, προσιτό και ευκολοχώνευτο.

 

Δε βαριέσαι...μια συνήθεια είναι όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλη νίκη που βουλώνει τα στόματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πειράζει βγάλτε και άλλους, τώρα ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

 

Και όποιος δεν βλέπει καλά δεν δίνει πέναλτι και κόκκινη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο Bruno είναι μεσογειακό τυπάκι και το αίμα του βράζει, καμία αντίρρηση. Στην συγκεκριμένη περίπτωση όμως δεν έκανε απολύτως τίποτα. Υπάρχει επαφή όμως όχι εσκεμμένα από πλευράς του και ο μαυρούκος αρχίζει το θεατριλίκι. Με 10 παίχτες και με την μπάλα στην βούλα, το ιδανικό στήσιμο για την ΑΕΚάρα. Αλλά επειδή ακριβώς είναι ΑΕΚάρα τίποτα δεν μπορεί να την σκοτώσει. Το πήρε το μάτς. Και μην ξεχνάς blueviper ότι είσαι 3 βαθμούς μπροστά διότι υπήρξε το σφαγείο του Καραΐσκάκη.......... Ανύπαρκτο φάουλ από το οποίο προήλθε το αυτογκόλ, ανύπαρκτα offside που έκοβαν την ΑΕΚ κλπ. Ευτυχώς που η Ευρώπη μας δείχνει την αλήθεια για το ποια ομάδα είναι ο μάγκας και ποια ο καρνάβαλος..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου εξηγησει καποιος κατι; Γιατι οταν κατηγορειται καποιος διαιτητης εμφανιζεται παντα σαν απο μηχανης θεος καποιος γαυρος να τον υπερασπιστει? Ενταξει μην αρχισετε να στελνετε απαντησεις, ρητορικο ειναι το ερωτημα. Δεν ειμαστε 5 χρονων ουτε βιολογικα αλλα ουτε και στο μυαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε παιδια ειναι δυνατον να υποστηριζετε οτι ηθελαν να στησουν την Αεκ σε ματς που πηρε δύο πεναλντυ???

 

προσοχη δεν λεω οτι δεν ηταν πεναλντυ (το πρωτο μονο ειδα) αλλα οτι αν το ματς ηταν στημενο κατα της Αεκ δεν παιζει να δινοντουσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που η Ευρώπη μας δείχνει την αλήθεια για το ποια ομάδα είναι ο μάγκας και ποια ο καρνάβαλος..........

 

 

Ναι αλλα τωρα θα σου πουν οτι κοιμηθηκε ο θεος και προκριθηκατε...

(αλλα πως στα διαλα γινεται και ο θεος πινει 10 φραπεδες οταν παιζει ο ΟΣΦΠ κανενας δε ξερει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου εξηγησει καποιος κατι; Γιατι οταν κατηγορειται καποιος διαιτητης εμφανιζεται παντα σαν απο μηχανης θεος καποιος γαυρος να τον υπερασπιστει?

 

Μήπως επειδή ειπώθηκε αυτό λίγο πριν την απάντηση του blueviper?

 

Ε φυσικά τα γαυράκια πρέπει να βάλουν τα μεγάλα και συνηθισμένα μέσα τους για να σταματήσουν την ΑΕΚάρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε...ήμουν έτοιμος να κάνω quote, αλλά με πρόλαβε ο punky! :) (σε κόβω να σε παίρνει η μπάλα της φιλο-Ολυμπιακής κατηγόριας...δε σε πολυφοβάμαι πάντως, γιατί είσαι άμωμος)

 

Βέβαια, δεν είμαι και βέβαιος πως ο bee21 θα πειστεί από τα παραπάνω...αρκεί που πέταξε τη σποντίτσα κι έβγαλε το μαράζι του κι αυτός.

 

Το τραγικό της υπόθεσης είναι πως ο φανατισμός μας, σε συνδυασμό με την προϊστορία, έχει ακυρώσει και την παραμικρή πιθανότητα ο βοηθός να μην είδε σωστά γιατί ο Τσιρίλο ήταν σε ευθεία. Η περίπτωση λάθους αντιμετωπίζεται λες και μιλάμε για εξωγήινη πιθανότητα. Και ξεκινάμε τα φαιδρά "μας πως γίνεται μονίμως εμάς", όπου το "εμάς" αντικατοπτρίζει κατά περίσταση το εκάστοτε χρώμα. Κι έτσι βγαίνουν άπαντες αδικημένοι (από την πλευρά τους) και ζούμε εμείς καλά κι αυτοί καλύτερα.

 

Από την ιστορία αυτή άραγε βγαίνει ωφελημένος μονάχα ο γαύρος?! Ούτε ο Παναθηναϊκός, ούτε ο 4ος, ούτε κανείς; Πολύ μονόπατα πέφτει η κατάρα η πουτάνα.

 

Από την πλευρά μου είμαι ξεκάθαρος στην πεποίθησή μου πως δεν μιλάμε φυσικά για κόκκινη και πέναλτι, ακόμα κι αν ο Τσιρίλο στράφηκε με απειλητικές διαθέσεις. Πιστεύω όμως πως πλήρωσε κι ο ίδιος τα του οξύθυμου χαρακτήρα του και αυτή η γνώση μέτρησε στην αίσθηση του βοηθού πως κάτι έκανε.

 

Κι αν μη τι άλλο πάντως, αποδείχτηκε πως ο Σώκρατες είναι εντελώς ανίκανος πλέον και πρέπει να φύγει. Ούτε ένα παιχνίδι δεν είναι άξιος να στήσει πια! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, εντάξει, αν κατηγορηθώ και για φιλο-Ολυμπιακός, θα το τυπωσω και θα το κάνω αφίσα στο γραφείο μου. Για να εξευμενίσω όλους τους γάβρους συναδέλφους που θα παρελάσουν τη Δευτέρα για να μου τα σπάσουν για το σημερινό αποτέλεσμα. Δίκαιο μαρτύριο για το ασταμάτητο δούλεμα που τους ρίχνω κι εγώ.

Πάντως αν είσαι δυσαρεστημένος από τον Σωκράτη, γιατί δεν ακολουθείτε το παγκοσμίως πρωτότυπο μοντέλο διαχείρισης που έχουμε εμείς; Δύο πρόεδροι, που να μαλώνουνε για το ποιος είναι ο αληθινός. Κάτι σαν το Face Off δηλαδή χωρίς τον Nicolas Cage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...