Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...........

 

Φαντάζομαι θα νιώθεις πολύ περήφανος για αυτά που λες και που διαιωνίζεις τα ελληνικά γονίδια σκέψης....

 

Δεν θέλω να σου κλέψω τη χαρά... Βάλε να ακούσεις και ένα τραγουδάκι από μένα... Eurythmics - Sweet Dreams... Είναι πολύ καλο....

 

 

P.S. Φυσικά και δεν προκειται να κερδίσουμε σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ρε παιδιά βοηθήστε με λίγο.Θέλω να ανεβάσω μερικές καλές φωτογραφίες από την ψηφιακή μου χτες από το γήπεδο αλλά ξεπερνούν την χωρητικότητα που ορίζουν οι admin.Πως μπορω να τις ανεβάσω από το rapidshare ρε μάγκες και πως θα εμφανίσω τους κωδικούς για να τις κατεβάσετε και σεις?? Θα ήθελα να ευχαριστήσω και γω όλους τους υγιής φιλάθλους που μας συγχάρηκαν με το παραπάνω.Δεν περίμενα τέτοια απήχηση και τέτοια ανταπόκριση.Μπράβο τους. . . . Καλή επιτυχία σήμερα και στον Ολυμπιακό.

 

πήγαινε http://www.rapidshare.com και ανέβασε τις φωτογραφίες, μόλις ανέβουν θα σου βγάλει ένα λινκ, πόσταρε το εδώ για να τις κατεβάσουμε και να τις δούμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν θέλω να σου κλέψω τη χαρά... Βάλε να ακούσεις και ένα τραγουδάκι από μένα... Eurythmics - Sweet Dreams... Είναι πολύ καλο....

 

 

 

Φιλαράκο, άσε εμένα και τους άλλους να ονειρευόμαστε, άλλωστε και βαθμολογικά έτσι όπως είμαστε τώρα, έχουμε κάθε λόγο να ονειρευόμαστε κάτι καλύτερο.

Εσύ βάλε τις παντοφλίτσες σου και πάρε και μια κουβερτούλα γιατί τον χειμώνα, όταν εμείς θα προβάρουμε τις "χειμωνιάτικες φανελίτσες" για το CL, εσύ μπορεί να κρυώνεις στον καναπέ σου.

Υπάρχει τόπικ για τον ολυμπιακό για να βγάλεις την μιζέρια και την κακομοιριά σου.

 

Άντε γειά λοιπόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς καμία διάθεση πικαρίσματος νώντα,ούτε προσπάθειας δημιουργίας flame μεταξύ μας,δεν νομίζω ότι διεκδίκησε κανείς την πρωτιά!!!

 

Ό,τι πεις αρχηγέ......:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά τις ανέβασα. Είναι στο http://rapidshare.com/files/4501671/AEK-MILAN_IMAGES.zip. Ρε παιδιά έχω και βιντεάκια με τον χαμό που γίνεται κατά την είσοδο των ομάδων και τον ύμνο του Champions League με το σεντόνι να πάλεται αλλά είναι 120 Mb και δεν μπορώ να τα ανεβάσω.Θα πρέπει να τ΄ανεβάζω για καμιά εβδομάδα.Στέλνω 11 εικόνες προς το παρόν από την θύρα 11 και μία ξεκάρφωτη που την βρήκα σε άλλη σελίδα.

 

 

Φαντάζομαι θα νιώθεις πολύ περήφανος για αυτά που λες και που διαιωνίζεις τα ελληνικά γονίδια σκέψης....

 

Δεν θέλω να σου κλέψω τη χαρά... Βάλε να ακούσεις και ένα τραγουδάκι από μένα... Eurythmics - Sweet Dreams... Είναι πολύ καλο....

 

 

P.S. Φυσικά και δεν προκειται να κερδίσουμε σήμερα...

 

 

Τόσο πολύ πονάει ρε παιδιά. . .Αφήστε μας τουλάχιστον εμάς που κερδίζουμε να το χαρούμε. . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που εχω απο Μαριαντα Πιεριδη βιντεο το ιδιο βραδυ ( εγω πηγα να γιορτασω ΑΕΚ, οι υπολοιποι την ορκομοσια της κοπελιας μου) να το ανεβασω?????

 

 

:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

 

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ ΤΩΡΑ ΜΗ!

ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΟ - Η ΟΤΙ ΚΑΚΟ - ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΛΛΗ ΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!

 

 

περα απο την νιρβανα που αισθανομαι, ειχαμε τρελο κωλο (soz modz) με ινζακγι να στελνει τη μπαλα πανω στον Σορε διαρκως, Κακα στα κακα του, ενω οι δικοι μας περα απο Τζιορτζοπουλο επιασαν 90% αποδοση, και ειμαι και αυστηρος....

 

το αποτελεσμα το ηθελε και ο Θεος IMHO αλλα και ετσ το δεχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι μας ήθελε πάρα πολύ η τύχη αφού έκατσε και το Χ η Άντερλεχτ. Πάντως και η τύχη να μας ήθελε αν καθότανε ο Χιώτης τέρμα σίγουρα θα αρπάζαμε ένα γκολάκι.Ανεξάρτητα από την τύχη πρέπει να υπάρχει ικανότητα και ο Σορεντίνο την διαθέτει με το παραπάνω. Ρε παιδιά χρόνια τώρα ψάχνω 2 γκολάρες του Μπατίστα με αντίπαλο τον Εθνικό.Στο ένα την κατέβασε την μπάλα και άλλαξε πόδι με τακουνάκι πάνω στην κίνηση και στο δεύτερο έβαλε γκολ με μια σουτάρα σχεδον από το κόρνερ.Μήπως ξέρετε που μπορώ να τα βρώ ή μήπως τα χει κάποιος από εσάς να τα ανεβάσει??? Τα είχα παλαιότερα αλλά χάλασε ο σκληρός και τα χασα.Όπως επίσης ψάχνω και τα γκολ με την Ρεάλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που εχω απο Μαριαντα Πιεριδη βιντεο το ιδιο βραδυ ( εγω πηγα να γιορτασω ΑΕΚ, οι υπολοιποι την ορκομοσια της κοπελιας μου) να το ανεβασω?????

 

 

καλα και το ρωτας????

 

Εννοειται πως θα το ανεβασεις καπου :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...