Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια μάγκες.

 

Steven θα σεβαστώ εγώ τη δική σου και των άλλων παιδιών εδώ, μεγάλη χαρά (κι ας μην το κάνεις εσύ) και δε θα σου απαντήσω οδηγώντας σε flames.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πάρτε μια πρώτη γεύση από μένα για όσους δεν κατάφεραν να βρεθούν στο γήπεδο \0/

 

http://rapidshare.com/files/4332050/Kaisar.mp4.html

 

http://rapidshare.com/files/4332256/Prin_to_match.3GP.html

 

http://img82.imageshack.us/my.php?image=tosentoniqt2.jpg

 

http://img221.imageshack.us/my.php?image=olaosir7.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες νίκες είναι να τις χαίρονται όλοι οι Έλληνες.Οι παίχτες της ΑΕΚ έπαιξαν πραγματικά με ψυχή.

Μπράβο στην ΑΕΚ καί ας μην είμαι ΑΕΚτζής.

 

 

 

Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ!!! Πραγματικα πολύ μεγάλη νίκη... Άντε να παράσει τουλαχιστον η ΑΕΚ.. Τουλαχιστον να μας έρθειε από εκεί που δεν το περιμέναμε.. Γιατί αμα περιμένουμε από τον Ολυμπιακό μας....ζήτω που καήκαμε..

 

Ο Παναθηναικός που ακριβώς υπάρχει στν Ευρώπη??....

 

Επειδή είσαι ολίγον προκλητικός δες αυτό το link γιά να δείς πού είναι ο Παναθηναικός τώρα πού είναι καί στα κάτω του τα τελευταία χρόνια.Είχε όμως μεγάλο ρεζερβουάρ καί κρατιέται ακόμη αν καί το θέμα είναι σήμερα γιά τον θρίαμβο της ΑΕΚ οπότε έκανες ατόπημα να αναφέρεις τον ΠΑΟ.Να δείς την ΑΕΚ πόσο θα ανέβει στη κατάταξη μετά από αυτή τη πορεία πού εύχομαι να πάει μακριά.

 

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/trank2007.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δώστε ένα διαρκείας στον punky!!!!!!!Είναι γουρλής!!!

 

:mrgreen: Τα ίδια έλεγε και ο φίλος που με καλεσε στο γήπεδο.

Αισθάνομαι κι εγώ τυχερός που βρέθηκα σε ένα πραγματικά κατάμεστο ΟΑΚΑ. Με ωραία ατμόσφαιρα και χαρούμενες φάτσες από την αρχή μέχρι το τέλος.

 

Το αποτέλεσμα μετράει, και χωρίς να θέλω να μετριάσω τα συναισθήματα χαράς των ΑΕΚτζήδων, να πω μόνο πως όσο "λυπήθηκα" τον Τσιρίλο που έτρεχε από το ένα τέρμα στο άλλα, τόσο "εκνευρίστηκα" με τον Έμερσον.

Ο οποίος Έμερσον αμυντικά τα πήγε καλά. Αλλά κρυβόταν συνεχώς αντί να βγαίνει να ζητάει μπάλα για να την προωθήσει. Ένας από τους λόγους που η κατοχή της μπάλας είχε τόση διαστημική διαφορά ανάμεσα στις δύο ομάδες.

Χάρις σε λίγη τύχη και έναν εξαιρετικό Σορεντίνο, αυτό δεν το πλήρωσε.

 

Και σίγουρα χάρις στον προπονητή της. Αντικειμενικά, πιστεύω ότι η ΑΕΚ έχει κάποιους παίκτες που άνετα θα μπορούσαν να παίζουν σε ομάδες που παλεύουν για τη σωτηρία τους. Τι στο διάολο έχει κάνει ο Φερέρ και μπορεί με αυτούς να κερδίσει τη Μίλαν, δεν ξέρω. Μαγκιά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια, μεγαλη νικη απεναντι σε μια μεγαλη ομαδα. Κανατε αυτο που δεν μπορουνε να κανουνε οι αχρηστοι οι δικοι μας πλεον, νικη εντος εδρας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο Παναθηναικός που ακριβώς υπάρχει στν Ευρώπη??....

 

Θα βλεπεις τις Πεμπτες του Φλεβαρη απο την τηλεοραση που ειναι.Αληθεια,μακριμανικη εμφανιση εχεις ή λες "Τι να την κανω,αφου μεχρι αρχες Δεκεμβρη παει παντα η δουλεια'?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν αντικειμενικος παρατηρητης θα σας πω και παλι την αποψη μου.

 

Καταρχην πρεπει να ειμαστε υπερηφανοι οταν συμβαινουν τετοιες νικες στην Ευρωπη απο οποιαδηποτε ομαδα , καθως ανεβαινει το πρεστιζ του ελληνικου ποδοσφαιρου , κερδιζουμε χρησιμους βαθμους για την καταταξη της Ουεφα και οι ομαδες μας κερδιζου χρηματα , που ευελπιστουμε να τα επενδυσουν στο ποδοσφαιρο....

 

Καταρχην η Αεκ οφειλει πολλα στον Ιταλο γκολκιπερ Σορεντινο , που ειχε ενα επιπλεον κινητρο χτες.Ολοι θυμομαστε οτι ηθελε να αποχωρησει το καλοκαιρι για οικογενειακου λογους....Αυτη ηταν η μεγαλυτερη ευκαιρια για τον Σορεντινο να τον δουν οι ιταλικοι συλλογοι....και ημουν σιγουρος οτι θα εκανε το ματς της ζωης του.

 

Η Μιλαν ειναι η ιδια σχεδον ομαδα με περυσι ....μονο που οι παικτες της γερασαν ενα χρονο....ακομα...και δεν μιλαμε για πιτσουνακια 18 και 20 χρονων....μιλαμε για σαρανταρηδες και τριανταρηδες....και ενα χρονος παραπανω μετραει.

 

Μεγαλη ηταν η ελλειψη του Καντουζο που δεν φανηκε στα πρωτα 30 λεπτα...ομως με την ανοδο του Ζηκου...η Αεκ πηρε το κεντρο.

 

Η Αεκ για μενα θελει ενα Χ στις Βρυξελλες και εχει περασει.Δεν πιστευω οτι η Λιλ εχει ικανοτητες να παρει διπλο στο Μιλανο ....με μια Μιλαν που ισως εχει και αλλον προπονητη σε 15 ημερες.

 

Θα σταθω στην φαση της απεκρουσης του Ντιντα που την εβλεπα και την ξαναεβλεπα....και ειναι απο τις φασεις αυτες που σε καθηλωνουν....και λες ΝΑΙ ρε για αυτο βλεπω ποδοσφαιρο....Το φαλτσο που δινει στη μπαλα ο Σεζαρ ειναι τετοιο που η μπαλα εκανε απιστευτες γκελες (αν θυμηθειτε την φαση).Ο Ντιντα εχει κλεισει την γωνια του....και ομως κανει κινηση στα αριστερα η μπαλα παει δεξια και τεντωθηκε σαν σουστα...Πιστευω οτι ψηλωσε εναν ποντο με τετοιο τεντωμα....Το μεγαλειο ηρθε αμεσως μετα...Αποχωρει ο Βραζιλανος Διεθνης....και ενα ΟΑΚΑ με τοσο κοσμο τον χειροκροτει.....Αυτα πρεπει να κραταμε σπο τα γηπεδα φιλοι μου....και οχι ποσες φωτοβολιδες πεταχτηκαν...αν ηταν δικαιη η κιτρινη καρτα...και αν ηταν πεναλντι ή οχι...

 

Τελος να πω οτι αυτη ειναι η μεγαλη ευκαιρια της Αεκ και του Ντεμη να κανει μια ομαδα ζηλευτη....Αν περασει η Αεκ τα εσοδα θα ειναι παρα πολλα....Ντεμη, Για να βγαλεις κερδος πρεπει να επενδυσεις...μεσοπροθεσμα και μακρυπροθεσμα....λενε οι αρχες της οικονομιας...Ας ελπιζουμε να τις ακολουθησεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος να πω οτι αυτη ειναι η μεγαλη ευκαιρια της Αεκ και του Ντεμη να κανει μια ομαδα ζηλευτη....Αν περασει η Αεκ τα εσοδα θα ειναι παρα πολλα....Ντεμη, Για να βγαλεις κερδος πρεπει να επενδυσεις...μεσοπροθεσμα και μακρυπροθεσμα....λενε οι αρχες της οικονομιας...Ας ελπιζουμε να τις ακολουθησεις..

 

Μπορεί να φταίει που μικρός διάβαζα "Κούτσα-κούτσα προς τη δόξα", "Τερματοφύλακας-Γιατρός" και "Ταρατατά", ή να φταίει η έμφυτη κλίση μου προς τη ρομαντική πλευρά των πραγματων, αλλά δεν νομίζω πως ο Ντέμης κάνει αρπαχτή.

Νομίζω πως θέλει να ζήσει το σπάνιο παραμύθι του πιτσιρικά οπαδού, που έγινε σημαία της ομάδας του σαν παίχτης. Και όταν κρέμασε τα παπούτσια του, την ανέλαβε ως πρόεδρος. Βρίσκω αξιοθαύμαστα τα όσα έχει καταφέρει.

Το μόνο που λείπει από την ΑΕΚ είναι κάποιοι πραγματικά ξεχωριστοί ποδοσφαιριστές. Γιατί κατά τα άλλα, έχει διοικητική ηρεμία, πλάνο, πολύ καλό προπονητή, γεμάτο γήπεδο κλπ. Όλα όσα χρειάζονται δηλαδή για να υπάρχει αισιοδοξία και μέλλον. Όταν το οικονομικό πλάνο το επιτρέψει, νομίζω πως θα έρθουν και οι παίχτες-ονόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε μαγκες και απο εμενα, αν και γαυρος :-), και ελπιζω αυτο το αποτελεσμα να μην ειναι αλλη μια φωτοβολιδα αλλα να συνεχισουν οι ομαδες μας για να πετυχουν οτι καλυτερο μπορουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχήν...μπράβο ρε χανούμια,ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ!

με κάτι...απίδια ΝΑ,είστε στο 2ο γύρο!

αλλά δεν νομίζω πως ο Ντέμης κάνει αρπαχτή.

Νομίζω πως θέλει να ζήσει το σπάνιο παραμύθι του πιτσιρικά οπαδού, που έγινε σημαία της ομάδας του σαν παίχτης. Και όταν κρέμασε τα παπούτσια του, την ανέλαβε ως πρόεδρος. Βρίσκω αξιοθαύμαστα τα όσα έχει καταφέρει.

 

θα συμφωνήσω για άλλη μια φορά...

δείχνει ρομαντικός, ιδεολόγος, και προπάντων,σοβαρός.

Δε νομίζω ότι θα τη δει μεγαλοπρόεδρος ξαφνικά, ούτε ότι η συνείδησή του θα τον αφήσει να κάνει αρπαχτή....

και πράγματι,η προσφορά του στην αεκ είναι ανεκτίμητη κ για εμένα!

(μόνο στο θέμα του γηπέδου τα έχει θαλασσώσει κ αυτός,αλλά...υπάρχει κ ένα κράτος που σου κάνει πατητή σε κάθε προσπάθεια,εκτός αν λέγεσαι οσφπ)!

 

ΕΝΤΙΤ:

ΥΓ: στη μεγαλύτερη νίκη στην ιστορία της αεκ,το γκολ το πέτυχε ένας παίχτης που μέχρι πριν 2 εβδομάδες ΓΙΟΥΧΑΡΕ όλο το γήπεδο...

ελπίζω να βάλουν μυαλό οι φίλαθλοι κ οπαδοί,ότι η ατομική-επιλεκτική γιούχα,δεν οδηγεί πουθενά! (όπως κ η ατομική αποθέωση,εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ευχαριστούμε όλους τους φιλάθλους των άλλων ομάδων που έτρεξαν να μας μοιράσουν συγχαρητήρια στην ομάδα μας. Δείχνει επίπεδο!

Δεύτερον: Αυτό που αναφέρεται πιο πάνω, δηλαδή για μία σοβαρή προσπάθεια του Ντέμη, ελπίζω να είναι αυτή που θα ΄φερει το κόσμο στο γήπεδο. Χτες πήρα μαζί μία φίλη μου που ήταν Ολυμπιακός. Τέλος πια η καφρίλα, ας δώσουμε ένα τέλος στους κουκουλοφόρους στα γήπεδα. Η βία των καιρών μας γεννάει συνεχώς γνωστούς'άγνωστους αλλά στο χέρι μας είναι να τους διώξουμε από το γήπεδο.Πως θα το πετύχουμε;

Με δύο τρόπους. Ο ένας είναι με την παρουσία μας στο γήπεδο αποδοκιμάζοντας οποιασδήποτε μορφής επισόδεια. Δεύτερον να στηρίξουμε προσπάθειες που γίνονται προς αυτή την κατεύθυνση όπως αυτή του Ντέμη.

 

 

Υ.Γ. Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως έκανε εκείνη την απόκρουση ο Ντίντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ευχαριστούμε όλους τους φιλάθλους των άλλων ομάδων που έτρεξαν να μας μοιράσουν συγχαρητήρια στην ομάδα μας. Δείχνει επίπεδο!

 

Έτσι φέρονται οι σωστοί φίλαθλοι....Εγώ ήμουν και ο πρώτος που σας έδωσε συγχαρητήρια....;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...