Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ένα πολύ μεγάλο μπράβο από έναν φίλαθλο του Παναθηναϊκού σε αυτή την ΑΕΚ που έπαιξε πολύ ψυχωμένα και νίκησε επάξια τη Μίλαν προσφέροντας και θέαμα στον ηρωικό κόσμο της.Άντε εύχομαι και πρόκριση στην επόμενη φάση!:-D

Τελευταίο εμπόδιο η Άντερλεχτ και στόχος το διπλό για σιγουριά,αν και ακόμα και η ισοπαλία αρκεί σε περίπτωση στραβοπατήματος της Λιλ....

Καλό σας βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και γαυρος...

μπραβο ρε παλικαρια!

 

να χειροκροτουνε ολοι και μακρια απο παρωπιδες/χουλιγκανισμους/κολληματα

 

ζηλευω αλλα με την καλη εννοια... παντα τετοια

 

συγχαρητηρια ρε παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις γύρισα από το γήπεδο.Τι χαρά ήταν αυτή που μας έδωσε η ΑΕΚΑΡΑ σήμερα.Μέσα στις επόμενες μέρες θα ανεβάσω μερικές καλές φωτογραφίες που τράβηξα με την ψηφιακή.Μάγκες είμαστε με το ένα πόδι στις 16 καλύτερες ομάδες της ευρώπης, το έχετε καταλάβει???.Έτσι για να βλέπουν μερικοί μερικοί και να τρελαίνονται.Πρώτη ήττα της Μίλαν στην Ελλάδα με παίκτες σαν τον Κακά που κοστίζουν όσο όλες οι ομάδες μαζί στην σουπερλίγκα.Είμαι περήφανος για αυτήν την ψυχή που έίχε η ομάδα μου.Μακάρι να είσασταν όλοι σήμερα γήπεδο να νιώθατε το συναίσθημα να κερδίζεις την Μίλαν.Ευτυχώς η τύχη κάτι μας χρώσταγε από το 1994 και τις αναμετρήσεις με την Μίλαν.Η τύχη και αυτός ο τεράστιος τερματοφύλακας ο Σορεντίνο μας έδωσε την μεγαλύτερη νίκη της ιστορίας της ΑΕΚ.Όπου και να πάει ο Στέφανο (γιατί θα φύγει μάλλον σίγουρα τον Γενάρη) θα τον θυμόμαστε για πάντα όπως τον Τσιρίλο και τον Άλβες.Είναι ήδη στις καρδιές μας. . . . . Ρε παιδιά ο Ντίντα την είδε την μπάλα στο φάουλ γιατί τον είδα να κάνει τον τροχονόμο και απλά να την μαζεύει από το τέρμα.Μπράβο ρε Ζούλιο.Αδέρφια η ομάδα μας μας έκανε υπερήφανους.Όλη η ευρώπη μιλάει για μας. . . . . . .

 

Υ.Γ Που είσαι ρε φίλε cmelegos ακόμα στο γήπεδο είσαι και πανηγυρίζεις????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δρομοι προοδου πλεον ειναι 2

 

 

Η πολλα,πολλα,πολλα really πολλα λεφτα(βλ. Μπαρτσελονα)

 

Η προπονηταρας(βλ. Αρσεναλ,Γιουναιτεντ)

 

(Η και τα 2,οπως Τσελσυ)

 

 

 

 

 

Στην Ελλαδα το 1ο παει περιπατο.Μοναδικη λυση το πειραμα Ντεμη=Το μεγαλο ψαρι ειναι ο προπονητης(πλακα πλακα στην ΑΕΚ πρωτο ονομα στην Ευρωπη ειναι ο Φερερ,αντε και ο Εμερσον).Πειραμα που δειχνει να ακολουθει και ο σωφερ.Ημιμετρα τυπου Σολιντ-Μπορχα(οχι επειδη ειναι γαυροι,απλα ειναι τρανο παραδειγμα ομαδας που ποτε δεν ειχε βαρυ προπονητη αλλα ουτε και εσκασε πολλα λεφτα ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ δεδομενα) μαλλον φτανουν μεχρι το διπλο στο Κλεανθης Βικελιδης

 

Ολα αυτα πλεον...παλιοτερα υπηρχαν τα στυλ "Ομοιογενης ομαδα"(βλεπε Παναθηναικος) ή "Ακαδημιες και σκαουτινγκ"(βλεπε Αγιαξ)

 

Πλεον αυτα τα alternative σχεδια δειχνουν να πεθαινουν και καταληγουμε στο παλιο κλισε που ομως βρισκει εφαρμογη "Την ομαδα την αγοραζεις ή την χτιζεις" και για να την χτισεις θελει καλο μαστορα.Λες και ειναι μαλακες οι Γιαννακοπουλοι που απλα ανοιγουν το πορτοφολι μολις ερθει το χαρτακι με τα ονοματα απο τον Ζοτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε ΑΕΚΑΡΑ. Μας πήγαινε σήμερα γενικά η τύχη. Έκατσε ισοπαλία και το άλλο παιχνίδι και με λίγη τύχη νάτος και ο δεύτερος γύρος του CL!!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεντούζαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Έχω πωρωθεί, δεν πατώ στην γη, είμαι ιπτάμενο δικέφαλο πουλίιιιιιιιιιιιιιιιιι \0/

 

Έτσι μωρή αεκάρα, έτσι. Πάντα τέτοια.

 

ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ

 

Έχω και το γκολ live από γήπεδο, να ναι καλά ένα φιλαράκι που το πίστεψε και το τράβηξε. Αργότερα ή αύριο θα το ανεβάσω μαζί με άλλο υλικό

 

ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι μαγική στιγμή ήταν αυτή; Πιστεύω ότι ήταν η καλύτερη στιγμή που μου έχει χαρίσει η ΑΕΚ μέχρι τώρα. Ατμόσφαιρα εκπληκτική, κόσμος ενθουσιασμένος, μπάλα καλή και νίκη επί της Μίλαν. Δεν σας κρύβω ότι μόλις είδα 11αδα είπα πολύ δύσκολα αλλά έτσι ανεβαίνει και η νίκη μας. Ναι kchoriano έμεινα όσο μπορούσα παραπάνω!!!!Σοβαρά μιλάω καθόμουν και έβλεπα το ΟΑΚΑ αναπωλώντας τις μεγάλες στιγμές που με έκαναν να αγαπάω αυτή την ομάδα. Κάποιοι παίχτες πιστεύω ότι είχαν ιστορική απόδοση!(Ζήκος, Τσιρίλο, Σορεντίνο, Λύμπε, Παπασταθόπουλος)

 

Υ.Γ. Ρε παιδιά δώστε ένα διαρκείας στον punky!!!!!!!Είναι γουρλής!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειμαι παναθηναικος και εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο στην αεκ, πρεπει πραγματικα να εισαι ψυχαρα για να κανεις τετοια νικη!

Τελικα εκτος απο τον παναθηναικο υπαρχει και η αεκ στην Ευρωπη,χιλια μπραβο!!

Αντε και ο ολυμπιακος αυριο(αν και δεν το βλεπω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ!!! Πραγματικα πολύ μεγάλη νίκη... Άντε να παράσει τουλαχιστον η ΑΕΚ.. Τουλαχιστον να μας έρθειε από εκεί που δεν το περιμέναμε.. Γιατί αμα περιμένουμε από τον Ολυμπιακό μας....ζήτω που καήκαμε..

 

Ο Παναθηναικός που ακριβώς υπάρχει στν Ευρώπη??....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ ΜΕΣ ΤΙΣ ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ Ω Ω

 

Ναι η χαρά μου είναι τεράστια, το χαμόγελο μου είναι ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, αλλά το να ευχηθώ καλή επιτυχία στον γαύρο δεν το αντέχω. Το αντίθετο μάλιστα. Valencia FTW \0/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αμα περιμένουμε από τον Ολυμπιακό μας....ζήτω που καήκαμε..

 

Ο Παναθηναικός που ακριβώς υπάρχει στν Ευρώπη??....

 

Mακαρι να κανει κατι καλο και ο ολυμπιακος. Πραγματικα οταν παιζουμε ευρωπη, δεν με νοιαζει ποιος παιζει.

 

ακυρη λιγο η ερωτηση, γιατι οταν ο παο γοητευε τους παντες με την μπαλαρα που επαιζε, ο ολυμπιακος κατι χρονια μετα, πηγαινε για να κερδισει και μαζευε 7αρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...