Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έλα ρε ΑΕΚΑΡΑ πάρε το ματσάκι αύριο να τρελαθεί όλη η Ελλάδα. . . .Ευτυχώς η ομάδα έχει αρχίσει και αποδίδει καλό ποδόσφαιρο.Είναι η ευκαιρία μας να κερδίσουμε την Μίλαν που φεν είναι και στα καλύτερά της.ΕΜΠΡΟΣ ΑΕΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα τι περιμενες Forensick να βρεις και τη μερα του αγωνα? τετοια ματς ειναι sold out μονο και μονο απο το ονομα του αντιπαλου, ποσο μαλλον τωρα που η Αεκ ειναι σε εξαιρετικη κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως δεν εξαρτοταν απο μενα αν θα παω γηπεδο, αλλα απο το αλλο παλικαρι που θα πηγαιναμε καθως υπηρχε σοβαρη πιθανοτητα να μην μπορει. ετσι το αφησαμε για τις τελευταιες μερες και τελικα πηραμε τα @@ μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονίστε να παίξετε μπάλα σήμερα. Άντε.

Χάρις σε φίλο ΑΕΚτζή θα είμαι κι εγώ μέσα απόψε.

Έτσι για να σκάσει ο Forensick που θα το βλέπει από σουβλατζίδικο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να κερδισουμε σημερα, αν και δεν το βλεπω. Τουλαχιστον να μη μας ξενερωσουν με εμφανιση τυπου Λιλ. Εχω διαρκειας στη 15 (επαρχιας) αλλα δεν μπορω να ανεβω λογω δουλειας (*&^%$) και νιωθω σαν το λιονταρι μεσα στο κλουβι... Αντε μωρη ΑΕΚΑΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω σε ποια θύρα θα είμαι. Θα το πάρω το εισητήριο από το φίλο μου έξω από το γήπεδο. Μου είπε πάντως στο τηλέφωνο ότι θα είμαστε πάνω από τον Ντέμη. Τώρα, πόσο πάνω και πόσο μακριά, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...