Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βεβαια το οτι και μεις δεν μπορουσαμε να βγαλουμε απο τα πλαγια μπαλιες, δεν εφταιγε μονο η Λιλ που εχει πολυ καλη ομαδα στα πλαγια, αλλα και μεις, γιατι εχουμε ψιλοκαταντια παιχτες εκει. επισης δεν μπορω να καταλαβω...αφου πηγαιναμε απο κεντρο, γιατι ψηλοκρεμαστες και οχι καθετες???μα πως θα περασει η μπαλα γαμωτο? το καλο ειναι, πως η ομαδα μπορεσε και σταθηκε σε επιπεδο cl με παιχτες που δεν εχουν εμπειρια και πιτσιρικαδες. αυτο ηταν πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και τωρα για ελατε...για ελατε..........FORTZA ARIS-3

 

Εγώ βασικά λυπάμαι τα μεταφορικά που θα πληρώσει η ομάδα μου για να ανέβει στην Θεσσαλονίκη...... Τώρα από που πηγάζεις την αισιοδοξία σου και λες " για ελάτε....για ελάτε" δεν μπορώ να το καταλάβω. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Κυριακή κοντή γιορτή. Ελπίζω μόνο να είναι 0-3 στο ημίχρονο για να προλάβουμε να δούμε και το β'μέρος βάζελου-γαύρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεταφορικα σας τα πληρωνω εγω.....απλα να ερθετε:). Τρελοι ειμαστε....ονειρα κανουμε.......απο κει πηγαζει η αισιοδοξια! Κακο ειναι και αυτο??????

 

Παντως δεν ειμαστε οι μοναδικοι που κανουμε ονειρα......... (0-3 στο ημιχρονο????)

 

Διακρινω παντως μια απιστευτη σιγουρια...........αν και η καλαμαρια σε ζορισε λιγο!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα για μένα στο ελληνικό πρωτάθλημα υπάρχουν 3 ομάδες, Ολυμπιακός, ΠΑΟ, ΑΕΚ και 1.000.0000 wanna be ομάδες. Πως να μην είμαι αισιόδοξος όταν αντιμετωπίζω μια wanna be ομάδα που δεν έχει να επιδείξει απολύτως τίποτα στην "ιστορία" της (τα πρωταθλήματα της β'εθνικής δεν τα λογαριάζω sorry)? Είτε παίζω με τον Άρη είτε με την κάτω ράχη Καστελόριζου για μένα είναι το ίδιο. Να φοβηθώ τι δηλαδή? Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν δεν είμαι θα πάρεις τον Σαουρίδη και τα λοιπά καλόπαιδα και θα με κάνεις ντα? Τρέμω τρέμω......μπρρρρρρρρρρ

 

Ποδοσφαιρικά τεράστιος δεν είμαι αλλά απέναντι σε σκουλίκια φαντάζω ΘΕΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν δεν είμαι θα πάρεις τον Σαουρίδη και τα λοιπά καλόπαιδα και θα με κάνεις ντα? Τρέμω τρέμω......μπρρρρρρρρρρ

 

Ποδοσφαιρικά τεράστιος δεν είμαι αλλά απέναντι σε σκουλίκια φαντάζω ΘΕΟΣ.

 

Ωραιο επιπεδο!!!! Ελπιζω να μην ειστε ολοι ετσι!!!

 

Τον Σαουριδη μην σου πω που τον γραφω!!!!! Να σε κανω ντα???? Σε λαθος ατομο μιλας!!!! 'Καλοπαιδα' ποιους χαρακτηριζεις??? Κια γιατι τοση οργη???

 

Σου ειπα εγω να τρεμεις??? Εγω ειπα να εισαι κατα δω κυριακη βραδακι να σχολιασουμε το ματς!

 

Σκουλικα ε? :) NET 19:00 5-11-2006.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ρε Chill, το παλικαρι νομιζω με χαβαλε-διαθεση μιλησε, τι σπαζεσαι εσυ τωρα και πας το thread προς flamable???!!!)

 

ΠΑΜΕ ΡΕ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΛΙΚΑ!!! lol

ΕΜΠΡΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ και μουμπλε μουμπλε και ολα τα σχετικα!!!

 

παντως πλακα πλακα ειμαστε σε τετοια κατασταση που μπορει να δωσαμε (υπο οποιεσδηποτε συνθηκες ειναι η αληθεια) Βαζελο και Λιλ, αλλα ακομα και τωρα δεν ειμαι 100% σιγουρος για ανετο παιχνιδι απεναντι σε ομαδα οπως ο αρης...ετσι με μεγαλωσε η αεκ δυστυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φοβαμαι μην πηραν τα μυαλα τους αερα με τις 2 νικες και μπουνε χαλαρα στον αγωνα! Θα δουμε την Κυριακη το βραδυ! Εδω θα ειμαστε ολοι να σχολιασουμε τον αγωνα με ηπιους τονους και με φιλικη διαθεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φοβαμαι μην πηραν τα μυαλα τους αερα με τις 2 νικες και μπουνε χαλαρα στον αγωνα! Θα δουμε την Κυριακη το βραδυ! Εδω θα ειμαστε ολοι να σχολιασουμε τον αγωνα με ηπιους τονους και με φιλικη διαθεση!

 

δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ισχυει αυτο, καθως πλεον δεν ξερει ποιος θα παιζει και ποιος οχι. ολοι ειναι στην τσιτα. οποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αν δεν είμαι θα πάρεις τον Σαουρίδη και τα λοιπά καλόπαιδα και θα με κάνεις ντα? Τρέμω τρέμω......μπρρρρρρρρρρ

 

Ποδοσφαιρικά τεράστιος δεν είμαι αλλά απέναντι σε σκουλίκια φαντάζω ΘΕΟΣ.

 

Και για να μην ξεχνιομαστε...εγω εχω Σαουριδη......αλλα και συ ρε γκαρνταση εχεις χατζηχρηστο!!!!!!!!!!!!! Ελεος!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...