Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι, δεν ηταν χαλια. δεν εβλεπες κλωτσοσκουφι. μπαλα εβλεπες, αλλα δεν εκοβες και φλεβες. ενα μετριο παιχνιδι, με το καλυτερο αποτελεσμα!

 

exactly.

 

σορυ ρε punky δηλαδη.....αλλα αν ηταν μελαχρινη και κοντευει να σπασει το σουτιεν της, εσυ................................θα της χαιδευες τα αυτια???:-O

 

Ε, από κάπου πρέπει να ξεκινήσει κανείς.

Ξέρεις, αναγνωριστικές πρώτες μπαλιές κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μπράβο μωρή ΑΕΚΑΡΑ.Τεράστια νίκη έκανε η ομάδα.Επιτέλους σπάσαμε την γκίνια που μας κυνηγούσε.Και τώρα κάτι πρέπει να μας χρωστάει ο θεός με την μίλαν από το 1994.Η ομάδα δεν ήταν τόσο καλή χτες. Σέζαρ, Καπετάνος (όσο αγωνίστηκε) δεν έκαναν απολύτως τίποτα.Με εξέπληξε ο Χετεμάι.Το παιχνίδιο από αυτόν κερδίθηκε, όπως και από τον Δέλλα, Ζήκο και Τσιρίλο που έκαναν πολύ μεγάλο παιχνίδι. Χαλάλι όμως η μέτρια εμφάνιση, ανταμοιφθήκαμε με τον πανζουρλισμό που έγινε στο γήπεδο τόσο κατα το γκολ όσο και κατα την λήξη του αγώνα.2 κουτάκια χολς αγόρασα το βράδυ για να συνέλθει ο λαιμός. Με την Μίλαν πρέπει να το γεμίσουμε το γήπεδο όπως πριν 2 χρόνια με τον Ολυμπιακό.ΑΕΚΑΡΑ ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΚΙΑΛΟ

 

Υ.Γ Ωραία φωτοβολίδα του πέταξε ο Λύμπε, πιο γρήγορη και από στυλό ήταν. . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο στην ΑΕΚ, πολύ το χάρηκα!

ρε σεις, μια απορία.

η νίκη επί της Rangers δεν είχε γίνει μετά την μετονομασία του Πρωταθλητριών σε Ch.L.? και αν ναι, γιατί λένε πως ήταν η πρώτη νίκη η χθεσινή για τον θεσμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο μπράβο ! Πραγματικά χάρηκα πολύ τη νίκη της ΑΕΚ!! Άντε μπας και πάρουμε τα πάνω μας και περιορίσουμε την φετινή ευρωπαική ξεφτίλα του ποδοσφαίρου μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε, ΕΛΛΑΔΑΡΑ να τους τρελανουμε παλι ολους!

 

Απο χτες βραδυ που εφυγα απο το γηπεδο, εχει κλεισει τελειως ο λαιμος μου, κανα γιατροσοφι ξερει κανεις? γιατι η χολς δεν κανουν τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φερέρ χθες έκανε δύο πολύ καλές κινήσεις.Έβγαλε Έμερσον και Σέζαρ που κυριολεκτικά δεν έκαναν τίποτα μέσα στο γήπεδο.Ή για την ακρίβεια,"ταλαιπωρούσαν" πολύ τη μπάλα χωρίς ουσία....Ευτυχώς που υπήρχαν και οι Χετεμάι και Τσιρίλο...Πιστεύω ότι αυτή η κίνηση ήταν καταλυτική για τη νίκη της ΑΕΚ.Από την αντίπερα όχθη,εκείνος ο Κεϊτά ρε παιδιά τι παιχτρόνι είναι.......Πραγματικά ταλαιπώρησε πάρα πολύ την άμυνα της ΑΕΚ....Αν η ΑΕΚ δεν ήταν και τυχερή δε νομίζω να είχε κερδίζει χθες.Αλλά όπως λένε,η τύχη βαδίζει με τους winners....:)

Άντε να δούμε τι θα κάνει και η Πανάθα σήμερα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα έχει κλείσει η φωνή μου.

Οπωσδήποτε διπλό σήμερα για τον ΠΑΟ. Γιατί παίζει με μία τσεχικη ομάδα και αν νικήσει πλησιάζουμε την 15 θέση (για να μην πω ότι την παίρνουμε). Ο ουσιαστικός αντίπαλος είναι οι Βούλγαροι που έχουν μόνο τη Λέφσκι. Λίγο σοβαροί να είμαστε και θα πάμε καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα έχει κλείσει η φωνή μου.

Οπωσδήποτε διπλό σήμερα για τον ΠΑΟ.Γιατί παίζει με μία τσεχικη ομάδα και αν νικήσει πλησιάζουμε την 15 θέση (για να μην πω ότι την παίρνουμε). Ο ουσιαστικός αντίπαλος είναι οι Βούλγαροι που έχουν μόνο τη Λέφσκι. Λίγο σοβαροί να είμαστε και θα πάμε καλά!

 

Ακριβώς φίλε μου.......Πάνω απ'όλα γι'αυτό.......:roll: :-D

 

ΥΣ:είναι ωραίο να μιλάς για αθλητικά με φιλάθλους άλλων ομάδων χωρίς βρισίδια και τσακωμούς.Δε συμφωνείτε;;;;;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ρε παιδια, σορρυ για τη μιζερια μου (και γω το χαρηκα πραγματικα), αλλα πραγματικα ο μονος λογος να χαιρεται κανεις, ειναι οι 3 βαθμοι. Μα ειναι δυνατον ομάδα περιπου ιδιας δυναμικοτητας με την ΑΕΚ, να παιζει απο το 22 με 10 παιχτες και να τους βγαινει η ψυχη να κερδισουνε? Και δεν φτανει αυτο, παραλιγο να πεταξουνε και το γκολακι και στο τελος πιεζανε και την ΑΕΚ λες και παιζανε με 12. Χαλια μαυρα ολες οι ελληνικες ομαδες σε οποιαδηποτε διοργανωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

critter ήμουν στο γήπεδο. Η ομάδα της Λιλ ήταν ομάδα με φοβερή αλληλοκάλυψη κλείσιμο χώρων πίεση ψηλά και καλή φυσική κατάσταση. Μπορεί να μην είχε παίχτες λειτουργεί όμως σαν ομάδα. Και πιστεψ΄με ήταν δύσκολο να τους βάλουμε γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...