Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

N1ghtw0lf δεν το παίζω έξυπνος αλλά όταν είπα ότι δεν παίζει το ενδεχόμενο τιμωρίας ο kchoriano το έπαιξε τσολιάς στα υποβρύχια και απλώς παρέλειψε να με πει μαλάκα. Ε να μην του το τρίψω στα μούτρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

σε συγχωρω γιατι η γκαλερι σου με θεραπευει σωματικα και ψυχικα :lol:

 

και μου δημιουργει τα καταλληλα οραματα...μελι ειναι αυτο??? Αχ και να μπορουσα να το ....

 

στο θεμα μας :-P

 

 

Εγω συνεχιζω να πιστευω οτι δεν φταινε οι ομαδες παντα...για την ΑΕΚ το πιστευω, και για τον Παναθηναικο...για τον Ολυμπιακο οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συμπέρασμα που βγάλαμε είναι το εξής:

Κάντε ότι μ.... θέλετε στο γήπεδο πετάχτε φωτοβολίδες, ανοίχτε μύτες, βαρέστε, βρίστε νεκρούς, έτσι και αλλιώς κάποια χρήματα θα σκάσει η ομάδα σας και αυτό ήταν!!!

Είμαστε όλοι αθώοι.

Τι μυαλά τα σκέφτηκαν όλα αυτά;;;;ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ!

 

Επίσης ο kchoriano αν κατάλαβα καλά δεν αμφισβητούσε το νόμο αλλά για το αν αυτά που έγιναν συνιστούσαν απλό παράπτωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι εννοουσε ο kchoriano...

 

παντως εγω δεν εννοω, να πηγαινουμε στο γηπεδο να τα σπαμε ολα και να σκοτωνουμε ανθρωπους, αφου δεν θα τιμωρηθει κανενας...

 

απλα πιστευω, οτι οι ομαδες δεν μπορουν να σταματησουν τους ταραχοποιους, εκτος αν η καθε ομαδα εχει την δικη της αστυνομικη δυναμη η οποια πηγαινει μαζι της σε καθε αγωνα, εντος-εκτος, και αν δημιουργηθουν οι καταλληλες νομοθετικες διαταξεις με τις οποιες η καθε ομαδα της οποιας οι αστυνομικες δυναμεις που κανουν συλληψεις μπορουν και να απαγκειλουν μυνησεις κατα των δραστων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα απο ολα αυτα, την πληρωσε ο Ιωνικος....Αυτα ειναι τα ωραια στο ελληνικο πρωταθλημα. :lol: Μονο που αυτος δεν ειναι Ολυμπιακος για να του δωθουν οι τρεις βαθμοι πισω...Τι κριμα.:lol: Κι οι αλλοι δυο με ενα προστιματακι κι ολα τζιτζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα απο ολα αυτα, την πληρωσε ο Ιωνικος....Αυτα ειναι τα ωραια στο ελληνικο πρωταθλημα. :lol: Μονο που αυτος δεν ειναι Ολυμπιακος για να του δωθουν οι τρεις βαθμοι πισω...Τι κριμα.:lol: Κι οι αλλοι δυο με ενα προστιματακι κι ολα τζιτζι.

 

"Goal News

Βαγγέλης Μπραουδάκης / Γκολ στο 90'

 

"Να δείτε που στο τέλος ο Χρήστος Κανελλάκης θα χρωστάει και... χάρη στον Θεόφιλο Φωτιάδη, το διαιτητή του αγώνα Κέρκυρα-Ιωνικός 1-0, ο οποίος σαφέστατα αδίκησε τους φιλοξενούμενους, γι'αυτό και κατόποιν, στο αεροδρόμιο, τον χτύπησε (κάκιστα) ο κ.Κανελλάκης! Αν ο διαιτητής εκ Θεσσαλονίκης, λοιπόν, δεν τα "γύριζε" χτες στην αίθουσα των αθλητικών δικαστών κι αν δεν κατέθετε πώς... σχεδόν απέφυγε την μπουνιά του μεγαλομετόχου του Ιωνικού, τώρα η ομάδα της Νεάπολης θα είχε τιμωρηθεί με -10 βαθμούς αντί για -4 και θα βρισκόταν στη βαθμολογία τελευταία με -3, με το ενάμισι πόδι στη Β'Εθνική."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ο φίλος μας ο LL λέει παραπάνω πράγματα από όσα πρέπει....Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους θέλω να διευκρινίσω τα εξής.Πρώτον από την πρώτη στιγμή που έστειλα μήνυμα μετά το ντέρμπι (λέμε τώρα) αναφέρθηκα και στις ευθύνες των Αεκτζήδων που πήγαν στο γήπεδο, δεν έβγαλα στην απέξω τους δικούς μας οπαδούς, άλλωστε το πιο πιθανό είναι ότι οι δικοί μας πρωτοπροκάλεσαν. Αυτό που έγινε στην συνέχεια όμως είναι απίστευτο, δεν είχε ξαναγίνει ποτέ και το είπε και ο ίδιος ο Καλιτζάκης που ήταν προσκεκλημένος1000 άτομα του ΠΑΟ μπούκαραν μέσα στο γήπεδο με μαδέρια, σίδερα, πλέξιγκλας και γενικά ότι βρήκαν, πήγαν ακριβώς μπροστά από την θύρα της ΑΕΚ και από απόσταση αναπνοής πετάγαν φωτοβολίδες με στυλό με κίνδυνο ακόμη και να χάσει την ζωή του κάποιος.Εδώ από την άλλη θύρα βλέπεις να έρχεται φωτοβολίδα με πιστόλι και δεν ξέρεις πως ναπροφυλαχτείς με την ταχύτητα που έρχεται[/b].Πόσο μάλλον να στις ρίχνουν και εξ' επαφής. Αυτό ήταν πραγματικά απίστευτο μαζί με τα σίδερα που πεταγόντουσαν από κάθε μεριά του γηπέδου.Τόσο κόσμος δεν είχε μπει στο γήπεδο ούτε με το πρωτάθλημα που πήρε η ΑΕΚ κόντρα στον Ολυμπιακό.Το γήπεδο είχε γίνει αρένα για τους Παναθηναϊκούς. Εγώ ήθελα να δω όμως αν έβγαινε κανά μάτι οπαδού της ΑΕΚ (που από τύχη δεν έγινε) αν το πρόστιμο θα ήταν 120.000 Ευρώ. Και επειδή ακούστηκαν πολλές βλακείες εγώ εξ' αρχής δεν αμφέβαλα για τα καινούργια μέτρα που έχουν επιβάλει στην Superleague που δεν στοχεύουν σε τιμωρία έδρας. Αυτό όμως που ήθελα να τονίσω είναι ότι όλα έχουν τα όρια τους. Εδώ πλέον δεν μπορούμε να μιλάμε για απλά επεισοδια δηλαδή αν εγώ και άλλοι 1000 μπούμε μέσα στο γήπεδο σήμερα με την Καλαμαριά και καθυστερήσουμε μισή ώρα την έναρξη του αγώνα πετάγωντας φωτοβολίδες κινδυνεύοντας ανθρώπινες ζωές και κάνοντας το γήπεδο γυαλιά καρφιά θα πρέπει να τιμωρηθεί η ΑΕΚ απλά με 40 Εκατομμύρια???? Η κάθε ομάδα πρέπει να είναι υπεύθυνη και να προσέχει τους φιλάθλους της.[B]Και δεν μιλάμε απλά για 10-15 κακοποιά στοιχεία που έχει κάθε ομάδα στο ρόστερ της στην κερκίδα και είναι κάπως δύσκολο να ελεγχούν, μιλάμε για 1000 άτομα.[/B]ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ.ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΩΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΙΑ, για αυτόν ακριβώς τον λόγο πίστεψα ότι ο ΠΑΟ θα τιμωρηθεί με τιμωρία της έδρας τους παρότι ήξερα τις νέες αποφάσεις της Superleague. Αυτό είπα και στον εξυπνάκια τον LL. Δυστυχώς όμως στην Ελλάδα όλα μετριούνται με τα ίδια μέτρα κα τα ίδια σταθμά, για αυτό και δεν θα αλλάξει ποτέ το ποδόσφαιρο μας. . . . .

 

Υ.Γ Κατά τα άλλα όλοι γήπεδο σήμερα το βράδυ να χειροκροτήσουμε την ομάδα για την νίκη που έκανε.Πρέπει να έχουμε πολύ κόσμο σήμερα. ΕΜΠΡΟΣ ΑΕΚΑΡΑ.Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι πως ολοι σας θα θυμαστε το κυπελλο που κερδισε η ΑΕΚ στα πεναλτι απο τον Παναθηναικο, δεν θυμαμαι χρονια τωρα, με τον Ατματζιδη στο κρισιμο πεναλτι...

 

θυμαστε που σε καποια στιγμη καποιοι μαλακες βαζελοι, (συγγνωμη για τον χαρακτηρισμο, αλλα παραλιγο....) πεταξανε φωτοβολιδα με οπλο απεναντι στους ΑΕΚτζηδες?

 

Η γαμημενη αυτη φωτοβολιδα περασε πανω απο τον αριστερο μου ωμο, διπλα ακριβως απο το αυτι μου...

 

Καθε φορα που το σκεφτομαι, οχι ανατριχιαζω αλλα χεζομαι πανω μου, αν με πετυχαινε τωρα δεν θα σας εγραφα...

 

Τι να πω ρε γαμωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν.

 

Από την στιγμή που άνοιξε και πάλι το ΜπλαΜπλα, υπήρχε μια άγραφη συγκατάβαση από την πλευρά των mod σχετικά με την ελαστικότητα στα αθλητικά thread. Ήταν αυτονόητο πως δεν περιμέναμε να μιλάει κανείς για το αποτέλεσμα ενός αγώνα στην καθαρεύουσα και το πως ένα "πόσο καλά γάμησε σήμερα η ομάδα" ήταν αναμενόμενο και προβλεπόμενο. Υπήρχε μια σχετική ανοχή στον τρόπο έκφρασης χαράς, λύπης, αμφιβολίας, απογοήτευσης, ακόμα και θυμού.

 

Μέχρι σήμερα. Το σκεπτικό "έλα μωρέ, είπε και μια κουβέντα παραπάνω" σταματάει εδώ και τώρα, εφ' εξής κάθε υβριστική συμπεριφορά θα τιμωρείται με μακρόχρονο ban. Μπορείτε να πετάτε όσες σπόντες θέλετε, μπορείτε να ειρωνεύεστε την απόδοση μιας ομάδας, αν δεν έχετε την εγκράτεια να τα αντέξετε όμως αυτά και από τους άλλους, θα πρότεινα να μην μπλέξετε στην κουβέντα. Σας την σπάνε οι σποντίτσες του Lucifer? Ή απαντάτε παρομοίως ή κάνετε τουμπεκί. Χυδαιολογίες κομμένες. Εντελώς.

 

Αυτό είναι postαρισμένο και στα υπόλοιπα αθλητικά θέματα.

Και -αυτό θα ακουστεί άσχημο- δεν είναι συζητήσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...