Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Άντε ρε αεκάρααα, τι μπαλάρα ήταν αυτή που παίξαμε σήμερα, πωωω. Κρίμα για όσους δεν το είδατε το παιχνίδι.

 

Εντάξει, όπως είναι τα πράγματα δεν πρόκειται να πει κανένας αεκτζης αυτή τη φράση φέτος, οπότε ας το γυρίσουμε στη πλάκα.

 

Πάντως όπως παίζουμε ούτε ουεφα δε θα βγούμε. Είμαστε ομάδα χωρίς πλάγιους χαφ (λείπει τρομερά ο Μαντούκα), με τραγικούς μπακ που δε βοηθάνε καθόλου (και σε αυτό το τομέα θα μπορούσε να βοηθήσει ο Ράμος που τουλάχιστον στην επίθεση έδινε κάτι, άσχετα αν ήταν τραγικός αμυντικά), χωρίς χαφ να φτιάξει παιχνίδι, και με προπονητή ο οποίος κάθε 10 λεπτά αλλάζει σύστημα. Δε γίνεται ομάδα έτσι.

 

Πάντως, επειδή πάρχουν αρκετοί καλοί παίκτες, αν αξιοποιηθούν κατάλληλα (πχ ο Μπασινάς να κάνει τη δουλειά που ξέρει καλά και όχι να οργανώνει το παιχνίδι, που δεν το έχει, ή ο Πελετιέρι να μη παίζει αριστερό χαφ όπως έγινε κάποια στιγμή σήμερα), υπάρχουν πολλά περιθώρια βελτίωσης του χρόνου, με σωστό σχεδιασμό. Φέτος, με το κλίμα που επικρατεί και με το πανικό που έχει πιάσει το Δώνη δεν υπάρχει πιθανότητα να βελτιωθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φέτος τελειώσαμε είναι δεδομένο. Αλλά ρε φίλε λίγο τσίπα δεν έχουν? Είναι δυνατόν να παρουσιάζουν αυτή την εικόνα? 15 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα ok μα πρώτη φορά αισθάνομαι ότι η ομάδα μου αγωνιστικά είναι τόσο μικρή......Με τις Σέρρες παίζεις το κέρατο μου, τέτοιες ομάδες τις παίρνεις μόνο με την φανέλα ακόμα και αν χρησιμοποιείς......εμένα για επιθετικό :/

 

Aν είναι να συνεχίσουν να παίζουν έτσι καλύτερα να μην βγει ούτε στο UEFA.....και φέτος που βγήκαμε εξάλλου τι καταλάβαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χρόνου πάλι......Φέτος τέλος ......

Μόνη προκοπή μπάς και φέρουν τον Μπάγιεβίτς (εφόσον τα βρουν με την Original άλλιως ούτε απέξω μην περάσει δεν αντέχετε και τσακωμός στην εξ'εδρα που θα είναι και έντονος αφού δεν θα έχουν με τίποτα να ασχοληθούν όλοι....)

Μανωλάς γενικός και κανα φράγκο σε κανέναν ανθρωπο που να ξέρει να κάνει μεταγραφές....... Οχι στον Μαρκο ....

Δώνης τέλος . Εφόσον δήλωσε πως καλός θα τον τελείωναν θεωρώ πως έχει τελειωσει.Κρίμα τον είχα σε εκτίμηση αλλά έαν έκανε αυτός τον σχεδιασμό απότυχε . Εαν όχι δεν μπορώ να του καταλαογισω πολλά αφού η ομάδα υστερεί σε πολλά σημεία ....

 

Δυστηχώς ομάδα που πέρσυ πήρε τον τίτλο (κουβέντα να γίνεται τιπότα δεν πήραμε) και αλλάζει στα 8/11 τι να πείς .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ψήνει χαλαρά ο Πρίγκηψ...θα έλεγα μάλιστα,ότι σε μία φάση που έχουν γίνει όλα μαντάρα να έρθει ένας άνθρωπος που αποδεδειγμένα ξέρει να κάνει τη δουλειά σωστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ οκ ουτέ να το σκεφτόμαστε . Αλλά σκέφτεσε κάτι καλύτερο ??????:-D

Μην τον έχουν είδη στο περίμενε δεν ξέρω :-)

 

Τι μην το σκέφτεται και εγώ δεν ήθελα Μπάγεβιτς αλλά με αυτά που βλέπω προτιμώ τον προδότη από τους άλλους που δεν μπορούν να αλλάξουν μία μπάλα.

Π.χ εγώ του 2 τελευταίους αγώνες ούτε που τους έχω δει προτιμώ να μην τους βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάγιεβιτς ΜΟΝΟ εαν τα βρεί με την Original. Και περισσότερο για να φτιάξει την ομάδα για του χρόνου...... Φέτς δεν γινονται θαύματα . Μακαρί να το πάρει ο Μπαοκ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ οκ ουτέ να το σκεφτόμαστε . Αλλά σκέφτεσε κάτι καλύτερο ??????:-D

Μην τον έχουν είδη στο περίμενε δεν ξέρω :-)

Εννοειται οτι στο πλανητη γη υπαρχουν και αλλοι καλοι προπονητες!Εξαλλου στο τελευταιο περασμα του απετυχε και ειχε και εξαιρετικο υλικο...Ελεος με αυτο το κολλημα ποια εχει καταντησει γελιοτητα καθε τρεις και λιγο να βγαινει το ονομα του στο προσκηνιο μετα απο μια κριση.....Αν και προσωπικα πιστευω οτι δεν υπαρχει θεμα απλα να εχουμε να λεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...