Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντίθετα θα έπρεπε να χαιρόμαστε που στο πρώτο ημίχρονο δεν μπορούσαμε να αλλάξουμε μια πάσα το διανοήσε μια πάσα.Θα έπρεπε να είχε φύγει από τότε που έχασε τον έλεγχο.

 

Και ξέρεις κάτι δεν είμαι ολυμπιακός να με νοιάζει μόνο η νίκη θέλω να βλέπω και μπάλα, πολλές χρονιές χωρίς πρωτάθλημα ένιωθα ωραία στο τέλος γιατί είχα παίξει την καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα

 

Συμφωνώ αλλά διαχωρίζω για μια ακόμα φορά την κριτική από την μαλακία.

Δεν στέκομαι στο τι έκανε και τι δεν έκανε, στέκομαι στα όσα εισέπραξε με αποκορύφωμα όσα άκουσε πακέτο με τη γυναίκα και τα παιδιά του δυο ωραία βράδυα στο οακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Συμφωνώ αλλά διαχωρίζω για μια ακόμα φορά την κριτική από την μαλακία.

Δεν στέκομαι στο τι έκανε και τι δεν έκανε, στέκομαι στα όσα εισέπραξε με αποκορύφωμα όσα άκουσε πακέτο με τη γυναίκα και τα παιδιά του δυο ωραία βράδυα στο οακα.

 

Συμφωνούμε τότε μπάλα είναι πάνω από όλα παιχνίδι.

Αλλά και από την άλλη ανδρικό παιχνίδι είναι άμα κάνει κανείς καμία μα.....

ρίχνουμε και κάνα μπινελίκι σε λογικά πλαίσια:lol::lol::lol::lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μεγαλύτερο καρκίνωμα στην ΑΕΚ είναι η original. Όταν σταματήσουν να θέλουν να κάνουν κουμάντο και να βάζουν αεκόμετρο τότε τα πράγματα θα αλλάξουν πολύ. Δεν λέω έχει κάνει λάθη ο Νικολαίδης και ίσως έπρεπε να φύγει αλλά και η Original έχει κάνει άπειρα λάθη αλλά δεν την βλέπω να φεύγει. Αυτοί θέλουν πίσω το Μελισσανίδη αλλά να δείτε που αν έρθει και δεν τους κάνει τα χατίρια θα αρχίσουν να βρίζουν και αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός θα τους κάνει τα χατίρια, για να μην το βρίσουν ποτέ. Θα φτιάξει και το στάδιο "Αγιά Σοφιά" εκεί που υψώσαν προχτές την σημαία. Έρχονται μεγαλεία, λέμε... Μέχρι και Τροχανά βλέπω στα πιό κρυφά όνειρά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που δεν εχει χρεη και ειναι ετοιμη να φτιαξει γηπεδο???

ολοι θα ερθουν ρε...

τωρα δεν εχουμε αναγκη απο παικτες, οι προεδροι θα παιζουν μπαλα...

γιατι θα ειναι πολλοι...

ΥΓ.πληντηριο καθαριστηριο "η αγια σοφια"

ΥΓ2. και εννοειται οτι το γηπεδο, 12.000 θεσεις στα ιερα χωματα, μονο για origilalες!!!

οι οικογενειες, τα παιδακια, οι παπουδες και λοιπες ρομαντικες μαλακιες κομμενες τωρα ετσι, να μην ξεχνιομαστε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που δεν εχει χρεη και ειναι ετοιμη να φτιαξει γηπεδο???

ολοι θα ερθουν ρε...

τωρα δεν εχουμε αναγκη απο παικτες, οι προεδροι θα παιζουν μπαλα...

γιατι θα ειναι πολλοι...

ΥΓ.πληντηριο καθαριστηριο "η αγια σοφια"

ΥΓ2. και εννοειται οτι το γηπεδο, 12.000 θεσεις στα ιερα χωματα, μονο για origilalες!!!

οι οικογενειες, τα παιδακια, οι παπουδες και λοιπες ρομαντικες μαλακιες κομμενες τωρα ετσι, να μην ξεχνιομαστε!!

 

+1000 Ορθώς ομίλησες αν και καθήμενος... Μου επιτρέπεις μόνο να συμπληρώσω τη τελευταία πινελίτσα στο υπέροχο, είναι η αλήθεια, όραμά σου:

ΥΓ3. Στο βάθος πρόεδρας μόνο ο Μάκαρος. Σε ένα τέτοιο υπέροχο λαό μόνο ένας τέτοιος πρόεδρος αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειπε ο ανθρωπος:confused:

Αντι να πει ενα συγνωμη και ενα ευχαριστω στον κοσμο που τον στηριξε οσο κανεναν αλλο τοσα χρονια και αυτο που πηρε πισω ειναι δουλεμα και πικρα μας κανει και τον γκουρου της ηθικης ο αχαριστος...Αυτος ειναι μικροψυχος-αλαζονας-εγωιστης.. Δεν το ξεραμε οτι επρεπε να ξετρελαθουμε απο την χαρα μας επειδη ισοφαρισε ο μαουνοβιτς την τριπολη στο 90 κυριε ντεμη...Συγνωμη την αλλη φορα θα μπουμε και στο γηπεδο να τους σηκωσουμε στα χερια...Αντι να πεις κατι για το χαλι που δημιουργησες σου φταιει ο κοσμος που δεν τον αλλαξες.....Εμ δεν ειναι χαχολοι οι οπαδοι θεμιστοκλη ξερουν τι βλεπουν και δεν μπορεις να τους κοροιδεψεις...

 

Στο καλο και παρε και την παρεα σου μαζι λοιπον...Κια μην ξανασχοληθεις με το σωματιο....Στους κροκοδειλους περαστικα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 Ορθώς ομίλησες αν και καθήμενος... Μου επιτρέπεις μόνο να συμπληρώσω τη τελευταία πινελίτσα στο υπέροχο, είναι η αλήθεια, όραμά σου:

ΥΓ3. Στο βάθος πρόεδρας μόνο ο Μάκαρος. Σε ένα τέτοιο υπέροχο λαό μόνο ένας τέτοιος πρόεδρος αξίζει.

 

Καλά οποίος ήταν γήπεδο καταλαβαίνει την απογοήτευσή.

Και θα ζήσω και χωρίς τον Ντέμη τον ευχαριστούμε για τα πρωταθλήματα τα κύπελλα και τις ευρωπαϊκές πορείες.Τα υπέροχα 4 χρόνια μεγάλης μπάλας που είδαμε.Τα ταλέντα που ανέδειξε Παπασταθόπουλος Καπάνταης.

Και όχι σε αυτόν τον αλήτικο λαό που έφτασε τα 25000 διαρκείας για τον Ντέμη.Ο Ντέμης του πέφτει πολλή και πάνω από όλα ο Ντέμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισιτήριο διαρκείας και εγώ και η παρέα μου τόσα χρόνια παίρναμε ΚΑΙ για τον Ντέμη (φέτος πρώτη χρονιά έμεινα εκτός μόνο εγώ για πολλούς και διάφορους λόγους). Ωστόσο πιστεύω πως πλέον ο Ντέμης έκανε τον κύκλο του. Προσέφερε πάρα πολλά, και νίκες στο C.L κάναμε για πρώτη φορά και πρωτάθλημα πήραμε (ασχέτως αν αυτό δόθηκε στο καθεστώς της αλητείας) αλλά ακόμα και αν δεν έκανε τίποτε από αυτά, τα originάλια δεν έχουν κανένα δικαίωμα να πιάνουν στο στόμα τους την γυναίκα του και τα παιδιά του. Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι δεν ξεκίνησαν τα έργα για το γήπεδο και πολύ φοβάμαι ότι θα γυρίσουμε στην κακομοιριά της Ν. Φιλαδέλφειας σε περίπτωση που επιστρέψει το "γατάκι" (μακριά μακριά ΜΑΚΡΙΑ). Και αν γίνει αυτό θα μείνουμε αιώνια τρίτοι (στους τρεις) και καταϊδρωμένοι.....

 

Χίλιες φορές Ντέμης και Δώνης παρά γατάκι και βάτραχος. Τα ζώα όλων των ειδών, παράγοντες, προπονητές και φίλαθλοι ΜΑΚΡΙΑ από την ΑΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ακούω όμως πως τα 25000 διαρκείας γίναν για χάρη του Ντέμη, που τόσο αγαπούσαν αυτοί που τα αγόρασαν. Κάτι έκανε ο Ντέμης για να πουληθούν τα 25000 (πήρε τον Ριβάλντο για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους, καλώς ή κακώς, και εννοώ φυσικά κακώς).

Ότι έκανε τον κύκλο του, μάλλον συμφωνώ. Έπρεπε να φύγει. Το ότι έφυγε σήμερα επειδή οι κλασικοί ενωσιτοπατέρες τον βρίζανε, τον ρίχνει πολύ στα μάτια μου. Έπρεπε να μείνει ως τον Μάιο, ως το τέλος της σαιζόν (να μείνει μέχρι να φύγει :-D ).

Τον τρελό όμως που πήρε την ομάδα όταν οι "γνωστικοί" σφύριζαν κλέφτικα οφείλουν όλοι να του αναγνωρίσουν την προσφορά του.

Για τον γατούλη δεν λέω τίποτα. Ο Νοτιάς (ή ο Κανελλόπουλος, ή ο Κούλης, ή κάποιος) να βάλει το χέρι του. Για τον βάτραχο ξέρω μόνο όχι πως πήρε το τελευταίο πρωτάθλημα, αλλά πως επί των ημερών του ζήλευα που δεν ήμουν Αθηναίος να πηγαίνω στο γήπεδο κάθε κυριακή, να βλέπω μπάλα. Αντι αυτού, πάνε χρόνια που βαριέμαι να βλέπω την οπάδα ακόμα και στην τιβί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...