Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πωλούνται μαντήλια σε πολύ καλές τιμές. Ανθεκτικά και απορροφητικά, ιδανικά για κλαυθμούς και οδυρμούς ακολουθούντες απώλεια παικταράδων. Αντικαταβολές σε όλη την υφήλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχω την έντυπώση πως έαν ήταν βασικός δεν θα είχε τέτοια προβλήματα ...?

Τελόςπάντων στο καλό και καλή του τύχη. Δεν χάσαμε και τίποτα σπουδαίο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμοι να πάμε να κράξουμε αύριο?

Εγώ πάντως είμαι :-P Άντε να δούμε τα καμάρια μας να παίζουν μπαλάρα και το κάλο είναι οτι λένε οτι βλέπουν Σκόκο οι Ιταλοί εγώ γιατί δεν τον βλέπω?

Και το άλλο που άκουσα οτι οι μικροί έχουν βελτιωθεί δεν βλέπουν οτι η ΑΕΚ δεν μπόρει να κερδίσει την Ομόνοια φέτος και πέριση την Getafe είμαστε για κλάματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να νιώσεις σαν πόρνη? ΓΙΝΕ ΑΕΚ για την ποδοσφαιρική σεζόν 2008-2009!!! Κάθε Κυριακή θα είσαι γονυπετής και πεοθηλάζων!!!!

 

Τι ώρα θα δείξει τις φάσεις του αγώνα της ομάδας μας η Αθλητική Κυριακή? Κατά τις μια? Κατά τις δύο? Εκεί λίγο πριν τον Θρασύβουλα ή μήπως μας πέρασε και αυτός? Πόσο έχει μικρύνει η ομάδα, πόσο? Δεν έχει τελειώσει ο αγώνας ακόμα αλλά με αυτή τη ΣΑΒΟΥΡΑ δεν ελπίζω σε ανατροπή. Αυτή η ομάδα θα καταφέρει στο τέλος να είτε με κάνει Αντιαεκτζή, είτε να με κάνει να μην ασχοληθώ ξανά με το ελληνικό ποδόσφαιρο. 15 χρόνια στην σφαλιάρα.....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!

 

ΕΙΣΤΕ ΑΘΛΙΟΙ ΟΛΟΙ ΡΕ. ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

 

Edit :

ax0a0x0a0x0a0xa0x0a0xa 2-1. ΘΑ ΚΡΑΖΩ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΛΗΞΗ (magic? xD) γήπεδο έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να πατήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν εμφάνιση της ΑΕΚ που θέλουμε, να τα βράσω τα ποντάκια.....

 

Αν είναι δυνατόν ο προπονητής της ΑΕΚ να κλαίει επειδή η ομάδα του κατάφερε να κερδίσει τον.....ΑΣΤΕΡΑ. ΡΕΕΕΕΕΕΕ τον Αστέρα κερδίσατε με τα 1000 ζόρια, δεν ρίξατε 5άρα στην Inter στον τελικό του CL. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ, ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κύριοι, άκουγα τη μετάδοση από το ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ και πόσο το χάρηκα, δε λέγεται. Θάβανε οι "σχολιαστές", να ο Δώνης, να η ΑΕΚ, δεν μπορεί, δεν κάνει. Οπότε στο 90' ισοφαρίζει ο Μαϊστόροβιτς. "Και η ισοπαλία σαν ήττα είναι" και "τι να σου κάνει ο ένας πόντος, η νίκη δίνει τρεις" (σοβαρά; μη μου το λέτε...) και "ορισμένοι παίκτες παίζουν για τον εαυτό τους, δε δικαιολογούνται τέτοιοι έξαλλοι πανηγυρισμοί από το Μαϊστόροβιτς".

 

Ε, και το γυρνάει η ΑΕΚ, στο 94' (95...ποιος ξέρει) και μούγκα τα τσουτσέκια. "Όλοι μια γροθιά", "επική ανατροπή" και άντε να θυμηθούμε τώρα καμιά ατάκα από την Ξύλινη Γλώσσα 101 (υποχρεωτικό μάθημα στις σχολές αθλητικής και πολιτικής δημοσιογραφίας) να πούμε κάτι που να δένει με τη στιγμή.

 

ΑΕΚ δεν είμαι, αλλά το μελάτο αυγό που ρούφηξαν τα παλλικαρόπουλα του ΣΚΑΪ ήταν απολαυστικότατο.

 

Κατά τα λοιπά και κρίνοντας από τη νωχελική μετάδοση στο ραδιόφωνο, μετριότατη εμφάνιση πρέπει να έκανε η ΑΕΚ, όχι πως ο Αστέρας έπαιξε τίποτε της προκοπής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για τους δημοσιογράφους έχω την χείριστη άποψη.Δεν πρέπει να ξέρουν απο μπάλα.Με αυτά που ακούω απο σχολιαστές το πιστεύω ακράδαντα

 

Η ΑΕΚ δεν βλεπόταν χάλια παντού έφυγα από το γήπεδο στο 0-1 νευριασμένος που δεν μπορούσαν να αλάξουν μια μπαλιά.

ΑΙΣΧΟΣ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Ντέμης φεύγει σήμερα. Χαρές και πανηγύρια. Ξημερώνει καλύτερη μέρα. Τα μεγαλεία έρχονται. Στον έβδομο ουρανό όλοι αδέρφια (μου αλήτες πουλιά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να μείνει και για άλλους τόσους μήνες να ακούει όσα ακούει από τον κάθε στραβογαμημένο καραγκιόζη, καλύτερα.

 

Είπαμε, σωστή η κριτική, αλλά μερικοί το'χουν ξεφτιλίσει το θέμα.

 

Εύγε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να μείνει και για άλλους τόσους μήνες να ακούει όσα ακούει από τον κάθε στραβογαμημένο καραγκιόζη, καλύτερα.

 

Είπαμε, σωστή η κριτική, αλλά μερικοί το'χουν ξεφτιλίσει το θέμα.

 

Εύγε μας.

 

Αντίθετα θα έπρεπε να χαιρόμαστε που στο πρώτο ημίχρονο δεν μπορούσαμε να αλλάξουμε μια πάσα το διανοήσε μια πάσα.Θα έπρεπε να είχε φύγει από τότε που έχασε τον έλεγχο.

 

Και ξέρεις κάτι δεν είμαι ολυμπιακός να με νοιάζει μόνο η νίκη θέλω να βλέπω και μπάλα, πολλές χρονιές χωρίς πρωτάθλημα ένιωθα ωραία στο τέλος γιατί είχα παίξει την καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλώς έκανε και έφυγε ! Πρόσωπικά τον έχω υποστηρίξει πολλές φορές για όλα αυτά που έχει κάνει . Αγωνιστικά όμως δεν κατάφερε τίποτα . Και τώρα έφυγε και έκανε δηλώσεις ότι δεν μπορέσε να άλλαξει τον κοσμο ......Μαλακίες για τις δικές του αδυναμίες (δεν προλάβα να τα άκουσω όλα όσα είπε όποτε ας μην προτρέχω αλλά δυο τρεις κουβέντες που είπε φανέρωσε πως είναι και αυτός σε αδιέξοδοκαι πλέον τα λάθη του πολλά). Η ομάδα μπορεί να ανεβαίνει όπως λέει άλλα πάλι χωρίς τίτλο θα μείνουμε, πάλι χώρις να δούμε ώραία μπάλα θα μείνουμε και ο Ντέμης λέει ότι δεν μπόρεσε να άλλαξει τον κοσμο ...... Ο κόσμος άλλαζει όταν του φέρνείς τίτλους , όταν παίζεις ωραία μπάλα . Οχι όταν μιλάς τάζεις και δεν πετυχαίνεις τίποτα .......Από λόγια χορτάσαμε από έργα πάσχουμε .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...