Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tο γεγονός ότι ό Ντέμης έχει κάνει πολλά λάθη το αναγνωρίζω. Σε πολλές περιπτώσεις του αναγνωρίζω το δικαιωμα να κάνει λάθη αφού ουδείς αλάθητος και δέχομαι ότι θέλει να κάνει πολλά για την ομάδα. Αυτό που δεν του συνγχωρώ με τίποτα πλέον είναι η διαχείρηση της ομάδας στους ποδοσφαιριστές και την τεχνική ηγεσία. Δεν δέχομαι με τίποτα ο Ντέμης που υπήρξε ποδοσφαιριστής να δέχεται η ΑΕΚ που θέλει να γίνει μεγάλη ομάδα να μην έχει 1 παίχτη επιπέδου ( εξαίρεση ο Κυρίακος) Να μην έχει παίχτες που να μιλάνε στο γήπεδο και να παίρνουν την ομάδα στις πλάτες τους. Να έχει μαζέψει ένα κάρο παίχτες που κάθε καλοκαίρι διαβάζουμε ότι βγάζουν μάτια στην προετοιμασία και μόλις αρχίσουμε να βλέπουμε μπάλα στο γήπεδο γελάμε....(Ραμός-χετεμαι-Αλβες-Λαγός(ποτε θα αρχίσει να παίζει ε ? ) Μπέρνς,Ενσαλίβα κτλ κτλ. Να άλλαζει η ομάδα κάθε χρόνο 7-8 παίχτες στη βασική εντεκάδα και να τους αλλάζει με άλλους που δεν είναι καλύτεροι..... αλλά και η ομάδα δεν αποκτά ομοιογένεια....Να παίζουν παίχτες τύπου Ραμος στην ομάδα και να προσπαθούνε με το ζόρι να μας τον παρουσιάσουν για καλό παίχτη....Να γίνονται μετεγραφές της πλάκας με πολλά λεφτά (υποτίθεται) και οι άλλοι να φέρνουν Ρεκόμπα Εστογιανοφ τζάμπα ....

Δεν μπορείς κάθε χρόναο να κάνεις μεταγραφές την τελευταία στιγμή σε βασικές θέσεις. Πέρσι παίξαμε προκριματικά champions league και δεν έιχαμε σεντερ φορ(θέση που ξέραμε όλο το χρόνο ότι πονάμε)Φέτος βασικοί παίχτες ήρθαν στο τέλος της προετοιμασίας και τους έβαλαν να παίξουν με το καλημέρα ( βλέπε Μπασινάς που είναι ανύπαρκτος αφού δεν έχει κάνει και καθόλου προετοιμασία). Αυτά καθαρά ποδοσφαιρικά είναι πράγματα που δεν τα δέχομαι από τον Ντέμη , Ολά τα άλλα τα συνγχωρώ αυτά όχι .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Η αγανάκτηση είναι μεγάλη αλλά τι θα γίνει.Να περιμένουμε λύση από την original από τον Τίγρη ή από τον Πρίγκηπα.Κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει η κατάσταση θυμίζει εποχές Ferrer λίγο πριν φύγει.Ο Δώνης ούτε καν για τα μάτια του κόσμου δεν δήλωσε παραίτηση και να μην την κάνει δεκτή η διοίκηση.Η ομάδα πάντως το βασικό στοιχείο που της λείπει είναι η ομοιογένεια τα λάθη που έγιναν φέτος ήταν τραγικά.Πιο πολλή σιγουριά ένιωθα με τον Δέλλα παρά με τον Μαϊστόροβιτς τώρα.Ο κορμός της ΑΕΚ ήταν Λύμπε Δέλλας και Ζίκος και έχουν φύγει και οι 3.Δεν μπορεί να μου έχει αρχηγό τον Γεωργέα δεν λέω φιλότιμος αλλά οχι και αρχγηγός στην ΑΕΚ ούτε ο Μαϊστόροβιτς ούτε ο Κυριάκος ο οποίος προέρχεται από τον Παναθηναϊκό.Από δεξία έχει τον Ράμος και τον Γεώργεα αλλά εγώ θυμάμαι να παίζει ένας Μπορμπόκης και δεν θέλω να λέω για την παλιά ομάδα και τι ωραία μπάλα έπαιζε αλλά θέλω να δω και από την σημερινή μπάλα και πρωταθλήματα. Και επειδή πολλή ακούγεται οτι όποίος θέλει πρωταθλήματα να γίνει ολυμπιακός αυτοί που το λένε θέλουν την ΑΕΚ μικρή γιατί καλώς ή κακώς οι μεγάλες ομάδες έχουν τίτλους,και εγώ πρωσοπικά έγινα ΑΕΚ όχι για τα πρωταθήματα αλλά για την μπάλα που έβλεπα, τα φάουλ του Βασιλάκη, τα στριφογυριστά του Ντέμη, την μαχητικότητα του Κασάπη (ο καλύτερος αργηγός που λεχω δει καλύτερος και απο τον Μανώλα για μένα)

 

 

Ελπίζουμε σε κάτι καλό και ας μην μας αναγκάσουν να μην πηγαίνουμε πια γήπεδο γιατί το θέαμα που βλέπω στο ΟΑΚΑ το βλέπω και στο 5*5 τις γειτονίας του.

 

 

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΕΚΑΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχασα. Ο Δώνης έβγαλε παρέλαση με την ΑΕΚ. Τώρα καλό είναι αυτό, κακό είναι, δεν είμαι σίγουρος. Πάντως, αφού έβγαλε παρέλαση, ελπίιζω να βγάλει και την χρονιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχασα. Ο Δώνης έβγαλε παρέλαση με την ΑΕΚ. Τώρα καλό είναι αυτό, κακό είναι, δεν είμαι σίγουρος. Πάντως, αφού έβγαλε παρέλαση, ελπίιζω να βγάλει και την χρονιά...

 

Όλοι το ευχόμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οποίος μπαίνει στα forum της ομάδας να μας πεί κλίμα.

Αν είναι να κράξουμε και να φωνάξουμε να βγάλουν την ιστορική φανέλα τα ''νούμερα'' να πάω άμα είναι να πάω και άπλα να δώ ένα σούπα ματς ας κάτσω και σπίτι μου.:lol::lol::lol::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δε νομίζω να έχουμε τέτοια, πλην ίσως των γνωστών που ψάχνουν ευκαιρία να κάνουν φασαρίες κατά του "κοντού".

 

Εγώ είμαι μεν απογοητευμένος από τις εμφανίσεις της ομάδας αλλά έχω τη διάθεση να δώσω το χρόνο που πρέπει.

 

Άμα θες να φωνάξεις στα νούμερα να βγάλουν τις φανέλες, κι'αυτό καλό είναι. Ποιος ξέρει, ίσως τελικά σε ακούσουν. :-)

 

 

-----Προστέθηκε 29/10/2008 στις 08 : 54 : 53-----

 

 

Στάσου όμως γιατί προς το παρόν φωνάζουν οι βάζελοι στα δικά τους νούμερα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι φανερό ότι και οι τρεις ομάδες έχουν τα χαλια τους. Και οι γαύροι τραγικοί είναι, απλά στο γήπεδο τους ψαρώνουν οι αντίπαλοι και δε κάνουν τις ζημιες που κάνουν σε εμάς και στον βάζελο.

 

Αλλα πέρα από αυτό όλοι είναι χαλια και δε βλέπω πως διορθώνονται. Ο βάζελος δεν έχει άμυνα και αυτό θα ισχύει τουλάχιστον μέχρι τον Ιανουάριο, οι γαύροι εξαρτώνται από τα κέφια 3-4 παιχτών και εμείς ακόμη δε ξέρουμε τι σύστημα και τι είδος μπάλας θέλουμε να παίξουμε.

 

Δυστυχώς εμείς είμαστε στη χειρότερη θέση γιατί από πλευράς προσωπικοτήτων υστερούμε σε σχέση με τους άλλους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άμα θες να φωνάξεις στα νούμερα να βγάλουν τις φανέλες, κι'αυτό καλό είναι. Ποιος ξέρει, ίσως τελικά σε ακούσουν. :-)

 

:-D

 

Τι λες τώρα ακόμα δεν άρχισα και έφυγε ο Ramos :-):-):-)

Βασικά ελπίζω να γυρίσει γιατί είναι 22 και ξέρουμε πως οι βραζιλιάνοι αργούν να εγκλιματιστούν,και έχει καλά χαρακτηριστικά κανείς δεν ξέρει να θα βελτιωθεί ή όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου.

Όταν βλέπεις τον Ολυμπιακό λίγο πεσμένο σε κανένα παιχνίδι να χάνει βαθμούς, αυτόματα Παναθηναικός και ΑΕΚ μαζί χάνουν απο τον πρώτο τυχόντα μήν τυχόν και τολμήσει να τους παρουσιαστεί η ευκαιρία να τσιμπήσουν τον μεγάλο στην κορυφή.

Βρεεεε όλοι για τον Κόκκαλη δουλεύετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες τώρα ακόμα δεν άρχισα και έφυγε ο Ramos :-):-):-)

Βασικά ελπίζω να γυρίσει γιατί είναι 22 και ξέρουμε πως οι βραζιλιάνοι αργούν να εγκλιματιστούν,και έχει καλά χαρακτηριστικά κανείς δεν ξέρει να θα βελτιωθεί ή όχι

 

 

Όχι ρε γμτ. Δε μπορούμε να τον κρατήσουμε μέχρι τα 35 του; μέχρι τότε θάχει εγκλιματιστεί πιστεύω. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε γμτ. Δε μπορούμε να τον κρατήσουμε μέχρι τα 35 του; μέχρι τότε θάχει εγκλιματιστεί πιστεύω. :lol:

 

Αμα τον δεις να οργωνει σε καμμια Σεβιλλη σε κανα χρονο να δω τι θα λες ρε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπετε μπαλα ρεεε, δεν βλεπετε μπαλα! :-D

 

Επειδη δεν μπορουσε να βγαλει μια σεντρα το παιδι, και δεν ηταν πολυ συνεπης στα αμυντικα του καθηκοντα το βγαλατε αμπαλο!

 

15εκατομμυριακια θα τον παρουν οι γαυροι σε 2 χρονια... :lol:

 

 

μετα θα παει Σεβιλλη και θα κλεισει πρωταθλητης Ευρωπης στην Μπαρτσα...

 

 

 

σκατα τα εκανα, τα μπερδεψα με τις χρονολογιες, αναιρεσα τον εαυτο μου με σε 5 λεπτα, και πηγα να τα μπαλωσω, μαλλον ανεπιτυχως... :o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...