Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Oποιος ειναι ΑΕΚ βεβαια, φροντιζει να γνωριζει ότι και ο Αρλαουμπαρένα είχε παχουλό συμβόλαιο,αυτό δεν τον έκανε παίχτη.

Και ο Μπάσι η παιχτούρα 1 μύριο παίρνει.

 

Διαφωνείς ότι έστω και αυτά τα λίγα λεφτά μοιράστηκαν λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά εγώ όταν ακουσα ότι τελικά πήραμε τον Μπασινα εβριζα όλη μέρα ! Και 1 μυριο και για 3 χρόνια ???? Ημαρτον ρε παιδια !!!!!! Και καλά ο Δωνης αφου βλέπει οτι αυτη τι στιγμή δεν μπορει να παιξει ειναι ντεφορμε κτλ κτλ τι τον βάζει μέσα ???? Τον πλιατσικά τον ξεχασε το Ρικκα που τον έλεγαν εργαλείο το καλοκαιρι ουτε που υπάρχει .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποιος ειναι ΑΕΚ βεβαια, φροντιζει να γνωριζει ότι και ο Αρλαουμπαρένα είχε παχουλό συμβόλαιο,αυτό δεν τον έκανε παίχτη.

Και ο Μπάσι η παιχτούρα 1 μύριο παίρνει.

 

Διαφωνείς ότι έστω και αυτά τα λίγα λεφτά μοιράστηκαν λάθος;

 

Oχι δεν διαφωνω. Στο σχολιο με τα συμβολαια πηγαινε σε αυτα που ελεγες περι ανθοπωληδων και Μαιστοροβιτς.

 

Και προφανως φταιει και ο Ντεμης και ο Γ.Δ για την κατασταση της ομαδας.

Τα σχολια περι (ουγκ-666) πηγαιναν σε καποιους γραφικους που περιμενουν στην γωνια μια αποτυχια να ερθουν εδω και να βγαλουν την χολη τους για τον Ντεμη.

 

Ακομα δεν εχουν βαρεθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τους άλλους,εγώ προσωπικά τα βάζω με τον Ντέμη όχι επειδή δεν βάζει λεφτά,δεν έχει τι να κάνουμε.

Μου την έχουν δώσει οι εξαγγελείες και οι υποσχέσεις του.

Την ίδια μπάλα με χθες να παίζαμε ή ακόμα και χειρότερα αλλά να ήταν πχ ο μ.ο 23 χρονών(λέμε τώρα) θα έλεγα ΟΚ,ίσως σε μερικά χρονάκια να γίνει κάτι.

Αλλά αντί για νεανική ομάδα και παίχτες ταλέντα απο ακαδημίες και άλλα βλέπω Μπασινάδες,Χουανφράνδες,Λαγούς,Καφέδες(έλεος δλδ) και μερικά ταλεντάκια σαν τον Ρίκκα,όχι ταλέντα.Παυλής,Γκεντσόγλου πχ δεν έχουν πάρει μισή ευκαιρία(ο Παυλής έβαλε και γκολ με Ομόνοια νομίζω).Μπορεί να είναι κριάρια δεν ξέρω αλλά ούτε τους είδαμε.

Το χειρότερο είναι ότι όταν αποφασίζει να ρίξει χρήμα αυτό πάει σε γερόντια στυλ Μπασινά,Ριβάλντο ή τελειωμένους-άμπαλους όπως Χουανφράν,Αραουμπαρένα,Μαιστόροβιτς κτλ

Ακόμα και για τη μεταγραφή Τζιμπούρ ήταν υπερβολικά πολλά τα λεφτά,μπορούσε να κάνει καλύτερες κινήσεις με αυτά.Μια χρονιά στον Πανιώνιο έκανε δεν έγινε Ζιντάν.

 

Αααα και προτιμούσα να πάρει μια ευκαιρία ο Κωστένογλου παρά ο Δώνης,τόσο μεγάλη διαφορά έχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τους άλλους,εγώ προσωπικά τα βάζω με τον Ντέμη όχι επειδή δεν βάζει λεφτά,δεν έχει τι να κάνουμε.

Μου την έχουν δώσει οι εξαγγελείες και οι υποσχέσεις του.

Την ίδια μπάλα με χθες να παίζαμε ή ακόμα και χειρότερα αλλά να ήταν πχ ο μ.ο 23 χρονών(λέμε τώρα) θα έλεγα ΟΚ,ίσως σε μερικά χρονάκια να γίνει κάτι.

Αλλά αντί για νεανική ομάδα και παίχτες ταλέντα απο ακαδημίες και άλλα βλέπω Μπασινάδες,Χουανφράνδες,Λαγούς,Καφέδες(έλεος δλδ) και μερικά ταλεντάκια σαν τον Ρίκκα,όχι ταλέντα.Παυλής,Γκεντσόγλου πχ δεν έχουν πάρει μισή ευκαιρία(ο Παυλής έβαλε και γκολ με Ομόνοια νομίζω).Μπορεί να είναι κριάρια δεν ξέρω αλλά ούτε τους είδαμε.

Το χειρότερο είναι ότι όταν αποφασίζει να ρίξει χρήμα αυτό πάει σε γερόντια στυλ Μπασινά,Ριβάλντο ή τελειωμένους-άμπαλους όπως Χουανφράν,Αραουμπαρένα,Μαιστόροβιτς κτλ

Ακόμα και για τη μεταγραφή Τζιμπούρ ήταν υπερβολικά πολλά τα λεφτά,μπορούσε να κάνει καλύτερες κινήσεις με αυτά.Μια χρονιά στον Πανιώνιο έκανε δεν έγινε Ζιντάν.

 

Αααα και προτιμούσα να πάρει μια ευκαιρία ο Κωστένογλου παρά ο Δώνης,τόσο μεγάλη διαφορά έχουν;

Κοιτα αυτο που λες ειναι και λιγο υποκειμενικο.Υπαρχουν αεκτζηδες παπαρολογοι που θεωρουν παιχταραδες τον χουανφραν και τον μπασινα και πανηγυριζαν κιολας οταν ηρθαν:lol:Και εγω συμφωνω με αυτο που λες αλλα δεν βλεπουμε ολοι την ιδια μπαλα.Καποιοι βλεπουν με τον λοκω ποδοσφαιρο.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικα..

 

οταν ο λαος του θρυλου ξεσηκωθηκε οταν ηταν ετοιμος να υπογραψει ο μπασινας λεγατε μαλακιουλες .. σας τον πασαραμε, τον πηρατε , του σκατε 1 ,000 ,000 το χρονο ( μπουχαχαχα ) .. να τον χαιρεστε

 

και παλι περαστικα.. ουτε πριμ δεν αξιζατε.. φαντασου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικα..

 

οταν ο λαος του θρυλου ξεσηκωθηκε οταν ηταν ετοιμος να υπογραψει ο μπασινας λεγατε μαλακιουλες .. σας τον πασαραμε, τον πηρατε , του σκατε 1 ,000 ,000 το χρονο ( μπουχαχαχα ) .. να τον χαιρεστε

 

και παλι περαστικα.. ουτε πριμ δεν αξιζατε.. φαντασου..

 

Ρε φιλαράκι με τον δεύτερο λογαριασμό σου τα λές αυτά πες τα και με τον πρώτο.

Ο λαός του θρήνου τι μας νοιάζει τράβα πες τα στους δικούς σου.

Ο Τζιμπουρ όμως σου άρεσε που ήρθε σε έμας.(Το κουβαδάκι σου και στην δικία σου παραλία[Το tread του ολυμπιακού])

Όσο για το παιχνίδι τι να πω.Ας δώσουμε ευκαιρία στον Δώνη άλλο σύστημα στην προετοιμασία ,άλλο παιζεί αφήστε τον να αποφασίσει το σύστημα και μετά τον κράζουμε ούλοι μαζί :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ηταν τραγικο... δεν μπορεις να πεις οτι επαιξε μπαλαρα ο Ολυμπιακος..

το 1ο γκολ μπηκε απο λαθος του λαγου ο οποιος αντι να δωσει μπροστα τη μπαλα τη γυρναει δεξια στο κεντρο επινκινδυνα και την κανει διεκδικησημη..

ε μετα μεχρι να συνελθουμε φαγαμε αλλο ενα στην αντεπιθεση

και τους βγαλαμε και μαγκες

 

Με την διαφορά ότι αυτό που λες δεν έγινε μία φορά αλλά γινόταν συνέχεια μέχρι να μπει το γκολ και ήταν αποτέλεσμα του πρέσινγκ του Ολυμπιακού. Ειδικά στο πρώτο ημίχρονο ήταν πολύ "λίγη" και αυτό μάλλον ενόχλησε τον Δώνη και ζήτησε να γίνει η ομάδα πιο επιθετική στο δεύτερο, δίνοντας όμως έτσι χώρο στον Ολυμπιακό (και το πλήρωσε). Η Αεκ φάνηκε να έχει μεγάλο πρόβλημα να βγάλει σωστά την μπάλα μπροστά γιατί δεν έχει ούτε έναν χαφ μπαλαδόρο. Ο Πελετιέρι είναι καλός κόφτης αλλά δεν μπορεί να φτιάξει παιχνίδι. Εκτός από αυτόν όλοι οι καλοί της παίκτες είναι επιθετικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οντως μας πειραξε που χασαμε τον τζιμπουρ λοοοολλλλ. Ξερεις δωσαμε τοσα λεφτα για να παρουμε αυτο τον παιχτακο τον ντιογκο που τον τσεκαρει τσελσι και ιντερ και τα ρεπορταζ λενε οτι ειναι απο τους ποιο ελπιδοφορους παιχτες στον κοσμο. Αλλα οκ χασαμε τον τζιμπουρ, λες και αμα πραγματικα αποφασιζανε οτι τον θελανε δεν μπορουσαν να τον παρουν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οντως μας πειραξε που χασαμε τον τζιμπουρ λοοοολλλλ. Ξερεις δωσαμε τοσα λεφτα για να παρουμε αυτο τον παιχτακο τον ντιογκο που τον τσεκαρει τσελσι και ιντερ και τα ρεπορταζ λενε οτι ειναι απο τους ποιο ελπιδοφορους παιχτες στον κοσμο. Αλλα οκ χασαμε τον τζιμπουρ, λες και αμα πραγματικα αποφασιζανε οτι τον θελανε δεν μπορουσαν να τον παρουν!!

 

Και η Μάντσεστερ(τσινάει ο Ρονάλντο γιατί δεν θέλει να γίνει δεύτερο όνομα)

Ρεπορτάζ άλλα απο του Πρωταθλητή;Το γράφει πχ και το Φως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδία μην πιστεύεται ότι γράφουν οι εφημερίδες.

Έλεγαν για τον Παπασταθόπουλο τον θέλει η Ίντερ τον θέλει η Ρεάλ και τελικά πηγε στην Γένοα.

Έγραφαν για τον Καστίγιο Μπάρτσα Μίλαν και τελικά Σαχτάρ για τον Στολτίδη Γιούβε κτλ κτλ.

Άμα είχαμε καλούς παίχτες θα τους είχαν πάρει δεν τους νοιάζουν και πολύ τα 3 εκατομυρια αφου έχουν μπάτζετ 40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και να εχει παντως επειδη τους εχω παρακολουθησει και τους 2 απο κοντα σε πολλους αγωνες (τον Τζιμπουρ και στον πανιωνιο) εχω να πω οτι ο ντιογκο καλυτερος απο Τζιμπουρ.οσο για τον κυργιακο θες να μας πεις οτι η αεκ τον εκλεψε απο τον ολυμπιακο?

 

αφου η 7 δεν ηθελε ουτε ζωγραφιστο να τον βλεπει που να τον παρει ο Κοκκαλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και να εχει παντως επειδη τους εχω παρακολουθησει και τους 2 απο κοντα σε πολλους αγωνες (τον Τζιμπουρ και στον πανιωνιο) εχω να πω οτι ο ντιογκο καλυτερος απο Τζιμπουρ.οσο για τον κυργιακο θες να μας πεις οτι η αεκ τον εκλεψε απο τον ολυμπιακο?

 

αφου η 7 δεν ηθελε ουτε ζωγραφιστο να τον βλεπει που να τον παρει ο Κοκκαλης

 

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...