Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά εμένα γιατί μου θυμίζει κάποιους που λένε είμαι Απολλωνάρα, Εθνικάρα, Πανιωνάρα; Μάλλον γιατί κάπου μέσα σας αμφιβάλλετε και εσείς οι ίδιοι.

 

Οπότε από αυτή την άποψη, δίκιο έχετε που χαίρεστε που νικήσατε τον Παναθηναϊκό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ε σορρυ τωρα, θα επρεπε να καταλαβαινεις και εσυ ο ιδιος, οτι αυτα που μας λες, ειναι μα.....ιες

 

no offense

 

Δεν προσπαθησα, ουτε να προσβαλλω την ομαδα σου, ουτε καποιων αλλων, αλλα εσυ το παλευεις...τι να σου πω.

 

Φαινεται οτι η ηττα εχτες σε πειραξε περισσοτερο απο οτι πιστευεις.

 

Θα μπορουσα να αρχισω και εγω να σου λεω, για καροτακια στα λιβαδια και στην λαχαναγορα αλλα δεν το κανω γιατι εχω σεβασμο απεναντι σε εσενα και στην ομαδα σου, κατι που φαινεται οτι δεν ανταποδιδεις, και αντιθετως προσπαθεις με καθε τροπο να μειωσεις την ομαδα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι με πείραξε για περίπου 15 λεπτά, γιατί ξέρω ότι ο Παναθηναϊκός έχει μαύρα χάλια αυτή τη στιγμή. Και ξέρω ότι λόγω της φύσης του προβλήματος, οποιαδήποτε ομάδα από τη μέση του πίνακα και πάνω μπορεί να κάνει τέτοιο αποτέλεσμα (μη πω και πιο κάτω). Πολύ περισσότερο με πείραξε η ήττα στην Πάτρα στο μπάσκετ, γιατί εκεί ξέρω ότι αν και δεν είναι ακόμη έτοιμη, η ομάδα έχει απίστευτη ποιότητα.

 

Από εκεί και πέρα, με πείραξαν πιο πολύ τα περί πελατών κτλ, γιατί πάντα θεωρούσα την πλειονότητα των Αεκτζήδων πιο νοήμονες από αυτό. Και τέλοσπάντων, έχω συμπάθεια για την ΑΕΚ, μένω από τα 3 μου Νέα Φιλαδέλφεια εξάλλου.

 

Αλλά όποιος ΑΕΚτζής νομίζει ότι έπαιξε μπαλάρα εχτές, ότι μας πάτησε, ότι ότι ότι, έχει να φάει πολλές σφαλιάρες. Γιατί όταν έχετε μόνο κατοχή της μπάλας και νικάτε με στημένες φάσεις, αν στο δεύτερο γύρο παίξουμε για 50 λεπτά όπως παίξαμε στα πρώτα 20, τι θα κάνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι με πείραξε για περίπου 15 λεπτά, γιατί ξέρω ότι ο Παναθηναϊκός έχει μαύρα χάλια αυτή τη στιγμή. Και ξέρω ότι λόγω της φύσης του προβλήματος, οποιαδήποτε ομάδα από τη μέση του πίνακα και πάνω μπορεί να κάνει τέτοιο αποτέλεσμα (μη πω και πιο κάτω). Πολύ περισσότερο με πείραξε η ήττα στην Πάτρα στο μπάσκετ, γιατί εκεί ξέρω ότι αν και δεν είναι ακόμη έτοιμη, η ομάδα έχει απίστευτη ποιότητα.

 

Από εκεί και πέρα, με πείραξαν πιο πολύ τα περί πελατών κτλ, γιατί πάντα θεωρούσα την πλειονότητα των Αεκτζήδων πιο νοήμονες από αυτό. Και τέλοσπάντων, έχω συμπάθεια για την ΑΕΚ, μένω από τα 3 μου Νέα Φιλαδέλφεια εξάλλου.

 

Αλλά όποιος ΑΕΚτζής νομίζει ότι έπαιξε μπαλάρα εχτές, ότι μας πάτησε, ότι ότι ότι, έχει να φάει πολλές σφαλιάρες. Γιατί όταν έχετε μόνο κατοχή της μπάλας και νικάτε με στημένες φάσεις, αν στο δεύτερο γύρο παίξουμε για 50 λεπτά όπως παίξαμε στα πρώτα 20, τι θα κάνετε;

Ο Παναθηναικός έχει πολλά προβλήματα με τα οποία θα πρέπει να ασχοληθούν οι οπαδοί του.Έδωσε μια περιουσία σε μεταγραφές και εμφανίζεται χειρότερος από πέρσι ενώ η ΑΕΚ με ψίχουλα έχει καταφέρει να κάνει καλύτερη ομάδα.Όχι τίποτα ιδιαίτερο βέβαια.Πολλές ελλείψεις έχει και σαφώς δεν έπαιξε μπαλάρα.Αλίμονο.

 

Το θέμα είναι αγαπητοί ΑΕΚτζήδες να μην ενθουσιαζόμαστε γιατί την επόμενη αγωνιστική μπορεί να έχουμε ατυχές αποτέλεσμα και από ''ομαδάρα'' θα γίνουμε ...''καφενείο''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sadly true...

 

η ομάδα ακόμα στήνεται... για την ακρίβεια, θα στήνεται για πολυ καιρό...

 

αλλα όταν τελιωσει το στησιμο (γιατι για να πουμε την αληθεια θα εχουμε "στηθει" σε πολλες ομαδες, ακομα και μικρες μεχρι τοτε...) θα ειναι παραπανω απο αξιοπρεπης η παρουσια μας... ισως και με καλη πορεια Uefa...(δεν ζηταμε τπτ παραλογο)

 

το θεμα ειναι να αφησει ο κοσμος και ο Νικολαιδης τον προπονητη να δουλεψει οπως δουλευουν στην ευρώπη και οπως εχει ξεκινησει να δουλευει και τωρα ο ανθρωπος... λιγη υπομονη θελει

 

οι παικτες παιζουν, οι ευκαιριες δινονται, τα αποτελεσματα δεν ειναι και τοσο τραγικα...

 

in the end, its all about FERRER-fan club!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ Kostelo μήπως μπορείς να μου βρεις και μια φωτό απο το πανό που σας πήραμε; Δεν έχουμε μεγάλο σκάνερ ρε φίλε εδώ...

 

Βρήκα κατι κοιλίδες με αίμα απ'έξω απο το ΟΑΚΑ. Παρακαλούνται οι γνωστοί βάζελοι να προσέλθουν για αναγνώριση DNA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πείραξαν πιο πολύ τα περί πελατών κτλ, γιατί πάντα θεωρούσα την πλειονότητα των Αεκτζήδων πιο νοήμονες από αυτό. Και τέλοσπάντων, έχω συμπάθεια για την ΑΕΚ, μένω από τα 3 μου Νέα Φιλαδέλφεια εξάλλου.

 

Αλλά όποιος ΑΕΚτζής νομίζει ότι έπαιξε μπαλάρα εχτές, ότι μας πάτησε, ότι ότι ότι, έχει να φάει πολλές σφαλιάρες. Γιατί όταν έχετε μόνο κατοχή της μπάλας και νικάτε με στημένες φάσεις, αν στο δεύτερο γύρο παίξουμε για 50 λεπτά όπως παίξαμε στα πρώτα 20, τι θα κάνετε;

 

 

εχεις δικιο, και εγω δεν επιδοκιμαζω τετοιους χαρακτηρισμους...

αλλωστε και οι γαυροι θα μπορουσαν να λενε, πελατες εμας...

αλλα δυστυχως ετσι ειναι το ποδοσφαιρο, αν η ομαδα δεν εχει φυσικη κατασταση, ειναι αδυνατο να νικησει, γιατι για να τρεξεις απο την αμυνα μεχρι την επι8εση και να ξαναγυρισεις ειναι μεγαλη κουραση, και ειδικα σε ενα "ντερμπι", αν δεν μπορεις, το σκεφτεσαι να το κανεις...

 

Δεν ειδα τον αγωνα δυστυχως γιατι εγραφα μαθημα στη σχολη, αλλα απο οτι διαβασα, ο παναθηναικος επαιξε πολυ καλα στο 1ο ημιχρονο, αλλα γενικα η αεκ ηταν "ομαδα" σε ολες τις γραμμες της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα κατι κοιλίδες με αίμα απ'έξω απο το ΟΑΚΑ. Παρακαλούνται οι γνωστοί βάζελοι να προσέλθουν για αναγνώριση DNA

Aς τα αφήσουμε αυτά φίλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα κατι κοιλίδες με αίμα απ'έξω απο το ΟΑΚΑ. Παρακαλούνται οι γνωστοί βάζελοι να προσέλθουν για αναγνώριση DNA

 

Xoxoxo έλα ρε αιμοβόρε σοβαρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο bomber-21.

Επίσης δεν ήταν και καμιά σπουδαία μπάλα στο ά ημίχρονο από το Πάο. Ήταν καλύτερος από την Αεκ αλλά δεν μπορώ πρωτοσέλιδα του στυλ αυτοκτόνησε!!!

Και φυσικά ούτε του στυλ τον πάτησε!

Όσοι από εσας είστε υπερήφανοι για τα επεισόδια των ομάδων σας τι να πω ελπιζω να καταλαβαίνετε τι λέτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπα ένα άκυρο. Κεκλεισμένων προβλέπεται στα 3 παραπτώματα πλέον...

 

Κατά τα άλλα βλέπεις μπάλα ρε μάγκα.

 

 

Φίλε τον ξέρω πολύ καλύτερα τον νέο νόμο στην Σουπερλίγκα πίστεψε με.Εδω όμως δεν μιλάμε για απλά παραπτώματα.Τα 1000 άτομα που έκοβαν βόλτα μέσα στο γήπεδο, με καδρόνια και πλέξιγκλας και καθυστέρησαν την έναρξη του αγώνα 20 λεπτά το θεωρείς απλο παράπτωμα???????? Τότε θα βλέπεις τα παραπτώματα με άλλο μάτι (πράσινο) όπως ήσουν και τόσο υπερήφανος που πήρατε το πανό. . . . . . . Και θες να μου πεις ότι βλέπεις και μπάλα. . . . . .

 

Υ.Γ Αυτό που είπες έφτανε για να καταλάβουμε τι μπάλα βλέπεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενερωστε λιγο με τα επεισοδεια , φταινε και Παναθηναικοι και Αεκτσηδες και Ματατζηδες και ολοι φανταζομαι φαγαν καμια ψιλη. Το να τα αναπαραγουμε για το ποιος τα ξεκινησε , ή ποιος τα "κέρδισε" δεν εχει κανενα νοημα παρα μονο το flame

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε τον ξέρω πολύ καλύτερα τον νέο νόμο στην Σουπερλίγκα πίστεψε με.Εδω όμως δεν μιλάμε για απλά παραπτώματα.Τα 1000 άτομα που έκοβαν βόλτα μέσα στο γήπεδο, με καδρόνια και πλέξιγκλας και καθυστέρησαν την έναρξη του αγώνα 20 λεπτά το θεωρείς απλο παράπτωμα???????? Τότε θα βλέπεις τα παραπτώματα με άλλο μάτι (πράσινο) όπως ήσουν και τόσο υπερήφανος που πήρατε το πανό. . . . . . . Και θες να μου πεις ότι βλέπεις και μπάλα. . . . . .

 

Επειδή δεν αντέχω άλλο να διαβάζω κοτσάνες,να σε παραπέμψω στις δηλώσεις, δέλλα,"έμαθα ότι οι οπαδοί μας ξεκίνησαν τα σοβαρά επεισόδια,συγγνώμη", ντεμη "500 τσαμπατσήδες μπήκαν στο γήπεδο" κ ακόμα "δε φταίει πουθενά ο ΠΑΟ,πρέπει να κάνει μήνυση στην αστυνομία", και ακόμα "έξω από το γήπεδο δε μπορούμε να τους ελέγξουμε"-για το ντου των 500 πάλι...(βάλε κ τη δήλωση του γενικού διευθυντή της σούπερ απάτης,εναντίον της αστυνομίας,και έχουμε κ λέμε:

 

στο συγκεκριμένο παιχνίδι, η πρόκληση ξεκίνησε από την μεριά των οπαδών της αεκ,που κατα μεγάλο ποσοστό οφειλόταν στην απουσία των μπάτσων.

κάποια βλαμμένα δικά μας αντέδρασαν επίσης,κ εξαιτίας της συνεχιζομένης απουσίας μπάτσων,τα επεισόδια διήρκησαν 20 λεπτά,με τους δικους μας να μπουκάρουν στον αγων.χώρο.

αν όμως κάνεις παρατηρήσεις σε άλλους ότι βλέπουν τα παραπτώματα με πράσινα γυαλιά,τη στιγμή που οι πρωτεργάτες ,αυτοί που προκάλεσαν τα επεισόδια,ειναι οπαδοί της δικής σου ομάδας,ε τότε,συγγνώμη, απλά πρέπει να ξαναψάξεις το ενδεχόμενο να μην φορούν ΟΟΟΟΟΟΛΟΙ οι υπολοιποι οπαδικά γυαλιά,αλλά εσύ...

 

ΥΓ:δεν επικροτώ τα επεισόδια σε καμία περίπτωση,απο καμία μεριά , έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...