Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω κι εγώ την μ@λ@κία μου.

Ηθικός πρωταθλητής δεν υπάρχει γιατί το κομοδίνο που είναι πάνω το ηθικό Κύπελο του πρωταθλητή είναι άδειο,ας ανεβάσει κάποιος μια φώτο του "ηθικού κυπέλου" και θα πω ότι η ΑΕΚ είναι ηθική πρωταθλήτρια.

Δηλαδή αν κατέβαινε η Καλαμαριά με 12 παίχτες,τις δίναμε εμείς έτσι για ένα μόνο ματς τον Ριβάλντο,τον Μάχο,τον Φερρέρ να κάτσει στον πάγκο κι έκανε ο ΟΣΦΠ ένσταση θα λέγαμε,ε ρε τον ξευτιλισμένο τον γαύρο;

Έχει και κανόνες το άθλημα,τι να κάνωμε.

 

(Να πάρει έτσι,με τέτοιο τρόπο πρωτάθλημα η ΑΕΚ δεν θα μ' άρεσε,εννοώ με ένσταση και βαθμούς στα χαρτιά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
(Να πάρει έτσι,με τέτοιο τρόπο πρωτάθλημα η ΑΕΚ δεν θα μ' άρεσε,εννοώ με ένσταση και βαθμούς στα χαρτιά)

 

Για τον Ολυμπιακό γιατί σου άρεσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i aek einai omada kafeneio...

 

να μαντεψω φιλαρακι πως τον καφε σου τον πινεις "πουστικο" ε?

 

 

ΥΓ. Εισαι και πιτσιρικας πολυ και αμφιβαλλω αν θα ξες τι σημαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Ολυμπιακό γιατί σου άρεσε;

 

Δεν μου άρεσε,"μίκρυνε" ο Ολυμπιακός μετά απο αυτό,αλλά όχι ότι δεν ήταν και το δίκαιο.Αυτό ηταν το σωστό να γίνει.

Ειπα ότι δεν θα ήθελα να πάρει πρωτάθλημα έτσι η ομάδα γιατί θέλω να το πάρει κερδίζοντας στο γήπεδο και όχι να παίρνει βαθμούς(δίκαια) για μ@λ@κίες των αντιπάλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, απ' αυτή την άποψη νομίζω ότι σε κανέναν δεν άρεσε αυτό που έγινε. Δεν αφορά κάποια ομάδα. Αφορά τους πάντες. Απλά δεν κατάλαβα γιατί στο προηγούμενο ποστ σου, είπες ότι για την ΑΕΚ συγκεκριμένα δε θα σου άρεσε.

 

Και μια που καταλαβαίνεις το πόσο δε θα σου άρεσε να το πάρει άλλη ομάδα έτσι, μπορείς εύκολα να μπεις στη θέση των άλλων και να δεις πόσο εντελώς άδικο αισθάνεται κανείς ότι είναι.

 

Όχι τίποτα άλλο, αλλά αν είχε συμβεί το ίδιο με άλλη ομάδα και έπαιρνε πρωτάθλημα, είμαι σίγουρος ότι θα μιλάγαμε για χρόνια για "το σκάνδαλο του 2008". Φέτος πέρασε στο ντούκου απ' ότι βλέπω.

 

Οι νόμοι είναι δίκαιοι όταν εφαρμόζονται. Όχι σαν θεωρίες και τις χρησιμοποιούμε όποτε θέλουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i aek einai omada kafeneio...

 

αχαχαχα έλα ρε μεγάλε, μπαίνεις εδώ ίσα ίσα για να πεις τη παπαριά σου και την τιτλοφορείς και "πάρτα ρε" κιόλας; :lol:

 

Πόσο αγαμία πια σ'αυτή τη χώρα, πόσο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς ακριβώς αύριο θα στηθώ στην τιβί να δω αγωνιζόμενη ομάδα του Σάντος χωρίς να με πάρει ο ύπνος στο δεκάλεπτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα στηθείς στην tv γιατί απλά δεν το έχει το ματσάκι :P.

 

Ο Τζιμπούρ αύριο θα φάει κόκκινη είναι δεδομένο. Θα έχει τρελαθεί από την ατμόσφαιρα και τα μυριάδες τούβλα, καρδόνια που θα πετάξουν τα μπαόκια (ο μπάμπης ο σουγιάς, ο σάκης ο σάπιος και η λοιπή "ποιότητα" που τους διακρίνει) ε και σε κάποιον θα αμολήσει το πρώτο δεξί κροσέ με το κιτρινόμαυρα. Ελπίζω πριν από το δεξί κροσέ να έχει πετάξει και κανένα δυο μπαλάκια :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα στηθείς στην tv γιατί απλά δεν το έχει το ματσάκι :P.

 

Ο Τζιμπούρ αύριο θα φάει κόκκινη είναι δεδομένο. Θα έχει τρελαθεί από την ατμόσφαιρα και τα μυριάδες τούβλα, καρδόνια που θα πετάξουν τα μπαόκια (ο μπάμπης ο σουγιάς, ο σάκης ο σάπιος και η λοιπή "ποιότητα" που τους διακρίνει) ε και σε κάποιον θα αμολήσει το πρώτο δεξί κροσέ με το κιτρινόμαυρα. Ελπίζω πριν από το δεξί κροσέ να έχει πετάξει και κανένα δυο μπαλάκια :P.

 

Μάλλον δεν θα είναι καδρόνια. Μπαλάκια θα είναι στο πλεχτό ;) Τα καδρόνια τελείωσαν εδώ και πολυ καιρό στο γήπεδο :) Καλώς τα τα παιδιά :)

Βλέπω και οι εφημερίδες το χουν και σίγουρο το διπλό

 

aekposter.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά παίζουμε με μια ομαδίτσα που πέρσι έφαγε 7 γκολάκια σε 2 αγώνες... Και βέβαια θα νικήσουμε αλλα λογικά με μικρό σκόρ! Σιγά μην πάρει και πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ!

Ύμαρτον που λέει και ο Γεωργίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...