Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σου λέω πως ήταν "Θεία δίκη" τα αποτελέσματα.

Ανικανότητα ήταν και τα δύο.

Εγώ απλά σου λέω πως μπορεί να τα αντιληφθεί ο καθένας μέσα του, να νιώσει μία δικαίωση.

Αν εσύ νιώθεις δικαιωμένος που αποκλείστηκε η ΑΕΚ από το uefa, πες μου και τον λόγο.

 

Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει η ΑΕΚ για να είμαι ειλικρινής. Θα την ήθελα όμως στο Uefa, μπας και μαζέψει κανένα πόντο. Σε λίγα χρόνια θα βγάζει η Κύπρος απ' ευθείας ομάδα στους ομίλους κι εμείς θα δίνουμε προκριματικά.

Τώρα αν το σκεφτώ καθαρά οπαδικά και στενόμυαλα, θα σου πω απλά, ότι μου έγιναν τσουρέκια πέρυσι από την ηθική πρωταθλήτρια.

Αυτό και μόνο αρκεί, για να μην γουστάρω να την βλέπω πουθενά.

 

Διαφωνώ κάθετα.

Κάνενας δεν τα είχε με τον Ολυμπιακό όταν δεν πρωταγωνιστούσε σε προσκήνιο και παρασκήνιο...

Αν εσύ θυμάσαι κάτι παραπάνω, πες μου.

 

Είτε κάθετα διαφωνείς, είτε οριζόντια, εγώ θυμάμαι στα πέτρινα τον Ολυμπιακό να έχει γυρίσει όλη την Ελλάδα για αγροτουρισμό, από τιμωρίες που δεν έστεκαν πουθενά. Θυμάμαι να ανεβαίνει Θεσσαλονίκη και να μην μένει τζάμι άθραυστο, ενώ η ΑΕΚ και ο ΠΑΟ, έκαναν περίπατο, χωρίς καν παρατράγουδα και γενικότερα έναν λυσσαλέο πόλεμο από την Ρόδο μέχρι τον Έβρο, για να μην καταφέρει ο Ολυμπιακός να σηκώσει κεφάλι.

 

 

Εννοείται πως υπάρχουν τέτοια μυαλά σε όλες τις ομάδες.

Και φυσικά και στον Ολυμπιακό.

Δεν ξέρω τι αντιλαμβάνεσαι εσύ από τους τριγύρω σου Ολυμπιακούς, εγώ πάντως έχω ακούσει πολλές φορές από φίλους μου Ολυμπιακούς φράσεις τύπου:

-"Eμείς με την ΑΕΚ δεν έχουμε πρόβλημα.

Οι Βαζέλες να φάνε φούτσα στην Ευρώπη γιατί έχουν βγάλει γλώσσα"...

(φαντάζομαι πως οι ίδιοι θα λένε ακριβώς τα αντίστοιχα όταν μιλάνε με κάποιον Παναθηναικό για την ΑΕΚ, χρησιμοποιώντας και υποκοριστικά).

 

Αν εσύ πιστεύεις πως μόνο το κοινό του Ολυμπιακού ασχολείται μόνο με την ομάδα του, και δεν ενδιαφέρεται για το τι κάνουν οι άλλοι, το ευγενικότερο που μπορώ να πω είναι πως είσαι αθεράπευτα αφελής, και δεν το συνεχίζω, είναι ωραίο να ζεις στον κόσμο σου καμμιά φορά... :-)

 

Εγώ δεν έχω δεί προσωπικά εδώ μέσα, κανέναν γαύρο να μπαίνει και να βγάζει το άχτι του σε άλλες ομάδες δίχως να προκληθεί και προσωπικά κρίνω αυτά που βλέπω ή ακούω. Υπάρχει και μία βασική διαφορά. Ο άλλος δηλώνει ΑΕΛ και μπαίνει και τα χώνει για τον Ολυμπιακό. Την ΑΕΛ λέμε, η οποία δεν διεκδικεί καν ίδιους στόχους με τον Ολυμπιακό.

 

End of conversation. :P

 

PS Άσε τις κουβέντες και πές μου τι να κάνω με τις crucial ballistix που μου είχες προτείνει να πάρω και με έχουν τρελάνει στις bsod. Τις έβγαλα και είμαι έτοιμος να τις πάω στο e-shop να τους τις τρίψω στα μούτρα. Δεν την παλεύω άλλο... :P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

End of conversation. :P

 

Πάσο γιατί βαριέμαι αφόρητα να απαντήσω...

PS Άσε τις κουβέντες και πές μου τι να κάνω με τις crucial ballistix που μου είχες προτείνει να πάρω και με έχουν τρελάνει στις bsod. Τις έβγαλα και είμαι έτοιμος να τις πάω στο e-shop να τους τις τρίψω στα μούτρα. Δεν την παλεύω άλλο... :P:lol:

 

Έχεις ανοίξει ανάλογο thread?

Αν δεν, ανοιξε και πες λεπτομέρειες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάσο γιατί βαριέμαι αφόρητα να απαντήσω...

 

Εγώ να δείς

 

 

Έχεις ανοίξει ανάλογο thread?

Αν δεν, ανοιξε και πες λεπτομέρειες..

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?p=2294847#post2294847

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ δεν είσαι ΑΕΛ, αντιΟλυμπιακός είσαι, η ομάδα με τους περισσότερους και φανατικότερους οπαδούς στην Ελλάδα.

 

Αυτό καταρχάς παρ' το πίσω, για το καλό σου, για να μην γίνεσαι ρόμπα. Γιατί να λες σε Λαρισαίο που υποστηρίζει ΑΕΛ ότι είναι πρώτα αντιολυμπιακός και μετά ΑΕΛ, είναι γελοίο και γίνεσαι ρεζίλι. Αυτά μπορείς να τα λες σε ΑΕΚτζήδες και ΠΑΟ (και μάλιστα σε ελάχιστους, αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα), αλλά να το λες σε ΑΕΛίτη, τη στιγμή που ελπίζω πως έχεις κάποια ιδέα του τι σημαίνει ΑΕΛ για την πόλη της Λάρισας, είναι άστοχο, ανόητο κτλ κτλ.

 

Αν λοιπόν θέλεις να παίρνεις ηθικά πρωταθλήματα

 

Δεν παίρνω πρωταθλήματα. Διεκδικώ έξοδο στην Ευρώπη. ( Άντε, καμιά φορά παίρνω κιόλας, μαζί με κύπελλα :P ). Πάντως είναι προφανές απ' αυτά που σου ξεφεύγουν στο γράψιμο, ότι με αντιμετωπίζεις σαν αεκοπαναθηναϊκάκια. Κι αυτό επειδή σου είναι δύσκολο να χωνέψεις ότι και η υπόλοιπη Ελλάδα θεωρεί πρωταθλήτρια την ΑΕΚ. Οπότε προσπαθείς να μας κατηγοριοποιήσεις μπας και ησυχάσεις τις τύψεις σου για το "ηθικό" πρωτάθλημα που πήρες. Γιατί το ηθικό πρωτάθλημα το διεκδίκησες εσύ. Δεν το διεκδικεί κανένας άλλος (και σίγουρα όχι εγώ, αφού δεν είμαι ΑΕΚ, το ξαναλέω μπας και το πιστέψεις). Και δυστυχώς σου το δώσανε. Αλλά από τη στιγμή που σου το δώσανε, και είσαι πλέον ο ηθικός πρωταθλητής, με ποια λογική αποκαλείς "δήθεν ηθικό πρωταθλητή" τον κανονικό πρωταθλητή, αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω. Και δεν βλέπω και να απαντάς σ' αυτό το ζήτημα. Όλο αλλού πας και το φέρνεις.

 

Αντί λοιπόν να κλαίγεσαι και να οδύρεσαι

 

Κλαίγομαι; Οδύρομαι; Μαζί μου συζητάς ή είναι κάποιος πίσω μου; Για δείξε μου κανένα ποστ μου όπου κλαίγομαι και οδύρομαι. Εγώ απλά παρέθεσα τα γεγονότα. Τα είπαμε, να μην τα ξαναλέμε. Στη συνείδηση όλων, η ΑΕΚ είναι η πρωταθλήτρια και ο Ολυμπιακός ο "ηθικός". Τώρα πόσο ανήθικο είναι αυτό που έκανε η Καλαμαριά, είναι στην κρίση του καθενός. Εσύ δε βλέπεις ότι πρέπει να πάρει η ΑΕΚ πρωτάθλημα επειδή ο Ολυμπιακός πήρε λιγότερους βαθμούς και εγώ δε βλέπω ότι πρέπει να πάρει ο Ολυμπιακός πρωτάθλημα επειδή η Καλαμαριά χρησιμοποίησε έναν παίχτη που την είχαν διαβεβαιώσει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να χρησιμοποιήσει. Απόψεις είναι αυτές.

 

για τον κακό Ολυμπιακό που έκλεψε από την αγαθή και τίμια ΑΕΚ το πρωτάθλημα, μάθε ότι και οι βαθμοί στα χαρτιά γράφονται. Ακόμη και τα γκολ.

 

Κακός; Αγαθός και τίμιος; Πόσο χρονών είσαι; Τα παραμυθάκια για καλούς και κακούς τα λέγαμε όταν είμαι πέντε. Πιστεύεις ακόμα ότι το ζήτημα είναι ποιος είναι ο καλός και ποιος ο κακός; Ποιος είναι ο δυνατότερος power ranger επί τη ευκαιρία;

 

Όσον αφορά για το πρωτάθλημα σας στα χαρτιά, να το χαίρεστε. Έχω και εγώ ένα σπίτι μου, το έχω υπογράψει ο ίδιος.

 

Σας έπιασε όλους τους φυγόπονους η ηθική σας αλλοοφροσύνη.

Ευχαριστούμε, δεν θα πάρουμε.

 

Μα ποιους φυγόπονους; Έχεις συνειδητοποιήσει ότι δεν είμαι ΑΕΚτζής; Θα συνεχίσεις τα ίδια μέχρι να σου πω ότι είμαι ΑΕΚ; ΑΕΛ είμαι dammit, τι σχέση έχω εγώ με φυγοπονιά; Εμένα καλά τα πάει η ομάδα μου, εκπληρώνει τους στόχους της και ούτε έχω καμιά σκασίλα ποιος παίρνει το πρωτάθλημα.

 

Ο όποιος εκνευρισμός προέρχεται από την ανικανότητά σου να καταλάβεις τι συζητάμε και όχι επειδή έχω καμιά κάψα να σε πείσω για το ποιος είναι ο πρωταθλητής. Το σημειώνω γιατί θα μας γράψεις πάλι ότι κλαίγομαι και οδύρομαι που πήρε πρωτάθλημα :rolleyes: ο Ολυμπιακός.

 

Δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς το γεγονός ότι ένας οπαδός της ΑΕΛ, όπως ο ίδιος δηλώνει, μπαίνει στο thread του Παναθηναϊκού, για να δηλώσει ότι δεν πρέπει επ' ουδενί να ξαναπάρει το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός

 

Λέμε και ψεματάκια, έτσι; Για πες μας που ακριβώς έγραψα τέτοια πράγματα εγώ. Μάλλον θα είναι κάποιος πίσω μου. Εσύ αγόρι μου συζητάς με τον εαυτό σου, δε συζητάς μαζί μου.

 

και εν συνεχεία το γυρίζει στο αεκτζίδικο για να περισώσει τα προσχήματα.

 

Ρε, εσύ δε μου είπες να συνεχίσουμε στο τόπικ της ΑΕΚ; Σχιζοφρενής είσαι;

 

Η παρατηρησή μου αφορούσε μόνο τον συγκεκριμένο και όχι όποιονδήποτε άλλο, ο οποίος ευχαριστιέται τις επιτυχίες της ομάδας του, περισσότερο από τις αποτυχίες του αντιπάλου.

 

Με τρομάζουν τα στοιχεία που έχεις συγκεντρώσει για μένα από τα απίστευτα λίγα πράγματα που έχω γράψει. Κατάλαβες ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ότι απολαμβάνω τις επιτυχίες της ομάδας μου λιγότερο από τις αποτυχίες του αντιπάλου.

 

Ενημερωτικά, ούτε καν παρακολούθησα το Ολυμπιακός - Ανόρθωση, παρόλο που ήταν σχεδόν σίγουρο ότι θ' αποκλειστείτε. Γιατί να στερήσω από τον εαυτό μου την απόλαυση να σας δω να αποκλείεστε, τη στιγμή που όπως γράφεις είναι η μεγαλύτερη χαρά μου; Επίσης έχω διαρκείας και πηγαίνω πάντα στους αγώνες της ΑΕΛ, ακόμα (και θέλω να το πιστέψεις αυτό :rolleyes: ) κι αν εκείνη την ώρα παίζει ο Ολυμπιακός. Περίεργη συμπεριφορά για κάποιον που ενδιαφέρεται περισσότερο για τον Ολυμπιακό παρά για την ΑΕΛ.

 

Θέλεις να το συνεχίσουμε;

 

Ο άλλος δηλώνει ΑΕΛ και μπαίνει και τα χώνει για τον Ολυμπιακό. Την ΑΕΛ λέμε, η οποία δεν διεκδικεί καν ίδιους στόχους με τον Ολυμπιακό.

 

Μόνος σου τα λες, αλλά δεν τα καταλαβαίνεις. Καταρχάς δεν τα έχωσα σε κανέναν Ολυμπιακό. Είπα απλά τη γνώμη μου, γιατί κάποιοι φέρανε σαν επιχείρημα το περυσινό πρωτάθλημα του Ολυμπιακού, σαν επιτυχία του και ότι ήταν αποτέλεσμα καλής ομάδας, καλού προπονητή, δε θυμάμαι τώρα, ότι κάτι έκανε σωστά ο Ολυμπιακός και έτσι πήρε πρωτάθλημα πέρυσι. Το μόνο που είπα είναι ότι δεν το πήρε ο Ολυμπιακός. Ούτε τα έχωσα, ούτε είπα ότι δεν πρέπει να παίρνει ποτέ πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός, ούτε τίποτα απ' όσα φαντάστηκες.

 

Προσπάθησε ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ, να συζητήσεις μαζί μου και όχι με το πλάσμα της φαντασίας σου που έγραψε όλα αυτά που είπες (και τα οποία εξαφάνισε κάποιο μαγικό ραβδάκι από το φόρουμ αμέσως μόλις τα διάβασες εσύ).

 

Αν έχεις κάποιο απόσπασμα από τα γραπτά μου που να φαίνεται ότι είπα αυτά που λες, να το παραθέσεις.

 

Και προσοχή, γιατί περισσότερες από μια φορά έβαλες λόγια στο γραπτό στόμα μου, που δεν έγραψα. Να συζητάς πιο όμορφα. :mad: Είναι ανήθικο.

 

ΥΓ. Sorry liopyr. Δεν άντεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαριέμαι μία φορά με τον liopyr, μαζί σου βαριέμαι 10. Απλώς να αναφέρω για την ιστορία (και για την φαντασία, μιας και σύμφωνα με τα λεγομενά σου είμαι φαντασιόπληκτος) ότι αν είχε γίνει το αντίθετο ακριβώς, δηλαδή αν είχε χάσει ο Ολυμπιακός το πρωτάθλημα, ελέω CAS, δεν θα είχες την ίδια γνώμη για την ΑΕΚ, την οποία έχεις για τον Ολυμπιακό.

End of conversation και μαζί σου, γιατί δεν καταλήγει πουθενά και επειδή είναι κακό να κατηγορείς κάποιον ως ψεύτη, φαντασιόπληκτο, σχιζοφρενή, ανήθικο και στο καπάκι να του προτείνεις να συζητήσετε και όμορφα, ε παραπάει, δεν νομίζεις?

 

PS Ο καλύτερος Power Ranger είναι ο κόκκινος, επειδή έχει γκόμενα τον μώβ :P

 

PS2 Με την ΑΕΚ πέρυσι είχατε τον ίδιο προπονητή? Γιατί απ' ότι θυμάμαι ο Δώνης έπαιζε και για την ΑΕΚ στο Καραϊσκάκη. Αυτό αλήθεια πόσο ηθικό είναι?

 

PS3 Κανένα πρόβλημα με την πόλη της Λάρισας. Γειτονάκια είμαστε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς να αναφέρω για την ιστορία (και για την φαντασία, μιας και σύμφωνα με τα λεγομενά σου είμαι φαντασιόπληκτος) ότι αν είχε γίνει το αντίθετο ακριβώς, δηλαδή αν είχε χάσει ο Ολυμπιακός το πρωτάθλημα, ελέω CAS, δεν θα είχες την ίδια γνώμη για την ΑΕΚ, την οποία έχεις για τον Ολυμπιακό.

 

Απλά να αναφέρω ότι αυτό το λες στον φανταστικό αντιολυμπιακάκια με τον οποίο μιλούσες μόνος σου τόση ώρα και όχι σε μένα.

 

End of conversation και μαζί σου, γιατί δεν καταλήγει πουθενά και επειδή είναι κακό να κατηγορείς κάποιον ως ψεύτη, φαντασιόπληκτο, σχιζοφρενή, ανήθικο και στο καπάκι να του προτείνεις να συζητήσετε και όμορφα, ε παραπάει, δεν νομίζεις?

 

Είναι κακό, όταν ο άλλος μιλάει όμορφα. Όταν ο άλλος συκοφαντεί, λέει ψέμματα, απαντάει με έναν άνθρωπο που φαντάζεται (όπως παραπάνω στο ίδιο ακριβώς ποστ) και όχι σ' αυτόν με τον οποίο μιλάει, δε βλέπω ποιο είναι το πρόβλημα. Και βγάλε με ψεύτη στα παραπάνω αν μπορείς, τότε θα δεχτώ ότι "παραπάει". Όχι να ζητάς και τα ρέστα όμως.

 

Αν αρχίσεις να μιλάς μαζί μου και όχι με κάποιον άλλο, τότε θα μιλήσουμε όμορφα.

 

Για παράδειγμα, μπορείς να γράψεις σε μένα ότι "εγώ δεν πιστεύω ότι ήταν κακό που πήραμε νίκη στα χαρτιά, γιατί πιστεύω ότι θα είχαμε νικήσει αν η Καλαμαριά έπαιζε χωρίς τον Βάλνερ". Ή μπορείς να μου πεις ότι "από τις τρεις μεγάλες ομάδες είμαστε οι πιο ηθικοί, οι άλλοι είναι οι κακοί και πρέπει να παίρνουμε πρωταθλήματα με κάθε μέσο". Αυτό θα ήταν μια απάντηση σε μένα και σε αυτά που σου έγραψα. Το "αυτά τα λες επειδή είσαι αντιολυμπιακός και δε θα τα 'λεγες για την ΑΕΚ" δεν είναι απάντηση σ' αυτά που έγραψα και σε κάποιον που, αν πρέπει όπως και δήποτε να είναι κάτι "αντι", αυτό είναι αντιΠΟΚ. Δηλαδή που να ήμουν και ΑΕΚτζής ή ΠΑΟ. Θα ήταν των αδυνάτων αδύνατο να κάνουμε κουβέντα. Ότι και να έλεγα θα αποδίδονταν στο ότι ζηλεύω-κάνω κτλ κτλ.

 

PS2 Με την ΑΕΚ πέρυσι είχατε τον ίδιο προπονητή? Γιατί απ' ότι θυμάμαι ο Δώνης έπαιζε και για την ΑΕΚ στο Καραϊσκάκη. Αυτό αλήθεια πόσο ηθικό είναι?

 

Ντέον! Η Λάρισα πέρυσι στο Καραϊσκάκη διεκδικούσε την έξοδό της στην Ευρώπη, λες να μην είχε κίνητρο να κερδίσει και χρειαζόταν το κίνητρο Δώνης - ΑΕΚ; Μήπως όλος ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω σας; Έχουν και οι υπόλοιπες ομάδες στόχους ξέρεις, δεν ασχολούμαστε όλοι με τους Ολυμπιακούς και τις ΑΕΚ και παίζουμε ανάλογα μ' αυτούς. Και ο Δώνης δεν είχε φύγει ακόμα από τη Λάρισα και δεν ήταν καθόλου σίγουρο ότι θα πήγαινε στην ΑΕΚ, άσχετα με τα παραμύθια που σας πουλάνε στα αθηναϊκά ΜΜΕ. Το τελευταίο το ξέρω από πρώτο χέρι και αποκλείεται να μην ισχύει. Το ξέρω από συγγενή συνεργάτη του τέλος πάντων, που Απρίλη ακόμα μου έλεγε "δεν ξέρουμε ακόμα αν θα μετακομίσουμε ή όχι". Άλλωστε για την ενημέρωση που υπάρχει στην Αθήνα και για τη σιγουριά που σας πασάρουν όλες τις πληροφορίες, μπορείς να βρεις ωραιότατο παράδειγμα και για τον προπονητή του ΠΑΟ, που ήταν ο Μπάγεβιτς για όλον τον Απρίλιο - Μάιο πέρυσι. Ωραία ενημέρωση...

 

PS3 Κανένα πρόβλημα με την πόλη της Λάρισας. Γειτονάκια είμαστε. ;)

 

Ποιος είπε πάλι ότι έχεις πρόβλημα με την πόλη της Λάρισας; Μετά σε πειράζει άμα λέω ότι μιλάς με κάποιον στη φαντασία σου. Δηλαδή εσύ για να μου πεις μια γνώμη που δεν είναι η δικιά μου, νιώθεις την υποχρέωση να μου διευκρινήσεις ότι δεν είσαι αντιλαρισαίος; Καλό είναι να μην απαιτείς και από τον άλλο το ίδιο. Δηλαδή να πρέπει για να έχω άλλη γνώμη από σένα, να σου αποδεικνύω και ότι δεν είμαι αντιολυμπιακάκιας (πράγμα αυταπόδεικτο, μια που δεν είναι ο Ολυμπιακός ο αντίπαλος της Λάρισας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS2) ...απ' ότι θυμάμαι ο Δώνης έπαιζε και για την ΑΕΚ στο Καραϊσκάκη. Αυτό αλήθεια πόσο ηθικό είναι?

 

ε οχι και να μιλατε για ηθικοτητα...ντροπη και αισχος. :devil::mad:

 

Οσο ηθικος ηταν και ο Ηρακλης στο Καραισκακη που ηρθε και ανοιξε κανονικοτατα τα ποδαρακια του, ο τροπος με τον οποιο μπηκαν ολα τα γκολ το μαρτυραει και κανει και μπαμ. Ολοι βαριοντουσαν να διωξουν την μπαλα απο τη περιοχη και την εδιναν στο Μητρογλου και τον Κοβασεβιτς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και να μιλατε για ηθικοτητα...ντροπη και αισχος. :devil::mad:

 

Οσο ηθικος ηταν και ο Ηρακλης στο Καραισκακη που ηρθε και ανοιξε κανονικοτατα τα ποδαρακια του, ο τροπος με τον οποιο μπηκαν ολα τα γκολ το μαρτυραει και κανει και μπαμ. Ολοι βαριοντουσαν να διωξουν την μπαλα απο τη περιοχη και την εδιναν στο Μητρογλου και τον Κοβασεβιτς.

 

Μάλλον μπέρδεψες τον Ηρακλή με τον ΠΑΟΚ και το Καραϊσκάκη με την Τούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχααχχα, καλο καλο

 

θες να μιλησουμε και για την Ξανθη και τα πηγαδια?

 

Δεν τα βαζω στον κουβα αυτα τα 2 παιχνιδια, (Ξανθη-Ολυμπιακος και ΠΑΟΚ-ΑΕΚ), γιατι δεν συγκρινονται.

 

Κατσε δες πως εφαγε τα γκολ ο Ηρακλης, και αν εχεις ματια και φιλοτιμο, ξαναελα να μου πεις, οκ?

Αλλα βαζω στοιχημα πως θα μου πεις, πως βαριεσαι να κανεις κουβεντουλα, εεε εεε?

 

Γκολ 1ο: Κανονικοτατο ξεπουλημα της μπαλας μεσα στην περιοχη...για γελια εντελως.

Γκολ 2ο: Απο τη σεντρα ο αλλος αφηνει τη μπαλα να περασει εκατοστα πανω απο το κεφαλι του...αχαχαχχα, ακομα και εγω την εφτανα.

Γκολ 3ο: Ο τερματοφυλακας εχει αρχισει να κανει κινηση προς τα αριστερα της εστιας του, μολις ο Τζολες εκτελει, και ενω η μπαλα βρισκεται μπροστα στο τοιχος...

 

I am laughing out loud...really loud.

Cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχααχχα, καλο καλο

 

θες να μιλησουμε και για την Ξανθη και τα πηγαδια?

 

Δεν τα βαζω στον κουβα αυτα τα 2 παιχνιδια, (Ξανθη-Ολυμπιακος και ΠΑΟΚ-ΑΕΚ), γιατι δεν συγκρινονται.

 

Κατσε δες πως εφαγε τα γκολ ο Ηρακλης, και αν εχεις ματια και φιλοτιμο, ξαναελα να μου πεις, οκ?

Αλλα βαζω στοιχημα πως θα μου πεις, πως βαριεσαι να κανεις κουβεντουλα, εεε εεε?

 

Κάτσε ρε συ παπά νυχτόλυκε... στην Ξάνθη μέσα ήμουν σε εκείνο το παιχνίδι και το έχω ξαναπεί. Τα περί παραρτήματος κτλ μόνο ως αστεία μπορώ να τα πάρω όταν έχω δει πως ήταν τα πράγματα εκεί. Επειδή αγωνιστικά πάτησε ο Ολυμπιακός την Ξάνθη βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;

 

Οι δικοί σας φώναζαν συνθήματα υπέρ του Ζαγοράκη και του έλεγαν να δώσει το ματς για να μην πάρει ο μισητός γαύρος ξανά το πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε συ παπά νυχτόλυκε... στην Ξάνθη μέσα ήμουν σε εκείνο το παιχνίδι και το έχω ξαναπεί. Τα περί παραρτήματος κτλ μόνο ως αστεία μπορώ να τα πάρω όταν έχω δει πως ήταν τα πράγματα εκεί. Επειδή αγωνιστικά πάτησε ο Ολυμπιακός την Ξάνθη βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;

 

Οι δικοί σας φώναζαν συνθήματα υπέρ του Ζαγοράκη και του έλεγαν να δώσει το ματς για να μην πάρει ο μισητός γαύρος ξανά το πρωτάθλημα.

 

Να και κάποιος που δεν βαριέται να γράψει για τις... κουμπαριές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν συνέχεια μιας άλλης 4αρας μια εβδομάδα πριν....:-D

 

Στατιστικά να το δείς, μετά από τόσες εξάρες και τριάρες, θα τρώγαμε κι εμείς μία τεσσάρα. Τουλάχιστον εμείς δεν τις κάναμε σημαία, γιαί παίρναμε και πρωτάθλημα.

Θα μου πείς κι εσείς πήρατε, αλλά ο κακός ο Γκαγκάτσης το έδωσε στον Ολυμπιακό... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε συ παπά νυχτόλυκε... στην Ξάνθη μέσα ήμουν σε εκείνο το παιχνίδι και το έχω ξαναπεί. Τα περί παραρτήματος κτλ μόνο ως αστεία μπορώ να τα πάρω όταν έχω δει πως ήταν τα πράγματα εκεί. Επειδή αγωνιστικά πάτησε ο Ολυμπιακός την Ξάνθη βγαίνει αυτό το συμπέρασμα;

 

Οι δικοί σας φώναζαν συνθήματα υπέρ του Ζαγοράκη και του έλεγαν να δώσει το ματς για να μην πάρει ο μισητός γαύρος ξανά το πρωτάθλημα.

 

 

Αλεξη, δεν μιλησα για Ξανθη, ειπα πως τα ματσακια Ξανθης και ΑΕΚ με ΠΑΟΚ δεν τα συγκρινω, καθως συμφωνω πως και οι δυο ομαδες πατησαν τον αντιπαλο τους χαμω.

Μιλησα για Ηρακλη στο Καραισκακη και τον τροπο που εκατσε να φαει ολα τα γκολ, το ενα μετα το αλλο ηταν εντελως γελοια και εμενα μου κανουν μπαμ πως ειχε προθεση να τα φαει.

 

αχαχααχχα, καλο καλο

 

θες να μιλησουμε και για την Ξανθη και τα πηγαδια?

 

Δεν τα βαζω στον κουβα αυτα τα 2 παιχνιδια, (Ξανθη-Ολυμπιακος και ΠΑΟΚ-ΑΕΚ), γιατι δεν συγκρινονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...