Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Θέλει η που..ανα τα κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει είσαι σήμερα!!! :lol:

 

Ε, μα εβαλα τα δυνατα μου και προκαλει...

 

Εγω φταιω δηλαδη? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε ο αλήτης ο Βασσάρας φταίει αλλά το αφήνω για σήμερα.

 

Ο Βασσαρας προσωπικα με εχει πεισει πως ειναι απλα ανικανος, δεν εχει δολο. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κόκκινη που χάρησε στον Σαριέγκι ήταν στο πρώτο ημίχρονο ή στο δεύτερο?

 

Στο 2ο. Ρε chill τα 2 μωράκια που έχεις avatar τα έχεις και σε μεγάλο wallpaper; Αν ναι μπορείς να στείλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπεροψία απο τις Ευρωπαικές επιτυχίες δέν οδηγεί σε καλό, εδώ κοτζάμ Ολυμπιακός παρά το ότι θεοί και δαίμονες ήταν υπέρ του στο πρωτάθλημα πέρσυ ήταν για αρκετό καιρό δεύτερος επειδή μιά φορά στο εκατομύριο τύχαινε να πάει καλά στην Ευρώπη. Ας κοιτάξει η ΑΕΚ να πάρει κεφάλι απο την αρχή γιατί ο Παναθηναικός όσο θα προχωράει στην Ευρώπη φαίνεται οτι θα βγεί γρήγορα έξω απο την κούρσα, να μήν το ξαναπάρει ο Ολυμπιακός γιατί δέν το αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μας λες ρε μεγαλε.. δλδ ο ο ολυμπιακος η ομαδα με το ποιοτικοτερο ροστερ στην Ελλαδα δεν το αξιζει.. το αξιζει το αεκακι που κερδισε τον παο μετα απο Χ χρονια και χαρηκανε που ο τυφλος κερδισε τον κουτσο.. εμπρς της αεκ λαε:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενας δεν το αξιζει....χιλιες φορες να το παρει η Λαρισα ή ο ΠΑΟΚ ή και κανας Αρης για να βαλουνε ολοι μυαλο και να κοπει και ο τσαμπουκας μερικων μερικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής θα το άξιζε καλύτερα αυτή την στιγμή ο Παναθηναικός, η ΑΕΚ μετά και απο τις δικές τις Ευρωπαικές γκάφες έδειξε οτι ειδικά τώρα είναι πολύ λίγη.

Είπαμε ένας Μελισσανίδης κάνει αυτή την στιγμή για την ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...