Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μετά γράφω στο thread των γαύρων για τις δηλώσεις του Τζόρτζεβιτς χθες - τι να πω για τα σημερινά καραγκιοζιλίκια;

 

Μας αδίκησε η διαιτησία, γι' αυτό προφανώς δεν μπορούσαμε να αλλάξουμε πάνω απο 2 πάσες, γι αυτό δε κάναμε μια ευκαιρία της προκοπής.

 

Αν καταλάβαινα κι όλας που μας αδίκησαν, καλά θα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχετε δίκιο παιδιά.

 

Κλείσαμε λέει τον Πελλετιέρι, τον βασικό αμυντικό χαφ της Λανούς, δανεικό για έναν χρόνο! Ρε μας κοροιδεύευετε? Έφυγε ο Ρίμπο, δεν έχουμε έναν επιτελικό, και πάτε και παίρνετε 27 αμυντικά χαφ? Μπασινάς, Πελλετιέρι, Ρίκκα,Καφές, Ενσαλίβα, Πλιάτσικας, Γκεντσογλου! Και ποιός θα κάνει παιχνίδι τώρα? Εγώ? Έναν ψιλοεπιτελικό έχουμε (Σκόκο) κι αυτόν τον βάζουμε εξτρεμ!

 

Και πάμε να πάρουμε για επιθετικό τον τελειωμένο χοντρό της Rangers 33χρονο στα 34 Νταρσεβιλ? Που δεν είναι καν βαρυ σέντερ φορ, αλλά 1.74 και κοντόχοντρος, ίδιο στυλ με Μπλάνκο,Παυλή? Ε όχι κύριοι, η κοροιδία φτάνει ως εδώ...

 

 

Δώνη, συνέχισε στο 4-3-3! Καλά πάμε φίλε...

 

Υ.Γ.1 Αλλά και η διαιτησία μας γ@μησε πάντως

Υ.Γ.2 Η ομάδα είναι τραγική στο 4-3-3! Που πας με σκόκο αριστερό εξτρεμ, Εντίνιο δεξί και 3 αμυντικά χαφ στο κέντρο (Μπασινάς,Καφές,Ρίκκα)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κλείσαμε λέει τον Πελλετιέρι, τον βασικό αμυντικό χαφ της Λανούς, δανεικό για έναν χρόνο! Ρε μας κοροιδεύευετε?

 

O Pelletieri ειναι παιχταρας. Ψαχτο λιγο πριν κανεις τον σνομπαρεις. ;)

 

Απο τα αμυντικα χαφ που αναφερεις, μονο ο Μπασινας λογιζεται ως βασικος.

Ο Καφες εινα απλα ανικανος, ο Ρικκα μαλλον για λυση παγκου, ο Ενσαλιουσα δεν υπολογιζεται, και οι αλλοι δυο δεν εχουν την καταλληλη εμπειρια.

 

Με την προσθηκη και του Τζεμπουρ (ανακοινωθηκε πλεον και επισημα), η ΑΕΚ θα δειξει τελειως διαφορετικο προσωπο, επιτελους με παιχτες ικανους να παιξουν το καταραμενο 4-3-3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Pelletieri ειναι παιχταρας. Ψαχτο λιγο πριν κανεις τον σνομπαρεις. ;)

 

Το είπες και προχτές στο msn αυτό... scripta maneta (που έλεγε και μία θεία ενός φίλου μου :lol: )...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο msn εσυ διακονε και τραβα για υπνο...

 

και στειλε κανα pm με msn να μπορω να σου τη λεω ανετα :P

 

btw: scripta maneta = συγγραφεας πρωι ?

 

Αυτην την μεταφραση μου βγαζει στο μεταφραστηρι, αλλα δεν βγαζω νοημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι ειχα πει δεν θυμαμαι? (τον εκραζα)? :whistle:

 

Είπες κάτι του στυλ "σωθήκαμε..." αλλά έχω τα logs στην δουλειά και από χτες 1 εβδομάδα άδεια... :devil:

 

Αστο msn εσυ διακονε και τραβα για υπνο...

 

και στειλε κανα pm με msn να μπορω να σου τη λεω ανετα :P

 

btw: scripta maneta = συγγραφεας πρωι ?

 

Αυτην την μεταφραση μου βγαζει στο μεταφραστηρι, αλλα δεν βγαζω νοημα

 

 

scripta manent είναι το σωστό... "τα γραπτά μένουν" απλά όπως είπα το βίασε και το έκανε maneta... ποδηλάτου maneta... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπες κάτι του στυλ "σωθήκαμε..." αλλά έχω τα logs στην δουλειά και από χτες 1 εβδομάδα άδεια... :devil:

 

 

Θα εκραζα τον αλλον τον 33χρονο χοντρο, που ευτυχως δεν ηρθε, και μπορει να πηρε η μπαλα κι αυτον.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εκραζα τον αλλον τον 33χρονο χοντρο, που ευτυχως δεν ηρθε, και μπορει να πηρε η μπαλα κι αυτον.. :P

 

Τα τσουβάλιασες όλα.

Άντε και σε κάνα μισάωρο θα πάω στο χαλαρό να δω το ντέρμπι με μπύρες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ιδεα μου η ο μπασινας εχει δωσει καμια 10ρια λαθος πασες, ακομα και ενα φαουλ στο 1το ημιχρονο ουτε που το εφτασε στην περιοχη και βγηκαν στην κοντρα οι αλλοι. Στα μαρκαρισματα παει καλα, αλλα στις πασες ειναι υποπτος.

 

Ο πλιατσικας πεταει

 

Συγχαρητηρια, αιντε να κοψετε βαθμους απο τα βαζελακια, οτι πρεπει για μας τα γαβρακια που δεν υπολογιζουμε και πολυ εσας τα χανουμακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε μωρή αεκάρα. Πολύ καλή εμφάνιση απο την ομάδα μας, επίσης αναμενόμενη εμφάνιση απο τον Ευρωπαίο Παναθηναικό.

 

Δώστε κανα φάουλ στο Καραγκούνη...

 

 

 

Υ.Γ Οτι θα διαμαρτύρονται και οι Βάζελοι για τον Βασσάρα δεν τον περίμενα ποτέ!

 

 

Άντε γειά απο τους τρίτους!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικα ενα ακομα απαισιο derby.

Θα προτιμουσα να χαναμε, αλλα τουλαχιστον να βλεπαμε λιγο μπαλα.../ (φραση κλισε στα ορια της μαλακιας). :-D

 

Κραταω την ενεργεια στο γκολ που εκανε ο Εντινιο, που θυμισε το γκολ που ειχε φαει ο Παναθηναικος στο τσου λου(ω ναι, ιεροσυλια αλλα ετσι ειναι) απο τον Ετο. :P

 

Κραταω επισης μια ενεργεια του Σκοκο στο δοκαρι.

 

Κραταω τον MVP του αγωνα κατα την γνωμη μου, Κυργιακο.

 

Κραταω και την πολυ καλη εκτελεση πεναλτυ του Μπλανκο, εστω και αν το πεναλτυ αγγιζει τα ορια επιστημονικης φαντασιας...

 

Παρ'ολα αυτα, (για να βγαλω και την καφριλα μου), ο Βασσαρας δεν ξεπληρωνει μια εξοδο στο τσου-λου που μας στερησε με ενα πεναλτυ.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλια και σήμερα, καλύτερα χάλια μεν αλλά χάλια. Μυρωδιά από δημιουργία....

 

Μην μένετε στην νίκη. Μια νίκη που ήρθε από ένα ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ πέναλτι. Αγοράζουμε τα υπολείμματα του γαύρου, μην ακολουθούμε και την λογική της κλεψιάς που εφαρμόζει στο γήπεδο.

 

Αν ο Ντέμης είναι όντως διαφορετικός από τους υπολοίπους, να βάλει πρόστιμο στον Εντίνιο που εκβίασε το πέναλτι (δείτε την φάτσα του στην φάση....), όπως και στον Σκόκο που ναι μεν έκανε φάση για εκσπερμάτιση αλλά δεν τήρησε το fair-play και ας είδε τον παίχτη του Παναθηναϊκού στο χορτάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζουμε τα υπολείμματα του γαύρου, μην ακολουθούμε και την λογική της κλεψιάς που εφαρμόζει στο γήπεδο.

 

Άλλη μια μέρα κύλησε με τον γαύρο να φταίει σε όλα...

 

Δεν τολμώ να σκεφτώ τι θα γινόταν αν συνέβαινε αυτό σε εμάς. Για δόλο, παράγκες κτλ κτλ θα μιλούσατε για μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...