Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως αντικειμενικος παρατηρητης που ειδα το παιχνιδι στο σουβλατζιδικο της γειτονιας εχω να πω τα εξης:

 

Καλα κανει ο Φερερ και δοκιμαζει σχηματα,εκπληξεις και ολα αυτα τα πειραματα που κανει...το θεμα ειναι ομως οτι με αυτα τα πειραματα κινδυνυει να χασει αποτελεσματα...αρα να μην βγαινουν και να μας λενε οτι παει η ΑΕΚ για τιτλο....Ομαδα που παει για τιτλο ειναι σε ολα οργανωμενη....και ο τεχνικος εχει κατασταλαξει στους παικτες και το σχημα....και το συστημα κτλ....Παρολα αυτα....και εγω τον γουσταρω τον παππου...Ισως βαζοντας αυτους τους παικτες να θελει να παρει το 100% ,δινοντας τους κινητρο...Ισως οντως να βγαζουν ματια στις προπονησεις ,ισως τους ψηνει ....και καλα κανει....Στα καλυτερα πρωταθληματα του εξωτερικου , ο Ρουνει επαιξε απο α16 , ο Οουεν απο τα 17 , το ιδιο και ο Φαμπεργκας.....

Για μενα ενα ηταν το πιο ενθαρυντικο στοιχειο της Αεκ...Η κυκλοφορια της μπαλας....Η μπαλα κατω , τριγωνακια....καλος ρυθμος...και νομιζω οτι σε αυτο βοηθαει παρα πολυ η παρουσια Ζηκου,Εμερσον στο κεντρο....Εχω την εντυπωση οτι και καλυτερος να ηταν ο Παναθηναικος....με τετοια κυκλοφορια η Αεκ δεν εχανε....Ο Δελλας κορυφαιος....και κριμα για την Αεκ που ειναι πλεον μεγαλος και αργος...αλλα για την Ελλαδα ειναι αρκετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Α!!!!!! Εσείς πρέπει να παίρνετε και καμιά τριάρα παιχνίδια κεκλεισμένων, οπότε μας κερδίζετε ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Τσίμπα ένα άκυρο. Κεκλεισμένων προβλέπεται στα 3 παραπτώματα πλέον...

 

Κατά τα άλλα βλέπεις μπάλα ρε μάγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγώνας κερδίθηκε από την ΑΕΚ, ή μάλλον για την ακρίβεια χάθηκε από τον Παναθηναικό. Η ομάδα φαίνεται από χιλιόμετρα μακριά ότι είναι απροπόνητη και ότι δεν έχει ίχνος φυσικής κατάστασης. Μου θυμίζει εμάς όταν παίζουμε μπάλα ή μπάσκετ που ξεκινάμε τρέχοντας με πάθος και όρεξη αλλά στο μισάωρο τα έχουμε φτύσει και ξεκινάμε τις μ@λ@κίες (ε cmelegos τι λες; :) )...

 

Τώρα, βέβαια, μην ακούω για πελατειακές σχέσεις γιατί ψιλοεκνευρίζομαι. Μην είμαστε των άκρως γιατί προκαλούμε. Το πανό λογικά που αναφέρει ο LL δεν το πήραμε στα επισόδεια καθώς έχω την εντύπωση , χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, ότι οι κάφροι δεν ήρθαν τόσο κοντά ώστε να γίνει κάτι τέτοιο. Μάλλον θα είναι λάφυρο από άλλους αγώνες ή επιδρομές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε πολύ ο Κονέ. Αν το παλικάρι μείνει μακρυά απο τραυματισμούς μπορεί να προσφέρει πολλά. Απο ότι έχω ακούσει ο Φερέρ πιστεύει πολύ σε αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νωρίς ξυπνήσανε μερικοί!!! Τα κηδειόχαρτα είναι πολύ 90s!!! Και μέσα στην πρωτοτυπία. Οσο για το πανό έγινε στη μανούρα που οι ίδιοι οι αεκτζήδες σπάσανε τα τζάμια και πήγαν στους σκόρπιους που ήταν 5 εδώ και 5 παραπέρα. Με το που κατέβηκαν οι άλλοι απο πάνω βρε πως ξαναγύρισαν στις θέσεις τους και με ένα πανό λιγότερο.

 

Ρε παιδιά μια απεγνωσμένη ερώτηση απο πότε έχουμε να δούμε μπάλα σε ένα ντέρμπι! Σε οποιοδήποτε ντέρμπυ. Ακόμα και αεκ - καλαμαριά δηλαδή. Ενα ημίχρονο ο καθένας εχτές το ματσάκι το πήρε η αεκ. Το πρωτάθλημα έχει πολά ψωμιά ακόμα για το ποιος θα κάνει τις περισσότερες ήττες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νωρίς ξυπνήσανε μερικοί!!! Τα κηδειόχαρτα είναι πολύ 90s!!! Και μέσα στην πρωτοτυπία. Οσο για το πανό έγινε στη μανούρα που οι ίδιοι οι αεκτζήδες σπάσανε τα τζάμια και πήγαν στους σκόρπιους που ήταν 5 εδώ και 5 παραπέρα. Με το που κατέβηκαν οι άλλοι απο πάνω βρε πως ξαναγύρισαν στις θέσεις τους και με ένα πανό λιγότερο.

 

Ρε παιδιά μια απεγνωσμένη ερώτηση απο πότε έχουμε να δούμε μπάλα σε ένα ντέρμπι! Σε οποιοδήποτε ντέρμπυ. Ακόμα και αεκ - καλαμαριά δηλαδή. Ενα ημίχρονο ο καθένας εχτές το ματσάκι το πήρε η αεκ. Το πρωτάθλημα έχει πολά ψωμιά ακόμα για το ποιος θα κάνει τις περισσότερες ήττες

AEK-Kαλαμαριά δεν είναι ντέρμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε τι προτεινω...

 

Την πιο μαζικη συγκεντρωση...Των φιλαθλων ολων των ομαδων...και αποχη ...απο τα παιχνιδια....να μην παταει κανεις....Να κανουμε και μια συγκεντρωση....με Πανο..."ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ"......και μετα να παιξουμε και ενα ξυλο....με τα ΜΑΤ...ΟΛΟΙ ομως εναντιον των ΜΑΤ να βαλουν και αυτοι λιγο μυαλο...

 

:)

Αντε με το χαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hapagan δεν είδα τα επεισόδια καθόλου αλλά υπέθεσα ότι εκεί να πήραν το πανό αλλά δεν μου απάντησε κιόλας!

Ναι αυτό έγινε έμεινε ο Παο από δυνάμεις, μετά κλασσικά άνοιξαν οι γράμμες και για αυτό ούτε πίεσε ούτε ευκαιρίες έκανε. Δεν σηκώνει καμιά σπουδαία ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης,είναι πολύ ωραίο να υποβαθμίζουμε τη νίκη της ΑΕΚ αρχίζοντας τις γενικολογίες περί κακού θεάματος...

 

Σε ένα πρωτάθλημα που ο πρώτος παίζει κάκιστο ποδόσφαιρο,η εμφάνιση της ΑΕΚ θεωρείται ΣΧΕΤΙΚΑ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε τι προτεινω...

 

Την πιο μαζικη συγκεντρωση...Των φιλαθλων ολων των ομαδων...και αποχη ...απο τα παιχνιδια....να μην παταει κανεις....Να κανουμε και μια συγκεντρωση....με Πανο..."ΠΑΙΞΤΕ ΜΠΑΛΑ"......και μετα να παιξουμε και ενα ξυλο....με τα ΜΑΤ...ΟΛΟΙ ομως εναντιον των ΜΑΤ να βαλουν και αυτοι λιγο μυαλο...

 

:)

Αντε με το χαλι...

 

Πέρα απο το ξυλο, αν γινοτανε η συγκεντρωση που λες, θα ηταν κατι σαν επανασταση του ποδοσφαιρου. Πραγματικα μονο τοτε πιστευω θα καταφερναμε κατι. Φαντασου 100.000 κοσμου εξω απο τα γραφεια της super λιγκας.

Βεβαια δεν αποκλειω μετα τη συγκεντρωση να ειχαμε και 50.000 κοσμου στα νοσοκομεια αλλα εν παση περιπτωση :P...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όντως το πανό το πήραν οι του ΠΑΟ στις συμπλοκές που έγιναν. Έχω και φωτογραφικά ντοκουμέντα από έναν φίλο που πήγε χτες γήπεδο. :)

Αυτό είναι γνωστό.

 

Αλλά αν θέλετε να το πάμε στην παρα-αθλητική συζήτηση,υπάρχουν και άλλες φωτογραφίες...Που δεν είναι σωστό να δημοσιεύονται...

 

Οπότε,ας μιλήσουμε για το τι έγινε ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ από τους 22 παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια άσχετη (ή μήπως όχι;) ερώτηση: Γιατί οι Αεκτζήδες ήταν οι μόνοι που ένιωσαν την ανάγκη να τονίσουν ότι η ομάδα τους είναι μεγάλη δίνοντας τίτλο στο παρόν thread ΄ΑΕΚΑΡΑ΄;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...