Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
πιες λιγο ξυδακι να χαλαρωσεις ουτε ο τσουκαλας δεν τα λεει αυτα....

περαστικα παντως:lol:

 

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΝΤΕΜΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ;;;;

 

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΩΣΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ!!!!

 

 

Εσείς και ο *αλά*ας ο αρχηγός σας θα καταστρέψει την ΑΕΚ. Σταμάτησε βλέπεις το παραδάκι απο τον Ντέμη και έτσουξαν τα κολαράκια.... Εσείς αν θυμάμαι καλά παρακαλούσατε τον Ντέμη να πάρει την ΑΕΚ και βρίζατε τον Μελισσανίδη. Έτσι να έρθει το λαμόγιο να γίνει η Superleague χειρότερη και απο την Serie A. Τσιράκια όλα του Χατζηχρήστου που θέλετε να λέγεστε και ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ. Τίποτα δεν είστε 1000-1500 κορόιδα είστε ρε πάρτε το χαμπάρι. Έπρεπε να σας έδιωχνε απο το γήπεδο να σας έλεγα εγω μετά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μισό ρε man,επειδή έσωσε την ΑΕΚ τότε θα κάτσουμε να μας πηδήξει;

Ξεπούλησε όλους τους παίχτες,απο Κατσουράνη μέχρι Παπασταθόπουλο και μάζεψε τη σαβούρα του Ολυμπιακού και το κάθε τυχάρπαστο παιχτάκι απο την Λ. Αμερική.

Κούπα δεν πήρε,ούτε καν τελικό κυπέλου αν θυμάμαι καλά δεν πήγε,δεν είμαι σίγουρος όμως,προπονητικό δεν έφτιαξε ούτε σε μακέτα,γήπεδο ούτε ένα μικρό με lego δεν σήκωσε,την ομάδα την κατάντησε πιο μικρή απο ότι την πήρε,Αετός Σκύδρας θα γινόμασταν λίγο ακόμα,που πας ρε με Ριβάλντο σαν ηγέτη στα 36 του,με Καφέ,Ρίκκα,Ράμος και άλλους άμπαλους;Και όλους αυτούς τους παιχταράδες τους καθοδηγεί η κόπια του Μουρίνιο ή αλλιώς Δώνης.

Τι άλλο να κάνει για να χαρακτηριστεί αποτυχημένος;

 

ps:Δεν είμαι Original,είμαι κατά του γηπέδου στη Ν.Φ ενώ και το Χατζηχρήστο δεν μπορώ να πω ότι τον συμπαθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είστε τόσο σίγουροι πως ο Ντέμης είχε ουσιαστικά τον λόγο και πως οι περισσότερες (αν όχι όλες) οι αποφάσεις που πάρθηκαν τον τελευταίο καιρό (ή μη), καλές ή κακές, ήταν δικιές του;

 

Απλή ερώτηση είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είστε τόσο σίγουροι πως ο Ντέμης είχε ουσιαστικά τον λόγο και πως οι περισσότερες (αν όχι όλες) οι αποφάσεις που πάρθηκαν τον τελευταίο καιρό (ή μη), καλές ή κακές, ήταν δικιές του;

 

Απλή ερώτηση είναι.

 

Για πέστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η συνέντευξη τύπου θα γίνει την Παρασκευή 22/8 στις 11:00. Τουλάχιστον να βρεθεί κάποιος άμεσα να κάνει κουμάντο στην ομάδα και να μην μείνει ακυβέρνητη. Προσωπικά δε με νοιάζει αν αυτός θα λέγεται Μελισσανίδης, τίγρης, ρινόκερος, καμηλοπάρδαλη κλπ. Να βγει όμως κάποιος μπροστά και να μην αφήσουν την ομάδα να βαδίζει μέσα στην αβεβαιότητα και στην διοικητική αστάθεια (ή μάλλον διοικητική ανυπαρξία) ειδικά σε ένα τόσο κρίσιμο σημείο της χρονιάς. Ας ελπίσουμε να γίνει κάτι άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είστε τόσο σίγουροι πως ο Ντέμης είχε ουσιαστικά τον λόγο και πως οι περισσότερες (αν όχι όλες) οι αποφάσεις που πάρθηκαν τον τελευταίο καιρό (ή μη), καλές ή κακές, ήταν δικιές του;

 

Απλή ερώτηση είναι.

 

Κοίτα ο πρόεδρος για αυτό υπάρχει,για να φορτώνεται επιτυχίες ή αποτυχίες.

Αν είναι έτσι οι υποστηρικτές του γιατί λένε "ο Ντέμης έσωσε την ΑΕΚ";

Οι αποφάσεις πάρθηκαν απο άλλους άρα στην ουσία δεν έσωσε κανέναν,άλλοι έσωσαν την ομάδα.

Απο την άλλη αν ήταν μόνο μαριονέτα κάποιων τότε καλώς έκανε κι έφυγε,τι να τον κάνουμε,αν θέλουμε να δούμε θέατρο σκιών πάμε να δούμε Καραγκιόζη :P

Ο Ντέμης έκανε τραγικά λάθη και του χαρίστηκαν επειδή μπήκε μπροστά όταν κινδύνευε η ΑΕΚ,φτάνει,4 χρόνια πέρασαν.

Και στην τελική ο κόσμος έσωσε την ΑΕΚ όχι ο Ντέμης κι ο κάθε Ντέμης.

 

Συμφωνώ με τον φίλο metmat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τν ΑΕΚαρα μας τν γ** ο μουστάκιας,άμπαλοι!Ο Ψωμιάδης,μας διέλυσε από τότε..Κ ο Ντέμης μας έσωσε..Μας ανέβασε κ μας έφτιαξε!!Ότι λέτε οι επέξω δν ξέρετε τί σας γίνετε..Πολύ καλά έκανε κ τα χώνε στους οργανωμένους για τν βία.Πολύ καλά έκανε για τ γήπεδο που ο άλλος ο μλκς ο Γρανίτσας μας άφησε να παίζουμε εδώ κ κει.Άσχετο αν κάποιοι άλλοι δν ίδρωναν για τ γηπεδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Ο Ντέμης φταίει που δεν έχουμε γήπεδο!!!! Επειδή πριν είχαμε γι'αυτό....

- Ο Ντέμης φταίει που η ομάδα δεν παίζει μπάλα!!!! Επειδή προ Ντέμη παίζαμε μπαλάρα γι'αυτό....

- Ο Ντέμης φταίει που η ομάδα δεν έχει προπονητικό!!!! Γιατί προ Ντέμη είχαμε....

- Ο Ντέμης φταίει που δεν παίρνουμε μεγάλα ονόματα!!!! Γιατί πριν ο Μέσι και ο Τόρες σφάζονταν να έρθουν....

 

ΝΤΕΜΗ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ. Άντε γεια Μελλισανιδάκια....Ελπίζω να υπάρχει και "άλλος τρελός ή απατεώνας" σαν τον Ντέμη σε μερικά χρόνια γιατί είναι δεδομένο ότι με το διαφαινόμενο πισωγύρισμα, οι νέοι σκοτεινοί καιροί είναι κοντά.

 

Ένα πράγμα που σιχαίνομαι στους ανθρώπους είναι η αχαριστία. Και όπως φαίνεται σε αυτήν παίρνουμε πρωτάθλημα χωρίς αντίπαλο. Μπράβο μας!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΡΙΔΑ ΟΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ.

 

Μου αρέσει που κατακρίνουμε τους γαύρους στα ξεσπάσματά τους, ενώ εμείς είμαστε ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. Φτάσαμε για ακόμα μια φορά να κινδυνεύουμε να διώξουμε όσους πήραν πριν λίγα χρόνια την θαρραλέα απόφαση να πάρουν την οικογένειά τους στο γήπεδο, για τον γαμημένο εγωϊσμό των λίγων που πάνε στο γήπεδο να ξεκαυλώσουν.

 

Θα ήθελα πολύ να μάθω αν όλοι αυτοί που έβριζαν ιδίως τη γυναίκα και τα παιδιά του, έχουν τα αρχίδια να πράξουν το ίδιο face to face.

 

Τα παιδιά του ρε καριόληδες; Τόσο χαμηλά πια;

 

Original ξε-original, οργανωμένοι και μη, ποσώς με ενδιαφέρει το ποιοί είστε.

Τα σέβη μου και άει στο διάολο όλοι σας.

 

ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΡΙΔΑ ΟΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ.

 

Μου αρέσει που κατακρίνουμε τους γαύρους στα ξεσπάσματά τους, ενώ εμείς είμαστε ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. Φτάσαμε για ακόμα μια φορά να κινδυνεύουμε να διώξουμε όσους πήραν πριν λίγα χρόνια την θαρραλέα απόφαση να πάρουν την οικογένειά τους στο γήπεδο, για τον γαμημένο εγωϊσμό των λίγων που πάνε στο γήπεδο να ξεκαυλώσουν.

 

Θα ήθελα πολύ να μάθω αν όλοι αυτοί που έβριζαν ιδίως τη γυναίκα και τα παιδιά του, έχουν τα αρχίδια να πράξουν το ίδιο face to face.

 

Τα παιδιά του ρε καριόληδες; Τόσο χαμηλά πια;

 

Original ξε-original, οργανωμένοι και μη, στα'ρχίδια μου ποιοί είστε.

Τα σέβη μου και άει στο διάολο όλοι σας.

 

ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

 

+100000000000000 and without comment!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕΡΙΔΑ ΟΠΑΔΩΝ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ.

 

Μου αρέσει που κατακρίνουμε τους γαύρους στα ξεσπάσματά τους, ενώ εμείς είμαστε ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. Φτάσαμε για ακόμα μια φορά να κινδυνεύουμε να διώξουμε όσους πήραν πριν λίγα χρόνια την θαρραλέα απόφαση να πάρουν την οικογένειά τους στο γήπεδο, για τον γαμημένο εγωϊσμό των λίγων που πάνε στο γήπεδο να ξεκαυλώσουν.

 

Θα ήθελα πολύ να μάθω αν όλοι αυτοί που έβριζαν ιδίως τη γυναίκα και τα παιδιά του, έχουν τα αρχίδια να πράξουν το ίδιο face to face.

 

Τα παιδιά του ρε καριόληδες; Τόσο χαμηλά πια;

 

Original ξε-original, οργανωμένοι και μη, ποσώς με ενδιαφέρει το ποιοί είστε.

Τα σέβη μου και άει στο διάολο όλοι σας.

 

ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

 

άπειρα +1!!!

 

ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ολοι σκεφτομαστε τον ντεμη,τον μελλισανιδη και την οριτζιναλ.... την ομαδα και τους παικτες ποιος θα τους σκεφτει??? πιστευουμε οτι με αυτο το κλιμα που επικρατει στην αεκ τωρα θα παει καλα η ομαδα?? πως θα παιξουν μπαλα οι παικτες μας? μακαρι την επομενη φορα στο γηπεδο αντι να καθομαστε να τους κατηγορουμε και να τους γιουχαρουμε να τους εμψυχωσουμε πρωτα!!!! και για να αναφερθω και στο θεμα του ντεμη,η γνωμη μου ειναι οτι δεν θα επρεπε να φυγει και οτι αν δεν ηταν αυτος η αεκ θα ηταν....πολυ πιο κατω απ οτι ισχυριζομαστε οτι ειναι. αλλα εφοσον ειναι δικη του αποφαση και απ οτι ακουστηκε ειναι οριστικη πρεπει να την σεβαστουμε και να φυγει οπως πρεπει,μ ενα ζεστο χειροκροτημα ,και οχι με βρισιες κατα της οικογενειας του!!! μετα την συνεντευξη του αυριο στις 11,ομως,θα ξεκαθαριστουν πολλα+θα εχουμε μια ολοκληρωμενη αποψη!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...