Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Στο 1ο ημιχρονο 4-3-3, ή μαλλον καλυτερα

4-3-2-1, με τους 2 να παιζουν πλαγια.

 

Στο 2ο, το ψιλογυρισε σε 4-4-2...

 

 

Για το πεος σημερα η ομαδα, δικαιη ηττα.

Μπραβο στους Κυπριους που μας εχουν παρει χαμπαρι και μας ριχνουν στα αυτια...

Παλι καλα στο τελος δεν μπηκε γκολ γιατι θα παθαινα τετραπλο εγκεφαλικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γύρισε πολλά χρόνια πίσω σήμερα το ματς.. Θυμήθηκα τα ματς που έπαιζα πιτσιρικάς στο πάρκο και βλέποντας την ομάδα σήμερα έκανα βλακεία που δεν έγινα και εγώ ποδοσφαιριστής αφού δεν έχω να ζηλέψω κάτι από αυτούς που έπαιζαν σήμερα....

Αλήθεια τους είπε κανένας ότι ήταν επίσημο το ματς και όχι κανα φιλικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειώστε το παραμύθι ρεεεεεεεε, με τα στημένα πρωταθλήματα και η κάτω ραχούλα CL θα έπαιζε. Τώρα που έχουμε προκριματικά ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΣΤΟ 20ΛΕΠΤΟ!!!!

 

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΝΌΡΘΩΣΗΗΗΗΗΗ!!!!

 

6-trident-splash.jpg

 

Ωραία τα πήγε και η περσινή "πρωταθλήτρια" ελλάδος. Στα ίδια .. κολυμπάμε πάρτε το χαμπάριιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γύρισε πολλά χρόνια πίσω σήμερα το ματς.. Θυμήθηκα τα ματς που έπαιζα πιτσιρικάς στο πάρκο και βλέποντας την ομάδα σήμερα έκανα βλακεία που δεν έγινα και εγώ ποδοσφαιριστής αφού δεν έχω να ζηλέψω κάτι από αυτούς που έπαιζαν σήμερα....

Αλήθεια τους είπε κανένας ότι ήταν επίσημο το ματς και όχι κανα φιλικό?

 

Αυτό το έχω πάθει και γώ όπως και πολλοί ;) Βλέπεις κάτι ταγάρια που παίζουν Soupaleague και λές γιατι σταμάτησα την μπάλα :fear: rolfmao

Στην Κύπρο άρχισε το πρωτάθλημα ? Φάνηκε αρκετά έτοιμη η Ομόνοια και χωρίς Οκκά , Nikulesku

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το έχω πάθει και γώ όπως και πολλοί ;) Βλέπεις κάτι ταγάρια που παίζουν Soupaleague και λές γιατι σταμάτησα την μπάλα :fear: rolfmao

Στην Κύπρο άρχισε το πρωτάθλημα ? Φάνηκε αρκετά έτοιμη η Ομόνοια και χωρίς Οκκά , Nikulesku

 

Δεν ξέρω αν έχει αρχίσει το πρωτάθλημα στη κύπρο αλλά άμα δεν γίνει κάτι άμεσα στην ομάδα, μας βλέπω να κρυβόμαστε κάτω από τις πέτρες. Αυτό το περιβόητο το ρημάδι το 4-4-3 ήταν σα να το έπαιζαν πρώτη φορά. Βέβαια δεν ξέρω αν αξίζει να κρίνω το οτιδήποτε για το σημερινό αγώνα,αφού πραγματικά ώρες ώρες δεν πίστευα ότι βλέπω επίσημο αγώνα της αεκ.Σκούρα τα πράματα στη κύπρο πλέον. Μακάρι να διαψευστώ αλλά με τέτοιες εμφανίσεις δεν έχουμε τύχη.Πάλι καλά που δεν φάγαμε το δεύτερο στο τέλος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καημένα τα παιδιά της ΑΕΚ! Τι τα ταλαιπωρούν Αυγουστιάτικα να βολοδέρνουν σε αλάνες και ΟΑΚΑ…

 

Σε ένα νησάκι -να' date=' καλή ώρα όπως εγώ- έπρεπε να είναι να πίνουν την μπυρίτσα τους!

 

Καλώς τα παιδιά, καλώς τα 3-0! (Όχι, αυτό ήταν χθεσινό, σόρρυ…)

 

Ήρθαν οι ΑMSTEL!

 

[/quote']

 

kourkouti-aek-donis-beer.jpg

 

 

Ο τύπος απλά σπέρνει! Μιλάμε για ασύλληπτο χιούμορ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kourkouti-aek-donis-beer.jpg

 

 

Ο τύπος απλά σπέρνει! Μιλάμε για ασύλληπτο χιούμορ!

 

 

Καλα...ελιωσα, γαματο!

 

 

Αντε να δουμε τι θα γινει τωρα σε ενα 15ημερο...

 

firewalker, επαιζε 4-3-3, με εναν επιθετικο που δεν ξερει να παιζει με πλατη στο τερμα (Μπλανκο), και 2 χαφ-εξτρεμ (Σκοκκο, Ζορμπας), για αυτο και η ανυπαρξια μπροστα στην επιθεση.

 

Παντως, ειμαι ευχαριστημενος απο την αμυντικη διαταξη της ομαδας επι το πλειστον, Μαιστοροβιτς και Αλεξοπουλος φενεται να εχουν δεσει καλα και δεν κανουν λαθη (για το γκολ δεν φερουν ευθυνη), και ο Ραμος φενεται να εχει φτιαξει σε σχεση με περσι και ο ΧουνΦραν μια χαρα φενεται να ειναι αμυντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο Ντέμης ήθελε να δώσει τον Μπλάνκο όλοι βγήκαν και φώναζαν για την παιχτάρα, πάρτε τον λοιπόν 7 φορέσ ακούμπησε την μπάλα. Φέτος ούτε 10 γκόλ δεν θα βάλει, μια χαρά ήταν τα κορόιδα απο την αραβία και μια χαρα λεφτά έδειναν γι αυτόν τον παίκτη. Μπορούσαμε να είχαμε πάρει σπουδαίο φόρ, αλλα όλοι αντίθετοι με τον Ντέμη! Μόνο ο Μιχαλάκης ο Παυλής θα μας σώσει!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα φταίει ο Μπλάνκο που δεν πήρε ούτε πάσα από τα εξαιρετικά χαφ.

 

Λες και έχασε 10 τετ α τετ και φταίει αυτός.Ο ρίμπο ήταν σε άλλο γήπεδο ο Μπλάνκο φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...