Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τελοσπάντων....Σήμερα έχει βγει και η είδηση ότι παίζει πρόταση για Μπλάνκο από τους Σαουδάραβες!!!Δεν θα ήταν λίγο κρίμα να ξεπουληθεί για 4-5 μύρια???Εννοώ ότι τέτοιου είδους επιθετικοί δεν υπάρχουν και σίγουρα όταν βρίσκεις ένα τέτοιο γκολτζή τον κράτάς με νύχια και με δόντια ή τον πουλάς για καλά λεφτα.

 

Aν δεν είναι τα 500% up απο οτι τον πήραμε τοτε τι είναι? Έλεος. Αν και αυτά είναι μούφες για να δημιουργηθούν εντηπώσεις κατά του Ντέμη όπως και το κουτσομπολιό οτι χωρίζει με την Δέσποινα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μάλλον εκτιμούμε διαφορετικά τα πράγματα....ενα παίχτη που τον ψάχνεις κάτι χρόνια στην ουσία(πόσο καιρό έχουμε να δουμέ τέτοιου είδους επιθετικό στην ΑΕΚ)τον φέρνεις τελευταία στιγμή,δανεικό,παίζει αλλαγή και(extra-bonus) σκοράρει χωρίς να βλέπει τέρμα νομίζω τον πουλάς ακριβά ή καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς ρε συ Tezas δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Τον πήραμε κοντα στο 1.000.000 και τον "ζητάνε" με 5.000.000 η τιμή του δηλαδή πήγε 5 φορές πάνω!!! Σκέψου παίχτη που μπορείς να πάρεις με αυτά τα λεφτά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτιδηποτε κατω απο 6Μ? ειναι ξεπουλημα για τον μπλανκο!

σκατα! εχω χασει καθε ελπιδα φετος για την ΑΕΚ.

θα παρω διαρκειας στον ΠΑΣ Γαλατσι:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην τρελλαινόμαστε με τον Μπλάνκο. Σίγουρα το παλικάρι τα έχει δώσει όλα σε αυτό το χρόνο που είναι στην ΑΕΚ, είναι εξαιρετικά φιλότιμος και υπομονετικός (που ο Φερέρ τον κρατούσε στον πάγκο), βγήκε πρώτος σκόρερ κλπ. Όχι όμως ότι είναι και αναντικατάστατος! Τα 5 εκατομμύρια νομίζω είναι μια πολύ καλή τιμή. Και νομίζω ότι με τόσο λεφτά μπορεί η ΑΕΚ να φέρει 2 σαν τον Μπλάνκο. Είπαμε είναι καλός παίχτης με καλές τοποθετήσεις κυρίως (και όχι εκτελεστική δεινότητα κατά τη γνώμη μου) αλλά όχι ότι είναι και κανένα μεγάλο ποδοσφαιρικό φαινόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με τη βούλα παίκτης της ΑΕΚ είναι από την Πέμπτη (31/7) ο Άγγελος Μπασινάς. Ο 33χρονος μέσος πέρασε από τα γραφεία της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ και υπέγραψε τριετές συμβόλαιο με απολαβές 850.000 ευρώ.

 

sport-fm.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα με τον Μπασινά δεν πολύχαίρομαι αφού πιστεύω πως μπορούσαμε να βρούμε κάτι καλύτερο και σε ηλικία. Αλλα ο Κυριάκος είναι μεγάλη μεταγραφή εφόσον κλείσει !

Τώρα έαν βρεθεί ομάδα να δώσει 5 μυρια για Blanco έ ας των δώσουν τι να πω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αρρωστήσει μ'αυτη τη μεταγραφή....μεταξυ μας ακόμα δεν πιστεύω ότι τον τσίμπησε η ΑΕΚΑΡΑ!!!Τον είχαν από κοντά απο το Δεκέμβρη και τον έψηναν και τις είχα κόψει με τον ενδεχόμενο να πάει Πειραιά....Colpo Grosso τους έκανε ο κοντός....τώρα κάτι γίνεται!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΤΙΜΟΥΡ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ!!!!

 

Τελειώστε το παραμύθι ρεεεεεεεε, με τα στημένα πρωταθλήματα και η κάτω ραχούλα CL θα έπαιζε. Τώρα που έχουμε προκριματικά ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΣΤΟ 20ΛΕΠΤΟ!!!!

 

ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΝΌΡΘΩΣΗΗΗΗΗΗ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...