Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σε 1 ώρα απο τώρα ο πρώην παίχτης του Παναθηναϊκού,νυν ελεύθερος(τον κυνηγαει όμως ο Ντεμίνιο),και ας ελπίσωμεν μελλοντικός παίχτης των Πειραιωτών αποφασίζει που θα κολλήσει τα τελευταία του ένσημα.Για την επόμενη 1 ώρα ας προσευχηθούμε να πάρει σύνταξη από το ΙΚΑ Πειραιά....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι θα βλέπαμε σαν παναθηναικοί εσάς (αεκ-οσφπ) να τσακώνεστε για το ποιος θα χαρίσει στον άλλο τον Μπασινά και θα γελούσαμε δεν το περίμενα ποτέ.Εγώ πάντως θέλω το Μπασινά να πάει σε αυτούς που τον βρίζανε για ξεφτιλιστεί εντελώς σαν άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγα λεπτά μετά την απόσυρση ενδιαφέροντος του Ολυμπιακού, η ΑΕΚ βρίσκεται μια ανάσα από την απόκτηση του Άγγελου Μπασινά. Η πρόταση της «Ένωσης» στον διεθνή μέσο είναι για τριετές συμβόλαιο, αίτημα το οποίο δεν έκανε δεκτό η ομάδα του Πειραιά και ήταν ο βασικός λόγος για τον οποίο δεν τα βρήκαν οι δύο πλευρές.

 

sportfm.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωω....αυτος ο Χρυσικόπουλος που κλείνει της μεταγραφές του Ολυμπιακού θα μας καταστρέψει!!!!ούτε τον Μπασινά δεν μπορεί να κλείσει μεταγραφή έτοιμη-στρωμένη πάρε-βάλε....και τώρα....καλώς τα δεχτήκαμε:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος θα ο Ολυμπιακός θα στηριχτεί επάνω στην εμπειρία και το άπλετο ταλέντο των Κατσικογιάννη, Μενδρινού, και ενούς άλλου που έπαιζε στην Νεων. Αυτές να ξέρετε θα είναι οι αλλαγές που θα κάνει κατα την διάρκεια του αγώνα μιας και δεν έχει άλλους παίχτες. Αρε Βαλβέρδε δεν ήξερες δεν ρώταγες τι εστεί Κόκκαλης. Ωστόσο η πιαθανότητα να το πάρει πάλι στα χαρτιά το πρωτάθλημα είναι αρκετά μεγάλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος θα ο Ολυμπιακός θα στηριχτεί επάνω στην εμπειρία και το άπλετο ταλέντο των Κατσικογιάννη, Μενδρινού, και ενούς άλλου που έπαιζε στην Νεων. Αυτές να ξέρετε θα είναι οι αλλαγές που θα κάνει κατα την διάρκεια του αγώνα μιας και δεν έχει άλλους παίχτες. Αρε Βαλβέρδε δεν ήξερες δεν ρώταγες τι εστεί Κόκκαλης. Ωστόσο η πιαθανότητα να το πάρει πάλι στα χαρτιά το πρωτάθλημα είναι αρκετά μεγάλη...

 

Βρε κλείστε εσείς τον μαλακάγγελο και αφήστε μας εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάλα εκει στο Λιμάνι ουτέ μια μεταγραφή δεν μπορούν να κάνουν ????Ημάρτον ρε σας παίρνει ο Ντέμης τον παιχτη????Μια φορά θα κάναν κάτι σωστό και τωρα θα τον φάμε εμείς στη μάπα για 3 χρόνια????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μαζεύω υπογραφές για ευχαριστήριο τηλεγράφημα στην ΑΕΚ για τον μαλακάγγελο. Και ας βγει λίρα 100 δεν με νοιάζει, εγώ να μην τον έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τελοσπάντων....Σήμερα έχει βγει και η είδηση ότι παίζει πρόταση για Μπλάνκο από τους Σαουδάραβες!!!Δεν θα ήταν λίγο κρίμα να ξεπουληθεί για 4-5 μύρια???Εννοώ ότι τέτοιου είδους επιθετικοί δεν υπάρχουν και σίγουρα όταν βρίσκεις ένα τέτοιο γκολτζή τον κράτάς με νύχια και με δόντια ή τον πουλάς για καλά λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...