Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ΑΕΚ δεν έχει λεφτά και για αυτό τον πουλάει.Αυτό ακούγετε συνέχεια.Και αν τον πουλήσει για να πάρει 4 μύρια και να πάρει τσάμπα τον Κυργιάκο είναι λογική κίνηση.

 

Και επίσης ο Κυργιάκος μπορεί να βοηθήσει άμεσα και σε υψηλό επίπεδο.

 

Ετσι το βλέπω εγώ ως αντίπαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ο μόνος λόγος που "αυτός" ήρθε στην ΑΕΚΑΡΑ μας ήταν για τα λεφτά και για να εκδικηθεί τον Κόκκαλη. Δεν έχει καμία σχέση με την ΑΕΚ, αν έφευγε όπως έλεγε δεν θα χρειαζόταν να φύγει ο Tozser που για μένα μπορεί να κάνει παπάδες σε σχέση με τον 36αρι ρίμπο.

Ήταν που έλλειξε το συμβόλαιό του με την Puma γι'αυτό ήθελε να την κάνει αλλα τον έψησε ο Ντέμης μπάς και γλιτώσει την γκρίνια.

 

Δώνη βάλε μέσα Γκέτζογλου Ζορμά Παυλή Ταχτσίδη να τρελαθούμαι!!!!

 

Όσον αφορά τον Κατσουράνη είχε έρθει για λίγες μέρες στην περιοχή μας για διακοπές (έξω απο Πάτρα) και του μίλησα, στην ερώτηση αν θα έρθει απάντησε με νόημα "Αργότερα" Τί εννοούσε μόνο αυτός ξέρει. Ντεμη δώσε λεφτα να γεμίσει το γήπεδο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τον Κατσουράνη είχε έρθει για λίγες μέρες στην περιοχή μας για διακοπές (έξω απο Πάτρα) και του μίλησα, στην ερώτηση αν θα έρθει απάντησε με νόημα "Αργότερα" Τί εννοούσε μόνο αυτός ξέρει.

 

Μηπως εννοουσε "ελα αργοτερα παλι για να σου απαντησω" ?:P:p:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά ας είναι όποιος θέλει αρχηγός δεν με ενδιαφέρει ας είναι ο Ρίμπο που δεν πολυκαίγεται και ας πάει στο Καραισκάκη να πετάξει 2 μπαλάκια και για έμενα μια χαρά αρχηγός θα είναι ! Αυτό είναι το προβλήμα μας τώρα ? Και στην τελική και εγώ θέλω Ελλήνες στην ομάδα άλλα έαν δεν μπορώ να τους έχω τι να κάνουμε ? Και ποιον να πάρουμε .? Για τον Λαγό δώσαμε τόσα λεφτά και ακόμα περιμένουμε να δούμε μπάλα , Τον Κονέ για παιχτάρα μας τον παρουσίαζαν και δεν τον έχω δεί ένα παιχνίδι να βγάζει μάτια .... Και έαν πρέπει να δώσουμε 1.5 μύρία για να πάρουμε τον Μάκο όταν ο Σκόκο για την αγορά κόστισε 1.3 καταλαβαίνετε γιατί δεν αξίζει να αγοράσεις και πολλούς Ελληνες παίχτες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά ας είναι όποιος θέλει αρχηγός δεν με ενδιαφέρει ας είναι ο Ρίμπο που δεν πολυκαίγεται και ας πάει στο Καραισκάκη να πετάξει 2 μπαλάκια και για έμενα μια χαρά αρχηγός θα είναι !
Εντάξει eliask όταν έχεις μία ομάδα με 4 και 5 ''πιτσιρικια'' ψαρωμένα για να ρίξεις 2 μπαλάκια στο Καραϊσκάκι πρέπει να έχεις και κάποιον να τα διαθέτει....Για τον Λαγό τώρα θα σου πω την άποψή μου και συγκράτησέ τη.Το παιδί όσο είναι στην ΑΕΚ μόνο τέρμα δεν έχει παίξει.Είναι παίχτης ψυχολογίας και ο Φερέρ ή δεν τον έβαζε ή τον έβαζε ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ!!!Ο Δώνης ξέρει τι εστί Λαγος και θα τον πιέσει για το καλύτερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αμά το ξέρουν το τόπι σου λέω εγώ μετά ! Δηλαδή τόσα χρόνια που είχαμε παίχτες που τα είχαν τα μπαλάκια εκεί που πρέπει ¨-) γιατί φεύγαμε με σκημένα τα κεφάλια ???? Αμα το ξέρεις το τόπι μπαίνεις μέσα και τους πατας.

Ασε που η όμαδα δεν διαθέτει 4-5 πιτσιρίκια ψαρωμένα. Ολοι οι παίχτες έιναι καλοί και εμπειροι. Μόνο ο Ρίκκα που προορίζεται για βασικός είναι ο ποιο ψαρωμένος άλλα και αυτός έχει παίξει στην Ξανθη και έχει παραστάσεις από μεγάλα παιχνίδια.

Για τον Λαγό δεν θα διαφωνίσω όσο αφορά το τι θέση τον έβαζαν έχεις δίκιο άλλα και πάλι περιμένω πολλά περισσότερα από αυτά που έχει δείξει... Μακαρί να μας βγεί έστω και καθυστερημένα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το θέμα με τους αρχηγούς το εξαντλήσαμε:-)αν θες eliask κανε ένα σχόλιο και για την πώληση Παπασταθό στη Τζένοα που φαίνεται να οριστικοποιήθηκε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος το σχολιο "ειδα τον Κατσου στην παραλια-τον ρωτησα-μου απαντησε με <<νοημα>> 'αργοτερα'" συγγνωμη κι ολας φιλε μου αλλα μου θυμιζει διαλογο απο καμμενη πρωινη της ερα-σπορ "ειμαι λαγονισι με τον αδερφο του κουμπαρου της γιαγιας μου και ειδα το Σωκρατη να πινει καφε με τον Κακα...και γελουσαν "με νοημα" "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος το σχολιο "ειδα τον Κατσου στην παραλια-τον ρωτησα-μου απαντησε με <<νοημα>> 'αργοτερα'" συγγνωμη κι ολας φιλε μου αλλα μου θυμιζει διαλογο απο καμμενη πρωινη της ερα-σπορ "ειμαι λαγονισι με τον αδερφο του κουμπαρου της γιαγιας μου και ειδα το Σωκρατη να πινει καφε με τον Κακα...και γελουσαν "με νοημα" "

 

Κοίτα φίλε ποσος με ενδιαφέρει αν με πιστεύεις. Ο Κατσου είχε έρθει διακοπές στην Πάτρα και ήρθε για μπάνιο στα Σελιανίτικα που είναι 30χμ έξω απο Πάτρα αν θές μπορώ να ανεβάσω φωτογραφια για τα πειστήρια. Μαζί του είχε την κόρη του και την γυναίκα του. Κάθισε για ένα Σαββατοκύριακο στην περιοχή. Όποιος θέλει το πιστεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το θέμα με τους αρχηγούς το εξαντλήσαμε:-)αν θες eliask κανε ένα σχόλιο και για την πώληση Παπασταθό στη Τζένοα που φαίνεται να οριστικοποιήθηκε....

 

Ειμαί αντίθετος και για συναισθηματικους λόγους και για αγωνιστικούς. Θεωρώ πως έαν μια ομάδα θέλει να μεγαλώσει πρέπει αυτού του είδους τους παίχτες να τους κρατάει. Το σίγουρο είναι πως αυτό το παιχτη δεν θα τον κράταγάμε για πολύ καιρό στην ομάδα αφού και αυτός είχε δηλώσει πως θέλει να πάει σε καλύτερο πρωτάθλημα.

Μεχρι στιγμής αυτό είναι σε βάρος της διοικήσης άλλα έαν φερει Κυριάκο και Κατσουράνη προσωπικά δεν θα έχω να πώ κάτι....Εαν όχι τότε θα φανεί πως πάνε για ξεπούλημα και πάνε να μαζέψουν όσα μπορούν πράγμα που δεν θέλω να το πιστέψω ούτε καν να το σκέφτομαι. Ας περιμενουμε μερικές μέρες ακόμα και μετά έχουμε να πράξουμε πολλά....

 

Eυτηχώς φαινέται πως τουλάχιστον γλιτώσαμε τον Μπασινα παει στο Γαυρο.... ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε γμτ;Αυτος ο αγιος θεμιστοκλης ο μεγαλος Αεκτζης που μας εσωσε πριν 30 χρονια:-) τωρα ξεπουλαει ολους τους καλους παιχτες;Το πουλμανακι θα το σωσουμε τουλαχιστον;:lol:Μηπως ετοιμαζει-φορτωνει τις βαλιτσες για....χαβαι;Αν ναι ξεχασα που ηταν ολοι τοτε που βουλιαζε το καραβι;Μονο ενας τρελος θα επαιρνε την ΑΕΚ....η μηπως ΛΑΜΟΓΙΟ:P

 

1000 ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιον παιχτη θέλετε να πάρει η αεκ για κεντρο εαν (οταν) ναυαγησει του κατσουρανη?

για να ειναι ολοι happy ενα πραμα.... ο μπασίν κουτσα στραβα κατι θα εκανε.

 

 

υσ :γουσταρω gerrard παντω εγω!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζιβε εγινε Μελλισης

Ο Πιζαρο εγινε Σοουζα

Ο Ντουσερ εγινε Μπασινας

Ο Λουα Λουα εγινε Αλονσο

Ο Παπασταθοπουλος εγινε Κυριακος

Ο Λυμπε εγινε Σκοκο

 

 

Τα ερωτηματα της επομενης ημερας ειναι

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

Στα ποσα εκατομμυρια μπατζετ σταματανε να σε λενε χουβαρντα και σε λενε μαλακα?

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Στους ποσους 30+ πρωην Παναθηναικους θα βγει ο Σωκρατης να λεει κοτες την θ7

 

ΑΕΚ

 

Ποσους ακομα θα διωξει ο Ντεμης για να φερει φθηνοτερους πριν γυρισει ο ιδιος στην ενεργο δραση(τσαμπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...