Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι και εγώ πιστεύω ότι έχουμε πολύ καλό προπονητή. Αλλά δεν πιστεύω ότι ήταν ρίσκο να αφήσει τον Ουντέζε αλλά βλακεία. Ας δοκίμαζε κάτι άλλο. Από το πρώτο δεκάλεπτο ήταν βέβαιο πως θα το φάμε από εκεί και η Λιλ συνέχεια τέτοια γκολ βάζει. Ο Παουτάσο έχασε έναν ο Ουντέζε πόσους;

Όταν πιστεύουμε ότι κάνει λάθος πρέπει να λέμε την αποψή μας. Ας έβαζε τον Τζιωρτζόπουλο. Τον Ουντέζε τον έχει δοκιμάσει σε όλα τα μεγάλα ματς και δεν έπαιξε τι περιμένει να δοκιμάσει κάτι άλλο. Αλλάζει κάθε φορά ενδεκάδα και κρατάει τον Ουντέζε αριστερό μπακ.

Εννοείται πως δεν είπαμε να φύγει. Η δουλειά που κάνει είναι πολύ καλή και θα φανεί σε βάθος χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έλα μωρή ΑΕΚΑΡΑ.παιδιά τεράστια νίκη η σημερινή και χωρίς να απειληθούμε καθόλου.Η πελατεία συνεχίζεται σε αμείωτους ρυθμούς.Μην πειράζεται τους Παναθηναϊκούς γιατί είναι κρίμα.Τα παιδιά έκαναν ότι μπορούσαν, τίποτα δηλαδή.Προσωπικά η ΑΕΚ δεν μου άρεσε καθόλου στο πρώτο ημίχρονο με αυτό το άργό ποδόσφαιρο χωρίς ανάπτυξη και προσπαθώντας απλά να κυλίσει ο χρόνος. Στο δεύτερο ημίχρονο χάθηκαν τα αυγά και τα καλάθια για την αρμάδα του Μουνιόζ, αλλά είπαμε, μην τους στεναχωρούμε, άλλωστε ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. . . . . . . . :-D

 

 

Υ.Γ 1 Το χιούμορ είναι καλοπροαίρετο

 

Υ.Γ 2 Δεν μου αρέσουν καθόλου αυτές οι ξαφνικές αλλαγές στην εντεκάδα.Ο Καπάνταης πριν 2 εβδομάδες έπαιζε με τα εφηβικά της ΑΕΚ κόντρα στον Ολυμπιακό και έχει παίξει μονάχα 10 λεπτά με την Χάρτς.Έχει τον παικταρά τον Ντελίμπασιτς και τον αφήνει πάγκο.Κρίμα ρε γαμώτο.

 

Υ.Γ 3 Είναι ντροπή αυτά που έγιναν σήμερα στο γήπεδο από τον κόσμο και τον δικό μας και τον αντίπαλο.Δείχνουμε ακόμα μια φορά ότι είμαστε τριτοκοσμική χώρα και η αστυνομία μας είναι για σφαλιάρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μωρή ΑΕΚΑΡΑ.παιδιά τεράστια νίκη η σημερινή και χωρίς να απειληθούμε καθόλου.Η πελατεία συνεχίζεται σε αμείωτους ρυθμούς.Μην πειράζεται τους Παναθηναϊκούς γιατί είναι κρίμα.Τα παιδιά έκαναν ότι μπορούσαν, τίποτα δηλαδή.Προσωπικά η ΑΕΚ δεν μου άρεσε καθόλου στο πρώτο ημίχρονο με αυτό το άργό ποδόσφαιρο χωρίς ανάπτυξη και προσπαθώντας απλά να κυλίσει ο χρόνος. Στο δεύτερο ημίχρονο χάθηκαν τα αυγά και τα καλάθια για την αρμάδα του Μουνιόζ, αλλά είπαμε, μην τους στεναχωρούμε, άλλωστε ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. . . . . . . . :-D

 

 

Υ.Γ 1 Το χιούμορ είναι καλοπροαίρετο

 

Υ.Γ 2 Δεν μου αρέσουν καθόλου αυτές οι ξαφνικές αλλαγές στην εντεκάδα.Ο Καπάνταης πριν 2 εβδομάδες έπαιζε με τα εφηβικά της ΑΕΚ κόντρα στον Ολυμπιακό και έχει παίξει μονάχα 10 λεπτά με την Χάρτς.Έχει τον παικταρά τον Ντελίμπασιτς και τον αφήνει πάγκο.Κρίμα ρε γαμώτο.

 

Υ.Γ 3 Είναι ντροπή αυτά που έγιναν σήμερα στο γήπεδο από τον κόσμο και τον δικό μας και τον αντίπαλο.Δείχνουμε ακόμα μια φορά ότι είμαστε τριτοκοσμική χώρα και η αστυνομία μας είναι για σφαλιάρες

 

 

Οεε, Οεε ΑΕΕΚ ολεε, οοεε οεεε ΑΕΕΚ ολεε!

 

Θα σταθω στο ΥΓ2,

 

Ο προπονηταρας μας, κατι θα ξερει για να τα κανει, αλλωστε δεν ειμαστε στις προπονησεις για να δουμε την αποδοση του καθε παικτη και να κρινουμε!

 

Επισης, ελεος ρε γαμωτο πια με τα επεισοδια, πιαστε και μπαγλαρωστε τα τσογλανια ρε ματατζηδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οτι φαίνεται πάντως ο Φερέρ ψάχνεται. Έχει μάθει αλλιώς ο άνθρωπος, έχει μάθει από μια χώρα που πετάνε μέσα τον 17άρη και τον 18άρη σε ματς Ρεάλ-Μπάρτσα χωρίς σωσίβιο και του λένε "κολύμπα". Πολύ τον γουστάρω που έχει τέτοιο θράσος και ξεβρακώνει τον ιχθυέμπορα τον δικό μας που λέει "έρχονται παίκτες από πίσω" και βάζει τους 34άρηδες 90' μέσα.

 

Είδα μόνο το β' οπου η ΑΕΚ ήταν σαφώς ανώτερη. Όπως είπα και στο thread του ΠΑΟ, οι παίκτες του δεν είχαν δυνάμεις.

 

Όσο για τα καφριλίκια, όπως έχουμε χιλιοπεί, μια κατάσταση που ανέθρεψαν οι ομάδες από τις αρχές του '80 και μετά, δεν μπορεί πλέον να κοπεί εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλά θα ήθελα να μάθω πώς προέκυψε το ΄πελάτης΄ που μας τσαμπουνάνε αεκτζίδες και οι εφημερίδες τους. Γιατί στα σχεδόν 30 μου χρόνια, άλλα πράγματα θυμάμαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλά θα ήθελα να μάθω πώς προέκυψε το ΄πελάτης΄ που μας τσαμπουνάνε αεκτζίδες και οι εφημερίδες τους. Γιατί στα σχεδόν 30 μου χρόνια, άλλα πράγματα θυμάμαι....

Προέκυψε από το 1-3 και το 3-0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντί να χαρούμε τη μπάλα στεναχωριομαστε για τα επεισόδια!

Ας ελπίσουμε η ομάδα να ανέβει γιατί δεν έπαιξε και καμιά μπάλα. Ο Πάο έχει δυνάμεις ομάδος γ΄Εθνικής. Οι παίχτες άντεξαν ένα ημίχρονο!

Για τον Φερερ ούτε εμένα μου αρέσει να χρησιμοποιεί παίχτες με ούτε ενα παιχνίδι. Για παράδειγμα Καμπανταης και Μαντουκα μετά τα 30 πρωτα λεπτά μπήκαν στο παιχνίδι! Ας τους είχε βάλει αλλαγή για λίγο σε κάποιο ματς. Πάντως μπράβο του γιατί είναι πολύ τολμηρός!!

Μπράβο του!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε τα τελευταία χρόνια προέκυψε, μόνο στο μυαλό σας...

Ας ειμαι εγω πελατης σου οπως νομιζεις εσυ και παλι να σε κερδιζω φιλε παναθηναϊκε δε με χαλαει καθολου προσωπικα.

Και κατι ασχετο αλλα δε θ αντεξω αν δε το πω: ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!! :lol: (Το γουσταρα πολυ αυτο το πρωτοσελιδο του Derby προχτες...:lol:)

 

edit: Και μια εικονα που βρηκα στο φορουμ της ΑΕΚ και θελω να τη μοιραστω μαζι σας.

 

http://i13.tinypic.com/29asbjk.jpg :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ειμαι εγω πελατης σου οπως νομιζεις εσυ και παλι να σε κερδιζω φιλε παναθηναϊκε δε με χαλαει καθολου προσωπικα.

Και κατι ασχετο αλλα δε θ αντεξω αν δε το πω: ΠΑΝΑΘΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!!! :lol: (Το γουσταρα πολυ αυτο το πρωτοσελιδο του Derby προχτες...:lol:)

 

edit: Και μια εικονα που βρηκα στο φορουμ της ΑΕΚ και θελω να τη μοιραστω μαζι σας.

 

http://i13.tinypic.com/29asbjk.jpg :lol:

 

 

Καλά παιχταρά μου έγραψες με την foto.Θα την πάρω αύριο στην δουλειά να γελάω με τα βαζελάκια. . .

 

ρε συ Kostelo μήπως μπορείς να μου βρεις και μια φωτό απο το πανό που σας πήραμε; Δεν έχουμε μεγάλο σκάνερ ρε φίλε εδώ...

 

Η διαφορά μας είναι ότι εσείς παίρνετε το πανό και μεις παίρνουμε για πλάκα την νίκη. Α!!!!!! Εσείς πρέπει να παίρνετε και καμιά τριάρα παιχνίδια κεκλεισμένων, οπότε μας κερδίζετε ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ Kostelo μήπως μπορείς να μου βρεις και μια φωτό απο το πανό που σας πήραμε; Δεν έχουμε μεγάλο σκάνερ ρε φίλε εδώ...

H μπάλα παίζεται στο χορτάρι.

Μέσα στις τέσσερις γραμμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LL_NEO αν το πανό το πήραν αυτοί που μπήκαν μέσα στο γήπεδο τότε θα έπρεπε τουλάχιστον να ντρέπεσαι που το ζητάς σαν έπαθλο!Γιατί ορισμένοι ηλίθιοι για ένα πανό αναγκάζουν χιλιάδες να μην πηγαίνουν στα γήπεδα. Γιατί μπαίνουν μέσα στο γήπεδο και κάνουν καφριλίκια ακολουθώντας τους δικούς μας τους κάφρους!

Αν εννοείς κάτι άλλο sorry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον παραδεχομαι παντως τον Φερερ. Εχει τσαμπουκα και φαινεται καλος προπονητης που ρισκαρει χωρις να φοβαται. Θα χτισει ενα αξιομαχο συνολο που θα διεκδικησει πολλα αν τον αφησουν να κανει την δουλια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...