Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μακάρι να βλέπαμε τούς πιτσιρικάδες να παίζουν, στην θέση κάποιων τυχαίων ξένων, αλλά για να μην καεί ο πιτσιρικάς και να μπορέσει να εξελιχθεί θα πρέπει να έχει δίπλα του και 2,3 παίκτες ξένους ή έλληνες μεγάλης αξίας που θα παίξουν και το ρόλο του δάσκαλου.

 

Δυστυχώς όμως σε όλες τις ελληνικές ομάδες δεν γίνεται πράξη αυτό, παράδειγμα ο γκεντζόγλου που έχει βγάλει μάτια με την εθνική νέων, στην ΑΕΚ ξυπνήσανε για λίγο όταν τον ζήτησε η β. βρέμης, το ίδιο θα γίνει και με τον παυλή, οπότε...

 

Οσο για τον αριθμό των διαρκείας, ποιό επίσημα δεν γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φέτος ο Δώνης θα ξηγηθεί σπαθί πιστεύω...ειδικα στους παιχταράδες που έχουμε τους Ελληνες!!!Περιμένω σήμερα πάλι τη Νέων μόνο και μόνο για Παυλή-Γκέντσογλου παιχτούρες!!!!(για να είμαστε δίκαιοι και ο Παπαδοπουλος που πήγε στον Ολυμπιακό φαίνεται πολύ καλός....)Πάντως η κίνηση προσέγγισης του Τίγρη είναι θετική εξέλιξη τα δυο στρατόπεδα που έχουν δημιουργηθεί και διχάζουν και ουσία δεν έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να μπεί στο τέλος ο τίγρης και να μας φέρει πίσω κανα Κατσουράνη και σου λέω εγώ μετα τι θα κάνουν οι άλλοι (Ακόμα καλύτερα μπας και το κανονίζουν και τον φέρουν στο τέλος για να κλέψουν τις εντυπώσεις ???)

 

P.S.Τα παραπάνω αποτελούν επιθυμίες και σε καμία περιπτωση δεν έχουν να κάνουν με την πραγματικότητα ¨-) (Too good to be true)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος με το "τιγρη"!!!!

ο τιγρης καθεται στα δυσκολα και παλευει για την περιοχη του, για τα δικια του... δεν φευγει σφυριζοντας αδιαφορα, και αφου εχει αναλαβει αλλος τα δυσκολα, επιστρεφει να καρπωθει!!!

ο Μελισσανιδης μονο τιγρης δεν ειναι...περισσοτερο παπια μου κανει...

αν ειναι να παρω Κατσουρ μονο με μελισσανιδη, ας ερθει αργοτερα για τα συνταξιοδοτικα του σαν τον Ζηκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω κράξει άπειρες φορες τον Τιγρη για την όλη του συμπεριφορα άλλα ας μην γελοιομαστέ έαν έρθει και αυτός και χώσει χρήμα ζεστό που έχει και η ομάδα ανέβει κιάλο επίπεδο δεν θα με χάλαγε καθόλου . όλοι οι καλοί χωράνε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά έχω την αίσθηση οτι ο Τιγρης δεν θα ψηθεί για θέση κομπάρσου στην ΑΕΚ....ίσα ίσα θα περιμένει πιθανή αποτυχία τις πρώτες αγωνιστικές για να παίξει με τους όρους του το παχνίδι(Έτσι τουλάχιστον σκέφτονται οι επιχειρηματίες....).Μακαρι να με διαψεύσει και να τα σκάσει για Κάτσου να σταματήσουν και οι γκρίνιες και όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ένα έχω να πώ ~! Είσαι ο Τίγρης και θέλεις να δείξεις ότι είσαι Large, ότι είσαι ΑΕΚΑΡΑ , ότι βοηθάς την ομάδα και ότι έαν μπεις και έσυ μέσα και κάνεις κουμαντο όλα θα άλλαξουν. Τότε άντε κάνε δώρο τον Κατσουρ στην ΑΕΚ , χώσε και μερικά φράγκα στην ερασιτεχνική και πες έαν με θέλετε εγώ εδώ είμαι και έχω πολλά να δώσω ακόμα (λέμε τώρα.... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 μηνα τωρα, ακομα ασχολειστε με τον γατουλη?

 

Στο καλο και να μας γραφει, δεν θα ερθει γιατι θελει να κανει κουμαντο αυτος και οχι ο Νικολαιδης και οι λοιποι συνεργατες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ένα έχω να πώ ~! Είσαι ο Τίγρης και θέλεις να δείξεις ότι είσαι Large, ότι είσαι ΑΕΚΑΡΑ , ότι βοηθάς την ομάδα και ότι έαν μπεις και έσυ μέσα και κάνεις κουμαντο όλα θα άλλαξουν. Τότε άντε κάνε δώρο τον Κατσουρ στην ΑΕΚ , χώσε και μερικά φράγκα στην ερασιτεχνική και πες έαν με θέλετε εγώ εδώ είμαι και έχω πολλά να δώσω ακόμα (λέμε τώρα.... )

 

Δεν μας ειχε κανει δώρο τον Λυμπε αυτος ειχε μπει εγγυητης για το συμβολαιο του.Δεν θυμαμαι αν το πληρωνε κι ολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παεί και ο Δέλλας. Καλός παίχτης ήταν άλλα πλέον δεν ήταν και αυτός για πολλά ! Καλή τύχη όπου και να πάει ! ;Αντε να κάνουμε καμιά μεταγραφή της προκοπής ακόμα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me Μαιστοροβιτς και Παπασταθόπουλο να έχουν καπαρώσει τις θέσεις βασικών από τωρα και τον Αλεξόπουλο υγιή και όπως ακουγεται σε καλή κατάσταση ο Δελλάς που έχει κάθετη πτώση στην απόδοση του και πλεόν είναι πολύ αργός ζήτημα ήταν να έπαιζε 5-10 παιχνίδια και με το συμβόλαιο του περίπου στις 450 χιλ νόμίζω ότι τα έβαλαν κάτω και δεν τους έβγαινε. Ασε που ο Δελλάς είναι για σύστημα 5-4-1 με 3 κεντρικούς αμυντικούς και όχι για το 4-3-3 που θέλει να παίξει ο Δώνης.

Καλά έκαναν φτάνει να πάρουν 2 μπάκ καλά και όχι αυτούς που έχουμε τώρα....Και δεξία και αριστερά. Καλά για αριστερά δεν το συζητάω αλλά και δεξία με Γεωργέα , Ραμος και Κουτρουμανο δεν είμαι και πολύ σίγουρος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...