Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά ο Λύμπε γιατί έφυγε ? Εγώ αν και παοκτσής τον πήγαινα πάντα σαν παίχτη. Είναι ότι πιο ύπουλο με την καλή έννοια υπάρχει για επίθεση.Εξυπνος ποδοσφαιριστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κάθεστε και κρίνεται σαν να είστε οι μεγαλύτεροι παράγοντες του ελληνικού ποδοσφαίρου μια διοίκηση που ανέλαβε την ΑΕΚ οπως ήταν και την έφτασε μέσα σε 4 χρόνια να ρίχνει 4άρες και να νικάει για πρώτη φορά στο ΤσουΛου.... Συνιδιτοποιήστε( δεν ξέρω πως γράφετε) το γεγονός οτι αν δεν ήταν ο Ντέμης και η παρέα του τώρα θα κοιτάγαμε να πάρουμε τον Μεθενίτη ή τον Αμπού Ελ Ελά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε kosma ο ανθρωπος ειδε και αποειδε....μια το πρωταθλημα και πως κριθηκε μια το γεγονος πως η ομαδα δεν προστατευτηκε στα play-off...παιρνω τα μπογαλακια μου και φευγω σου λεει.Ασε που δεν μπορεις να κανεις προπονηση 33 χρονων ανθρωπος σε χωραφι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά το νούμερο είναι μικρό. Εαν δεν φέρουν όνομα μεγάλο για αμυντικό χαφ και να φτίαξουν λίγο τον κόσμο προκοπή δεν θα κάνουν. Περσι έφεραν τον Ριμπο και πήγαν τα διαρκείας στα 25000.Φέτος τίποτα....και ο κόσμος έχει ξενερώσει....

+ και ότι τα διαρκείας είναι ακριβά έχω την γνώμη....(Το όλυμπιακό στάδιο είναι τεραστιο θα μπορούσαν να κάνουν μια πιο καλή εμπορική πολιτική.... έχουμε και ακρίβεια ρε παιδιά ! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθεστε και κρίνεται σαν να είστε οι μεγαλύτεροι παράγοντες του ελληνικού ποδοσφαίρου μια διοίκηση που ανέλαβε την ΑΕΚ οπως ήταν και την έφτασε μέσα σε 4 χρόνια να ρίχνει 4άρες και να νικάει για πρώτη φορά στο ΤσουΛου.... Συνιδιτοποιήστε( δεν ξέρω πως γράφετε) το γεγονός οτι αν δεν ήταν ο Ντέμης και η παρέα του τώρα θα κοιτάγαμε να πάρουμε τον Μεθενίτη ή τον Αμπού Ελ Ελά.

 

Στο Τσου Λου πρίν τον Ντέμη έκανε πολλές νίκες που είχαν κουφάνει πολλές φορές ολόκληρη την Ευρώπη, την ίδια στιγμή που ο γαύρος όταν έπαιζε Ευρώπη δέν προλάβαινε να μετράει πόσα μπαλάκια μαζεύει.

Τώρα πάμε να γίνουμε χειρότεροι απ'αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Τσου Λου πρίν τον Ντέμη έκανε πολλές νίκες που είχαν κουφάνει πολλές φορές ολόκληρη την Ευρώπη, την ίδια στιγμή που ο γαύρος όταν έπαιζε Ευρώπη δέν προλάβαινε να μετράει πόσα μπαλάκια μαζεύει.

Τώρα πάμε να γίνουμε χειρότεροι απ'αυτόν.

 

10/08/94

ΑΕΚ-Ρέιντζερς 2-0

24/08/94

Ρέιντζερς-ΑΕΚ 0-1

21/10/92

ΑΕΚ-Αϊντχόβεν 1-0

13/08/02

ΑΠΟΕΛ-ΑΕΚ 2-3

28/08/02

ΑΕΚ-ΑΠΟΕΛ 1-0

7/08/03

ΑΕΚ-Γκρασχόπερς 3-1

 

Αυτες ειναι οι νικες της ΑΕΚ στο Τσαμπιονς Λιγκ προ Ντεμη...

Τωρα αν μου πεις με ποιες μιλαγε ολη η Ευρωπη, εγω παω πασο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εκτός απο τον ΜΕΓΑΛΟ Βενετίδη για αριστερό μπακ ποιοι παίζουν???Γενικά η θέση είναι λίγο δύσκολη και η αίσθησή μου είναι οτι θα καλυφθεί απο παίχτη στύλ Ramos.Τρεχαντίρι δηλαδή,μικρό,φθηνό και ξένο.Και στη θέση του αμυντικού χαφ βλέπω να γίνεται η όποια υπέρβαση....δεν νομίζω ότι θα πάρουμε Μπασινά πάντως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εκτός απο τον ΜΕΓΑΛΟ Βενετίδη για αριστερό μπακ ποιοι παίζουν???Γενικά η θέση είναι λίγο δύσκολη και η αίσθησή μου είναι οτι θα καλυφθεί απο παίχτη στύλ Ramos.Τρεχαντίρι δηλαδή,μικρό,φθηνό και ξένο.Και στη θέση του αμυντικού χαφ βλέπω να γίνεται η όποια υπέρβαση....δεν νομίζω ότι θα πάρουμε Μπασινά πάντως....

 

Όσον αφορά το αριστερό μπάκ θα πάρουμε μάλλον κανα πιτσιρίκι, μιας και προορίζεται και ο γεωργέας για εκεί. Στο θέμα του αμυντικού χάφ πιστεύω και ελπίζω οτι δεν θα γίνει μεταγραφή, θα δώσει πολλές ευκαιρίες στον Γκέντζογλου που θα παίζει είται με τον Ρίκκα είται με τον Ενσαλίβα. Όπως και στην επίθεση δεν θα πάρει άλλον γιατί έχουμε την παιχτάρα τον Παυλή, αν και δεν τον βλέπω να κάθεται και πολύ με τέτοιες εμφανίσεις που κάνει στην Εθνική Νέων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον περιμένουν τον Μπασινά....Και όσο δεν υπογράφει αλλού τόσο ανυσηχώ περισσότερο....

 

Eγώ προτιμώ τον Σάββα και ας μην παίζει καλά. Θέλω ρε γαμότο μια φορά η ΑΕΚ να βασιστεί στα δικά της παιδιά. Γιατί να μην παίζει ο Παυλής? Το παιδί είναι ο νέος Ντέμης δεν πρέπει να τον χάσουμε. Ο Ταχτσίδης είναι ικανότατος όπως και ο Κουτρουμάνος, αυτοί πρέπει να πάρουν ευκαιρίες όπως και ο Χετεμάι να κατεβάσουμε το όριο ηλικίας και άντε πιάστε τα πιτσιρίκια μετά με την όρεξη που θα έχουν για μπάλα. Ενώ όταν ο Μπασινάς θα έρθει για τα τελευταία του ένσημα τί θα τον νοιάζει αν θα πάρουμε τα ντέρμπι? Το εκκατομυριάκι του να πάρει και τέλος. Πιστεύω πως ο Δώνης θα τα πάει καλά και θα στείσει έξυπνα την ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...