Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ειδα τα διαρκειας του βαζελου πιο φτηνα απο τα δικα μας αλη8εια εχουμε τοσο καλυτερη ομαδα απο τον βαζελο?

Εγω παντως θα το σκεφτω αν θα ανανεωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα έπρεπε τις εκπτώσεις να τις έκαναν μετά τον 1 χρονό και όχι μετά από 3 .Και εγώ δεν θα ανανεώσω μάλλον φέτος αλλά για άλλους λόγους (αγορά αυτοκινήτου)έχω και την γυναικά μου μαζί και πάει το budget στα 1000euros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και Πειραιώτης,είμαι ΑΕΚ από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου...:-D

 

Λοιπόν,με τις μεταγραφές ποτέ δε ξέρεις πώς θα σου βγει αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι κινήσεις γίνονται..Θα δούμε...

 

Είδα και τον Scocco σε κάτι βιντεάκια στο youtube..Καλός είναι αλλά όσο είδα δε με ενθουσίασε...Θα δούμε κι εδώ...

 

Πάντως σε σχέση με πέρυσι έχω την εντύπωση ότι έχουν πέσει αρκετά περισσότερα λεφτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα κανεις???

περσι για να ριξουμε ενα μυριο για ενα παικτη επρεπε να εχει παιξει εθνικη βραζιλιας και πανω...και παλι το σκεφτομασταν, προσπαθουσαμε να ριξουμε την τιμη, δεν τα καταφερναμε και δηλωναμε και οτι δεν αξιζε τα λεφτα του...

 

φετος για καποιο λογο ΕΧΟΥΝ πεσει πολλα λεφτα <<σε σχεση με τις προηγουμενες 3...>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρου... : Επιπλέον, όταν είπα στη γυναίκα μου ότι θέλω να επιστρέψω στην Μπόκα, μου είπε ''ξέχασέ το'', γιατί είναι οπαδός της Ρίβερ". Μιλάμε για τον μεγαλύτερο αιδοιοείλωτα όλων των εποχών!

 

Θα έλεγα οτι η γυναίκα του τρώει 10 Μπότους στην καθισιά της. Δεν φταίω εγώ που δεν έρχομαι ακόμα, Αρου! για πάντα Μπόκα στην καρδιά, και καλά, του χρόνου σας έρχομαι.

Τι να του πεί δηλαδή; την αλήθεια; οτι 800 χιλιάρικα το χρόνο, όχι απο τη Μπόκα... ούτε απο την Τσέλσι που τα σκορπάει για πασατέμπους, δεν μπορεί να πάρει. Το πολύ 300 θα παιρνε τώρα απο Αργεντινούς, (και αν χώραγε στα πλάνα του προπονητή. δυσκολα). ισως του λέγανε ελα παιξε οσο αντέχεις και το Δεκέμβρη συζητάμε για τις ακαδημίες :lol:

 

 

Το ίδια και οι ΚατσουροΜπασινάδες, 2 χρόνια τώρα, βαρέθηκα τα παρακάλια. Τι περιμένουν; να τους πάρουν την άδεια επαγγέλματος λόγω ηλικίας οι Ιβηρες, ή καμια πρόταση απο Σκολάρι; για να έρθουν εδώ με τουπέ να ζητάνε ενα μύριο ακατέβατο, γιατι "πρωταθλητή Ευρώπης παίρνεις, το καλό πληρώνεται" :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά, αλλά πλησιάζει το τέλος του μήνα κι αρχίζει η προετοιμασία. Και πρέπει να είναι όλο το ρόστερ έτοιμο. Όχι όπως πέρυσι και πρόπερσι που έψαχναν παίκτες ενώ είχε αρχίσει η ομάδα να παίζει ρποκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ. Ελπίζω μέσα στη βδομάδα, να αποχωρήσουν όσοι είναι για "ξου", να δοθούν οι δανεικοί, να αποκτηθούν κόφτης, δύο ακραία μπακ, ένα σέντερ μπακ, ένας τερματοφύλακας, κι ο Κλάζνιτς. Αν μπορέσει ο Νικολαίδης να ΄φερει αυτόν τον παίχτουρα στην ΑΕΚ, τότε θα δει και τα διαρκείας να φεύγουν. Αλλιώς δεν βλέπω να πιάνει φέτος ούτε τα 17.000 που είχε πρόπερσι! Σε εναλλακτική θα έλεγα Νέρι Καρντόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμυντικό χαφ που να φυσάει και να κάνει την διαφορά χρειαζόμαστε και ενα αριστερό μπάκ ρεζέρβα γιατί ο Αρου θα μείνει έτσι οπως πάει το πράγμα. Και εφόσοσν μείνει θα παίξει κιολάς ....Αλλα πόσο σκατά να τα πάει φέτος? Δεν μπορεί ρε δεν έχει εγωισμό ? θα παίξει....

Στισ υπόλοιπες θέσεις είμαστε οκ....Ας τα σπρώξουν χοντρά για να φέρουν κατι καλό....

Μπασινάς καλός αλλά όχι για 3ετε2 κλειστό με 1μυριο.το αμυντικό χαφ πρέπει να τρέχει μετά απο 2 χρόνια τι θα τον κανουμε ? Ας πάνε να δώσουν και να φέρουν τον Καρντόζο .Αφήσαν και τον ασουνσαο που ήταν τρομερός και δεν τον πήραν έλευθερο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι παναθηναικος, και θα ηθελα να κανω ενα σχολιο για την ΑΕΚ. γνμωμη μου ειναι οτι η αεκ δεν εχει την δυναμικη να τραβηξει παικτες. δεν μπορει δηλαδη να μπει και να διεκδικησει εναν παικτη απο ΠΑΟ και ΟΣΦΠ.Εκτος βεβαια αν αυτος ο παοκτης ειναι αεκτζης πχ κατσουρανης. Ενα αλλο θεμα επισης ειναι το μπατζετ με 7 εκατομυρια ευρω

δεν μπορεις να χτυπησεις ΟΣΦΠ και ΠΑΟ . θα μου πειτε οτι τα μπατζετ δεν παιζουν μπαλα οκ δεκτο. αλλα οπως και να το κανουμε το οικονομικο ευρος παιζει μεγαλο ρολο. Αυτα δεν τα λεω για να σας μπω στην μυτη μια απλη κουβετνα κανουμε Καλμερα σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι με την διαφορά στα μπάτζετ που αναφέρεις η ομάδα πήρε το πρωτάθλημα στο χορτάρι και έριξε και 4 για πλάκα στο γαύρο με βασικούς τον Ράμος και τον Μπούρμπο. Αυτό που λείπει στην ΑΕΚ είναι η....βρώμα. Αν δεν μπεις μέσα στα σκατά και αν δεν στήσεις πρωτάθλημα στο παρασκήνιο δεν το παίρνεις από το θείο.

 

Επιπλέον αν σου φαίνονται λογικές οι κινήσεις των 2 αιωνίων απλά έχουμε διαφορετική αντίληψη. 2 μύρια για τον Κλέιτον ΔΕΝ τα δώσαμε γιατί δεν ήταν αυτή η αξία του παίχτη, πόσο δε μάλλον 4 μύρια για έναν παίχτη που έχει παίξει μισό πρωτάθλημα όλο και όλο σε ομάδα της πλάκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε και τα 2, κατι για τον Χριστοδουλοπουλο...δεν λεω ωραιος παικτης, αλλα μηπως υπερβολικο το ποσο?

 

Ενταξει εκει βεβαια παιζονται και αλλα, Ο ΠΑΟΚ υπεγραψε και συμφωνια με εταιρια του Βγενοπουλου για χορηγια.

 

Ειναι πολλα τα λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν εχεις λεφτα παρατα, επεισης αμα εχεις λεφτα και τα χαλας ασκοπα επεισης παρατα τα.Και μετα λεμε γιατι το παιρνει ο γαυρος.Αν και πιστευω οτι η ΑΕΚ δεν εχει και την τεραστια διαφορα στα λεφτα που παρουσιαζουν δεν ειδα τον παναθηναικο να παιρνει Αιμαρ ουτε τον ολυμπιακο τον Κλασνοτσ που σκατα πηγαν τα δισεκατομμυρια του γαυρου και του βαζελου δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο γκρινια...υπομονη εχετε? Περιμεντε να δουμε τα πρωτα παιχνιδια και μετα αρχιζουμε ομαδικα την γκρινια.

ρε συ νυχτολυκε ειναι εξοφθαλμο αυτο το πραμα, κετρο και αμυνα ανυπαρκτα, που παμε ετσι. καλα τι σκατα σκεφτοντε? αυριο αρχιζει η προετοιμασια δεν επρεπε να εχει συμπληρωθεί το ροστερ? θα κανουν παλι την ιδια μαλακια που κανουν τοσα χρονια θα παρουνε τελευταια μερα των μετεγραφων κανα δυο τελειωμένα παλικαρια ισα ισα να εχουμε παιχτες +2, οι οποιοι θα εχουν χασει προετοιμασια, θα ειναι ντεφορμε και χιλια δυο σκατα. Αν θα παιξουν θα παιξουν απο γεναρη και αυτα κανα δυο μετρια ματς και τον μαιο θα τους διωξουμε για να κανουμε δηθεν ξεσκαρταρισμα.. ΕΛΕΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...