Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε όοοχι και team manager ο Μάκαρος. Για την θεσούλα αυτή προορίζονται κάποιοι από τος εξαίρετους πρώην προέδρους της αεκ, όπως ο Πατρικ κομνηνός, ο Αλέξης Κούγιας, ο Λάκης Νικολάου και δεν θυμάμαι ποιοι άλλοι. Ο Μάκαρος ετοιμάζεται να είναι ο επόμενος που θα εισέλθει με πακτωλό χρημάτων στο νέο πολυμετοχικό σχήμα, μαζί με άλλους μεγάλους ευεργέτες της ομάδας, όπως ο Μιχάλης Τροχανάς, ο Ιωάννης Καρράς, ο δεν θυμάμαι το μικρό του Γιδόπουλος, και άλλοι. Του χρόνου το μπάτζετ των μεταγραφών μας θα φτάσει χαλαρά τα 850 εκατομμύρια ευρώ. Τα χρόνια της δόξας έρχονται,αδέρφια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έρχονται ένδοξες μέρες αδέρφια! Ο μαρμαρωμένος βασιλιάς θα ξανάρθει. Ο καιρός γαρ εγγυς.

 

Αφού πηγές μου αναφέρουν ότι μετά από το τηλεφώνημα του Μελισσανίδη, ο Ντέμης δέχτηκε τηλεφώνημα από τους Ελ, οι οποίοι θέλουν να επενδύσουν κι αυτοί στη νεα διαπλανητική υπερδύναμη που γεννιέται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
...ο δεν θυμάμαι το μικρό του Γιδόπουλος...

 

Ιεροσυλία. Ξεχνιέται ο Στράτος; Τς, τς...

 

Αφού πηγές μου αναφέρουν ότι μετά από το τηλεφώνημα του Μελισσανίδη, ο Ντέμης δέχτηκε τηλεφώνημα από τους Ελ, οι οποίοι θέλουν να επενδύσουν κι αυτοί στη νεα διαπλανητική υπερδύναμη που γεννιέται.

 

Μην ψαρώνεις, θα τους εμποδίσουν οι Νεφελίμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο Μελισσανίδης πριν 4 χρόνια δεν έδινε 3-4 εκατομμύρια για να αγοράσει όλες τις μετοχές και τώρα δίνει 70 εκ. για το 50% ;

 

Ή μας δουλεύει ή ο Ντέμης είναι ο μεγαλύτερος μανατζερ στην ιστορία της ανθρωπότητας αφού κατάφερε να αυξήσει την αξία της εταιρείας του 3500 % σε 4 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε όοοχι και team manager ο Μάκαρος. Για την θεσούλα αυτή προορίζονται κάποιοι από τος εξαίρετους πρώην προέδρους της αεκ, όπως ο Πατρικ κομνηνός, ο Αλέξης Κούγιας, ο Λάκης Νικολάου και δεν θυμάμαι ποιοι άλλοι. Ο Μάκαρος ετοιμάζεται να είναι ο επόμενος που θα εισέλθει με πακτωλό χρημάτων στο νέο πολυμετοχικό σχήμα, μαζί με άλλους μεγάλους ευεργέτες της ομάδας, όπως ο Μιχάλης Τροχανάς, ο Ιωάννης Καρράς, ο δεν θυμάμαι το μικρό του Γιδόπουλος, και άλλοι. Του χρόνου το μπάτζετ των μεταγραφών μας θα φτάσει χαλαρά τα 850 εκατομμύρια ευρώ. Τα χρόνια της δόξας έρχονται,αδέρφια!

 

Oooxi ο Μακάρος είναι μια χαρά θα ξαναφτιάξει και τους Θρακομακεδόνες ....

Για τη θέση του γενικού προορίζεται ο συνεργάτης του Ρέστη ο αλησμώνητος Πέτρος Σταθης ...Αυτό τα λέει όλα....

Παντώς είναι μια καλή πιέση προς την ομάδα Νικολαίδη να βάλουν περισσότερα και να δούμε καλύτερα πράγματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιεροσυλία. Ξεχνιέται ο Στράτος; Τς, τς...

 

έχεις δίκιο. Θα αυτομαστιγωθώ δημόσια, την κυριακή το πρωί στις 10, στην πλατεία αριστοτέλους. Να είστε όλοι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα τρίτοι με τον Ντέμη, παρά πρώτοι με τον "τίγρη"....Μακριά και αγαπημένοι....Εκτός πια και αν έχει αλλάξει μυαλά....τι να τον κάνω για πρόεδρο από τη στιγμή που θέλει γήπεδο στην Ν.Φιλαδέλφεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Από τη μία ο Μελισανιδης δεν έχει δείξει καλά δείγματα γραφής στο πέρασμα του. Ηρθέ πουλήσε και μετά σφυράγε αδιάφορός μέχρι τώρα που προφανώς είδε κάτι ενδιαφέρον....Από την άλλη ο Ντέμης και οι υπόλοιποι μέτοχοι έκαναν μια πολύ καλή δουλεία όσο αφορά την οργάνωση της ομάδας και την επανέφεραν σε μία καταστασή διοικητικά άριστη.Αλλά δεν επένδυσαν τα χρήματα που ο κόσμος της ΑΕΚ θέλει να δεί.Προπονητικό και κυρίως παίχτες κλάσης Ελλήνες και ξένους. Σε αυτό τον τομέα είμαστε πίσω και αυτό φαίνετε στον τρόπο που παίζει μπάλα η ομάδα.Εχεί ταβάνι αλλά δεν είναι πολύ ψηλό. Εαν οι παρόντες μέτοχοι φανούν διαθετιμένοι να δώσουν χρήμα σε βασικούς τομείς που χρειάζεται η ομάδα τότε δεν χρείαζεται κανένας γιατί πολύ απλά δεν τους λοίπουν τα χρήματα....Εαν δεν θέλουν να έπενδυσουν όσα χρείαζονται για την ομάδα ας κάτσουν στο ίδιο τράπεζι να κουβεντιάσουν με τον Τιγρη τι μπορεί να γίνει για το καλό της ομάδας. Παντως δεν πιστεύω πως όλοι αυτοί οι ανθρωποι μπορούν να συνεργαστούν αρμονικά στην ομάδα . Μελλίσαννίδης και Ρεστης θέλουν να φαίνονται προς τα έξω και μάλιστα πολύ ενώ οι μέτοχοί της ΑΕΚ καθόλου. γιαυτο και έχουν τον Ντέμη μπροστά και μόλις που ακούγεται ο Κανελόπουλος.

 

Οσο για το γήπεδο τώρα που υπάρχει το φιλέτο του ΟΔΔΥ και τα διαρκείας στα 25000 δεν νομίζω να θέλει κανένας γήπεδο στη Ν.Φιλαδέλφεια. Αμα φέρει κανα κράχτη πάλι θα τρέχουμε για διαρκεία όλοι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τις βλέπετε τις μέχρι τώρα μεταγραφές ? Σιγούρα βέβαια θέλουμε δεξί-αριστερό μπακ και όπωσδήποτε ένα καλό αμυντικό χαφ αλλά πιστεύω πως αυτοί που έχουν έρθεί τώρα έχουν να δώσουν κάτι παραπάνω.Θα ήθελα να έβλεπα και κάνεναν Ελλήνα στην ομάδα αλλά οι 3-4 παίχτες που αξίζουν να έρθουν στην ομάδα δεν αξίζουν σε καμία περιπτωση τα λεφτά που ζητάνε οι ομάδες τους.Αμα είναι να δώσεις 4 μυρια για Χριστοδουλόπουλο καλύτερα να φέρουμε κάποιον απέξω.Μας χάλασε ο Βlanco που τον πήραμε 1 και τώρα κάνει 3-4 για πλάκα ? Βέβαια όλα λαχείο είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ λέει πως "Οι τάσεις φυγής που δείχνει ο διεθνής μέσος από τη Μπενφίκα, δημιουργούσαν εδώ και καιρό συνθήκες επιστροφής του. Η σημαντική παράμετρος στην υπόθεση Κατσουράνη είναι πως ο παίκτης δεν επιθυμεί απλά να αποχωρήσει από τη Λισσαβώνα, αλλά να γυρίσει στην Ελλάδα. Οικογενειακοί λόγοι (το μοναδικό αίτιο, όπως έλεγε πριν λίγες μέρες για να παίξει ξανά στην εγχώρια Super League) φέρνουν τον «Κατσούρ» στο δρόμο της επιστροφής..."

Μου θυμίζει Σορεντίνο στην ανάποδη... Τον έναν τον πήρε η γυναίκα του και έφυγε, τον άλλον θέλει να τον φέρει πίσω.

 

Αμ ο άλλος ο μουνίκακας; Ο Αρού. Εδώ λέει "Το όνειρό μου ήταν πάντα να επιστρέψω στην Μπόκα και να τελειώσω την καριέρα μου εκεί. Αυτήν τη στιγμή η συγκεκριμένη επιθυμία μού έχει περάσει. Θα μου άρεσε να παίξω τα τελευταία μου χρόνια στην Ευρώπη. Επιπλέον, όταν είπα στη γυναίκα μου ότι θέλω να επιστρέψω στην Μπόκα, μου είπε ''ξέχασέ το'', γιατί είναι οπαδός της Ρίβερ". Μιλάμε για τον μεγαλύτερο αιδοιοείλωτα όλων των εποχών!

 

 

τελικά, τρίχα από μ**νί τραβάει καράβι, πλοίο, βαπόρι, υπερωκεάνιο, πετρελαιοφόρο, διαστημόπλοιο και ότι άλλο χρειαστεί. Ο Κατσουρ του χρόνου θα παίζει στην ΑΕΚ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...