Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Η ρήτρα του Κλέιτον ενεργοποιείται τον Ιούνιο και είναι 2 εκατομμύρια. Οπότε εσάς δε σας αφορά ούτως ή άλλως, αφού δίνεται λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αμα εχει ρητρα ο παιχτης δεν χρειαζεται να περιμενεις.Αν και νομιζω πως ειναι 1.8.Ο Ντεμης δεν εχει να τα δωσει ντουκου οπως ολες οι ομαδες με δοσεις ξεπληρωνει για αυτο και δινει τοσα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχει ρητρα ο παιχτης δεν χρειαζεται να περιμενεις.Αν και νομιζω πως ειναι 1.8.Ο Ντεμης δεν εχει να τα δωσει ντουκου οπως ολες οι ομαδες με δοσεις ξεπληρωνει για αυτο και δινει τοσα λεφτα.

 

Κι ο Τζίγγερ σε δόσεις πληρώνει, γι' αυτό είχε χάσει τη συμφωνία με τον Γκαλίτσιο.

Για τον Κλέιτον πάντως, μάλλον θα μείνει στο ράφι της Λάρισας, καθώς και τα λεφτά που ζητάει, δεν τα αξίζει και έχει και κόπανο manager.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το θέμα οι δόσεις ! Ο Κοκκάλης δεν είχε πρόβλημα να πληρώσει αλλά κατάλαβε ότι τον παίχτη τον έχει τάξει ο Πυλαδάκης στον Βγενόπουλο που είναι και συνεργάτες νομίζω όποτε δεν παίζει καμία συμφωνία ! Απλά περιμένουν να πάρει προπονητη ο βαζελός για να μην φανεί οτι κάνουν μεταγραφές μόνοι τους ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το θέμα οι δόσεις ! Ο Κοκκάλης δεν είχε πρόβλημα να πληρώσει αλλά κατάλαβε ότι τον παίχτη τον έχει τάξει ο Πυλαδάκης στον Βγενόπουλο που είναι και συνεργάτες νομίζω όποτε δεν παίζει καμία συμφωνία ! Απλά περιμένουν να πάρει προπονητη ο βαζελός για να μην φανεί οτι κάνουν μεταγραφές μόνοι τους ....

 

Διαφωνω αφου ο παιχτης εχει ρητρα και ηθελε να παει και στον Ολυμπιακο και ειχε και ο Κοκαλης τα λεφτα Ντουκου,τοτε δεν εχει κανεναν λογο στην μεταγραφη η Λαρισα δες περιπτωση sisic ,και να ηθελε να τον κρατηση ο Λεβαδιακος δεν μπορουσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 o Τίγρης 70 και η ομάδα Ντέμη. Χεστήκαμε στο Ευρώ ρε παιδιά.... Μάλλον πρέπει να προβληματιστεί ο Αμπράμοβίτς...Πολύ χρήμα ακούω αλλά μου φαίνετε πάλι για προπονητικό θα μιλάμε....

Και καλά ο ένας Πάπάς να φέρουμε κιάλον????

Οσό για την ΕΠΟ που δεν παρουσιαστηκε σήμερα στο διοικητικό συμβούλιο της Super Ligas όχι δεν πήρε γραμμή από τον ολύμπιακό....μην το πείτε πουθενα και μας κάνει καμία μήνυση ο Γκάγκάτσης ....

Για τον πρόεδρο του Λεβαδειακου δεν λέμε τίποτα γιατί αυτός δεν είναι κρυφη ! ειναί δηλωμένος ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνα γειά σου. Έρχεται ο τίγρης με τα 70 μύρια. Θα αγοράσει φούλ εντεκάδα παπάδες και αρχιμανδρίτες. Θα χτίσει το στάδιο "Αγιά Σοφιά" στη Ν. Φιλαδέλφεια. Και τέλος θα αγοράσει και τον ολυμπιακό να τον κάνουμε υποκατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά πρίν αρκετούς μήνες,είχε πεθάνει στο οάκα ένας οπαδός της αεκ.Δέν θυμάμε απο τι πέθανε,δέν είχα ακούσει και πολλά,μόνο ότι ήτανε ακροατής του sporfm.Είχα ακούσει να λένε συλληπητήρια στην εκπομπή του βασίλη του γερασίμου,άλλα δέν είπανε όνομα.(σίγουρα θα το είπανε,άλλα εγώ άνοιξα αργά το ραδιόφωνο).

Γνωρίζει κανείς ποιός ήτανε; (ο βασιλάκης απο καματερό έχει να πάρει τηλέφωνο μήνες τώρα,προς τα εκεί πάει το μυαλό μου).

 

λίγο offtopik,άλλα τώρα το θυμήθηκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνα γειά σου. Έρχεται ο τίγρης με τα 70 μύρια. Θα αγοράσει φούλ εντεκάδα παπάδες και αρχιμανδρίτες. Θα χτίσει το στάδιο "Αγιά Σοφιά" στη Ν. Φιλαδέλφεια. Και τέλος θα αγοράσει και τον ολυμπιακό να τον κάνουμε υποκατάστημα.

 

Και ξέρεις ποιον θα πάρουμε για team manager ? Ton Μακή Ψωμιάδη!(Γιος Παπα/ψάλτη)!:lol:

 

Φίλέ Bouga ούτε εγώ θυμάμαι το όνομα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...