Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κανονίστε εσεις να πάρετε το κύπελλο απο τον Κόκε, γιατι τελειώνει η σαιζόν. δεν εχει άλλες διοργανώσεις.

Δεν θα ειναι ωραίο να τελειώσετε τη χρονιά χωρις ούτε μία πρωτιά.

 

Τι να τους πει και ο Κόκε...

Άμα έχεις καλό δικηγόρο, δεν φοβάσαι χάρο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το σχολιο σου, υποθετω πως εισαι Ολυμπιακος.

 

Το αστειο ξες ποιο ειναι? Οτι εμεις δεν υποβαθμιζουμε τον Ολυμπιακο και τον θεωρουμε μεγαλη ομαδα, αλλα αμα πας στο αντιπαλο θρεντ του Ολυμπιακου και διαβασεις καποια ποστ, θα δεις πως υποβαθμιζετε η ΑΕΚ απο οπαδους του Ολυμπιακου, κατι το οποιο υποδηλωνει ποσο κομπλεξικοι ειναι μερικοι.

 

Εγώ προσωπικά ποτέ δεν υποβάθμιζ την αεκ ώς ομάδα. Αλλά με τα τεέυταία καραγιοζιλίκια περί ηθικών προταθλήτών. Αεκ βραβευει αεκ ως προταθλήτρια κλπ, όλα αυτα΄σε προκαλούν να την υποβαθμίσεις. Αλήθεια, εσυ συμφωνείς με όλα αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι διάφοροι επώνυμοι, πχ. Νικολαϊδης, Κόκκαλαίοι, Ριβάλντο, Δρόσος, Δέλλας, Τζόλε, κλπ, σήμερα είναι, αύριο δεν είναι. μεθαύριο ξανα είναι..

οι περιπτώσεις Μπάγεβιτς, Ιωαννίδη, Λεμονή, κ.α. κάτι διδάσκουν.

 

 

οι 25.000 που γέμισαν ενα γήπεδο για να πανυγηρίσουν τη μεγάλη επιτυχία των δικηγόρων της ΠΑΕ, τη νίκη στο CAS.

Αυτό ειναι Καραγκιοζιλίκι.

 

Δεν χρειάστηκαν καμιά βοήθεια, την κατάφεραν μιά χαρά μόνοι τους την υποβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε και οι 25,000 που λες πήγαν και πανηγύρισαν 1 φορά. Η ΑΕΚ έχει κάνει 10 "φιέστες", μέχρι και στο μπάσκετ έκαναν απονομή παιχτών του ποδοσφαίρου :lol:

 

Κοντομάνικα, μπλούζες, δε ξέρω και γω τι άλλο, παντού εικονικά πρωταθλήματα. Αμφιβάλλω αν όντως είχε πάρει πρωτάθλημα αν θα το πανηγύριζε τόσο(!)

 

Αυτό δεν είναι μέγα καραγκιοζιλίκι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΕΚ έχει κάνει 10 "φιέστες", μέχρι και στο μπάσκετ έκαναν απονομή παιχτών του ποδοσφαίρου
Φιεστα λες την απονομη του Μπλανκο ως προτου σκορερ στο πρωταθλημα ή που βραβευσαν το Ζήκο για την προσφορα του στην ΑΕΚ????
Άντε και οι 25,000 που λες πήγαν και πανηγύρισαν 1 φορά
Και αυτοι οι 25.000 που πηγαν τι πανηγυρισαν?το 1-1 με την Βιτεσε? :-) παρτυ θα κανει ο Κοκε και ο Χαβιτο....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι διάφοροι επώνυμοι, πχ. Νικολαϊδης, Κόκκαλαίοι, Ριβάλντο, Δρόσος, Δέλλας, Τζόλε, κλπ, σήμερα είναι, αύριο δεν είναι. μεθαύριο ξανα είναι..

οι περιπτώσεις Μπάγεβιτς, Ιωαννίδη, Λεμονή, κ.α. κάτι διδάσκουν.

 

 

οι 25.000 που γέμισαν ενα γήπεδο για να πανυγηρίσουν τη μεγάλη επιτυχία των δικηγόρων της ΠΑΕ, τη νίκη στο CAS.

Αυτό ειναι Καραγκιοζιλίκι.

 

Δεν χρειάστηκαν καμιά βοήθεια, την κατάφεραν μιά χαρά μόνοι τους την υποβάθμιση.

 

Εγώ θα χερόμουνα να το πέρνατε εσείς το προτάθλημα μια φορά να γίνει μάθημα στην ηλιθεια διοίκηση μας, αλλά γνώμη μου είναι ότι δεν το αξίζατε. Όσο για την ένσταση ήταν απόλιτα λογικό να το πάρει το παιχνίδι ο ολυμπιακός. Υπάρχουν κανόνες. Επειδή πλησι=ίασε η αεκ το προταθλημα θα τα μηδενίσουμε όλα; Ελπίζω του χρόνου να το πάρετε το προτάθλημα (ειδικά αν κρατήσουμε τον Σεγκουρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι διάφοροι επώνυμοι, πχ. Νικολαϊδης, Κόκκαλαίοι, Ριβάλντο, Δρόσος, Δέλλας, Τζόλε, κλπ, σήμερα είναι, αύριο δεν είναι.

 

Aφού πρώτα τινάξουν όλο τον αθλητικό κόσμο στον αέρα.

Για τον Ριβάλντο διαφωνώ ανήκει στην δεύτερη κατηγορία ο άνθρωπος είναι απο τους μεγαλύτερους δασκάλους ποδοσφαίρου και θα παραμείνει ακόμα και άν κρεμάσει τα παπούτσια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Ριβάλντο διαφωνώ ανήκει στην δεύτερη κατηγορία ο άνθρωπος είναι απο τους μεγαλύτερους δασκάλους ποδοσφαίρου και θα παραμείνει ακόμα και άν κρεμάσει τα παπούτσια του.

 

Νομίζω κανείς δεν διαφωνεί στο ότι είναι τεράστιο μέγεθος ποδοσφαιρικά ο Ριβάλντο. Ακόμα και τώρα που δεν πάει πολύ καλά βλέπουμε ότι κάνει μεγάλη διαφορά σε μερικά παιχνίδια.

Μόλις τελειώνουν οι αγώνες ξεκινάει τις μ@λ@κίες και τα χαλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ειναι η αληθεια και οχι θεμα κομπλεξισμου το εχεις σκεφτει? δε το λεω ειρωνικα, αλλα μια ζωη τριτη ομαδα ειναι στην Ελλαδα και στην Ευρωπη τα παει χειροτερα απο τον Ολυμπιακο ακομα και στο ΟΥΕΦΑ.. Αν εχω αδικο καπου, πες μου

 

Κοιτα, τα τελευταια χρονια η αληθεια ειναι οτι στην Ευρωπη δεν εχει καταφερει η ΑΕΚ να κανει κατι το τρανταχτο, περα του περσινου Τσου-λου, που πηγε πολυ καλα για πρωτη φορα στα χρονικα.

Αλλα να σου θυμισω οτι και ο Ολυμπιακος περαν της φετινης πολυ καλης πορειας δεν εχει να επιδειξει τιποτα το αξιοζηλευτο.

 

Το αν ειναι οπως λες μια ζωη τριτη ομαδα στην Ελλαδα, διαφωνω οριζοντιως, καθετως και πλαγιως.

Εχω ξαναπει οτι σχεδον ολοι μου οι φιλοι ειναι γαυροι, σχεδον ολοι κουβαλανε τον ιδιο κομπλεξισμο απεναντι σε ολες τις ομαδες με καποιους εδωμεσα στο ινσομνια, αλλα εχω και λογικους φιλους (παλι καλα), που μιλανε με σεβασμο για καθε ομαδα.

 

Αν παρατηρησεις, μερικοι δεν εχουν καν τα κοτσια να γραψουν κατι το πολυ βασικο, πχ "η ΑΕΚ", ή "ο Παναθηναικος".

Και δεν τους βαζω ολους στο ιδιο τσουβαλι, αλλα 6/10 ειναι ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κανείς δεν διαφωνεί στο ότι είναι τεράστιο μέγεθος ποδοσφαιρικά ο Ριβάλντο. Ακόμα και τώρα που δεν πάει πολύ καλά βλέπουμε ότι κάνει μεγάλη διαφορά σε μερικά παιχνίδια.

Μόλις τελειώνουν οι αγώνες ξεκινάει τις μ@λ@κίες και τα χαλάει.

 

Μπά γιατί δέν έχει δίκιο σε αυτά που λέει?

Οτι είναι βρώμικος ο πρόεδρος σας είναι κάτι που κατα βάθος το ξέρει ακόμα και ο φανατικότερος απο τους οπαδούς σας, αλλά θυμάται τα μαύρα χρόνια της ομάδας του επι Νταιφά, Σαλιαρέλη και δέν τολμάει να βγάλει άχνα. Προτιμάει τα πληρωμένα πρωταθλήματα αλλά τα απίστευτα καραγκιοζιλίκια τόσα χρόνια του Ολυμπιακού στην Ευρώπη τα περνάει στα ψιλά.

Και κάτι άσχετο Ολυμπιακός και Καβάλα πού κολλάνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, τα τελευταια χρονια η αληθεια ειναι οτι στην Ευρωπη δεν εχει καταφερει η ΑΕΚ να κανει κατι το τρανταχτο, περα του περσινου Τσου-λου, που πηγε πολυ καλα για πρωτη φορα στα χρονικα.

Αλλα να σου θυμισω οτι και ο Ολυμπιακος περαν της φετινης πολυ καλης πορειας δεν εχει να επιδειξει τιποτα το αξιοζηλευτο.

 

Το αν ειναι οπως λες μια ζωη τριτη ομαδα στην Ελλαδα, διαφωνω οριζοντιως, καθετως και πλαγιως.

Εχω ξαναπει οτι σχεδον ολοι μου οι φιλοι ειναι γαυροι, σχεδον ολοι κουβαλανε τον ιδιο κομπλεξισμο απεναντι σε ολες τις ομαδες με καποιους εδωμεσα στο ινσομνια, αλλα εχω και λογικους φιλους (παλι καλα), που μιλανε με σεβασμο για καθε ομαδα.

 

Αν παρατηρησεις, μερικοι δεν εχουν καν τα κοτσια να γραψουν κατι το πολυ βασικο, πχ "η ΑΕΚ", ή "ο Παναθηναικος".

Και δεν τους βαζω ολους στο ιδιο τσουβαλι, αλλα 6/10 ειναι ετσι.

 

Για την Ευρωπη που λες, συμφωνω απολυτα μαζι σου και το ειπα.. Ειχαμε να κανουμε κατι καλο απο την εποχη Μπαγιεβιτς.. Ο ΠΑΟ αντιθετα τα πηγαινε αρκετα καλα, αν και τα τελευταια χρονια τα εχει χασει και αυτος..

Το τριτη ομαδα στην Ελλαδα το λεω μονο και μονο απο αποψη θεσης που κατακτα η ΑΕΚ στο τελος καθε πρωταθληματος. Ακομα και φετος που φτασατε κοντα στον τιτλο, με τα play off θα βγειτε 3οι κατα πασα πιθανοτητα..

Οποια ομαδα παιζει στην Α' εθνικη ειναι αξιοσεβαστη και φανηκε απο τα αποτελεσματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπά γιατί δέν έχει δίκιο σε αυτά που λέει?

Οτι είναι βρώμικος ο πρόεδρος σας είναι κάτι που κατα βάθος το ξέρει ακόμα και ο φανατικότερος απο τους οπαδούς σας, αλλά θυμάται τα μαύρα χρόνια της ομάδας του επι Νταιφά, Σαλιαρέλη και δέν τολμάει να βγάλει άχνα. Προτιμάει τα πληρωμένα πρωταθλήματα αλλά τα απίστευτα καραγκιοζιλίκια τόσα χρόνια του Ολυμπιακού στην Ευρώπη τα περνάει στα ψιλά.

Και κάτι άσχετο Ολυμπιακός και Καβάλα πού κολλάνε?

 

Ναι, έχει άδικο. Δεν μπορεί τώρα που παίζει στην ΑΕΚ να το ενόχλησε ότι (κατά την άποψη του) τα 3 πρωταθλήματα που πήρε με εμάς είναι ύποπτα. Δηλαδή αν δεν έφευγε το καλοκαίρι τώρα τι θα έκανε; Θα έλεγε τίποτα από όλα αυτά;

 

Και το ότι ο θείος είναι λέρα δεν πάει να πει και ότι ο Ρίμπο δεν φέρεται σαν δυσκοίλιος.

 

Το μένος που έχει δείξει και οι χοντράδες που έκανε/ είπε το έχουν κάνει να έχει χάσει το δίκιο του.

 

(Ολυμπιακός και Καβάλα... μετά από ατύχημα σε παιδική ηλικία. Μετά... έμεινε :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε και οι 25,000 που λες πήγαν και πανηγύρισαν 1 φορά

δηλαδή, σε πρωτη φάση, δεχόμαστε, οτι το να παραστείς, σαν οπαδός, στη φιέστα με τη Βίτεσε ειναι καραγκιοζιλίκι ;

συμφωνούμε απόλυτα.

 

αλλα αν αυτοι έκαναν ΜΙΑ άκυρη φιέστα, οπως συμφωνούμε - έτσι; - τότε και 100 φιέστες να έκανε η ΑΕΚ, καλώς τις έκανε.

 

by the way, που βρήκες τις 10 φιεστες μας, δεν καταλαβα.

 

 

Για τον κόσμο λέω.

Δεν μ ενδιαφέρουν οι οργανωτές και οι εντος γηπέδου στη φιέστα. οι παικτες πανυγυριζαν για το πριμ, και η διοίκηση για τα λεφτα του CL.

αυτό έλεγα για οσους μένουν, και φευγουν... τους επαγγελματίες. Ο Ριμπο σημερα ειναι στο κίτρινο στρατόπεδο και λέει διάφορα. Χτες ηταν στο κόκκινο και σας έφτιαχνε με τα "δεν εχω ξαναδει τετοιο κόσμο", μεθαυριο να δουμε...

μπορει να τον δουμε στα πράσινα να βρίζει και τους 2 "πρωην ερωτές του".

αλλα με τον "τρελλό Θείο" , τίποτα δεν αποκλείεται: να σας τον παρουσιάσει μια μέρα για προπονητή ή τεχν.διευθυντή. Ψύχωση! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Ευρωπη που λες, συμφωνω απολυτα μαζι σου και το ειπα.. Ειχαμε να κανουμε κατι καλο απο την εποχη Μπαγιεβιτς.. Ο ΠΑΟ αντιθετα τα πηγαινε αρκετα καλα, αν και τα τελευταια χρονια τα εχει χασει και αυτος..

Το τριτη ομαδα στην Ελλαδα το λεω μονο και μονο απο αποψη θεσης που κατακτα η ΑΕΚ στο τελος καθε πρωταθληματος. Ακομα και φετος που φτασατε κοντα στον τιτλο, με τα play off θα βγειτε 3οι κατα πασα πιθανοτητα..

Οποια ομαδα παιζει στην Α' εθνικη ειναι αξιοσεβαστη και φανηκε απο τα αποτελεσματα..

 

 

Συμφωνουμε γενικα...

 

Εισαι ο 2ος Ολυμπιακος παντως, που χαιρομαι να κανω συζητηση μαζι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...