Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΝΣΤΑΣΗ

το χτενισα που το ειδες?

 

φυσικο δεν ειναι?

οταν δεν εχεις συνηθισει ετσι?

ενω οταν εισαι Τζανετακος απο τις σφαλιαρες?

ηδη τα ξεχασες τα χτεσινα

 

Καλα ρε παιδια ετσι το ειπα μην βαρατε:lol::lol::lol:

Ειδες και εγω οταν το εγραφα μπερδεψα τα γραμματα για αυτο μην γραφεις κακιες για κανεναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καταπληκτική...

 

Μόνο που δεν μας είπε αν έκανε τις περιβόητες δηλώσεις στα αποδυτήρια ή όχι.Και ο Ιησούς θέλει ειλικρηνείς ανθρώπους.Αν τις έκανε ας το παραδεχτεί,αν δεν τις έκανε ας το διαψέυσει.Αλλά μάλλον δεν έχει τα κότσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε κουφάλες... ο Ρίμπο εμάς μας στερεί την χαρά να μας κάνει τον πρόεδρο διάσημο ανά τον κόσμο αλλά εσάς... στα όπα όπα σας έχει!!!

 

Βούρ για το "ΑΕΚ fun club" πεκίνου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε κουφάλες... ο Ρίμπο εμάς μας στερεί την χαρά να μας κάνει τον πρόεδρο διάσημο ανά τον κόσμο αλλά εσάς... στα όπα όπα σας έχει!!!

 

Βούρ για το "ΑΕΚ fun club" πεκίνου!!!

 

Γιατι ρε φιλε αδικο εχει? Τραβα πες ολυμπιακος στην κινα και πες και Ριβαλντο.Και δεν ειπε οτι η ΑΕΚ ειναι γνωστη σε ολο τον κοσμο.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε φιλε αδικο εχει? Τραβα πες ολυμπιακος στην κινα και πες και Ριβαλντο.Και δεν ειπε οτι η ΑΕΚ ειναι γνωστη σε ολο τον κοσμο.;)

 

Γιατί επαναλαμβάνεις τα λεγόμενα μου; Αυτό δεν είπα και εγώ; Δεν θες Πεκίνο... κάντε αλλού. Κάντε στην Κινσάσα.

 

Το ότι τον ζόρισε ο θείος και τώρα κάνει την πάπια για αυτά που είπε να το συζητήσουμε ή να το αφήσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί επαναλαμβάνεις τα λεγόμενα μου; Αυτό δεν είπα και εγώ; Δεν θες Πεκίνο... κάντε αλλού. Κάντε στην Κινσάσα.

 

Το ότι τον ζόρισε ο θείος και τώρα κάνει την πάπια για αυτά που είπε να το συζητήσουμε ή να το αφήσουμε;

 

Γιατι εσυτο λες ειρωνικα.Ρε φιλε σου σου ξαναλεω που κολλαει το fun club ο Ριβαλντο ειναι γνωστος οχι η ΑΕΚ.

 

Ποτε εκανε την κοτα? Ας το αφησουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε εκανε την κοτα?

 

Ριβάλντο 22 Απριλίου 2008

 

"Όσο ήμουν στον Ολυμπιακό και έπαιρνα τα 3 πρωταθλήματα, άκουγα ότι υπάλληλοι της ΕΠΟ δούλευαν για τα συμφέροντα του Ολυμπιακού αλλά δεν ήξερα. Τώρα που είμαι στην ΑΕΚ τα βλέπω και πλέον αμφιβάλλω για τους τίτλους που κατέκτησα."

 

Ριβάλντο 4 Μαίου 2008

 

Ο πρόεδρος του Ολυμπιακού πρέπει να αποδείξει ότι είπα όλα αυτά για τα οποία με κατηγορεί. Ότι λέω, τα λέω μπροστά στις κάμερες. Έχουν αναλάβει οι δικηγόροι της ΑΕΚ το όλο ζήτημα. Αν θέλουν, ας κάνουν αγωγές"

 

Έτσι ξηγιούντε οι μάγκες,όταν είναι μεταξύ φίλων συκοφαντούν,το παίζουν σκληρά αντράκια και λένε παραμυθια αλλά μόλις σφίξουν τα πράγματα κοκοκοκοκο.Τα είπε ή δεν τα είπε,τόσο δύσκολο είναι να απαντήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ξηγιούντε οι μάγκες,όταν είναι μεταξύ φίλων συκοφαντούν,το παίζουν σκληρά αντράκια και λένε παραμυθια αλλά μόλις σφίξουν τα πράγματα κοκοκοκοκο.Τα είπε ή δεν τα είπε,τόσο δύσκολο είναι να απαντήσει?

 

Aφού δεν βλέπουμε που δεν βλέπουμε μπάλα, άσε να υπάρχει και λίγο παρασκήνιο να γελάμε και να περνάει η ώρα...

 

Άμα ξεκαθαριστεί τι έχει ειπωθεί και τι όχι, θα τελειώσει η ιστορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι κάθεστε και συζητάτε. Ο γκέι και το Αιγάλεω να κερδίζουν και όλα τα άλλα στα τέτοια τους .... Δηλαδή τι άλλο θέλεις για να δείς ότι το φετινό πρωτάθλημα ήταν δωράκι. Υπήρχαν ή δεν υπήρχαν 2 δεδικασμένα παλιότερα που δικαίωναν τις ομάδες που βρίσκονταν στην ίδια περίπτωση με καλαμαριά. Σαν να πας να κάνεις εσυ προσφυγή για κάποιο θέμα που έχει ήδη αλλού εκδικαστεί υπερ και να χάσεις το δικαστήριο. Αυτά μόνο Ελλάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχαν ή δεν υπήρχαν 2 δεδικασμένα παλιότερα που δικαίωναν τις ομάδες που βρίσκονταν στην ίδια περίπτωση με καλαμαριά.

 

Για πές μας να μάθουμε και εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://tovima.dolnet.gr/print_article.php?e=B&f=15307&m=A50&aa=1

 

Κάντο και μία κορνιζούλα και βάλτε το στην είσοδο στο Καραισκάκι να το βλεπετε όπως μπαίνετε.

 

Το 1999 το ΑΣΕΑΔ αθώωσε τον Σπόρτιγκ κρίνοντας ότι για την αντικανονική συμμετοχή της αμερικανίδας μπασκετμπολίστριας Τας Μακ Γουίλιαμς δεν ευθυνόταν το σωματείο που την απέκτησε αλλά η οικεία ομοσπονδία που της εξέδωσε δελτίο

 

Στην Ελλάδα δεν φταίει η ΕΠΟ. ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...