Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αρχηγε παιξε κανα στοιχημα. παμε για το πεμπτο.

 

Το γέλιο είναι ότι περίμενα τον κολλητό μου (Αεκτζή) να έρθει σπίτι να δούμε το μάτς. Είπε θα αργήσει λίγο αλλά τώρα δεν ξέρω αν θα έρθει γενικά.

Τον έχω στα sms... έχω καταχρεωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε σεις φέτος? Η χρονιά της τεσσάρας? Η ηθική πρωταθλήτρια τρώει 4? Δεν νομίζv να σταματήσει στα 4 το κοντέρ.

Μυρίζομαι εξάρα και τρέμω για το ρεκόρ μας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κατορθώσαμε να φάμε τέσσερα σε ένα ημίχρονο από την ομάδα που βάζει γκολ με προεδρικό διάταγμα και μόνο....Μεγάλο κατόρθωμα ειλικρινά....

 

Alex ακριβώς το ίδιο μήνυμα έστειλα και εγώ. Το κακό είναι ότι είμαστε ακόμα στο πρώτο ημίχρονο και έτσι όπως πάει δεδομένο θα πέσουμε έξω :P.

 

Πω πω ξεφτίλα....να τρώω 4 το καταλαβαίνω αλλά 4 από αυτόν τον βάζελο? Ήμαρτον ρε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναστησαμε την παναθα παλι.μονο εμεις μπορουμε!αλλα ποιος ασχολειται με τα φιλικα προετοιμασιας...ως μη γενομενα ειναι...δεν ειχε την ιδια μορφη παντως ο αγωνας αυτος με την 4αρα στον ενστασιακο!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς στα τέσσερα βάλαμε και ένα όμως, όχι σαν εσάς βαζελόγαυροι που μείνατε στο μηδέν :D!!!!

 

Κατι τετοια τα λεγαμε οταν πηγαιναμε β δημοτικου... '' και μεις φαγαμε 6 αλλα τουλαχιστον βαλαμε 1,οχι σαν εσας'' ή μετα το 3-2 στη λεωφορο το 2003 μας λεγαν τα βαζελακια ''τι 3-2 και τα 5 γκολ εμεις τα βαλαμε χαχα'':p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοια τα λεγαμε οταν πηγαιναμε β δημοτικου... '' και μεις φαγαμε 6 αλλα τουλαχιστον βαλαμε 1,οχι σαν εσας'' ή μετα το 3-2 στη λεωφορο το 2003 μας λεγαν τα βαζελακια ''τι 3-2 και τα 5 γκολ εμεις τα βαλαμε χαχα'':p

 

Ε προφανώς και αστειεύομαι γι'αυτό και το emoticon στο τέλος :D!!!!

 

μπομπ παντως εδω και δυο χρονια η ανυπαρκτη παναθα σου εχει κανει τον κολο φινιστρινι ε?

 

Πες το ψέμματα. Τώρα θα ανησυχούμε και για την τελευταία αγωνιστική....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έκανε εντύπωση πάντως ενω όλοι το λέγανε πως με τον Παναθηναϊκό και στα 2 παιχνίδια χάσαμε τη μάχη του κέντρου, πώς ο Κωστένογλου έβαλε τον Τόζερ και όχι τον Ενσαλίβα.

 

Πέρα απο αυτό, την ήττα την περίμενα (όχιτην 4αρα βέβαια) γιατί είμασταν πολύ χαλαροί τις τελευταίες ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...