Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπιφτέκια και γύρους...

πάρε πίσω μια γύρο απο τον Ιδιοκτήτη, Πρόεδρο και Νταβατζή του χάρτινου, και περαστικά.

 

και βαριέμαι να τα ξαναγράφω

clipboard02sg6.jpg

 

οσο για τους παίκτας "παγκοσμίας κλάσεως", αυτοι τερματίζουν τα πρωταθλήματα -2 απο ΑΕΚ, και +2 απο ΠΑΟ, και άλλες φορές ισόβαθμοι παρά το ανηλεές ζπρώξιμο των Κασναφέρηδων. Τα αποτελέσματα διαψέυδουν το κλασολόϊ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παρά το ανηλεές ζπρώξιμο των Κασναφέρηδων

 

Τι σου κάνει ο άτιμος ο καημός, ε;

Λες διάφορα τέτοια κορυφαία και τα πιστεύεις κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ οτι είναι κακό να το παίρνει μια ομάδα συνέχεια. Αν θυμάστε έχουμε φέρει και παίχτες παγκόσμιας κλάσης όλα αυτά τα χρόνια. Οι άλλες ομάδες τι κάνατε γι αυτό; Με μέτριους παίχτες έως καλούς προσπαθούσατε να φτιάξετε ομάδα (κι εσείς και ο παο). Αλλά με τέτοιας ποιότητας παίχτες φίλε δεν φτιάχνεις ποτέ ανταγωνιστική ομάδα με διάρκεια, άντε να φτιάξεις ομάδα που το ταβάνι της θα είναι να πάρει τους ίδιους βαθμούς με τον Ολυμπιακό στα κακά του. Αλλά διαφορά δεν θα μπορέσεις ποτέ να πάρεις.

Πάρε λοιπόν παίχτες κλάσης πρώτα γιατί όσο παίζεις με πλιάτσικα, μπούρμπο, μορέτο και μαντούκα...εντάξει ναι μου έριξαν 4 αυτοί. Για πες μου σε πόσες ομάδες έριξαν 4; Ή πόσο άντεξαν στην Ευρώπη;

Φτιάξε και γήπεδο γιατί έδρα δεν έχεις, μόνος σου το έριξες και φωνάζεις τώρα...για μπιφτέκια και γύρους...

 

Ρε φιλαρακι, οταν εχεις καβατζα την εξοδο στην Ευρωπη τοσα χρονια και ιδιαιτερα στο Τσουλου με τον τσαμπουκα του πρακτορα της Σταζι γιατι ετσι γουσταρει, και κατευθειαν περνει ποσα μυρια, εκανες και απο τις 11-12 χρονιες καποιες νικες, εβγαλες λεφτα, χαιρω πολυ, εχεις την καβατζα πλεον να φερεις παικτες....ασε τις μαλακιες τωρα βραδυατικα γιατι συγχιζομαι...

Ρωτα τον κατασκοπο αν δεν εβγαινε ολα τα χρονια Τσουλου, θα εφερνε τους παιχταραδες ή θα ειχε τα καβουρια στην τσεπη? Στοιχημα ολοι θα πουνε οτι θα ειχε καβουρακια στις τσεπες του, με κατι δαγκανες ναααα με το συμπαθειο.

 

Αμα βγει η ΑΕΚ 10-11 χρονιες συνεχομενες Τσουλου και βγαλει καποια φραγκα οπως ο γαυρος, θα δεις οτι την ομαδα σου θα την εχει του κλωτσου και του μπατσου οπως ειχε ο γαυρος την ΑΕΚ τοσα χρονια.

Οσο για το γηπεδο που εφτιαξες, ευχαριστω να λες στην ΓΓΑ και την Ολυμπιακη Επιτροπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα σημερα στον σπορτ-φμ σε εκπομπη οτι η ΑΕΚ θα ενδιαφερθει για τον Εκι αν μεινει ελευθερος.

 

 

ΥΓ. Μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα, παρακαλω να μην κανουν κανα τετοιο αστειο, θα παρατησω τα ρασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα σημερα στον σπορτ-φμ σε εκπομπη οτι η ΑΕΚ θα ενδιαφερθει για τον Εκι αν μεινει ελευθερος.

 

 

ΥΓ. Μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα, παρακαλω να μην κανουν κανα τετοιο αστειο, θα παρατησω τα ρασα.

 

Έκι, Ρίμπο... ένας Ματεράτσι θα σας λείπει μετά και θα είστε από τις πιο αγαπητές ομάδας ανα τη υφήλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ λέω κοιτάξτε να δείτε τι γίνεται εκεί στον παο γιατί θα πέσουν λεφτά και θα βρεθείτε πάλι 3οι και καταϊδρωμένοι, κι αφήστε μας εμάς.

Δείτε τι γίνεται, του χρόνου βλέπω να σας περνάει ο παο των βαρδινογιαναίων-βγενοπουλαίων, κι αντί να κυνηγάτε εμάς, θα κυνηγάτε αυτούς πρώτα.

ο ντέμης με τα ψέματα (ψέματα=λίγα χρήματα) δεν φτιάχνει ομάδα.

Λεφτά έχουν παραπάνω, γήπεδο θα φτιάξουν πριν από σας, χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει. 80 εκ. ευρώ δεν είναι λίγα.

βάλτε λεφτά, ανακοινώστε ποιοι είναι πίσω από το ντέμη, μήπως τίποτα μπακάληδες; ή κι αν δεν είναι ποιοι είναι και πόσα έχουν σκοπό να βάλουν, γιατί από τότε που το κράτος σας χαρίστηκε έχουν ρίξει μόνο κάτι ψιλά...και θέλουν λαγούς με πετραχήλια.

Δείτε τι γίνεται, κοιτάξτε το δάσος (έχω καλύτερη ομάδα=κερδίζω με 6-7-8 πόντους διαφορά και όχι το δέντρο κάθε χρόνο=έπρεπε να φάει κόκκινη ο ανατολάκης, έπρεπε να μην γίνει ένσταση κτλ.)

κι εμείς κάποια στιγμή είναι πιθανό να μπουν κι οι Αγγελόπουλοι, αν χρειαστεί.

αν συνεχίσετε το ίδιο τροπάρι δε σας βλέπω για πολλά.

Άντε και καλή Ανάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ λέω κοιτάξτε να δείτε τι γίνεται εκεί στον παο γιατί θα πέσουν λεφτά και θα βρεθείτε πάλι 3οι και καταϊδρωμένοι, κι αφήστε μας εμάς.

Δείτε τι γίνεται, του χρόνου βλέπω να σας περνάει ο παο των βαρδινογιαναίων-βγενοπουλαίων, κι αντί να κυνηγάτε εμάς, θα κυνηγάτε αυτούς πρώτα.

ο ντέμης με τα ψέματα (ψέματα=λίγα χρήματα) δεν φτιάχνει ομάδα.

Λεφτά έχουν παραπάνω, γήπεδο θα φτιάξουν πριν από σας, χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει. 80 εκ. ευρώ δεν είναι λίγα.

βάλτε λεφτά, ανακοινώστε ποιοι είναι πίσω από το ντέμη, μήπως τίποτα μπακάληδες; ή κι αν δεν είναι ποιοι είναι και πόσα έχουν σκοπό να βάλουν, γιατί από τότε που το κράτος σας χαρίστηκε έχουν ρίξει μόνο κάτι ψιλά...και θέλουν λαγούς με πετραχήλια.

Δείτε τι γίνεται, κοιτάξτε το δάσος (έχω καλύτερη ομάδα=κερδίζω με 6-7-8 πόντους διαφορά και όχι το δέντρο κάθε χρόνο=έπρεπε να φάει κόκκινη ο ανατολάκης, έπρεπε να μην γίνει ένσταση κτλ.)

κι εμείς κάποια στιγμή είναι πιθανό να μπουν κι οι Αγγελόπουλοι, αν χρειαστεί.

αν συνεχίσετε το ίδιο τροπάρι δε σας βλέπω για πολλά.

Άντε και καλή Ανάσταση.

Ρε μιλας και εσυ που εχεις την ευνοια της διαιτησια μεχρι εκει που δεν περνει.Που εριξα 6αρα σε μια Μακαμπι Χαιφα οταν εσυ ετγωγες 5αρες.

Που φετος ειχα μια καλουτσικη ομαδα και πηγα να παρω το πρωταθλημα.

Και ασε εσυ εμας που καθεσε και γραφεις στο τοπικ μας και κοιτα την ''ευρωπαικη'' σου πορεια που εχω να δω μπαλα απο εσενα απο την εποχη που ο επαιζε ο γεωργατος πριν παει στην Ιντερ.

Βλεπεις οτι καθε χρονο πηγαινουμε και καλυτερα και φοβασε?Ξαναελα και του χρονου μην φοβασαι δεν θα σε πονεσουμε θα βαλουμε βαζελινη.

Μου φαινεσε και κρυφο βαζελος πολυ αγαπη για τον αντιπαλο σου βλεπω.

Επισης φιλε μου καλη ανασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ασε εσυ εμας που καθεσε και γραφεις στο τοπικ μας και κοιτα την ''ευρωπαικη'' σου πορεια που εχω να δω μπαλα απο εσενα απο την εποχη που ο επαιζε ο γεωργατος πριν παει στην Ιντερ.

 

Από την ομαδάρα που ξεφτιλίζει το έμβλημα του Βυζαντίου, από πότε έχουμε να δούμε μπάλα? Την τελευταία δεκαετία ειδικά, που μαζεύεις σωρηδόν τεσσαροτριάρες και εξάρες, καλό είναι να κάνεις τουμπεκί.

Όσο για Ευρώπη, τουλάχιστον ο γαύρος όταν χρειάστηκε να δώσει προκριματικά για να μπει στους ομίλους, τα κατάφερε.

Δεν μάζεψε τεσσάρα ξεγυρισμένη από την Σεβίλλη και δεν αποκλείστηκε από την ΑΪΚ (μιλάς και για τη Μακάμπι χαϊβάνι).

Και για θύμισε μου, μήπως η μεγαλύτερη σου επιτυχία είναι η νίκη της ομαδούλας σου επί της Μίλαν?

Μπράβο, μου θυμίζει τη μεγαλύτερη επιτυχία της Χέρενφεν, τη νίκη με τον Ολυμπιακό.

Βλέπεις οι μικρές ομάδες έχουν να ομιλούν μόνο για 1-2 μάτς.

Πρέπει να σε έτσουξε πάρα πολύ η φετινή πορεία του Ολυμπιακού στο Τσου Λου, που φρόντισες να την ξεχάσεις κιόλας.

Εκτός αν έχεις μείνει τόσο πίσω στο χρόνο, και να μην είδες την φετινή μπάλα που έπαιξε ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη.

 

Καλή Ανάσταση αδερφέ, ο Θεός να σε φωτίσει μπας και δείς αυτά που αρνείσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την ομαδάρα που ξεφτιλίζει το έμβλημα του Βυζαντίου, από πότε έχουμε να δούμε μπάλα? Την τελευταία δεκαετία ειδικά, που μαζεύεις σωρηδόν τεσσαροτριάρες και εξάρες, καλό είναι να κάνεις τουμπεκί.

Όσο για Ευρώπη, τουλάχιστον ο γαύρος όταν χρειάστηκε να δώσει προκριματικά για να μπει στους ομίλους, τα κατάφερε.

Δεν μάζεψε τεσσάρα ξεγυρισμένη από την Σεβίλλη και δεν αποκλείστηκε από την ΑΪΚ (μιλάς και για τη Μακάμπι χαϊβάνι).

Και για θύμισε μου, μήπως η μεγαλύτερη σου επιτυχία είναι η νίκη της ομαδούλας σου επί της Μίλαν?

Μπράβο, μου θυμίζει τη μεγαλύτερη επιτυχία της Χέρενφεν, τη νίκη με τον Ολυμπιακό.

Βλέπεις οι μικρές ομάδες έχουν να ομιλούν μόνο για 1-2 μάτς.

Πρέπει να σε έτσουξε πάρα πολύ η φετινή πορεία του Ολυμπιακού στο Τσου Λου, που φρόντισες να την ξεχάσεις κιόλας.

Εκτός αν έχεις μείνει τόσο πίσω στο χρόνο, και να μην είδες την φετινή μπάλα που έπαιξε ο Ολυμπιακός στην Ευρώπη.

 

Καλή Ανάσταση αδερφέ, ο Θεός να σε φωτίσει μπας και δείς αυτά που αρνείσαι.

 

Δεν ηθελα να απαντησω ετσι απλα το μυνημα του προηγουμενου φιλου ηταν προσβλητικο για ολους τους ΑΕΚτζηδες.Οσο για ευρωπη δεν θα γραψω τιποτα καθως εχω να γραψω περισσοτερες 4αρες και 6αρες απο εσενα.Εγω δεν ειπα οτι εχω δει μπαλα τα τελευταια 8 χρονια απο την εποχη τσαρτα νικολαιδη και λοιπους.Μετα τα οικονομικα προβληματα φετος κατι ειδα τις τελευταιες αγωνιστηκες.Οσο για την πορεια του ολυμπιακου δες που ειναι η Lazio στην Ιταλια και θα καταλαβεις η Βερντερ ηταν full στους τραυματισμους και η Ρεαλ σαν υπερδυναμη ηξερε οτι θα περασει στον επομενο γυρω οτι και να γινει.Παντως καταφερατε και περασατε και συγχαρητηρια (δεν το λεω ειρωνικα σαν μερικους).Παντως την μπαλα του φετινου ολυμπιακου δεν την ειδα φιλε μου ουτε αυτοματισμοι ουτε ατομικες ενεργειες.Αν εσυ εισαι ευχαριστημενως με την ομαδα σου εμενα μου περισευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Μιλαν που πηρε το Τσουλου, το 2-2 στη Μαδριτη μεσα με την μεγαλη ομαδαρα της τοτε Ρεαλ, και το 3-3 στη Φιλαδελφεια που παραλιγο να τους κλεισουμε το σπιτι.

 

Τεσπα, ουτε ο Ολυμπιακος, ουτε η ΑΕΚ εχουν κατι το ουσιαστικο να δειξουν στην Ευρωπη τα τελευταια χρονια.

Και οι δυο ειναι για τα μπαζα, αν οχι για τον πουτσο (με το μπαρδον κιολας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...