Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ, 1980, οπότε δεν θα έχεις ξεχάσει και το άλλο "στημένο":

 

1959-60: ...η ΑΕΚ έχει «αγκαλιάσει» τον τίτλο. Προηγείται την τελευταία αγωνιστική με δύο βαθμούς διαφορά από τον Παναθηναϊκό και της αρκεί ισοπαλία στη Νέα Σμύρνη με τον αδιάφορο Πανιώνιο.

Την ίδια ώρα οι «πράσινοι» δοκιμάζονται στο Καραϊσκάκη με τον 3ο Ολυμπιακό, που δεν έχει ελπίδες για τον τίτλο αλλά θέλει τη νίκη γοήτρου.

Η «Ενωση» χάνει απο Πανιώνιο με 3-2.

Την ίδια ώρα ο Παναθηναϊκός θριαμβεύει στο Καραϊσκάκη (4-1) και πιάνει την ΑΕΚ στην κορυφή

μιλάμε για πολύ βαριές φανέλες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΟΚ, 1980, οπότε δεν θα έχεις ξεχάσει και το άλλο "στημένο":

 

 

μιλάμε για πολύ βαριές φανέλες εδώ

 

δεν εχω παραστασεις προφανως απο τον συγκεκριμενο αγωνα. απο αυτον που σου λεω εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ! της ΑΕΚ της σβήστηκαν τα χρέη γιατί χρησιμοποίησε υπάρχων νόμο του κράτους βρήκε τρύπα και τρύπησε. Του οσφκ πως του σβήστηκαν τα χρέη??? Θυμίζω από τα 40 τόσα δις ο κρόκους πλήρωσε τα 3. Με νόμο που ψηφίστηκε μόνο για την περίπτωση του οσφκ. Πάμε παρακάτω...

 

Πιάστηκες από κάτι που έγινε πριν 20 και 15 χρόνια, ενώ πριν 3 χρόνια τους βαθμούς που έπρεπε να χάσετε στα χαρτιά στο παιχνίδι με τον Πανιώνιο, σηκώσατε γη και ουρανό για να τους πάρετε πίσω....και τους πήρατε....

 

 

Καταρχην του Ολυμπιακου δεν του σβηστηκαν τα χρεη.Τα χρεη του ολυμπιακου ρυθμιστηκαν και πληρωθηκαν αφου τους αφαιρεσανε τα πανωτοκια.Το θεμε ομως δεν ειναι εκει.Θες να πεις οτι τους χαριστηκαν πες οτι του χαριστηκαν για την οικονομια της συζητησης.ΕΔω μιλαμε για καποιους που το παιζουνε αδικημενοι ενω οι ιδιοι εκαναν ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια "αδικια".Εχει καμια σημασια αν εγινε πριν 15 χρονια?Μηπως αυτο σημαινει οτι δεν εγινε?Που το εχετε δει γραμμενο πως επειδη εγινε πριν 15 χρονια το σβηνουμε απο το χαρτη?

Στο παιχνιδι με το πανιωνιο αν θυμασαι καλα δεν ειχε γινει παρανομια εντος αγωνιστικου χωρου ουτε η αποφαση να παρθουν πισω οι βαθμοι ηταν παρανομη τυπικα.Διοτι τα επεισοδια σαφεστατα εγιναν απο Ολυμπιακους αλλα οχι απο εκεινους που ειχαν διατεθει τα εισητηρια απο την ΠΑΕ αλλα απο αλλους που ειχαν προμηθευτει εισητηρια απο τα γκισε της νεας σμυρνης και για τους οποιους η παε δεν φερει ευθυνη διοτι ο καθενας θα μπορουσε να παρει ενα κασκολ του γαυρου και να παει στο γηπεδο να τα σπασει για να τιμωρηθει ο γαυρος.Εκεινη η αποφαση τιμωριας του Ολυμπιακου ηταν ενα νομικο εκτρωμα και σωστα κατερευσε διοτι θα δημιουργουσε ενα δεδικασμενο που θα προωθουσε την προβοκατσια σε καθε ελληνικο γηπεδο.Δεν λεμε οτι δεν ηταν γαυροι οι φασαριοζοι αλλα ο γαυρος νομικα δεν ειχε ευθυνη και γι'αυτο δεν τιμωρηθηκε.

 

και τωρα που ειπες κασετες κοιτα να δεις τι σου προσφερει το ατιμο το ιντερνετ.Τρελλη ιστορικη αναδρομη:

 

30/05/1993 : Ολοι οι δρόμοι οδηγούν στην Εδεσσα, όπου η ΑΕΚ καλείται να υπερασπίσει διαφορά ενός πόντου από τον Παναθηναϊκό για να κατακτήσει το τρίτο πρωτάθλημα επί ημερών Ντούσαν Μπάγεβιτς. Φανατισμός, κυνηγητό και πολύ ξύλο έξω από το γήπεδο, ο Εδεσσαϊκός μόνο αδιάφορος δεν είναι, αφού θέλει τη νίκη για να σωθεί. Διαιτητής ο Γ. Δερμετζόγλου από την Αλεξανδρούπολη, που στο 12ο λεπτό σφυρίζει πέναλτι υπέρ των γηπεδούχων. Το εκτελεί ο Βούλγαρος Κόλεφ, που τα προηγούμενα χρόνια είχε περάσει και από τον Παναθηναϊκό. Ο Μήνου τον "ψωνίζει" και αποκρούει το πέναλτι... Στο βίντεο όπως προβλήθηκε απ'την τηλεόραση φαίνεται ο εκτελεστής να δείχνει στον τερματοφύλακα της ΑΕΚ προς τη γωνία στην οποία έστειλε την μπάλα! Ο θόρυβος και τα δημοσιεύματα που ακολουθούν υπονοούν ότι ο Κόλεφ είχε σκόπιμα μειωμένη απόδοση...

 

Στο ημίχρονο κατεβαίνει στα αποδυτήρια ένας έξαλλος Μελισσανίδης. Κάνει "ντου" στους διαιτητές, βγάζει δυο κασέτες από το σακάκι του: "Εδώ σε έχω γραμμένο ρε, εδώ! Παίρνω τώρα την ομάδα και φεύγω από το γήπεδο και το βράδυ δίνω τις κασέτες στα κανάλια!" Και γυρίζοντας προς τον Νίκο Στράτο: "Πες του Μπάγεβιτς, ότι δεν βγαίνουμε στο δεύτερο ημίχρονο, παίρνω την ομάδα και φεύγουμε". Ο... Δερμετζόγλου πιάνει από το μπράτσο τον Μελισσανίδη, προσπαθεί να τον καλμάρει: "Μη φεύγεις, μπες και παίξε!"

 

Η ΑΕΚ συνέχισε, στο 68' πέτυχε το χρυσό γκολ με κεφαλιά ψαράκι ο Δημητριάδης ("το σημαντικότερο από τα 81 γκολ που έχω βάλει με τη φανέλα της ΑΕΚ") και η "Ενωση" την επόμενη Κυριακή με το 3-1 επί του Ολυμπιακού έκανε τον γύρο του θριάμβου.

 

οποτε μην το παιζεται οσιες μαριες γιατι και σεις με κασετες και δικαστηρια ασχολειστε οταν σας συμφερει απλα τωρα εκατσε η μπιλια στο κοκκινο και θιχτηκατε.

 

Τωρα σε ολα τα αλλα περι ελληνικου ποδοσφαιρου και για τα χαλια που εχει συμφωνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, μας έπεισες. Ειναι όλοι βρώμικοι, και αρχηγός τους ο Χάρτινος κλαψιάρης πρωταθλητής ήθους 2008.

Ο καλύτερος στη λασπουριά τρώει και τα περισσότερα βρωμικάκια.

το τόπι πάντως έγραψε : ΑΕΚ 68, πρωταθλητής Πειραιά 67

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην του Ολυμπιακου δεν του σβηστηκαν τα χρεη.Τα χρεη του ολυμπιακου ρυθμιστηκαν και πληρωθηκαν αφου τους αφαιρεσανε τα πανωτοκια.Το θεμε ομως δεν ειναι εκει.Θες να πεις οτι τους χαριστηκαν πες οτι του χαριστηκαν για την οικονομια της συζητησης.ΕΔω μιλαμε για καποιους που το παιζουνε αδικημενοι ενω οι ιδιοι εκαναν ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια "αδικια".Εχει καμια σημασια αν εγινε πριν 15 χρονια?Μηπως αυτο σημαινει οτι δεν εγινε?Που το εχετε δει γραμμενο πως επειδη εγινε πριν 15 χρονια το σβηνουμε απο το χαρτη?

Στο παιχνιδι με το πανιωνιο αν θυμασαι καλα δεν ειχε γινει παρανομια εντος αγωνιστικου χωρου ουτε η αποφαση να παρθουν πισω οι βαθμοι ηταν παρανομη τυπικα.Διοτι τα επεισοδια σαφεστατα εγιναν απο Ολυμπιακους αλλα οχι απο εκεινους που ειχαν διατεθει τα εισητηρια απο την ΠΑΕ αλλα απο αλλους που ειχαν προμηθευτει εισητηρια απο τα γκισε της νεας σμυρνης και για τους οποιους η παε δεν φερει ευθυνη διοτι ο καθενας θα μπορουσε να παρει ενα κασκολ του γαυρου και να παει στο γηπεδο να τα σπασει για να τιμωρηθει ο γαυρος.Εκεινη η αποφαση τιμωριας του Ολυμπιακου ηταν ενα νομικο εκτρωμα και σωστα κατερευσε διοτι θα δημιουργουσε ενα δεδικασμενο που θα προωθουσε την προβοκατσια σε καθε ελληνικο γηπεδο.Δεν λεμε οτι δεν ηταν γαυροι οι φασαριοζοι αλλα ο γαυρος νομικα δεν ειχε ευθυνη και γι'αυτο δεν τιμωρηθηκε.

 

και τωρα που ειπες κασετες κοιτα να δεις τι σου προσφερει το ατιμο το ιντερνετ.Τρελλη ιστορικη αναδρομη:

 

30/05/1993 : Ολοι οι δρόμοι οδηγούν στην Εδεσσα, όπου η ΑΕΚ καλείται να υπερασπίσει διαφορά ενός πόντου από τον Παναθηναϊκό για να κατακτήσει το τρίτο πρωτάθλημα επί ημερών Ντούσαν Μπάγεβιτς. Φανατισμός, κυνηγητό και πολύ ξύλο έξω από το γήπεδο, ο Εδεσσαϊκός μόνο αδιάφορος δεν είναι, αφού θέλει τη νίκη για να σωθεί. Διαιτητής ο Γ. Δερμετζόγλου από την Αλεξανδρούπολη, που στο 12ο λεπτό σφυρίζει πέναλτι υπέρ των γηπεδούχων. Το εκτελεί ο Βούλγαρος Κόλεφ, που τα προηγούμενα χρόνια είχε περάσει και από τον Παναθηναϊκό. Ο Μήνου τον "ψωνίζει" και αποκρούει το πέναλτι... Στο βίντεο όπως προβλήθηκε απ'την τηλεόραση φαίνεται ο εκτελεστής να δείχνει στον τερματοφύλακα της ΑΕΚ προς τη γωνία στην οποία έστειλε την μπάλα! Ο θόρυβος και τα δημοσιεύματα που ακολουθούν υπονοούν ότι ο Κόλεφ είχε σκόπιμα μειωμένη απόδοση...

 

Στο ημίχρονο κατεβαίνει στα αποδυτήρια ένας έξαλλος Μελισσανίδης. Κάνει "ντου" στους διαιτητές, βγάζει δυο κασέτες από το σακάκι του: "Εδώ σε έχω γραμμένο ρε, εδώ! Παίρνω τώρα την ομάδα και φεύγω από το γήπεδο και το βράδυ δίνω τις κασέτες στα κανάλια!" Και γυρίζοντας προς τον Νίκο Στράτο: "Πες του Μπάγεβιτς, ότι δεν βγαίνουμε στο δεύτερο ημίχρονο, παίρνω την ομάδα και φεύγουμε". Ο... Δερμετζόγλου πιάνει από το μπράτσο τον Μελισσανίδη, προσπαθεί να τον καλμάρει: "Μη φεύγεις, μπες και παίξε!"

 

Η ΑΕΚ συνέχισε, στο 68' πέτυχε το χρυσό γκολ με κεφαλιά ψαράκι ο Δημητριάδης ("το σημαντικότερο από τα 81 γκολ που έχω βάλει με τη φανέλα της ΑΕΚ") και η "Ενωση" την επόμενη Κυριακή με το 3-1 επί του Ολυμπιακού έκανε τον γύρο του θριάμβου.

 

οποτε μην το παιζεται οσιες μαριες γιατι και σεις με κασετες και δικαστηρια ασχολειστε οταν σας συμφερει απλα τωρα εκατσε η μπιλια στο κοκκινο και θιχτηκατε.

 

Τωρα σε ολα τα αλλα περι ελληνικου ποδοσφαιρου και για τα χαλια που εχει συμφωνουμε.

 

Μάλιστα, και άλλοι μπηκαν με τα πιστόλια σε γήπεδα και τίποτα δεν έγινε και η ιστορία με την χούντα τα ίδια, και την στήριξη του ΠΑΟΚ σε μεταξύ σας παιχνίδι είχατε για να πάρφετε πρωτάθλημα και στην ΑΕΚ κάτσατε για να μην το πάρει ο Παναθηναικός και άλλα τοσα μπορείς να μου γράψεις και να σου ξαναγράψω. Άλλα τόσα μπορούμε να πούμε για την χρηματοδότηση όλων των ομάδων από το κράτος (μεγάλη απάτη αυτός ο ΟΠΑΠ) γήπεδα χτισμένα με λεφτά του δημοσίου, συναλλαγές με επιχειρηματίες και άλλα τόσα. Τα πάντα βρωμάνε σε αυτό το ποδόσφαιρο και τα πάντα τα δεχόμαστε αρκεί να κερδίζει η ομάδα μας. Τώρα αν εσύ χαίρεσαι για τα 12 που πήρες με πρόεδρο τον Κόκκαλη με γεια σου, αλλά κάποια στιγμή να σταματήσετε να χλευάζετε τις άλλες ομάδες ότι και καλά δεν μπορούν, δεν τις αφήνουν!

 

Είναι ντροπή 12 χρόνια να κονομάτε στο Τσου Λι και το μόνο που έχετε να επιδείξετε είναι 2 φορές στους 16 και 12 πρωταθλήματα. Η ΑΕΚ όλα αυτά τα χρόνια δεν ήξερε που πατούσε με όλες τις διοικητικές ανωμαλίες που είχε και το ότι δεν κατάφερε να κάνει πολλά οφείλεται σε αυτό, εσείς που και διοίκηση έχετε και λεφτά και γήπεδο και πύρηνο λαό και όλα σας πάνε θετικά τι διάολο έχετε να επιδείξετε στο Ευρωπαϊκό στερέωμα?? 2 πορείες στους 16 αρνητικό ρεκόρ ηττών εκτός έδρας, την 7άρα από την Γιούβε και τις δηλώσεις κάθε καλοκαίρι για πορεία στο Τσου Λι. Και κατά τον Οκτώβρη δηλώσεις για πίστη στο νταμπλ. Χοχοχο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα πρωταθλητρια κλαψας και ηθους ειναι μαλλον αλλη!!!!Με προεδρο τον Ξανθοπουλο!!!

 

Ρε μεγάλε, μας κούρασες, δεν πας να πανηγυρίσεις τώρα να μας αφήσεις ήσυχους?

Άμα έχεις κάτι επί της ουσίας να πεις πες το. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν από όλη την σηζήτηση καταλάβαμε οτι όλοι μας είμαστε Μακακες ! Δούλευουμε σαν τους μαλάκες όλη μέρα το κράτος μας πηδαει όπου μας πετυχαίνει και προσπαθούμε να βρούμε σε ποιον χαρηστηκαν τα περισσότερα και με την περισσότερη λαμογιά !!!Μπράβο μας ετσι για να γουστάρουμε ! Το θέμα είναι ότι σήμερα έχουμε δικαίωμα να φωνάζουμε εμείς όποτε τι να λέμε αυτό θα συνεχιστεί και του χρόνου που μπορεί να φωνάζουν οι αλλοι κτλ κτλ και κάθε φορά θα καταλήγουμε στην μαλακισμένη συζήτηση να λέμε μα έσυ πριν από 5 χρονια έκανες αυτό και το αλλό κτλ κτλ !Οπότε όλα καλά αφού αυτά γουστάρουμε να βλέπουμε !

 

Υ.Γ : Για να μην παραξήγηθώ δεν απευθύνομαι σε κανέναν προσωπικά ούτε βγάζω την ουρά μου απέξω! Απλά ας μίλάμε με λίγη ειλικρινεια μεταξύ μας :-D

 

Και όσο ποιο λαμόγιο πρόεδρας τόσο ποιο βρώμικό το πρωτάθλημα....Κοκκάλης , Κοσκωτας , Βαρδινογίαννης (ο καπετάνιος ε ! ο σοφέρ είναι σαν τον Γιωργάκη του Πασοκ θέλει το παιδί αλλά δεν μπορεί, Μελισαν, Γιδόπουλος, Μάκης ο πουράκιας( καλά αυτός δουλευε για την πάρτη του δεν πιάνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε την αεκ44 της χαρισε το κρατος 150 εκατομμυρια ευρω ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Ο ΝΤΕΜΗΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ....το ιδιο ειστε

με τους γαυρους ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΟΙ....:))))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου Γαύρε εσύ και η τρανή ιστορία σου.Άλλη μια ιστορία δόξας γράφτηκε με χρυσά γράμματα για την ομάδα της δήθεν λεβεντιάς και Πειραιώτικης μαγκιάς.Του ήθους και του fair play.Της συνέπειας λόγων και έργων.Για αυτό θα στε πάντα τελευταίοι στα μάτια όλων.Τα 4 δαχτυλάκια είναι σίγουρο ότι πονάνε.Διότι είναι τεράστια μαγκιά να σας τα δείχνει ο παίχτης που λατρέψατε και φεύγοντας σας ξεφτίλισε όσο τίποτα.Αυτή η ρετσινιά δεν θα σας φύγει ποτέ. . . Οπότε έτσι είναι και καλύτερα. . . και όπως λέει και μια εφημερίδα σήμερα σας παραθέτω τις δηλώσεις σας.

 

ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΣΦΠ 2005

 

<<Αισθανόμαστε μεγάλη αδικίαγια την αφαίρεση βαθμών που έχουμε κατακτήσει στους αγωνιστικούς χώρους.Πρόκειται για πρωτάκουστη και δίχως προηγούμενοαπόφαση η οποία καταργείκάθε ένοια fair play>>

 

ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΣΦΠ 2008

<<Είμαστε. . . Πρωταθλητές>>

 

Πρωταθλητές της μαϊμουδιάς και της τεράστιας χρυσής ιστορία σας.Στο γήπεδο θα στε όμως πελάτες και αν μείνει τελικά και του χρόνου ο Ρίμπο θα σας δείχνει και τα δύο χέρια του για να μετράτε δαχτυλάκια γιατί δεν θα φτάνει μονάχα το ένα.Αυτά τα λίγα από μένα. . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε την αεκ44 της χαρισε το κρατος 150 εκατομμυρια ευρω ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Ο ΝΤΕΜΗΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ....το ιδιο ειστε

με τους γαυρους ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΟΙ....:))))

 

Ναι το γεγονός ότι ποτέ δεν πήγε η εφορία να κάνει έλεγχο στην ΠΑΕ όταν ΟΛΕΣ οι εφημερίδες γέλαγαν με τα τιμόλογία του 1δις για βελτιώσεις στους θρακομακεδόνες δεν σε πειραξε τα 150 μύρια σε πείραξαν... Αλλά αν δεν κατάλαβες το μηνημα παραπάνω τι να σου πω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαμά! ο μπαμπούλας μου κάνει χειρονομίες με τα δάχτυλα! βοήθεια! δεν ανέχομαι να μου κάνουν εμένα :cry: :cry: :cry: :cry: δάχτυλα! μαμμμμαααααααααα!!! κλαψ...

 

Έλεος!!! Αιδώς Αργείοι!!!! :shock: με έκλεψαν Πόντιοι ! έπαιξε ο Βάλνερ! τι μπορούσα να κάνω; με έπιασαν στον ύπνο! κλοπή! θέλω! θέλω! θέλω! θέλω! θέλω!

θέλω τη μαμά μου! θέλω κι άλλη κούπα! :mad:

δε θέλω επανάληψη! μπορει να με ξαναβιάσουν οι βρωμοπόντιοι! :X

το θελω στα χαρτιάααααααααααααα!!!

μπουχου' date=' μπουχου, μπουχου :eek: [/quote']

 

 

η φιλοσοφία που διέπει τον Ολυμπιακό: "....Ως σύλλογος προσπαθούμε να κάνουμε ό,τι πρέπει μέσα και έξω από το γήπεδο. Παντού. Για να κερδίσουμε τίτλους και τα παιχνίδια

 

το μύνημα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο...αυξήστε το μέγεθος κατα τέσσερις χαρακτήρες τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μεγάλε, μας κούρασες, δεν πας να πανηγυρίσεις τώρα να μας αφήσεις ήσυχους?

Άμα έχεις κάτι επί της ουσίας να πεις πες το. :mad:

 

Χαίρομαι που εσύ μας είπες κάτι της ουσίας σε άλλο topic.

 

Πολύ χαίρομαι που αντιμετωπίζουν με ''χιούμορ'' κάποιοι την κατάσταση.

 

Η μόνη παρατήρηση που μπορώ να κάνω είναι πως το χιούμορ έχει δύο εκδοχές:

Στην μία γελάς με αυτά που γράφει κάποιος, και στην άλλη με αυτόν που τα γράφει...

 

Στερνή μου γνώση, να σ' είχα πρώτα.

 

το μύνημα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο...αυξήστε το μέγεθος κατα τέσσερις χαρακτήρες τουλάχιστον.

 

Τελικά από το ποδήλατο ποιός έπεσε? Ο Ντέμης ή ο Γιωργάκης, γιατί έχω μπερδευτεί. Κι αν έπεσε ο Γιωργάκης έχει καλώς, αν έπεσε ο Ντέμης ποιός τον είδε για να τον σηκώσει? Μάλλον θα έβαλε πάλι τα κλάματα, όπως παλιότερα που αποχωρούσε από την εθνική ομάδα επειδή αδικούταν.

Να ποιά είναι η πραγματική Μάρθα Βούρτση του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...