Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την συμπεριφορα του προεδρου στο προσωπό του . και μόνο που σηκώσε τα 4 δάχτυλα στον κοκαλή αυτό φτάνει ...:-)

 

ορίστε η έννοια της θεοποίησης ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Όσο τον θεοποιήσαμε και εμείς δηλαδή. Και ενώ είχε πρόβλημα μόνο με τον πρόεδρο τώρα έχει με όλο τον Ολυμπιακό.

 

Αυτάααα...

 

Δεν νομίζω να είχαμε την ιδια συμπεριφορά σαν φίλαθλοι απέναντι στον Ριμπο. Και νομίζω πως δεν αναφέρθηκε σε κάνενα φίλαθλο του Ολυμπιακού.Αλλά οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού του την είπαν πρώτοι στο Καραισκακή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να είχαμε την ιδια συμπεριφορά σαν φίλαθλοι απέναντι στον Ριμπο. Και νομίζω πως δεν αναφέρθηκε σε κάνενα φίλαθλο του Ολυμπιακού.Αλλά οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού του την είπαν πρώτοι στο Καραισκακή

 

Πολύ υποθετικό... εγώ νομίζω πως είχατε... άντε να βγάλουμε άκρη τώρα.

Και μπορεί να μην είπε κατά λέξη "...ο κόσμος του Ολυμπιακού..." αλλά όλα αυτά τα καραγκιοζιλίκια δεν τα κάνει για τον Κόκκαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ υποθετικό... εγώ νομίζω πως είχατε... άντε να βγάλουμε άκρη τώρα.

Και μπορεί να μην είπε κατά λέξη "...ο κόσμος του Ολυμπιακού..." αλλά όλα αυτά τα καραγκιοζιλίκια δεν τα κάνει για τον Κόκκαλη.

 

Σωστό αυτό είναι υποθετικό. Αλλά τα καραγκιοζιλίκια πιστεύω πως τα κάνει για τον Κόκκαλη:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι Θεοποιήση ! Ειναι εξαιρετική αφορμή για καζούρα φίλε alexzzz :-D

 

Κοίτα... αν το να σηκώνει κάποιος 4 δάχτυλα (και αυτό είναι μήνυμα προς τον Κόκκαλη) είναι κάτι το τόσο φοβερό και μόνο ένας παίκτης με ιστορία σαν του Ριβάλντο μπορεί να το κάνει... πάσο και καλά κάνετε και εξυμνείτε τον Ρίμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό αυτό είναι υποθετικό. Αλλά τα καραγκιοζιλίκια πιστεύω πως τα κάνει για τον Κόκκαλη:-)

 

όπως το παίρνει κανείς.

 

 

(τι λέει... θα συντονιστούμε καμιά φορά;;; 2 απαντήσεις εσύ- 2 εγώ;;;; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ρε συ να κρατάμε πισινή ? :-) Φέτος στην ΑΕΚ κανένας δεν τον θεοποιησε τον Ριμπο. Αλλά αν κρίνω από την προσφορά του θα την κρίνω θετικά ! Πολλά παιχνίδια τα πήρε μόνος του και προς το τέλος του πρωταθλήματος έπαιξε καλή μπάλα ! Αρα τον ευχαριστώ !

 

Για ξανασκέψου το...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτός ο "αχάριστος", ο "φραγκοφονιάς", ο "αντιγκάυρος" ο Vítor Borba Ferreira, δικαίωνει τον πρώην εργοδότη του: βγάζει καθαρά και πανάξια τα 3 προηγούμενα πρωταθλήματα.

έτσι είναι, αλλιώς δεν θα αισθανόταν περίφανος για τα ΤΕΣΣΕΡΑ που κατέκτησε στο κοκκαλιστάν :X

"Ιησού ευχαριστώ για τα τέσσερα"

 

πρωταθλήματα.

 

 

ού! να μου χαθείς! αχρείε! :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CAS όπως γράφει στο πρωτοσέλιδο της η γαύροςday θα δηλώσει αναρμόδιο και ως εκ τούτου θα ισχύσουν οι νόμοι του Κοκκαλιστάν.

 

Καλά περάσαμε πάντως χτες :). Και στο γήπεδο αποθεώσαμε τους πραγματικούς πρωταθλητές και μετά στο σπίτι μας γελάσαμε με τους πτωχούς τω πνεύματι που πανηγύριζαν στο Κοκκαλιστάκι ένα πρωτάθλημα στα χαρτιά.

 

Ντέμη μην κατεβάζεις την 1η ομάδα στα playoffs. Οι πρωταθλητές κάνουν διακοπές από τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμά και το CAS όπως φαίνετε όποτε Play-offs αλλά προσωπικά και εγώ είμαι ξενερωμένος....δεν με πολυνοιάζει να πάρουμε την 2 θέση για τα προκριματικά του ch.l.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα δεν πρεπει να κατεβετε για play off ουτε εσεις ουτε εμεις σαν αντιδραση.

 

επίσης να σταματήσουν τα πρωταθλήματα β' και γ΄ εθνικής και να διακοπεί άμεσα το Κλαουζούρα στην Αργεντινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως μαθαινουμε, οι 4 ομάδες που θα παιξουν play-off θα αγωνιστουν σε όλα τα παιχνίδια με διάφορες παραλλαγές ερυθρόλευκων εμφανίσεων και δαφνοστεφανομένο άδωνι -όχι Γεωργιάδη, το τεκνό λέμε- στο στήθος.

έτσι, ο Σύλλογος του Ηθους, θα πάρει όχι μόνο το πρωταθλημα Ηθους, το πρωταθλημα Δικαίου, το χάρτινο, και ότι άλλο πρωταθλημα προσφέρεται για φέτος, αλλα και τη 2η, 3η, 4η και 5η θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...