Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Χαχα, απόσύρομαι, έχω κατεβάσει μία πολύ καλή ταινία, και λέω να κάτσω να την δω.

 

Το όνειρο της CASσάνδρας...

 

Την έχω δει. Είναι αρκετά καλή. Το μέρος στο οποίο κατά κύριο λόγο διαδραματίζεται, θυμίζει την CASτέλα :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμω να δω καμια τσοντα μωρε τωρα τετοια ωρα

 

Παω να βαλω το ΑΕΚ-Ολυμπιακος.

 

ΥΓ. Οι λυκοι τρωνε και ψαρια

 

Με τις υγείες σου.

50 χρόνια είχες να δείς τσόντα, θα σου χαλάσουμε εμείς το χατήρι?

Ο πελάτης έχει πάντα δίκαιο.

 

PS Οι λύκοι μπορεί να τρώνε ψάρια. Οι δικέφαλες κότες, πίτουρα όμως. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, τελευταια φορα που ειδα τσοντα ηταν πριν λιγες βδομαδες με μια δαφνοστεφανωμενη αδερφη που χασκογελαει, απλα ειπα να το δω σε επαναληψη γιατι ηταν ωραια! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις υγείες σου.

50 χρόνια είχες να δείς τσόντα, θα σου χαλάσουμε εμείς το χατήρι?

Ο πελάτης έχει πάντα δίκαιο.

 

PS Οι λύκοι μπορεί να τρώνε ψάρια. Οι δικέφαλες κότες, πίτουρα όμως. :devil:

 

Μην μπερδευεσε για το ποιος ειναι ο πελατης.Τελικα θα παιξει ο Κοβασεβιτσ στο τελευταιο ματσ πρωταθληματος για να μην βγει πρωτος σκορερ ο Μπλανκο.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπερδευεσε για το ποιος ειναι ο πελατης.Τελικα θα παιξει ο Κοβασεβιτσ στο τελευταιο ματσ πρωταθληματος για να μην βγει πρωτος σκορερ ο Μπλανκο.:devil:

 

Η πελατειακή σχέση μιας εννιαετίας, δεν παραγράφεται με μία τεσσάρα, όταν κατά τη διάρκεια αυτής μάλιστα, έχει επιτευχθεί εις βάρος σου μία εξάρα. :devil:

Εγώ αν ήμουν Κόκκαλης, θα τον έβαζα τον Ντάρκο την Κυριακή, για να μας δείξει τελικά ο Ντέμης πόσο ηθικός είναι. Είμαι σίγουρος ότι δεν θα έκανε ένσταση... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως δεν έκανε ένσταση κ με Αστέρα Τρίπολης.... Δεν είναι θέμα ηθικής, για εταιρίες μιλάμε. Απλά φαίνεται σε τι άκρες θα φτάσει κάποια ομάδα για να κερδίσει ένα πρωτάθλημα που δεν αξίζει.

Κ ο ΟΣΦΠ αποδεικνύει άλλη μια φορά ότι δεν τον ενδιαφέρει με πιο τρόπο θα είναι πρώτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...