Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό βασικά είναι ένα bug, το οποίο είχε διορθωθεί παλιότερα με κάτι εξάρες, αλλά το σύστημα ξανακράσαρε.

Βέβαια τότε υπήρχε κι άλλο bug, στο οποίο οι παίχτες πέφταν κάτω, αλλά αυτό αντιμετωπίστηκε ως κενό ασφαλείας και η συγκεκριμένη έκδοση αποσύρθηκε από την κυκλοφορία. :devil:

Ναι το θυμάμαι αυτό το κενό ασφαλείας,το εκμεταλλεύτηκε δεόντως ένας ιός, να δεις πως λεγόταν...

 

Ααα, ναι.

 

Κόκκαλης.exe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ναι το θυμάμαι αυτό το κενό ασφαλείας,το εκμεταλλεύτηκε δεόντως ένας ιός, να δεις πως λεγόταν...

 

Ααα, ναι.

 

Κόκκαλης.exe

 

Ε τουλάχιστον ο Κόκκαλης είναι ιός.

Όχι σαν κάτι άλλους που έγιναν

Kontinio/Sober.AH@mm

Ούτε ιός δεν κατάφερε να γίνει. Worm παρέμεινε! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E παλιότερα το συστημα κράσαρε περισσότερο με τον ιο Παραγκα που έστελνε ο hacker θωμάς....

και έβγαζε κατί μηνυματα στην οθόνη ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδιζουν και οι υπόλοιποι να παν νανανανανανανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τουλάχιστον ο Κόκκαλης είναι ιός.

Όχι σαν κάτι άλλους που έγιναν

Kontinio/Sober.AH@mm

Ούτε ιός δεν κατάφερε να γίνει. Worm παρέμεινε! :devil:

 

Tα συγχαρητήριά μου να του μεταφέρεις.

Άντε κι εις ανώτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E παλιότερα το συστημα κράσαρε περισσότερο με τον ιο Παραγκα που έστελνε ο hacker θωμάς....

και έβγαζε κατί μηνυματα στην οθόνη ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδιζουν και οι υπόλοιποι να παν νανανανανανανα....

Αυτό το wma το άκουσες μόνος σου ή σου το μετέφεραν.

Ρωτάω, γιατί την φωτοβολίδα την είχα δεί με τα ματάκια μου και τα φώτα επίσης με τα ματάκια μου. Λές να το είχαν δουλέψει με avid τα παλιόπαιδα της τηλεόρασης και να ζούσαμε ένα πρότυπο Matrix?

Τώρα για τα πεσίματα, θα πρέπει να αποφανθεί ο ιατροδικαστής, γιατί δεν έχει βγεί ακόμη νεκροψία για εκείνα τα πτώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το wma το άκουσες μόνος σου ή σου το μετέφεραν.

Ρωτάω, γιατί την φωτοβολίδα την είχα δεί με τα ματάκια μου και τα φώτα επίσης με τα ματάκια μου. Λές να το είχαν δουλέψει με avid τα παλιόπαιδα της τηλεόρασης και να ζούσαμε ένα πρότυπο Matrix?

Τώρα για τα πεσίματα, θα πρέπει να αποφανθεί ο ιατροδικαστής, γιατί δεν έχει βγεί ακόμη νεκροψία για εκείνα τα πτώματα.

 

Πρωσιπικα το ακουσα το wma αν εβλεπες Μακη θα το ακουγες και εσυ:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το έβγαλε ο έγκριτος αυτός ΑΡΔ, τότε πάω πάσο...

 

Συγνωμη ξεχασα οτι πιστευεις οτι γραφουν οι ''εγκριτοι'' δημοσιογραφοι του πρωταθλητη και του Magic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το wma το άκουσες μόνος σου ή σου το μετέφεραν.

Ρωτάω, γιατί την φωτοβολίδα την είχα δεί με τα ματάκια μου και τα φώτα επίσης με τα ματάκια μου. Λές να το είχαν δουλέψει με avid τα παλιόπαιδα της τηλεόρασης και να ζούσαμε ένα πρότυπο Matrix?

Τώρα για τα πεσίματα, θα πρέπει να αποφανθεί ο ιατροδικαστής, γιατί δεν έχει βγεί ακόμη νεκροψία για εκείνα τα πτώματα.

 

Γιατί το αμφισβητείς ???:-)δεν ακουσα κανέναν να λέει πλαστο το document ...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη ξεχασα οτι πιστευεις οτι γραφουν οι ''εγκριτοι'' δημοσιογραφοι του πρωταθλητη και του Magic

 

Εγώ, score διαβάζω. Ασχολούμαι με τις ενστάσεις τον τελευταίο κέντρο και η score είναι η πλέον έγκυρη εφημερίδα γι' αυτά τα θέματα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τελευταίες πληροφορίες απο Λωζάνη μιλάνε οτι εκτός απο τις παρεμβάσεις ΠΑΟ, και ΑΕΚ που ξέραμε ότι έγιναν δεκτές, νέα παρέμβαση απο άλλη μια πλευρά γέρνει τη ζυγαριά οριστικά στο "κόκκινο". Ο Μάθιου Νίμιτς κατέθεσε...

τη νέα προτασή του που περιλαμβάνει:

α. αναγνώριση ως αποκλειστικά Ελληνικών των copyrights Μ.Αλέξανδρος, Φίλιππος Β', Αρχαία Μακεδονία, Σάρισσα, Ηλιος Βεργίνας, Μπουγάτσα, Μπάοκ, και όλα τα παράγωγά τους.

β. διεθνής αναγνώριση του Ολυμπιακού ΣΦΠ ώς πρωταθλητή "Ελλάδος, Μακεδονίας και πασών Βαλκανίων" για τα έτη 2008-2018,

και για την "άλλη" πλευρά..

γ. διεθνής αναγνώριση με το όνομα "Νιού Σταίητ οφ Ματσεντόνια"/New State of Matsentonia, με προαιρετική χρήση της προσθήκης "...Homeland of Slavs, Albanians, NewMacedonians and not of Greeks, Ancient Macedonians and Indians"

 

 

επίσημη αντίδραση απο Μαξίμου δεν έχουμε ακόμη, αλλα ακούστηκαν έντονες κραυγές τύπου :mad:

 

"φέρτε το κωλόχαρτο να υπογράψω ΤΩΡΑ! τους βαρέθηκα! και πού'σε ..τι έγινε η καρμπονάρα; κόκκαλα έχει; " :mad:

 

paparazzi_alexanderolymp.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...