Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξεκάρφωτο αλλά θέλω σαν τρελός πίσω στην ομάδα τον Μπρούνο Άλβες.Τον έχω μέσα στην καρδιά μου αυτόν τον παίχτη.Ήταν ψυχάρα και παιχτάρα.Με Άλβες Τσιρίλο στα μετόπισθεν δεν θα πέρναγε ούτε μύγα.Κάθε φορά που πάω γήπεδο και βλέπω τον Άλβες από τα matrix να τραγουδάει τον ύμνο τον αναπολώ πραγματικά. . . . . . . . . . . . . . Ελπίζω να τα κάνει πράξη τα λόγια που είπε ότι κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσει στην ΑΕΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλά από αυτό που είπες φαίνεται ότι ξέρεις από καλούς αμυντικούς....

 

τι εννοεις ακριβως?

 

 

Απλά να σου θυμίσω ότι και ο Γεωργέας είναι δεξί μπακ και παίζει το ίδιο καλά και αριστερά. Μάλλον τον είχες ξεχάσει τον Νικόλα.

Λες να μη γνωριζω ποια ειναι η φυσικη θεση του Γεωργεα?

Τον Νικολα δεν τον εχω ξεχασει, δυστυχως προσπαθω ακομα...

 

Όπως φίλε μου να σου θυμίσω ότι και ο Λαγός είναι αριστερό χαφ, αλλά ο Φερέρ τον βάζει και παίζει δεξιά.

 

Δεν ειπα ποτε το αντιθετο...

 

Μάλλον δεν την παρατηρείς καλά την ομάδα.

Καλα τωρα αυτο, πως το συμπερανες?Με ποια κριτηρια λες τετοιες μπαρουφες?

 

Όσο για τον Ουντέζε δεν μπορεί να κάνει για την ΑΕΚ και μόνο αν σκεφτείτε ότι τον έδιωξε ο Πάοκ από την ομάδα του και ο ΠΑΟΚ τον έδιωξε για καθαρά αγωνιστικούς λόγους και όχι για τις διαμάχες με τους φιλάθλους που είχε.

 

O Ουντεζε εμεινε ελευθερος απο τον Παοκ, δεν τον εδιωξε ο ΠΑΟΚ

 

Για μένα προσωπικά που πάω γήπεδο από 4 χρονων (Ειλικρινά το λέω αυτό), τουλάχιστον 6 παίχτες που παίζουν στην ΑΕΚ δεν κάνουν για την ομάδα και ειδικά αν έπαιζαν μπάλα πριν καμιά δεκαριά χρόνια στην ομάδα όχι απλά εκτός 18ας θα ταν, ούτε στο γήπεδο δεν θα τους άφηναν να μπαίνουν. Βλέπε Παουτάσο,Καπετάνο Λάκη, Ιβιτς, Κόντη, Μάλμπασα,Τσάνκο,Βιεγλίνσκι και όλα τα άλλα κελεπούρια που μας είχαν έρθει πέρυσι (Ότι πληρώνεις βέβαια παίρνεις).

 

Αυτο ειναι το μπατζετ της ομαδας, δεξου το, δυστυχως ετσι ειναι, δεν μπορουμε να κανουμε κατι, εκτος αν εχεις καποια δις στην ακρη τοτε εισαι ευπροσδεκτος να κανεις μια μεγαλη μεταγραφη!

 

Ακόμα και ο Σέζαρ που φαίνεται πώς ξέρει λίγο μπαλίτσα, στο γήπεδο φαίνεται ότι είναι λίγος. Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη. Κάθε γνώμη βέβαια είναι αποδεκτή.

 

Για τον Σεζαρ ειδικα δεν δεχομαι κουβεντα, γιατι το παλικαρι ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ προσπαθει να το βγαλει στον αγωνιστικο χωρο, επειδη ειναι βραζιλιανος ομως εχουν μερικοι την εντυπωση πως ειναι ο μεγαλος μαγος της μπαλας, και καθονται και τον γιουχαρουν...ε αυτοι ειναι ηλιθιοι και ανεγκεφαλοι...

 

 

Απο τα 13 μου πηγαινα Ν.Φιλαδελφεια απο Πειραια που μενω, μονος μου, και δεν γιουχαρα ποτε κανεναν παικτη της ομαδας μου...και απλα οταν το βιωνω αυτο τσαντιζομαι...

Δεν λεω πως το εκανες εσυ, ετσι? απλα το ειπα τωρα μιας και μου ειπες για το Σεζαρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ουντέζε ειναι ο μοναδικος που εχει την ευχερεια να παιζει σε 2 διαφορετικες θεσεις...QUOTE]

 

 

Λίγο παραπάνω σου θυμίζω τι έγραψες για αυτό σου έγραψα ότι μάλλον δεν θα παρατηρείς καλά την ομάδα.Όσο για τον Ουντέζε μάλλον λάθος τα ξέρεις τα πράγματα αφού το συμβόλαιό του δεν έληξε αλλά λύθηκε κοινή συνεναίσει.Μήπως έπρεπε να καταλάβεις από την αρχή ότι φυσικά και αστειεύτηκα θέλοντας να δείξω ότι δεν κάνει αυτός ο παίχτης για την ΑΕΚ.ΚΑΙ ΤΕΛΟς ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΨΩΝΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΡΙ.ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΝΟΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΕΤΟΧΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΑΤΣΗ.Ο ΔΕ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΙΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΠΙΚΕΡΔΗ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ.ΣΚΟΠΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

 

Υ.Γ 1 Αν είχαν όλοι την μισή ψυχή του Γεωργέα δεν θα είχαμε 12 χρόνια να πάρουμε πρωτάθλημα.Δεν είναι τυχαίο ότι ο Ρεχάγκελ τον κάλεσε Εθνική.Είναι μακράν ο πιο σταθερός και πιο φορμαρισμένος παιχτης της ΑΕΚ,αν πηγαινες συχνά γήπεδο θα το ξεχώριζες και συ, να σαι σίγουρος

Υ.Γ 2 Και αν μας λες δηλαδή ότι για τον Σέζαρ δεν δέχεσαι κουβέντα γιατί ότι ξέρει παίζει για τον Γεωργέα τι έπρεπε να μας πεις.Για σκέψου το λίγο και μετά στείλε μου ότι θες να τον ξεχάσεις τον Γεωργέα. . . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά από αυτό που είπες φαίνεται ότι ξέρεις από καλούς αμυντικούς....

ΑΛΒΕΖ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για τον Αλβεζ το έλεγα και εγώ τον θέλω πολύ!!!!

Επίσης δεν πρέπει να γιουχάρουμε κανένα παίχτη. Εγώ και ντρέπομαι που το λέω είχα γιουχάρει το Σέζαρ επειδή δεν προσπαθούσε περνούσε η μπάλα από μπροστά και δεν άπλωνε το πόδι. Ηταν λάθος μου όμως να τον γιουχάρω.

Όσο για το μπάτζετ εμένα δεν με χαλάει να μένει χαμηλό, αρκεί να πέρνουμε ψαγμένους παίχτες. Μου αρέσει πάρα πολύ που έχουμε μικρούς.

Επίσης μου αρέσει που η ΑΕΚ παίζει επιθετικά ακόμα και με αυτό το υλικό. Δείχνει σωστή νοοτροπία. Και αν γυρίσει και ο Αλεξόπουλος θα φτιάξουμε καλύτερα πίσω. Ελπίζω τώρα που γυρίζουν όλοι να συνεχίσουν να παίζουν οι μικροί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για τον Αλβεζ το έλεγα και εγώ τον θέλω πολύ!!!!

Επίσης δεν πρέπει να γιουχάρουμε κανένα παίχτη. Εγώ και ντρέπομαι που το λέω είχα γιουχάρει το Σέζαρ επειδή δεν προσπαθούσε περνούσε η μπάλα από μπροστά και δεν άπλωνε το πόδι. Ηταν λάθος μου όμως να τον γιουχάρω.

Όσο για το μπάτζετ εμένα δεν με χαλάει να μένει χαμηλό, αρκεί να πέρνουμε ψαγμένους παίχτες. Μου αρέσει πάρα πολύ που έχουμε μικρούς.

Επίσης μου αρέσει που η ΑΕΚ παίζει επιθετικά ακόμα και με αυτό το υλικό. Δείχνει σωστή νοοτροπία. Και αν γυρίσει και ο Αλεξόπουλος θα φτιάξουμε καλύτερα πίσω. Ελπίζω τώρα που γυρίζουν όλοι να συνεχίσουν να παίζουν οι μικροί.

 

Φίλε από τον Σέζαρ έχουμε όλοι πιο πολλές απαιτήσεις γιατί δείχνει πολλές φορές ότι έχει ικανότητες πολύ περισσότερες από άλλους, για αυτό δεν αντέχω να τον βλέπω να μην μαρκάρει όπως με την Μίλαν που μας είχαν κάνει χωνί από αριστερά επειδή ο Σέζαρ ήταν μονίμως κάτω από την σέντρα και ο Τζιωρτζόπουλος δεν ήξερε που να πρωτοπάει.Επίσης αυτό που δεν μου αρέσει είναι η κατάχρηση της ντρίμπλας που κάνει ενώ έχει δίπλα του την εύκολη πάσα.Πρέπει να καταλάβει σε τι ομάδα παίζει γιατί έχει δυνατότητες να βοηθήσει την ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο παραπάνω σου θυμίζω τι έγραψες για αυτό σου έγραψα ότι μάλλον δεν θα παρατηρείς καλά την ομάδα.Όσο για τον Ουντέζε μάλλον λάθος τα ξέρεις τα πράγματα αφού το συμβόλαιό του δεν έληξε αλλά λύθηκε κοινή συνεναίσει.Μήπως έπρεπε να καταλάβεις από την αρχή ότι φυσικά και αστειεύτηκα θέλοντας να δείξω ότι δεν κάνει αυτός ο παίχτης για την ΑΕΚ.ΚΑΙ ΤΕΛΟς ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΨΩΝΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΡΙ.ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΝΟΤΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΜΕΤΟΧΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΛΑΤΣΗ.Ο ΔΕ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΙΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΠΙΚΕΡΔΗ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ.ΣΚΟΠΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

 

Υ.Γ 1 Αν είχαν όλοι την μισή ψυχή του Γεωργέα δεν θα είχαμε 12 χρόνια να πάρουμε πρωτάθλημα.Δεν είναι τυχαίο ότι ο Ρεχάγκελ τον κάλεσε Εθνική.Είναι μακράν ο πιο σταθερός και πιο φορμαρισμένος παιχτης της ΑΕΚ' date='αν πηγαινες συχνά γήπεδο θα το ξεχώριζες και συ, να σαι σίγουρος

Υ.Γ 2 Και αν μας λες δηλαδή ότι για τον Σέζαρ δεν δέχεσαι κουβέντα γιατί ότι ξέρει παίζει για τον Γεωργέα τι έπρεπε να μας πεις.Για σκέψου το λίγο και μετά στείλε μου ότι θες να τον ξεχάσεις τον Γεωργέα. . . . .[/quote']

 

 

τα εχεις ψιλο εως και χοντρο μπερδεψει φενεται...

Για τον Ουντεζε ελεγα, οτι ειναι ο μοναδικος που μπορει να παιξει ως πλαγιος μπακ και κεντρικο μπακ, δεν ειπα οτι ειναι ο μοναδικος στην ομαδα που παιζει σε 2 θεσεις!Kai o Λυμπε παιζει σε 2 θεσεις και ο Γεωργεας, και ο Μορας, και ο Πλιατσικας, ο Λαγος(αν και οχι με επιτυχια).

Δεν ξερω αν το συμβολαιο του λυθηκε κοινή συνεναίσει, εδω λεει οτι τον απεκτησε η ΑΕΚ ελευθερο

> http://www.sport24.gr/html/ent/298/ent.133298.asp 

 

Οσο για το αν η ΑΕΚ εχει περισσοτερα χρηματα απο τον Ολυμπιακο, επετρεψε μου να αμφιβαλλω...

 

Το ταμειο της ΠΑΕ Ολυμπιακος ειναι πιο γεματο απο αυτο της ΠΑΕ ΑΕΚ, το οτι οι μετοχοι της ΠΑΕ ΑΕΚ ειναι οικονομικα πιο ευρωστοι απο τον Κοκκαλη, δεν το αμφισβητω, μπορει να ειναι και αληθεια...

 

Αυτο που εχει σημασια ειναι, οτι ΚΑΝΕΝΑΣ προεδρος δεν επενδυει τα δικα του χρηματα για το καλο μιας ομαδας, με σκοπο καποια στιγμη μελλοντικα να τα κερδισει πισω, ειναι ενα πολυ μεγαλο ρισκο, ειδικα για το ελληνικο ποδοσφαιρο και για ελληνικη ομαδα, ειδικα απο την στιγμη που απο του χρονου, ο πρωταθλητης δεν 8α μπενει κατευθειαν στους ομιλους του champions league, αλλα θα δινει προκριματικους αγωνες, και ετσι δεν θα εχει ενα σιγουρο εσοδο!

 

Για τον Γεωργεα παλι τι θες να σου πω?Οποιος εχει ματια βλεπει, και οποιος δεν ειναι κομπλεξικος αντιλαμβανεται οτι ο Γεωργεας απο περσι ειναι ο καλυτερος δεξιος μπακ εντος Ελλαδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε από τον Σέζαρ έχουμε όλοι πιο πολλές απαιτήσεις γιατί δείχνει πολλές φορές ότι έχει ικανότητες πολύ περισσότερες από άλλους, για αυτό δεν αντέχω να τον βλέπω να μην μαρκάρει όπως με την Μίλαν που μας είχαν κάνει χωνί από αριστερά επειδή ο Σέζαρ ήταν μονίμως κάτω από την σέντρα και ο Τζιωρτζόπουλος δεν ήξερε που να πρωτοπάει.Επίσης αυτό που δεν μου αρέσει είναι η κατάχρηση της ντρίμπλας που κάνει ενώ έχει δίπλα του την εύκολη πάσα.Πρέπει να καταλάβει σε τι ομάδα παίζει γιατί έχει δυνατότητες να βοηθήσει την ομάδα.

 

 

εδω συμφωνουμε παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το ταμειο της ΠΑΕ Ολυμπιακος ειναι πιο γεματο απο αυτο της ΠΑΕ ΑΕΚ, το οτι οι μετοχοι της ΠΑΕ ΑΕΚ ειναι οικονομικα πιο ευρωστοι απο τον Κοκκαλη, δεν το αμφισβητω, μπορει να ειναι και αληθεια...

 

Αυτο που εχει σημασια ειναι, οτι ΚΑΝΕΝΑΣ προεδρος δεν επενδυει τα δικα του χρηματα για το καλο μιας ομαδας, με σκοπο καποια στιγμη μελλοντικα να τα κερδισει πισω, ειναι ενα πολυ μεγαλο ρισκο, ειδικα για το ελληνικο ποδοσφαιρο και για ελληνικη ομαδα, ειδικα απο την στιγμη που απο του χρονου, ο πρωταθλητης δεν 8α μπενει κατευθειαν στους ομιλους του champions league, αλλα θα δινει προκριματικους αγωνες, και ετσι δεν θα εχει ενα σιγουρο εσοδο!

 

Για τον Γεωργεα παλι τι θες να σου πω?Οποιος εχει ματια βλεπει, και οποιος δεν ειναι κομπλεξικος αντιλαμβανεται οτι ο Γεωργεας απο περσι ειναι ο καλυτερος δεξιος μπακ εντος Ελλαδας...

 

Για το ταμείο έχεις δίκιο άλλωστε και ο kchoriano αυτό είπε ότι μπορεί να τα έχουν οι μέτοχοι αλλά δεν σημαίνει ότι θα τα δώσουν όλα. Σύμφωνα με οικονομικά στοιχεία η ΠΑΕ Ολυμπιακός είναι η καλύτερη και πιο κερδοφόρα επιχείρηση από όλες τις ΠΑΕ. Δεν αμφιβάλλω ότι και εμείς θα έχουμε πολλά έσοδα αλλά πρώτα θέλουμε γήπεδο! Είναι όντως τεράστιο ρίσκο και κανείς δεν θέλει τα κακά του παρελθόντος.

Για τον Γεωργέα αμυντικά ναι είναι πολύ καλός επιθετικά όμως πολύ κακός. Και όταν παίζεις δεξί μπακ στην ΑΕΚ τουλάχιστον πρέπει να έχεις πολύ καλή σέντρα. Κοίτα τα μπακ όλων των ισπανικών ομάδων. Οι πλάγιοι είναι παιχταράδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΒΕΖ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΕΚΑΡΑ

 

Ωχ! ΚΑΙ αυτό το σύνθημα Αεκτζίδικο είναι;! Ρε να πάρει, εδώ στη Λάρισα δεν έχουμε κανένα πρωτότυπο σύνθημα; Όλα της ΑΕΚ είναι πια; Ότι έχω ακούσει και μου άρεσε, μετά από λίγο καιρό, τσουπ!, το ακούω και από ΑΕΚτζήδες (και είναι προφανές ότι εμείς είμαστε αυτοί που τα κλέβουμε).

 

Συγκεκριμένα λέγαμε Θωμά ψυχάρα (για τον Κυπαρίσση). Τώρα άρχισε να ακούγεται και Διγκόζη ψυχάρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε manuel πρέπει να είσαι πολύ υπερήφανος για την ομάδα σου!

Πολύ την πάω την Λάρισα. Μου αρέσει που την ακολουθείτε και την στηρίζετε και όχι τώρα αλλά και όταν ήταν σε άλλες κατηγορίες. Μπράβο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γενικα συμπαθω τους οπαδους των ομαδων που δεν υποστηριζουν καποια εκ των μεγαλων ομαδων...

 

Αντε ρε να ανεβει και η Ροδαρα στην Α' Εθνικη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχεις ψιλο εως και χοντρο μπερδεψει φενεται...

Για τον Ουντεζε ελεγα, οτι ειναι ο μοναδικος που μπορει να παιξει ως πλαγιος μπακ και κεντρικο μπακ, δεν ειπα οτι ειναι ο μοναδικος στην ομαδα που παιζει σε 2 θεσεις!Kai o Λυμπε παιζει σε 2 θεσεις και ο Γεωργεας, και ο Μορας, και ο Πλιατσικας, ο Λαγος(αν και οχι με επιτυχια).

Δεν ξερω αν το συμβολαιο του λυθηκε κοινή συνεναίσει, εδω λεει οτι τον απεκτησε η ΑΕΚ ελευθερο

> http://www.sport24.gr/html/ent/298/ent.133298.asp 

 

Οσο για το αν η ΑΕΚ εχει περισσοτερα χρηματα απο τον Ολυμπιακο, επετρεψε μου να αμφιβαλλω...

 

Το ταμειο της ΠΑΕ Ολυμπιακος ειναι πιο γεματο απο αυτο της ΠΑΕ ΑΕΚ, το οτι οι μετοχοι της ΠΑΕ ΑΕΚ ειναι οικονομικα πιο ευρωστοι απο τον Κοκκαλη, δεν το αμφισβητω, μπορει να ειναι και αληθεια...

 

Αυτο που εχει σημασια ειναι, οτι ΚΑΝΕΝΑΣ προεδρος δεν επενδυει τα δικα του χρηματα για το καλο μιας ομαδας, με σκοπο καποια στιγμη μελλοντικα να τα κερδισει πισω, ειναι ενα πολυ μεγαλο ρισκο, ειδικα για το ελληνικο ποδοσφαιρο και για ελληνικη ομαδα, ειδικα απο την στιγμη που απο του χρονου, ο πρωταθλητης δεν 8α μπενει κατευθειαν στους ομιλους του champions league, αλλα θα δινει προκριματικους αγωνες, και ετσι δεν θα εχει ενα σιγουρο εσοδο!

 

Για τον Γεωργεα παλι τι θες να σου πω?Οποιος εχει ματια βλεπει, και οποιος δεν ειναι κομπλεξικος αντιλαμβανεται οτι ο Γεωργεας απο περσι ειναι ο καλυτερος δεξιος μπακ εντος Ελλαδας...

 

 

 

 

Συμφωνώ απόλυτα με όλα όσα είπες.Το ταμείο της ΑΕΚ είναι φτωχό γιατί έτσι θέλουν να το διαχειρίζονται οι επιχειρηματίες, όχι όμως ότι δεν έχουν λεφτά για να βάλουν.Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.Τον Ουντέζε όντως τον πήραμε ελεύθερο αφού προηγουμένος έλυσε το συμβόλαιό του με τον Πάοκ που δεν τον ήθελε άλλο.Ότι κάναμε δηλαδή και εμείς με τον Μάλμπασα φίλε.Παρεπιπτόντως να σου πώ ότι τσακώθηκε χτές ο Ουντέζε με τον Έμερσον στην προπόνηση.

 

Ωχ! ΚΑΙ αυτό το σύνθημα Αεκτζίδικο είναι;! Ρε να πάρει, εδώ στη Λάρισα δεν έχουμε κανένα πρωτότυπο σύνθημα; Όλα της ΑΕΚ είναι πια; Ότι έχω ακούσει και μου άρεσε, μετά από λίγο καιρό, τσουπ!, το ακούω και από ΑΕΚτζήδες (και είναι προφανές ότι εμείς είμαστε αυτοί που τα κλέβουμε).

 

Συγκεκριμένα λέγαμε Θωμά ψυχάρα (για τον Κυπαρίσση). Τώρα άρχισε να ακούγεται και Διγκόζη ψυχάρα...

 

 

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γενικα συμπαθω τους οπαδους των ομαδων που δεν υποστηριζουν καποια εκ των μεγαλων ομαδων...

 

Αντε ρε να ανεβει και η Ροδαρα στην Α' Εθνικη....

 

 

 

Άντε ρε παιδιά να πέσει και ο Όφη στην Β Εθνική, και γω την πάω πολύ την Λάρισα όπως και τα Γιάννενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...