Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια δεν πατε στο thread του γαυρου να τα πειτε.Καλα πλακα μας κανετε εγω θελω τα λεφτα που χρωστγε η ΑΕΚ στο δημοσιο να τα δωσει πισω.Επισης δεν ηθελα να γινει ρυθμιση στα χρεη του ολυμπιακου τοτε και τα πληρωσε με λιγοτερο επιτοκιο κ.τ.λ.Εγω οπαδος ειμαι δεν με νοιαζουν τα οικονομικα της ομαδας.Οσο για το πρωταθλημα ξερετε τη γνωμη μου βρωμαει απο παντου (μου εξηγετε πως εχασε ο Αστερας απο τον Λεβαδιακο).Ολοι εχουν τα παραρτηματα τους.Οσο για τον αγωνα με την Ξανθη καραστημενο (του στρωνε την μπαλα ο Τζολε και την εστελνε στα περιστερια).Οσο για την ΑΕΚ, τον ΠΑΟΚ δεν τον ειδα και ορεξατο.Το κακο ειναι οτι ο ολυμπιακος εχει τον περισσοτερο κοσμο και για αυτο το περνει και για κανεναν αλλο λογο.

 

Μην γράφεις ότι σου κατεβαίνει γιατί μας αναγκάζεις να σου απαντήσουμε.

 

Όταν σταματήσετε και εσείς να γράφετε της Ψ***** σας τον χαβά στο τόπικ του γαύρου θα το κόψουμε και εμείς.

 

Ποιος έστρωνε στον Τζόλε και ποιος έστελνε στα περιστέρια ίσως να μην μάθουμε ποτέ... έτσι όπως το έγραψες μόνο εσύ κατάλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μην γράφεις ότι σου κατεβαίνει γιατί μας αναγκάζεις να σου απαντήσουμε.

 

Όταν σταματήσετε και εσείς να γράφετε της Ψ***** σας τον χαβά στο τόπικ του γαύρου θα το κόψουμε και εμείς.

 

Ποιος έστρωνε στον Τζόλε και ποιος έστελνε στα περιστέρια ίσως να μην μάθουμε ποτέ... έτσι όπως το έγραψες μόνο εσύ κατάλαβες.

 

Τι να σου πω δεν εχω καν ορεξη να σου απαντησω.Κατσε και πιστευε οτι το πρωταθλημα ειναι απο τα πιο ''καθαρα'' του κοσμου.Με γεια το πρωταθλημα αντε και του χρονου

 

Edit:Για το ελληνικο πρωταθλημα μιλαω γιατι εχεις και καποιο προβλημα κατανοησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω δεν εχω καν ορεξη να σου απαντησω.Κατσε και πιστευε οτι το πρωταθλημα ειναι απο τα πιο ''καθαρα'' του κοσμου.Με γεια το πρωταθλημα αντε και του χρονου

 

Ρε ταλέντο... όρεξη μπορεί να μην έχεις αλλά έγραψες μια αράδα εκεί που νόημα δεν βγαίνει. Για να μην πάει αδιάβαστη εξήγησε την.

 

Επίσης το πιο καθαρό δεν είναι αλλά ακόμα και η Καλαμιά κράζει τον Ηρακλή ότι την έριξε... με λίγα λόγια ότι και να γίνει κάποιος θα φωνάζει.

 

Edit: Που σε λέκτορα... αυτό "Οσο για τον αγωνα με την Ξανθη καραστημενο (του στρωνε την μπαλα ο Τζολε και την εστελνε στα περιστερια)" δεν δείχνει δικό μου πρόβλημα κατανόησης αλλά δικό σου να γράψεις 2 προτάσεις σωστά. Ειδικά όταν σε ρωτάω ποιος έστρωνα στον Τζόλε και μου απαντάς "Για το ελληνικο πρωταθλημα μιλαω γιατι εχεις και καποιο προβλημα κατανοησης"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα τι προσπαθούνε να πούνε οι γαυροι δεν καταλαβαίνω ? Αβα βα το ματσακί στην Ξανθη φιλικό ηταν και οκ το περιμέναμε και φυσικό ήταν . Και ο ΠΑΟΚ δεν σκίστηκε αλλά ο ΠΑΟΚ δεν υπάρχει σαν ομάδα φέτος ΓΕΝΙΚΑ. Και η ΑΕΚ ειναι στην καλύτερη της κατάσταση από ολη τη χρονιά αυτή τη στιγμή όποτε λογικό θα το έλεγα το αποτέλεσμα...Το θέμα είναι πως πέρνουν το πρωτάθλημα στα χαρτιά γιατί δεν μπορέσαν να κερδίσουν την Καλαμαριά και δεν νομίζω να έχουν να πουν κάτι αλλό σε αυτό. Νομίζω πως ουτε οι ιδιοι το χαίρονται πολύ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ταλέντο... όρεξη μπορεί να μην έχεις αλλά έγραψες μια αράδα εκεί που νόημα δεν βγαίνει. Για να μην πάει αδιάβαστη εξήγησε την.

 

Επίσης το πιο καθαρό δεν είναι αλλά ακόμα και η Καλαμιά κράζει τον Ηρακλή ότι την έριξε... με λίγα λόγια ότι και να γίνει κάποιος θα φωνάζει.

 

Μια καλαμια στον καμπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την χαρά μας είναι... πού να παίρναμε και πρωτάθλημα τι θα γινόταν... Θα μας παίρναν τα ζουμιά:lol::lol::lol:

 

Τι να το κανεις το πρωταθλημα εναν αγιασμο χρειαζομαστε ποιον αραγε θα φερει του χρονου ο κωστενογλου για αγιασμο?Αυτο ειναι το σημαντικο ερωτημα και οχι για την αποφαση του ολυμπιακου και της καλαμιας .Αν εχετε την ευγενη καλοσυνη απαντηστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του χρόνου ο Κωστένογλου θα κάνει ο ίδιος τον αγιασμό. επιβεβαιωμένο.

 

Και διπλα ο Καλλον να σκωτονει κοτες για να μας δωσει το πρωταθλημα ο θεος ''ακτουλμαλαμπατα''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit 2: α,και εμεις δεν χρησιμοποιουμε addons για να το παιζουμε καθηγητες της ορθογραφιας... να σε δω και σενα να ποσταρεις χωρις βοηθηματα,και τα λεμε μετα...

 

τετοια χρησιμοποιεις εσυ προφανος.αλλιως δεν θα σου εβγαζε το "οτι" "ο,τι"....

 

Μια και έκανες και διορθώσεις και αφού έφυγα γατούλα!

 

Λοιπόν, δωρεάν μαθηματάκι, την άλλη φορά θα σε χρεώσω. Υπάρχει το ότι που είναι σύνδεσμος και υπάρχει και το ό,τι που είναι αναφορική αντωνυμία. Firefox addons δε χρησιμοποιώ γιατί δουλεύω με Internet Explorer 7. :-D

 

Γενικότερα βοηθήματα δε χρησιμοποιώ και ελπίζω δε θα χρειαστώ και στο μέλλον. :lol:

 

Όσο για εσένα γατούλα, με τη ροζ μυτούλα, δυστυχώς οι φόβοι μου επαληθεύτηκαν...:X

 

ΥΓ: Έχω τρομερή υπομονή. Μπορώ να περιμένω πολύ καιρό (και να στο υπενθυμίζω επίσης) για να βρεις αυτό που, καθώς νομίζεις ότι με ξέρεις, ισχυρίστηκες ότι έχω γράψει. Να μιλήσεις επί του προκειμένου δηλαδή και μην καταφύγεις σε υπεκφυγές και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα τελευταία νέα μάλλον δεν τα ξέρετε!

Yπάρχει ελπίδα παίδες!

Έχουμε έννομο συμφέρον, το οποίο σημαίνει ότι μπορούμε να χωθούμε και εμείς στην

υπόθεση αν κινηθούμε γρήγορα. Ακόμα και αν η Καλαμαριά πει στο δικαστήριο ότι δεν την

ενδιαφέρει πλέον, μπορούμε να κερδίσουμε την υπόθεση αν είμαστε και εμείς εκεί.

Πλέον έννομο συμφέρον εκτός από Καλαμαριά, ΟΣΦΠ, ΕΠΟ θα έχει και η ΑΕΚ....

Το θέμα είναι να κάνουμε κίνηση, κάτι το οποίο φαίνεται να έχει γίνει.

 

Ρίξτε μια ματιά:

http://aek.com/phpBB2/viewtopic.php?t=10529

:oneup:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...