Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αλήθεια, με την εισαγγελική έρευνα για τη δολοφονία από τους υπαλλήλους τι έγινε;

Θα πίστευε κάποιος ότι μια δολοφονία (αποδεδειγμένη) είναι πιο σοβαρή από μια υποθετική τοποθέτηση μικροφόνων (που δεν ξέρουμε υποτίθεται αν είναι μικρόφωνα ή μεγάφωνα).

 

Η εισαγγελική έρευνα για τους δολοφόνους, βρίσκεται στο ίδιο συρτάρι με την εισαγγελική έρευνα για τον φόνο ενός έγχρωμου μικροπωλητή CD που διέπραξαν κάποια καλόπαιδα έξω από σύνδεσμο του Παναθηναϊκού. Προβοκάτσια φαντάζομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μην το πιστεύω?Μέχρι και εισαγγελική έρευνα είχε διαταχθεί το πόρισμα της οποίας ακόμα αγνοείτε.

 

Η εισαγγελική έρευνα με τις κασσέτες με το "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να.." που βρίσκεται; Γιατί σε βλέπω ενημερωμένο για τα λοιπά δικαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εισαγγελική έρευνα με τις κασσέτες με το "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζουν και οι άλλοι να πάνε να.." που βρίσκεται; Γιατί σε βλέπω ενημερωμένο για τα λοιπά δικαστικά.

 

Κι αυτή, στο ίδιο συρτάρι με την υπόθεση με τα κουμπούρια του Καπετάνιου, με τα καρφιά στον αγωνιστικό χώρο σε αγώνα μεταξύ Πανηλειακού - ΠΑΟ, με την υπόθεση του υπαλλήλου που διατηρεί βενζινάδικο της AVIN, με την υπόθεση πολυιδιοκτησίας για το παράρτημα που λέγεται ΟΦΗ και άλλα πολλά, πάρα πολλα τα οποία χωράνε μόνο σε ντουλάπα και όχι σε συρτάρι. Αν ενδιαφέρεστε μπορώ να τα παραθέσω στο topic του Ολυμπιακού, γιατί εδώ είμαστε off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτή, στο ίδιο συρτάρι με την υπόθεση με τα κουμπούρια του Καπετάνιου, με τα καρφιά στον αγωνιστικό χώρο σε αγώνα μεταξύ Πανηλειακού - ΠΑΟ, με την υπόθεση του υπαλλήλου που διατηρεί βενζινάδικο της AVIN, με την υπόθεση πολυιδιοκτησίας για το παράρτημα που λέγεται ΟΦΗ και άλλα πολλά, πάρα πολλα τα οποία χωράνε μόνο σε ντουλάπα και όχι σε συρτάρι. Αν ενδιαφέρεστε μπορώ να τα παραθέσω στο topic του Ολυμπιακού, γιατί εδώ είμαστε off topic.

 

τους εκλεισες τα στοματα με ολα οσα τους ειπες περι παρασκηνιου,και ψαχνουν στο google να βρουν και αυτοι κατι να σου ανταποδωσουν :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε, θα μας βγάλετε τρελούς? Δεν είχατε βάλει κοριούς? Έχει βουίξει η Ελλάδα με τα καμώματα σας.

 

Καινούργιος κομήτης;

 

Κύριε καθηγητά έκανα ορθογραφικό λαθάκι?Ελπίζω να μην μου βάλετε κακό βαθμό.

 

Η εισαγγελική έρευνα είχε ζητηθεί από πολίτη και συγκεκριμένα από τον αρχηγό της αποστολής του Ολυμπιακού σε εκείνο το παιχνίδι.

 

Για τα γεγονότα στην Παιανία σε πληροφορώ οτι 25 άτομα (24 γαύροι-ένας βάζελος)είναι ήδη στη φυλακή.Λές να μπήκαν μόνοι τους μέσα?Και κανείς δεν είπε οτι τα μικρόφωνα είναι πιο σημαντικά από μια ανθρώπινη ζωή.

 

Ο πρόεδρος του παναθηναικόυ εν' ονόματι Φιλιππίδης που είχε πλακώσει τον διαιτητή Ευθυμιάδη αλήθεια τι πόστο κατέχει σήμερα?Μάλλον θα είναι μπόνους για την πολιτισμένη του συμπεριφορά.

 

Εάν πάω εγώ και ζητήσω εισαγγελική έρευνα, λέγοντας ότι μου έκλεψες το αυτοκίνητο, προφανώς και θα γίνει η έρευνα. Δε σημαίνει κάτι όμως αυτό έτσι δεν είναι;

 

Για τα γεγονότα της Παιανίας, για ξαναρώτα. Ποιος είναι μέσα αυτή τη στιγμή για δολοφονία; Από υπαλλήλους της ΠΑΕ Ολυμπιακός είναι κανένας μέσα;

 

Να ξεκαθαρίσω ότι ούτε θα φωνάξω "Μιχάλη ζεις, εσύ μας οδηγείς", ούτε και θα κλάψω. Τον τύπο δεν τον ήξερα όπως και δεν ξέρω συνδεσμίτες και οργανωμένους και τυπάκια που κάνουν "πεσίματα". Και προφανώς εκεί πήγε για να πέξει τις φάπες του, αθώος εντελώς δεν ήταν. Από τη στιγμή που δολοφονήθηκε όμως...

 

Τέλος, δεν ήταν θέμα λάθους. Ξέρεις, το "αγνοείτε" με το "αγνοείται" έχει εντελώς διαφορετικό νόημα. Οπότε ίσως θα έπρεπε απλά να έχει πει τι εννοείς τελικά και να αφήσεις τις ειρωνίες στην άκρη.

 

αρχισαμε τις προσβολες βλεπω,αρα και δεν αξιζει να ασχοληθουμε αλλο μαζι σου....

 

Μάλλον δε μπορείς να βρεις να έχω πει έστω και ΜΙΑ φορά αυτό που ισχυρίστηκες προηγουμένως, οπότε έστριψες δια της προσβολής.

 

Δεν είμαι ο πρώτος που σου το λέει ούτε ο τελευταίος φαντάζομαι. Δεν ξέρω αν είσαι απόφοιτος τετάρτης δημοτικού ή παίζει κάποιο πρόβλημα. Αυτό που θα σου πω είναι ότι και άλλοι έχουν πρόβλημα, αλλά κάνουν κάτι για αυτό. Πήγα να σου το πω και μια φορά στο topic για το Lost αλλά ήταν αργά και βαριόμουνα.

 

Πάντως, αν θες, απαντάς για το θέμα μας ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να σου το πω και μια φορά στο topic για το Lost αλλά ήταν αργά και βαριόμουνα.

 

τι μας το παιζεις τωρα ρε μεγαλε,καθηγητης? ποιος εισαι,ο δημητρης παπαμιχαηλ? χαλαρωσε και κατσε και κλαψε για την απωλεια και του φετινου πρωταθληματος με την ησυχια σου,και τα ξαναλεμε οταν ηρεμησεις.

 

edit: σιγα μην κατσω βραδιατικο να ψαχνω παλια σου ποστ για το τι εχεις πει.ολοι σε ξερουνε,δεν χρειαζετε να κανω κανενα ποστ εγω....σε διαβαζουμε χρονια τωρα...

 

edit 2: α,και εμεις δεν χρησιμοποιουμε addons για να το παιζουμε καθηγητες της ορθογραφιας... να σε δω και σενα να ποσταρεις χωρις βοηθηματα,και τα λεμε μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά?Η Μάντσεστερ κατέβηκε στην Τούμπα και φοράει κίτρινα?

 

0-3 στο 25?Ούτε τα προσχήματα δεν κρατήσατε ρε...

 

 

Και τον γαυρο 3-0 στο 30', και ??

 

 

Μου συγκρίνεις το όνομα,την ιστορία και την έδρα της Ξάνθης με αυτήν του παόκ?Η ξάνθη δεν είναι παράλογο να χάνει 0-2,και εσύ την κέρδισες.Ο πάοκ όμως,αυτή η ιστορική ομάδα,το καμάρι της προσφυγίας άρπαξε 3 παστέλια στο 5λεπτο μέσα στην καυτή Τούμπα?Ή μήπως θέλεις να συγκρίνουμε ατμόσφαιρα στο παοκ-οσφπ με τη σημερινή ατμόσφαιρα?

 

 

O ΠΑΟΚ φετος εχει χασει απο τη σαρα και τη μαρα μεσα στη Τουμπα, ποιο ειναι το περιεργο?

 

Η Ξανθη νικησε και ενα βαζελο πατωντας τον κατω, και εμενα με κερδισε στο Κυπελλο αλλωστε, εκει θυμηθηκε να παιξει μπαλα...

 

Μπαλάρα η ΑΕΚαρα. Αφού μέχρι κι ο Ζαγοράκης χειροκροτάει. Και οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ, χαίρονται για την μπαλάρα που παίζει η ΑΕΚάρα. Και ο ΟΠΑΠ χαίρεται που το ήξερε και το κλείδωσε στο 1,50. Την επόμενη φορά θα βάλουμε εσένα στη θέση του Παπαδημητρίου που δεν ζαλίζεσαι τόσο πολύ. Είστε αξιολύπητοι και οριστικά δεύτεροι. Πρωταθλητές στα χαρτιά εμείς, ομάδα στα χαρτιά εσείς. Το άρθρο 44 να είναι καλά...

 

Ομαδα στα χαρτια που σου εριξε 4 τεμαχια που ακομα σε ζαλιζουν λιγο δυσκολο.

Α και ο νομος μεσα σε ενα βραδυ να 'ναι καλα που σου εσωσε το κωλαρακι (του Ολυμπιακου), για να μην ξεχνας, ετσι?

 

Αστο μην το παλευεις να βγεις και οσια παρθενα, θα αρχισουμε να γελαμε, κριμα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι το 0-2 στο 45 ακούγεται καλύτερα, σωστά; :lol:

 

οχι δεν ανοιξε ποδια τελικα.κατι αλλο ανοιξε αλλα δεν λεω τι:-)1-4 ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε να βαζετε στο προγραμμα καθε τελευταια αγωνιστικη την ξανθη να τρωει 4 και 5!στο ιδιο εργο θεατες

 

Η διαφορά πυροτεχνήματα μου (ανεξαρτήτου χρώματος) είναι ότι εφημερίδες, ραδιόφωνα αλλά και από στόμα σε στόμα άκουγες για το κωλαράκι που θα έστηνε ο μΠΑΟΚ. Στο Ξάνθη- Γαύρος ήταν ακριβώς το αντίθετο. Και μην μου πει κανείς καμιά μαλακία... μόλις γύρισα από την Ξάνθη όπου ήμουν όλη την μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μας το παιζεις τωρα ρε μεγαλε,καθηγητης? ποιος εισαι,ο δημητρης παπαμιχαηλ? χαλαρωσε και κατσε και κλαψε για την απωλεια και του φετινου πρωταθληματος με την ησυχια σου,και τα ξαναλεμε οταν ηρεμησεις.

 

edit: σιγα μην κατσω βραδιατικο να ψαχνω παλια σου ποστ για το τι εχεις πει.ολοι σε ξερουνε,δεν χρειαζετε να κανω κανενα ποστ εγω....σε διαβαζουμε χρονια τωρα...

 

Αν είμαι ο Παπαμιχαήλ, είσαι η Βουγιουκλάκη; Βγάλε μου γλωσσίτσα μουσίτσα τώρα... :lol:

 

Μια χαρά ήρεμος είμαι αγαπητέ. Και για το τι έχω γράψει εγώ, είμαι εδώ από το 2002 με άλλο λογαριασμό που χάθηκε από την database και με αυτόν από το 2003. Και αυτό που λες δεν το έχω πει ούτε μία φορά στα 6 μου χρόνια εδώ. Οπότε κάνε μια εναέρια για να τελειώνουμε.

 

ΥΓ: Μια χαρά δούλεψε ο spell checker αυτή τη φορά. Είδε βρε γατούλα όταν θες; Άντε καλό σου βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά πυροτεχνήματα μου (ανεξαρτήτου χρώματος) είναι ότι εφημερίδες, ραδιόφωνα αλλά και από στόμα σε στόμα άκουγες για το κωλαράκι που θα έστηνε ο μΠΑΟΚ. Στο Ξάνθη- Γαύρος ήταν ακριβώς το αντίθετο. Και μην μου πει κανείς καμιά μαλακία... μόλις γύρισα από την Ξάνθη όπου ήμουν όλη την μέρα.

 

Θα σου έλεγα να ρωτήσεις τον πατέρα μου τι του έλεγα στις 19:05 αλλά είναι 66 χρονών και δεν το κατέχει το ρημάδι εδώ πέρα. Άσε που είναι και Ολυμπιακός και δε με πίστευε... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: Μια χαρά δούλεψε ο spell checker αυτή τη φορά. Είδε βρε γατούλα όταν θες; Άντε καλό σου βράδυ.

 

τετοια χρησιμοποιεις εσυ προφανος.αλλιως δεν θα σου εβγαζε το "οτι" "ο,τι"....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν πατε στο thread του γαυρου να τα πειτε.Καλα πλακα μας κανετε εγω θελω τα λεφτα που χρωστγε η ΑΕΚ στο δημοσιο να τα δωσει πισω.Επισης δεν ηθελα να γινει ρυθμιση στα χρεη του ολυμπιακου τοτε και τα πληρωσε με λιγοτερο επιτοκιο κ.τ.λ.Εγω οπαδος ειμαι δεν με νοιαζουν τα οικονομικα της ομαδας.Οσο για το πρωταθλημα ξερετε τη γνωμη μου βρωμαει απο παντου (μου εξηγετε πως εχασε ο Αστερας απο τον Λεβαδιακο).Ολοι εχουν τα παραρτηματα τους.Οσο για τον αγωνα με την Ξανθη καραστημενο (του στρωνε την μπαλα ο Τζολε και την εστελνε στα περιστερια).Οσο για την ΑΕΚ, τον ΠΑΟΚ δεν τον ειδα και ορεξατο.Το κακο ειναι οτι ο ολυμπιακος εχει τον περισσοτερο κοσμο και για αυτο το περνει και για κανεναν αλλο λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...