Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι εγινε τελικα τους βρηκαν εκει στο ρεντη απο το ΕΣΚΑΝ η ακομα ψαχνουν;πολλοι τραυματιες ξαφνικα στον ολυμπιακο ρε παιδι μου τι γινετε...φαξ που ποτε δεν φτανουν στον παραλειπτη τους,αλλαγες στην ωρα της προπονησης...οποια πετρα και αν σηκωσεις....:P

 

Πρώτη φορά είναι φέτος που ο Ολυμπιακός έχει τραυματίες και σας φαίνεται περίεργο ε?

Την αλλαγή στηξν προπόνηση την έχουν αναρτήσει στο site, από την Τρίτη και μάλιστα έγραψε για την αλλαγή και το Φως. Αν έπαιζαν και έτρεχαν έτσι οι ντοπαρισμένοι, τι να πώ, μάλλον σε υγιείς συνθήκες θα σερνόντουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πια η γνωμη σας για τον Κλεϊτον αδελφια?Πολλα λεφτα πιστευω με τα ιδια λεφτα μπορεις να παρεις καλυτερους παιχτες.Τελικα για Καλον εχουμε κανενα νεο θα ανανεωσει?Πιστευω οτι ειναι καλο παιχτης και αξιζει αλλη μια ευκαιρια να μας δειξει το ταλεντο του.Αρκει να μην ζητηση πολλα.Πιστευω οτι το καλυτερο αν ανανεωσει θα ηταν να κανει 1+1 για 2 λογου:

1.Δεν ειναι σε καλη κατασταση αμα κανει κακη χρονια θα σου μεινει να τρωει το συμβολαιο(αρουαμπαρενα πχ)

2.Εχει δειξει οτι ειναι ψιλοκαθηκακι αρα αν δεν συμφωρθει να μπορεις να τον δειξεις.Ελπιζω ο Ντεμης να μην κανει αλλα λαθη με πολληετη συμβολαια εκτος αν ειναι σιγουρος π.χ Παπασταθοπουλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν δίνει και πολλλά λεφτά.Κατσε να τον πάρουμε πάντως....Γιατί νομίζω πως λόγο Ριμπο μάλλον δεν θέλει να έρθει εκτός και έαν παίζει δεξί χαφ ή δευτερός επιθετικός.

Για Καλόν έχουμε ακόμα... Σε περίπτωση που δεν πάρουμε το προτάθλημα έχουμε ακόμα 6 αγωνιστικές όποτε έχει ακόμα να δείξει έαν αξίζει και έαν θέλει να μείνει στην ομάδα. Αν πάρουμε το πρωτάθλήμα αυτός πάντως θα θέλει να μείνει λόγο ch.l.Νομίζω πάντως πως καλό θα κάνουμε έαν τον κρατήσουμε γιατί μπορεί να βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, αμφισβητείτε το ταλέντο του Καλόν??

Όταν διέπρεπε με την Ίντερ?Δεν τα θυμάστε?Θυμάμαι που μας είχε πετάξει και γκολάκι στο ουέφα

Άσχετα αν δεν έχει δείξει ακόμα κάτι αλλά εγώ τον πάω πολύ σαν παίχτη.Έχει να δώσει πάρα πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, αμφισβητείτε το ταλέντο του Καλόν??

Όταν διέπρεπε με την Ίντερ?Δεν τα θυμάστε?Θυμάμαι που μας είχε πετάξει και γκολάκι στο ουέφα

Άσχετα αν δεν έχει δείξει ακόμα κάτι αλλά εγώ τον πάω πολύ σαν παίχτη.Έχει να δώσει πάρα πολλά

 

 

Οπως το ειπες, δεν λεω οχι στην πορεια του σαν ποδοσφαιριστης ως τωρα, αλλα τα τελευταια χρονια, απο την στιγμη που εφυγε απο τη Μονακο τον παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως το ειπες, δεν λεω οχι στην πορεια του σαν ποδοσφαιριστης ως τωρα, αλλα τα τελευταια χρονια, απο την στιγμη που εφυγε απο τη Μονακο τον παιζει...

 

Τωρα που ο ειναι προπονητης ο Κωνστενογλου ο Πατερ N1ghtW0lf θα ξερει περισσοτερα.Καθως ολοι γνωριζουμε την συμπαθεια του κωστενογλου προς την εκκλησια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που ο ειναι προπονητης ο Κωνστενογλου ο Πατερ N1ghtW0lf θα ξερει περισσοτερα.Καθως ολοι γνωριζουμε την συμπαθεια του κωστενογλου προς την εκκλησια

Ακριβώς!!! Θα έχει εσωτερική πηγή πληροφόρησης!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

 

Προφανως δεν γνωριζετε την πραγματικη μου αντιπαθεια προς την Εκκλησια και τη θρησκ

 

Τοτε πως εισαι ΑΕΚτζης ρε φιλε η ΑΕΚ ειναι θρησκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ΑΕΚ, αλλο θρησκεια (εκκλησια, χριστιανισμος κτλ κτλ)

 

το 1ο το αγαπω, το 2ο μου προκαλει αηδια

Αααχχχ!!

Πάντως το ράσο το φοράς ε?

έτσι για στιγμές ανάγκης....:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααχχχ!!

Πάντως το ράσο το φοράς ε?

έτσι για στιγμές ανάγκης....:) :)

 

Αφου ειχε πει αν κερδισουμε πανω απο 2 γκολ(ή κατι τετοιο) τον ολυμπιακο θα γινει παπας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα έναν φίλο Παοκ,κ έκλεισα συμφωνία,αμα μας αφήσουν θα τους πάρω κοκορέτσια!!Μετά τ σημερινό έχει τίτλο...

Ποπο..μακάρι να γίνει θεέ μ,κ τν άλλη βδομάδα θα είμαι πατρίδα,να τ πανηγυρίσουμε.Είμαστε τόσο κοντά δν πρέπει να τ χάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σου χαλάσω το πάρτυ αλλά ο Ολυμπιακός θα νικήσει την ξάνθη και θα πάρει το πρωτάθλημα.

Αφού δεν κατάφερε η Λάρισσα να κρατήσει το 1-1 για 2 λεπτά ακόμα, τη χάσαμε την ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...