Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

βασικα...μην κοροιδευομαστε...ο παικτης θα παει γαυρο...

κατα τη γνωμη μου τσαλιμακια του ατζεντη ειναι για να ανεβασει προσφορα ο ολυμπιακος...

μακαρι να βγω λαθος και να ερθει στην ομαδα μας βεβαια

απο την αλλη, με τα ιδια λευτα, παιρνουμε μπασινα ή κατσου...

ας αφησουμε τον κλειτον (που κανει παιχνιδι για να ανεβασει τιμη-το εχουμε ξαναδει το παραμυθι) και να δουμε τι γινεται με πραγματικα κατξιωμενους ποδοσφαιριστες...

 

οσο για τη διαιτησια...τωρα θα το μαθουμε το παραμυθι???

ναι το πιστεψαμε...οπως και οτι η ξανθη δε θα αγωνιστει αυτη τη χρονια με τα δευτερα...νταξ...

 

το κακο ειναι να μην γινουμε παοκ...δλδ "το γαυρο να νικησουμε και προταθλημα παιρνουμε και του χρονου..."

καλη η τεσσαρα, αλλα πρεπει να ξεκολησουμε κατα τη γνωμη μου...

ενα νεκρο ολυμπιακο βρηκαμε...εχασε και αυτος μια φορα

 

 

 

 

 

πλακα κανω!!!!

και γαμω τις ηδονες ηταν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την αλλη, με τα ιδια λεφτα, παιρνουμε μπασινα ή κατσου..

 

Κατσουρ με τα ιδια λεφτα δεν παιρνουμε ουτε με σφαιρες, αν αναλογιστεις κιολας πως η Μπενφικα τον τιμολογει στα 10 μυρια περιπου, και αν σκεφτεις οτι μετα το Euro η τιμη του μπορει να ανεβει και αλλο αν εχει καλη παρουσια.

 

Επισης ο Μπασινας, πουλησε η Μαγιορκα τον βασικο αμυντικο χαφ που ειχε και πλεον ο Μπασινας παιζει βασικος σε καθε παιχνιδι, δυσκολα να τον αφησει πλεον.

 

Για τον Κλειτον, δε ξερω αν ειναι τσαλιμακια του ατζεντη του για να βγαλει περισσοτερα γκαφρα, αλλα λενε οτι ο Κλειτον εχει τον Δωνη ως ποδοσφαιρικο του πατερα και οτι θελει να συνεχισει μαζι του (τωρα αυτο κατα ποσο εχει βαση, δεν το ξερουμε).

 

Θα δουμε, εχουμε καιρο ακομα, ηρεμια με συγκεντρωση, να φυγουμε με το 2πλο στην Τουμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα...μην κοροιδευομαστε...ο παικτης θα παει γαυρο...

κατα τη γνωμη μου τσαλιμακια του ατζεντη ειναι για να ανεβασει προσφορα ο ολυμπιακος...

μακαρι να βγω λαθος και να ερθει στην ομαδα μας βεβαια

απο την αλλη, με τα ιδια λευτα, παιρνουμε μπασινα ή κατσου...

ας αφησουμε τον κλειτον (που κανει παιχνιδι για να ανεβασει τιμη-το εχουμε ξαναδει το παραμυθι) και να δουμε τι γινεται με πραγματικα κατξιωμενους ποδοσφαιριστες...

 

οσο για τη διαιτησια...τωρα θα το μαθουμε το παραμυθι???

ναι το πιστεψαμε...οπως και οτι η ξανθη δε θα αγωνιστει αυτη τη χρονια με τα δευτερα...νταξ...

 

το κακο ειναι να μην γινουμε παοκ...δλδ "το γαυρο να νικησουμε και προταθλημα παιρνουμε και του χρονου..."

καλη η τεσσαρα, αλλα πρεπει να ξεκολησουμε κατα τη γνωμη μου...

ενα νεκρο ολυμπιακο βρηκαμε...εχασε και αυτος μια φορα

 

 

 

 

 

πλακα κανω!!!!

και γαμω τις ηδονες ηταν!!!!

 

Οχι και νεκρο μην σου πω οτι ηταν στην καλυτερη χρονια του.Παιχταραδες διπλα στην ευρωπη προκριση στους 16.Παει για Νταπλ δεν ειχε τραυματισμους προτοκλασατων παικτων.Αντιθετα αυτοι βαζανε 3αρες στην ΑΕΚ οταν ειχε τα μαυρα τις τα χαλια.Εμεις ριξαμε την 4αρα οταν ο ολυμπιακος εκανε μια απο τις καλυτερες χρονιες του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι και νεκρο μην σου πω οτι ηταν στην καλυτερη χρονια του.Παιχταραδες διπλα στην ευρωπη προκριση στους 16.Παει για Νταπλ δεν ειχε τραυματισμους προτοκλασατων παικτων.Αντιθετα αυτοι βαζανε 3αρες στην ΑΕΚ οταν ειχε τα μαυρα τις τα χαλια.Εμεις ριξαμε την 4αρα οταν ο ολυμπιακος εκανε μια απο τις καλυτερες χρονιες του

 

Αποφασίστε επιτέλους...

Φέτος πήγαμε καλά ή όχι; Μην αλλάζετε γνώμη με το πως σας συμφέρει, πάρτε μια απόφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alexzzz εγω εχω ξαναπει, θεωρω ως και τωρα οτι η χρονια παει καλα για τον Ολυμπιακο.

 

(Ήρθε ο πάτερ να ηρεμήσει τα πνεύματα... :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωσον κυριε το λαο σου και ευλογισον την κληρονομιαν σου...

 

 

ΥΓ. Μπα δεν θελω να ηρεμησω τα πραγματα, ποσες φορες το προσπαθησα, πλεον δεν νευριαζω, παρα γελαω με αυτα που λενε καποιοι (και Αεκτζηδες, και βαζελοι, καλα για Ολυμπιακους δεν το συζηταω καν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασίστε επιτέλους...

Φέτος πήγαμε καλά ή όχι; Μην αλλάζετε γνώμη με το πως σας συμφέρει, πάρτε μια απόφαση.

 

Το οτι ο ολυμπιακος δεν ειναι στην καλυτερη χρονια του εσεις το λεγατε πρωτοι οτι ο ολυμπιακος στο ντερμπυ δεν επαιξε καλα και γενικα δεν ειναι στην καλυτερη χρονια και μετα ακουσα να το λενε ΑΕΚτζιδες και παναθηναικοι.Εγω πιστευω πως πηγατε καλα οχι σαν ποιοτητα μπαλας καθως παιζατε το συστημα του παναθηναικου στην ευρωπη (τσουκου τσουκου ball οπως εσει λεγατε για τον παναθηναικο).Εγω δεν θα ειχα κανενα προβλημα να παιζει η ΑΕΚ ετσι στην ευρωπη καθως και η τελευταια ομαδα της ισπανιας εχει το ιδιο εμψυχο δυναμικο της ΑΕΚ π.χ ο Μπασινας θα φυγει απο την Μαγιορκα (μικρομεσαια ομαδα της ισπανιας) και αν ερθει σε ΑΕΚ,ολυμπιακο,πανθηναικο θα λεμε "ριχνει λεφτα ο προεδρος και φερνει παιχταραδες".Αντε 2 αγωνιστικες εμειναν αδελφια.Γνωμη μου παντως αν δεν παρουμε πρωταθλιμα καλυτερα να παμε 3 θεση μην παιζουμε απο τον 2ο προκριματικο κριμα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι ο ολυμπιακος δεν ειναι στην καλυτερη χρονια του εσεις το λεγατε πρωτοι οτι ο ολυμπιακος στο ντερμπυ δεν επαιξε καλα και γενικα δεν ειναι στην καλυτερη χρονια και μετα ακουσα να το λενε ΑΕΚτζιδες και παναθηναικοι.Εγω πιστευω πως πηγατε καλα οχι σαν ποιοτητα μπαλας καθως παιζατε το συστημα του παναθηναικου στην ευρωπη (τσουκου τσουκου ball οπως εσει λεγατε για τον παναθηναικο)

 

Το κόβω για 2 λόγους....

 

1. Δεν είναι το τόπικ του γαύρου εδώ.

2. Απλά δεν ξέρεις τι γράφεις όταν λες τσούκου τσούκου ball...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ο Ολύμπιακός έκανε μια πολύ καλή χρονιά στην Ευρώπη και μία πολύ μέτρια χρονιά στην Ελλάδα.Και ειδικά στο τέλος δείχνει να έχει μείνει απο δυνάμεις. Σε αυτό πάνω πατήσαμε και σας πατήσαμε δεν έχει κάτι άλλο να πουμε για αυτό. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε τελικα τους βρηκαν εκει στο ρεντη απο το ΕΣΚΑΝ η ακομα ψαχνουν;πολλοι τραυματιες ξαφνικα στον ολυμπιακο ρε παιδι μου τι γινετε...φαξ που ποτε δεν φτανουν στον παραλειπτη τους,αλλαγες στην ωρα της προπονησης...οποια πετρα και αν σηκωσεις....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...