Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και για να ανάψουν λίγο τα αίματα...

Φίλε αυτό το βιντεάκι είναι χαρακτηριστικό του πως ο Ολυμπιακός πέρνει τα πρωταθλήματα!!!

Κοίταξε αν αυτό γίνει 1 ή 2 φορές δεν έγινε και τίποτα, αλλά το άσχημο είναι ότι αυτή η αντιμετώπιση του Ολυμπαικού από τους διαιτητές είναι συνεχής.Και απορώ πως δεν το βλέπουν κάποιοι πορωμένοι.

1.Επίσης στο ίδιο ματς στο ΟΣΦΠ-Λάρισσα είδαμε πως έμεινε με 10 παίκτες η Λάρισσα!!!ΑΝ ο διαιτητής ήταν νορμάλ δεν θα την έδινε την δεύτερη κίτρινη.

2.Στο ματς ΟΣΦΠ-Λάρισσα πάλι αν ο διαιτητής έκανε το καθήκον του (όπως έγινε σε ίδια ακριβώς φάση με την ΑΕΚ) θα έπρεπε να δώσει κόκκινη στον Νικοπολίδη και να μείνει ο Ολυμπιακός με 10!!!

Δηλαδή κανονικά θα έπρεπε να είναι ο Ολυμπιακός με 10 και η Λάρισσα με 11 παίκτες.Όποιος δεν με πιστεύει ας δει το βίντεο 2 ποστ πιο πάνω.

 

Εγώ ένα έχω να πω.Όταν τα γήπεδα γέρνουν υπέρ του ενός, είναι εξαιρετικά δύσκολο για τον αντίπαλο να καταφέρει να πετύχει τον στόχο του.

Πχ εγώ φέτος πιστεύω ότι η ΑΕΚ δικαιούται το πρωτάθλημα από κάθε άποψη.

Έλα όμως που (και αποδεδειγμένα) είδαμε πως υπάρχει άνιση μεταχείριση.

 

Πριν βιαστούν κάποιοι να με κράξουν λέω πως όλες οι ομάδες ευνοούνται όσο να ναι αλλά η κατάσταση με τον Ολυμπιακό έχει γίνει ξεφτίλα.

Περιττό να πω πως με τη βουτιά του Galleti (προς το τέλος) στο ΟΣΦΠ-Λάρισσα εγώ κόντεψα να πάθω καρδιά, όχι όμως γιατί ήταν πέναλτυ(προφανώς και δεν ήταν) αλλά γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να είχε δωθεί πέναλτυ.

Άλλωστε κάτι ξέρει και ο Galleti που κάνει αυτήν την αεροπλανική βουτιά μέσα στην περιοχή.Ζυγίζει τις πιθανότητες και αυτός.

 

Σορρυ αν κούρασα.

Για περισσότερες λεπτομέρειες δείτε το βίντεο-ντοκουμέντο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις ειμαστε πικραμενοι??Αλλοι ειναι νομιζω αυτοι που απο την πικρα τους με το που εριξε η αεκ 4 στον ολυμπιακο παραλιγο να βγουν στην Ομονοια.Πολυ απλα δες τα ποστ αυτου του θρεντ απο τις 30 Μαρτιου και μετα.

 

Παρεξηγησες, πικραμενοι απο το 4-0 εννοουσα, οχι γενικα.

 

 

Εμεις δεν νομιζω να σου πει κανενας ψεματα, ειδαμε την ομαδα μας να νικαει 4-0 τον Ολυμπιακο, μια νικη που ζητουσαμε πολλα χρονια τωρα, λογικο δεν ειναι να ειμαστε ευτυχισμενοι? Και εσεις ησασταν μετα απο καθε νικη της ομαδας σας εναντιων μας ολα αυτα τα χρονια. Δεν καταλαβαινω γιατι να μην χαρουμε?

 

Επισης αλλοι ειναι αυτοι που αντι να παραδεχτουν την κατωτεροτητα τους ολα αυτα αυτα τα χρονια καθονται και τα ριχνουν σε χεσμενους διαιτητες.

 

Σορρυ ε, αλλα οταν αδικεισαι και εσυ φωναζεις (εσυ εννοω ο Ολυμπιακος)

Ναι φετος παραδεχομαι οτι εχουν υπαρξει στιγμες που η ομαδα μου εχει ευννοηθει, αλλα το ειπαμε ολοι, πχ το πεναλτυ στη Λαρισα στον πρωτο γυρο ηταν πεναλτυ και κακως δεν δωθηκε, αλλα αυτη ειναι η διαφορα μας, εμεις το παραδεχομαστε...

Ενω ακουω και διαβαζω για καποιους που λεγανε πως η Λαρισα επρεπε να ειχε μεινει με 9, οτι δεν δωθηκαν και πεναλτυ στον Ολυμπιακο, ο Νικοπολιδης καλως δεν πηρε κοκκινη κτλ...

 

Δες και το βιντεο, ειναι κατατοπιστικοτατο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα έχει το βιντεάκι :D

 

Φυσικά την διαιτησία στο ΑΕΚ-Λάρισα ως δια μαγείας την έχετε ξεχάσει

 

Ναι φετος παραδεχομαι οτι εχουν υπαρξει στιγμες που η ομαδα μου εχει ευννοηθει, αλλα το ειπαμε ολοι, πχ το πεναλτυ στη Λαρισα στον πρωτο γυρο ηταν πεναλτυ και κακως δεν δωθηκε

 

Απο το ακριβως απο πανω ποστ, δεν διαβαζεις σωστα. ή μαλλον επιλεγεις επιλεκτικα να μην διαβασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μιλάτε για την ένσταση έχει νόημα... το να μιλάτε για ευνοϊκή διαιτησία φέτος μόνο στον γαύρο είναι μαλάκυνση.

Φυσικά και κανένας ολυμπιακός δεν χαίρεται για την ένσταση αλλά έχετε ξεφτιλίσει κάθε επίπεδο συζήτησης με αποτέλεσμα να χάνεται το όποιο δίκιο σας.

Σας δίνω όμως το ακαταλόγιστο γιατί εκεί που είχατε τα πάντα χαμένα φέτος (στοματικό έρωτα σε Ευρώπη- κύπελλο και κλινικά νεκροί μέχρι που πετύχατε εμάς) ξαφνικά μπήκατε πάλι στο παιχνίδι του τίτλου που έχετε να πάρετε από πολύ πριν αλλάξουμε από δραχμές σε ευρώ και από την χαρά σας λέτε ότι σας κατέβει.

Παιδιά είναι... άστα να παίξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=AsTUNKtnrZo

oi παρενεργειες της 4αρας νομιζω ειναι οφθαλμοφανεις.φοβος και τρομος:lol:

 

 

This is a private video. If you have been sent this video, please make sure you accept the sender's friend request.

 

 

 

WTF ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το ακριβως απο πανω ποστ, δεν διαβαζεις σωστα. ή μαλλον επιλεγεις επιλεκτικα να μην διαβασεις.

 

Αααα σόρυ.... η επιλεκτική παρατήρησή σου για το πέναλτυ στον συγκεκριμένο αγώνα χάθηκε μέσα στα ατελείωτα σεντόνια της κραυγής για την διαιτησία στο δικό μας ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε kirdou,σκέφτεσαι καθόλου ? Ακόμη και να ναι αυτός στο video ολυμπιακός,τι πάει να πει ? Ότι όλοι έτσι είναι ? Έχω κι εγώ video να postάρω,έχω ακόμη κι από την συλλογή μου,σε κασέτα,εκεί να δεις γέλιο.Αλλά δεν νομίζω να έχει κάποιο νόημα.

 

Για την ώρα μάθε μπαλίτσα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...