Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι ασχολούμαι με το τι μπάλα παίζει η ομάδα μου. Αν παίζει καλή μπάλα εμένα μου αρκεί.

 

Τράβηξα αρκετές φωτογραφίες από το ματς εχτές, ρίχτε μια ματιά, είναι εεεεεεεδώ.

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Η Ξάνθη είναι όγδοη και ο πάοκ 9ος.Η ξάνθη έχει 36 βαθμούς και ο πάοκ 35.Δεν έιναι και τόσο μεγάλη η διαφορά τους....

 

Εγώ δεν λέω οτι θα είναι ντέρμπι.Κατα τη γνώμη μου θα κερδίσουν και οι δύο.Η αεκ ευκολότερα από τον Ολυμπιακό.Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι οτι όι αεκτζήδες ασχολούντε με το πώς θα παίξει η Ξάνθη τη στιγμή που και η ομάδα τους δείνει ένα πολύ δύσκολο θεωρητικά παιχνίδι,με αντίπαλο που έχει βαρύτερο όνομα από την ξάνθη και σε μια έδρα 30.000 (και όχι 6.000).Αντί λοιπόν να συζητάνε αν θα περάσουν από την καυτή (λέμε τώρα)Τούμπα ασχολούντε με το τι θα κάνει ο Πανόπουλος και η Ξάνθη.

 

Εσένα σου φαίνεται λογικό αυτό?

 

Καλα για να μην ασχοληθουμε αλλο με το ποιος ειναι καλυτερος (κατα την γνωμη αν ο Παοκ ειχε το υλικο της Ξανθης ααααααααανετα 5ος) εγω εκανα μια παρατηρηση καθως ο Πανοπουλος εχει πολυ καλη σχεση με τον ολυμπιακο με το αλισβεριση που γινεται μην ξεχναμε απο την ΑΕΚ για τοροσιδη ζηταγε 2,5 μυρια ακατεβατα και μετα με 800.000 πηγε στον ολυμπιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για να μην ασχοληθουμε αλλο με το ποιος ειναι καλυτερος (κατα την γνωμη αν ο Παοκ ειχε το υλικο της Ξανθης ααααααααανετα 5ος) εγω εκανα μια παρατηρηση καθως ο Πανοπουλος εχει πολυ καλη σχεση με τον ολυμπιακο με το αλισβεριση που γινεται μην ξεχναμε απο την ΑΕΚ για τοροσιδη ζηταγε 2,5 μυρια ακατεβατα και μετα με 800.000 πηγε στον ολυμπιακο.

 

Τι ωραίες συζητήσεις αυτές...

 

όπως όλη την εβδομάδα: "Θα πάει ο βάζελος στο παράρτημα του στην Κρήτη για φιλική επίσκεψη"

 

Αν χάσουμε στην Ξάν-Τι τι θα λέμε; Άσε ξέρω... έχασε ο ολυμπιακός για ξεκάρφωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραίες συζητήσεις αυτές...

 

όπως όλη την εβδομάδα: "Θα πάει ο βάζελος στο παράρτημα του στην Κρήτη για φιλική επίσκεψη"

 

Αν χάσουμε στην Ξάν-Τι τι θα λέμε; Άσε ξέρω... έχασε ο ολυμπιακός για ξεκάρφωμα.

 

Οτι λεμε και για τον οφη που κερδισε τον παο :lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά είναι ότι τον Ολυμπιακό δεν τον αφήνουν να χάσει οι ανώτερες δυνάμεις (θείος).Αν η ΑEK έπαιζε την ίδια μπάλα που έπαιξε ο Ολυμπιακός με την Λάρισα δεν υπήρχε περίπτωση να μην χάσει (εύκολα κιόλας).Σας φέρνω και παράδειγμα το ΑΕΚ-Πανιώνιος αλλά και το ΑΕΚ-Αρης που ήρθε η ισοπαλία.Αφού δεν κατάφερε να κρατηθεί για 3 λεπτάκια ακόμα η Λάρισα ελπίζω να διαψευτώ αλλά πιστεύω ότι όλα τελείωσαν.Ότι είναι να γίνει θα γίνει πάντως την επόμενη αγωνιστική.Γιατί η τελευταία αγωνιστική θα έχει καθαρά διαδικαστικό χαρακτήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι ρε παιδιά τι να λέμε τώρα...και στο γκολ του μήτρωγλου,δεν γύρισε αυτός το σώμα.Ο διαιτητής το φύσιξε για να γυρίσει...

 

Τι ακυρο ηταν αυτο :-D:-D:-D:-D

Μηπως ηθελες να το γραψεις σε αλλο thread?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση 1.600.000 ευρώ έκανε η ΑΕΚ στην Λάρισα για την αγορά του Κλέιτον σύμφωνα με την sportday. Λέτε να τον ζήτησε ο Δώνης :P? Αναμένεται και πρόταση από τους αρουραίους τις προσεχείς ημέρες πάντως. Λέτε να κάνουν καμία ένσταση αν ο παίκτης καταλήξει σε εμάς?

 

Θρήνε γερά πάρτο στα χαρτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σας βλέπω και τρώγεστε, το θέμα δεν είναι μόνο αν ο ΠΑΟΚ είναι καλύτερος από την Ξάνθη και τούμπαλιν. Το θέμα είναι και σε τι κατάσταση βρίσκονται ολυμπιακός και ΑΕΚ, και αυτό μάλλον είναι αρκετά ξεκάθαρο εδώ και 2-3 εβδομάδες. Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση 1.600.000 ευρώ έκανε η ΑΕΚ στην Λάρισα για την αγορά του Κλέιτον σύμφωνα με την sportday. Λέτε να τον ζήτησε ο Δώνης :P? Αναμένεται και πρόταση από τους αρουραίους τις προσεχείς ημέρες πάντως. Λέτε να κάνουν καμία ένσταση αν ο παίκτης καταλήξει σε εμάς?

 

Θρήνε γερά πάρτο στα χαρτιά.

 

Εγώ ο ίδιος θα κάνω ένσταση επειδή μας τα χεις πρήξει με αυτό το θέμα.Αν είναι να το αναφέρουμε για κανέναν χρόνο,να το κάνουμε τουλάχιστον εύστοχα,όχι όπου να ναι να το κολλάμε.

 

Παράδειγμα στυλ chill : Έφαγα φασουλάδα σήμερα και κλάνω.Λέτε ο ολυμπιακός να κάνει ένσταση αν δεν κλάσω δυνατά ? - Βγαίνει νόημα?

 

Στην τρυπούλα σου πάλι και βγές όταν γίνει τίποτα πάλι και βγάλεις γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φετινο πρωταθλημα αν τελικα το παρει ο οσφπ θα ειναι το πιο καλπικο πιο βρωμικο και αμφισβητουμενο πρωταθλημα στην ιστορια του ελληνικου ποδοσφαιρου.πρωταθλημα στα χαρτια ενω εχει χασει στο γηπεδο δεν εχει ξαναγινει.και ενα μηνα πριν την απονομη να εχει φαει 4αρα μιλαμε γελανε οι πετρες:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φετινο πρωταθλημα αν τελικα το παρει ο οσφπ θα ειναι το πιο καλπικο πιο βρωμικο και αμφισβητουμενο πρωταθλημα στην ιστορια του ελληνικου ποδοσφαιρου.πρωταθλημα στα χαρτια ενω εχει χασει στο γηπεδο δεν εχει ξαναγινει.και ενα μηνα πριν την απονομη να εχει φαει 4αρα μιλαμε γελανε οι πετρες:lol:

 

Οι πετρες γελανε αλλα εσεις ΑΚΟΜΑ κλαιτε??? Ηθελα να ξερα αν τα πιστευετε στ αληθεια αυτα που λετε εδω μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πετρες γελανε αλλα εσεις ΑΚΟΜΑ κλαιτε??? Ηθελα να ξερα αν τα πιστευετε στ αληθεια αυτα που λετε εδω μεσα...

 

Εγώ πάλι θα ήθελα να ήξερα, σε περίπτωση που το πάρετε πόσο ''πρωταθλητές'' θα νιώθετε...

 

Η συζήτηση χάνει τελείως τον προσανατολισμό της όταν αρχίζουμε τα:

 

-Πάλι κλαίτε?/

-Πάλι γκρινιάζετε?/

-Εσείς δεν ήσασταν που λέγατε έτσι ενώ εμείς αλλιώς? /

-Α, το έκανες γαργάρα το θέμα Λάκη μου.../

-Τουλάχιστον εμείς μπλα-μπλα-μπλα...

Το θέμα είναι απλό. Δεν αξίζετε αυτήν την στιγμή να είστε εκεί που είστε, και το ξέρετε και εσείς. Κάποιοι από εσάς που έχουν στοιχειώδη περηφάνια γιατί γνωρίζουν την ομάδα σας σαν ιστορικό σύλλογο, ντρέπονται για την ένσταση.

 

Από εκεί και πέρα, πότε τα λέμε, γιατί, αν κλαίμε, γκρινιάζουμε, χλευάζουμε για την τεσσάρα, κλπ. είναι άλλο θέμα.

 

Φυσικά και θα κάνουμε λόγο για την ένσταση, όταν αυτή κρίνει ένα ολόκληρο πρωτάθλημα.

Που είναι το περίεργο? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αμα παρει δεν παρει ο ολυμπιακος το πρωταθλημα φετος θα ειναι για κλαματα τοσο σπροξιμο απο διαιτησια να κερδιζει βαθμους στα χαρτια.Και να εχει και μια υπερομαδα με μπελουτσι γκαλετι .Οσο κανει ο μπελουστι ειναι το μπατζετ μας και παλι 4αρες τρωτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...