Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Την επόμενη Κυριακή πάνε ξάνθη και έαν δεν ανοίξει τα πόδια ο Πανόπουλος μπορεί να τους κάνει την ζημιά! Κατεστραμένοι είναι. Αν αυτός ο Μπαμπαγιοκο δεν τα έχανε σαν το Τζίμη τον Πατικα θα σου έλεγα μετά ! 2 φορές τετ α τετ ο βλάκας και πέταγε τη μπάλα στα πουλιά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επόμενη Κυριακή πάνε ξάνθη και έαν δεν ανοίξει τα πόδια ο Πανόπουλος μπορεί να τους κάνει την ζημιά! Κατεστραμένοι είναι. Αν αυτός ο Μπαμπαγιοκο δεν τα έχανε σαν το Τζίμη τον Πατικα θα σου έλεγα μετά ! 2 φορές τετ α τετ ο βλάκας και πέταγε τη μπάλα στα πουλιά....

 

Πλακα μου κανεις πιστευεις οτι δεν θα κερδισει (πιστεψες εστω και για λιγο οταν προηγουταν η λειβαδεια με 1-0 οτι θα ερθει εστω ισοπαλια) πιστευεις οτι θα κανει ζημια η ξανθη? Εγω στον μονο που πονταρω ειναι στον κεχαγια ισως και.αλλα δυσκολα τα πραγματα καθως ο πανοπουλος ειναι σαν τον σωκρατη στον ολυμπιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να το πάρει αυτός που το χει πιο πολύ ανάγκη ώστε αρκετοί φίλαθλοι να σταματήσουν να λένε αρλούμπες και να δουν λίγο τα πράματα όπως έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι οτι όλοι ψάχνουν να δούν τι θα κάνει η ξάνθη με τον Ολυμπιακό.Λές και η αεκ δεν έχει ντέρμπι.

Αλήθεια η μπαοκάρα τι θα κάνει την Κυριακή?Θα προετοιμαστεί το κλίμα όλη την εβδομάδα?Θα είναι κόλαση η Τούμπα?Θα πέσουνε μπουκέτα στη φυσούνα?

 

Συνεχίστε τώρα για τον Πανόπουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πλακα μου κανετε η Ξανθη ειναι 8η και ο Παοκ 10ος.Και το δικο μας παιχνιδι ειναι ντερμπυ ενω το δικο σας σιγουρο?Μην ανυσηχεις φιλε ο παοκ σε 2-3 χρονια θα τον φοβουνται.Αλλα μην μου λες τωρα οτι ειναι ντερμπυ.Οπως και πριν 3 χρονια οταν παιζαμε με εσας δεν ηταν Ντερμπυ αφου ειχατε καλυτερη ομαδα αλλα και παλι δυσκολα παιρνατε τους βαθμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πλακα μου κανετε η Ξανθη ειναι 8η και ο Παοκ 10ος.Και το δικο μας παιχνιδι ειναι ντερμπυ ενω το δικο σας σιγουρο?Μην ανυσηχεις φιλε ο παοκ σε 2-3 χρονια θα τον φοβουνται.Αλλα μην μου λες τωρα οτι ειναι ντερμπυ.Οπως και πριν 3 χρονια οταν παιζαμε με εσας δεν ηταν Ντερμπυ αφου ειχατε καλυτερη ομαδα αλλα και παλι δυσκολα παιρνατε τους βαθμους

 

 

Η Ξάνθη είναι όγδοη και ο πάοκ 9ος.Η ξάνθη έχει 36 βαθμούς και ο πάοκ 35.Δεν έιναι και τόσο μεγάλη η διαφορά τους....

 

Εγώ δεν λέω οτι θα είναι ντέρμπι.Κατα τη γνώμη μου θα κερδίσουν και οι δύο.Η αεκ ευκολότερα από τον Ολυμπιακό.Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι οτι όι αεκτζήδες ασχολούντε με το πώς θα παίξει η Ξάνθη τη στιγμή που και η ομάδα τους δείνει ένα πολύ δύσκολο θεωρητικά παιχνίδι,με αντίπαλο που έχει βαρύτερο όνομα από την ξάνθη και σε μια έδρα 30.000 (και όχι 6.000).Αντί λοιπόν να συζητάνε αν θα περάσουν από την καυτή (λέμε τώρα)Τούμπα ασχολούντε με το τι θα κάνει ο Πανόπουλος και η Ξάνθη.

 

Εσένα σου φαίνεται λογικό αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...