Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε, ναι. Δεν διαφωνώ.

Εσείς όμως φέτος στο πρωτάθλημα δεν πήρατε ποτέ μπρος.

 

Ναι, εννοείται. Απλώς λέω ότι με καλά παιχνίδια στο τέλος ξεχνάς και τι έκανες μέχρι τώρα και το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ε, γι'αυτό έκανα και το πρόλογο περί τυφλών μονόφθαλμων κλπ...

Αλλιώς θα έλεγα είμαστε ομαδάρα και αυτό...

 

(η ευγενείς άμιλλα σε όλο της το μεγαλείο...

 

-μου επιτρέπετε;

-μα βέβαια...

-θα ήθελα να προσθέσω...

 

κάνουμε διάλογο πολιτισμένο επιπέδου, ε; :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα το τέλος μετράει.Αυτός που το πάιρνει τελικά είναι ο ποιο ικανός... Ο Γαυρος έχει ένα μόνο θέμα με το παιχνίδι που πήρα στα χαρτιά ενώ κανονικά το έχασε! Ο βάζελος απέδειξε ότι είναι για τα πανηγύρια και η ΑΕΚ εκεί που το έιχε χαμένο και είχαμε ξενερώσει με τη μπάλα μπαίνει μέσα στο πρωτάθλημα ξανά και από αυτά που βλέπουμε λέμε ότι υπάρχει και 1 πιθανότητα να το πάρουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρωστήσαμε, πάλι σήμερα φτάσαμε στην πηγή. Δεν πειράζει έχουμε 2 αγωνιστικές. Αλλά κακά τα ψέμματα δείξαμε ότι το αξίζουμε. Πω πω λέτε να γίνει το θαύμα??? Ο άντρας μου πάντως επειμένει ότι θα το πάρουμε. Να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(η ευγενείς άμιλλα σε όλο της το μεγαλείο...

 

-μου επιτρέπετε;

-μα βέβαια...

-θα ήθελα να προσθέσω...

 

κάνουμε διάλογο πολιτισμένο επιπέδου, ε; :lol: )

 

Άμα συνεχίσει να μην ποστάρει ο Bougas θα γίνουμε αδελφές... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρωστήσαμε, πάλι σήμερα φτάσαμε στην πηγή. Δεν πειράζει έχουμε 2 αγωνιστικές. Αλλά κακά τα ψέμματα δείξαμε ότι το αξίζουμε. Πω πω λέτε να γίνει το θαύμα??? Ο άντρας μου πάντως επειμένει ότι θα το πάρουμε. Να δούμε.

 

Να ρε,το λεγα ! Πριν από κάτι μέρες "...βασίζονται σε όσα έχουν ακούσει από παππούδες/θείους/άντρες κλπ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο το σημερινό απορώ με τί σκατα ασχολούμαστε εδώ σε 3 τόπικς και γεμίσαμε 99999 σελίδες.

δεν εχει ξαναγίνει τετοιο χειρουργείο απ αυτο που πέρασε η ΑΕΛ. 99-1 το έπαιζε. Αξιος.

άξια και η ΝΕΤ : σχεδόν αδικημένο τον παρουσίασαν τον διορισμένο.

Το καλύτερο πρωτάθλημα των τελευταίων 1000 χρόνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντος και πεναλτι δεν μας εδωσε στον γκαλετι,και ηταν δευτερη κιτρινη καρτα στον βραζιλιανο,τωρα που το ειδατε το σφαγειο...στην νετ παντος αλλα ελεγαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει ξαναγίνει τετοιο χειρουργείο απ αυτο που πέρασε η ΑΕΛ. 99-1 το έπαιζε. Αξιος.

άξια και η ΝΕΤ : σχεδόν αδικημένο τον παρουσίασαν τον διορισμένο.

Το καλύτερο πρωτάθλημα των τελευταίων 1000 χρόνων.

 

Αιντάααα...

και εγώ νόμιζα ότι μετά την 4άρα που μας ρίξατε θα είχατε ξεχαρμανιάσει. Λάθος νόμιζα τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο το σημερινό απορώ με τί σκατα ασχολούμαστε εδώ...
τωρα που το ειδατε το σφαγειο...στην νετ παντος αλλα ελεγαν.

σε 3 λεπτά καλύφθηκε η απορία μου.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικός από το θέμα ...αλλά έχω πολλά σκορ να θυμηθώ.

4-1, 6-1(πέστε κάτω), 1-3, 3-0 (ούτε καν θυμάμαι πόσες φορές) και πολλά άλλα. Όλα αυτά ήταν άδικα? Δεν μειώνω την αξία του 4-0...ίσα ίσα. Έπρεπε να βάλετε και περισσότερα γιατί ήταν πάρα πολύ καλύτερη η ΑΕΚ. Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως αυτό το 4-0 ήταν η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική στιγμή της ΑΕΚ τα τελευταία 14 χρόνια (αυτό βγαίνει από τον τρόπο των αντιδράσεών σας) και αυτό δεν σας τιμά.

 

Θυμασε τι διαιτησια του 6-1 για αυτο επεσαν κατω.Οχι επειδη σας φοβηθηκαμε αμα ηταν 50-50 χαρα μας να φαμε κα 6 και 8 και μετα να κατσουμε κατω να δουμε τι φταιει.Αλλα αμα φταιει ο διαιτητης καλα καναμε και κατσαμε κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι ασχοληστε αφηστε τους να χαρουν που ειναι πρωτοι δεν εχουν να χαρουν και τιποτα αλλο

 

Μα στο γήπεδο ΔΕΝ είναι πρώτοι. Αυτό είναι το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικός από το θέμα ...αλλά έχω πολλά σκορ να θυμηθώ.

4-1, 6-1(πέστε κάτω), 1-3, 3-0 (ούτε καν θυμάμαι πόσες φορές) και πολλά άλλα. Όλα αυτά ήταν άδικα? Δεν μειώνω την αξία του 4-0...ίσα ίσα. Έπρεπε να βάλετε και περισσότερα γιατί ήταν πάρα πολύ καλύτερη η ΑΕΚ. Δυστυχώς ή ευτυχώς όμως αυτό το 4-0 ήταν η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική στιγμή της ΑΕΚ τα τελευταία 14 χρόνια (αυτό βγαίνει από τον τρόπο των αντιδράσεών σας) και αυτό δεν σας τιμά.

 

Βασικα μαλλον δεν καταλαβες καν το ποστ μου, δεν ειπα πως ολα τα παιχνιδια τα κερδισες αδικα, εννοουσα μερικα.

 

πχ το 6-1 (πεστε κατω) που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...