Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο chill προφανος και εχει ξεχασει,οτι πριν απο κανα 4μηνο στον πρωτο γυρο,πως πηρανε τους πρωτους τους 45 βαθμους....

 

Για πες ρε Bouga πως τους πήραμε, γιατί δεν έχω καλή μνήμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν ασχολούμαι με τα γαυράκια. Τα γλέντησα την περασμένη Κυριακή και είμαι χορτασμένος. Του χρόνου πάλι. Ο Μπακάκος είναι ανοιχτός και τις Κυριακές αν ακόμα πονάει ο ποπουδάκος σας από την κωλονοσκόπηση που σας υπέβαλε η ΑΕΚάρα την περασμένη βδομάδα.

 

Κλασσικοί γαύροι είστε όλοι εσείς που δεν έχετε ίχνος ποδοσφαιρικής τσίπας και λέτε τις ίδιες παπαριές ακατάπαυστα.

 

Θρήνε γερά πάρτο στα χαρτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ δηλαδη τωρα εσυ πιστευεις οτι η πραγματικη διαφορα των δυο ομαδων ειναι το 4-0 οπως εγινε στο οακα ε?? Που πριν απο αυτο το παιζατε και εσεις χ-2 στο στοιχημα και τσιμπιοσασταν μετα για να ξυπνησετε αφου και μετα την 4ρα δεν το πιστευατε οτι αξιοθηκατε να δειτε τετοια νικη! Ακομα και εδω μεσα λεγατε οτι δεν το περιμενατε.

 

Και ναι μας γαμησες μια φορα, αλλα γινεται καθε 10 χρονια και πρεπει να βρεις την ομαδα σε πληρη αποσυνθεση και στα ορια της υπερκοπωσης για να το καταφερεις.

 

 

Δες τα στατιστικα, οχι του χρονου παλι, θα περιμενεις αλλα 9 χαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά chill εσύ είσαι ο μόνος που θα το θυμάται αυτό μέχρι να πεθάνει απλά για να χεις να λες,όλοι οι άλλοι θα το χουνε ξεχάσει.

 

Πρόσεχε όμως γιατί ο τροχός γυρίζει,δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει στο μέλλον και μετά θα κλαις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ δηλαδη τωρα εσυ πιστευεις οτι η πραγματικη διαφορα των δυο ομαδων ειναι το 4-0 οπως εγινε στο οακα ε??

 

ο chill πιστευει οτι η αεκ ειναι καλυτερη ομαδα απο την τσελσι,γιατι η τσελσι μας εριξε μονο 3,ενω η αεκ 4. :lol:

 

αρε chill,χαβαλε εχεις,εγω σε παω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι κουβέντα είναι αυτή ρε παιδιά τώρα θα τρελλαθούμε τελείως?

Ρε συ tzinos, αν οι ομάδα σου είναι κουρασμένη, να μην βγει να παίξει μπάλα, να πάει από τώρα διακοπές...

 

Προφανώς δεν περίμενε κανένας την τεσσάρα στο derby, και λοιπόν?

 

Δηλαδή βάση όσων έχουν γίνει φέτος αξίζετε να είστε πρώτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και ΔΕΝ πίστευα ότι θα κερδίζαμε τον Ολυμπιακό, πόσο μάλλον με καθαρή βεντούζα 4-0. Αλλά έτσι έγινε τι να κάνουμε?

 

Στο γήπεδο σε κέρδισα καθαρά, λες και μόνο ο γαύρος έχει προβλήματα. Η ΑΕΚ παίζει υπερπλήρης με προπονητή, προπονητικό, γήπεδο κτλπ....Και στο γήπεδο είμαι πρώτος. Έστω και για αυτήν την αγωνιστική. (Την άλλη εβδομάδα πάμε Τούμπα και οφείλω να κρατάω μικρό καλάθι). Πως να το κάνουμε?

 

Χαίρομαι που είμαι χαβαλές bouga. Το προτιμώ από το να είμαι ΑΣΤΕΙΟΣ όπως μερικοί γαύροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E κάποιος πρέπει να το πάρει και με την μέχρι τώρα βαθμόλογία ο Γαυρος το πέρνει στα χαρτιά όπως και να το κάνουμε .... Και έαν κρίνω από αυτά που βλέπω ναι τις τελευταίες αγωνίστηκές η ΑΕΚ πάιζει καλύτερα απο βάζελο και γαυρο αρα γιατί δεν τις αξίζει να το πάρει ?:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξεγελιέμαι, ξέρω τα χάλια μου, αλλά ανάμεσα στους τυφλούς αυτήν την στιγμή αισθάνομαι μονόφθαλμος.

 

Κακός γιατί τώρα τελε πήρατε μπρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι. Δεν διαφωνώ.

Εσείς όμως φέτος στο πρωτάθλημα δεν πήρατε ποτέ μπρος.

 

Α, άσχετο, να μην ξεχάσω και την τιμωρία μου. :P

 

 

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

Δεν θα ξαναπώ τον ΟΦΗ παράρτημα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...